Gogy7 sri 3.6.2020 13:17

Stigao nam je Days of Play PS Store Sale

Ovo je najveći i vjerojatno najbolji Sale, ima 75 velikih naslova na sniženju.

Izdvojit ču samo PS PLUS za 305 kn i Fifa 20 za 75kn.

ima gomila super igara na popustu, nema niti jedne male indie igre, sve AAA naslovi.

Ako želite sto ugrabiti prije PS5, ugrabite na ovom saleu, jer slijedeci takav je tek za božić.

Tko zeli popust na ps now, potrazite ga u UK.

Cansee sri 3.6.2020 14:04
Gogy7 kaže...

Stigao nam je Days of Play PS Store Sale

Ovo je najveći i vjerojatno najbolji Sale, ima 75 velikih naslova na sniženju.

Izdvojit ču samo PS PLUS za 305 kn i Fifa 20 za 75kn.

ima gomila super igara na popustu, nema niti jedne male indie igre, sve AAA naslovi.

Ako želite sto ugrabiti prije PS5, ugrabite na ovom saleu, jer slijedeci takav je tek za božić.

Tko zeli popust na ps now, potrazite ga u UK.

 

jel znaš možda do kada to traje? možda bi uletio u taj ps plus, ali mi realno trenutno baš i ne treba. Mislim da će mi trebati za nekih mjesec dana, jel se može to kupiti pa onda početi koristiti kasnije?

Gogy7 sri 3.6.2020 14:04

God of War, Sekiro, Spiderman, Days Gone, AC Odyssey, Star Wars Jedi, Uncharted 4, Witcher 3, Tekken 7, LoU Remaster....
Eto, ima 75 vrhunskih igara tesko je izdvojiti 10 ali eto.

Traje do 17/18 Lipnja

bloodborne sri 3.6.2020 14:12

a cuj istina, al onda opet velika je ko moj mobitel :D
( nemoj mislit da hejtam nintendo ) fora su meni nintendo ekskluzive.
al jbg nije za mene.

vezano za state of play mislim da cu piknut fifu 20 cisto da imam nesto za odigrat s frendovima.
posto su prevelike konzervice za nhl i nba.

Cansee sri 3.6.2020 16:59
m77 kaže...
Kakvi su Monster Hunter World i Nier?

 

monster hunter world je jako nahvaljen, i ta igra se uvijek koristi kao primjer kako se treba raditi end game content. Ja je nisam nikad imao pošteno vremena zaigrati, ali sam isprobao kod brata. Njemu je igra odlična, ali meni je osobno bio problem što je na prvu malo djetinjastog izgleda, stalno svira neka blesava muzika pozadi i u stopu te prati neki mačak. Ja bi i odigrao tu igru ali mi je iskreno malo neugodno od žene, ako me vidi da to igram da ne pomisli da sam kreten. Odnosno djetinjasti kreten, ovo prvo već misli

tandara čet 4.6.2020 00:01

Nier je jedna jako zajebana igra s xy završetka. Da ne spojlam prvih nekoliko misija misliš 'koji je ovo k?'. Onda se navikneš. Možda melankolična i depresivna, ali ima dobar soundtrack i borba je zanimljiva. Svakako vrijedi isprobati jer je nemam s čime usporediti. Za naše područje dosta 'čudna' igra.

Bitanga čet 4.6.2020 00:15
ursusc355 kaže...
m77 kaže...
Kakvi su Monster Hunter World i Nier?

 Monster Hunter jedna od najboljih igara koje sam igrao. Utukao u nju preko 150 sati igranja

 

Gledao sam već par puta gameplay za Monster Hunter World, probao igrati i sam dok je bio free weekend i nikad mi nije legla, ni ona ni Dauntless.

Sad opet malo gledam, neki lik se žali da je prestao igrati nakon 2000 sati jer mu nije više to to...

2000 sati!!!!! Svaka čast na volji.

 

Nier mi se svidio dok sam isprobavao neki demo, zanimljivo su isprepleteni razni elementi. Ali ne vidim se da igram, te japanske brije mi jednostavno ne pašu.

Cansee čet 4.6.2020 08:15
Bitanga kaže...
ursusc355 kaže...
m77 kaže...
Kakvi su Monster Hunter World i Nier?

 Monster Hunter jedna od najboljih igara koje sam igrao. Utukao u nju preko 150 sati igranja

 

Gledao sam već par puta gameplay za Monster Hunter World, probao igrati i sam dok je bio free weekend i nikad mi nije legla, ni ona ni Dauntless.

Sad opet malo gledam, neki lik se žali da je prestao igrati nakon 2000 sati jer mu nije više to to...

2000 sati!!!!! Svaka čast na volji.

 

Nier mi se svidio dok sam isprobavao neki demo, zanimljivo su isprepleteni razni elementi. Ali ne vidim se da igram, te japanske brije mi jednostavno ne pašu.

 

ja to ne mogu vjerovati, ali vidim to često, pogotovo na recenzijama na Steamu. Ljudi igraju 1800 sati igru i onda napišu da je igra nered i užasna i šta ti ja znam. Pazi ti, nije mu to to nakon 2000 sati igranja, pa igra iz koje izvučeš toliko sati se isplatila višestruko

amd freak čet 4.6.2020 11:27
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
ursusc355 kaže...
m77 kaže...
Kakvi su Monster Hunter World i Nier?

 Monster Hunter jedna od najboljih igara koje sam igrao. Utukao u nju preko 150 sati igranja

 

Gledao sam već par puta gameplay za Monster Hunter World, probao igrati i sam dok je bio free weekend i nikad mi nije legla, ni ona ni Dauntless.

Sad opet malo gledam, neki lik se žali da je prestao igrati nakon 2000 sati jer mu nije više to to...

2000 sati!!!!! Svaka čast na volji.

 

Nier mi se svidio dok sam isprobavao neki demo, zanimljivo su isprepleteni razni elementi. Ali ne vidim se da igram, te japanske brije mi jednostavno ne pašu.

 

ja to ne mogu vjerovati, ali vidim to često, pogotovo na recenzijama na Steamu. Ljudi igraju 1800 sati igru i onda napišu da je igra nered i užasna i šta ti ja znam. Pazi ti, nije mu to to nakon 2000 sati igranja, pa igra iz koje izvučeš toliko sati se isplatila višestruko

 Nakon 2000 sati bi mi dopizdilo gotovo sve jer bi vrlo vjeeovatno znao sve o igri.

 

Munster hunter je jednostavan...ubijaš monstere kao bosseve i upgrejdaš weapone/armor. Nije kompleksan ko npr neki mmo uato mi nije kasno kaj je on igrao 2000 sati xD

bloodborne čet 4.6.2020 12:31
Bitanga kaže...
ursusc355 kaže...
m77 kaže...
Kakvi su Monster Hunter World i Nier?

 Monster Hunter jedna od najboljih igara koje sam igrao. Utukao u nju preko 150 sati igranja

 

Gledao sam već par puta gameplay za Monster Hunter World, probao igrati i sam dok je bio free weekend i nikad mi nije legla, ni ona ni Dauntless.

Sad opet malo gledam, neki lik se žali da je prestao igrati nakon 2000 sati jer mu nije više to to...

2000 sati!!!!! Svaka čast na volji.

 

Nier mi se svidio dok sam isprobavao neki demo, zanimljivo su isprepleteni razni elementi. Ali ne vidim se da igram, te japanske brije mi jednostavno ne pašu.

 strašno,

a ja si nekad mislim kako je 5-10h mjesecno potroseno na plejku vrijeme koje sam mogao bolje i produktivnije iskoristiti hahahaha...
 

lobotomac90 pet 5.6.2020 08:54
amd freak kaže...
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
ursusc355 kaže...
m77 kaže...
Kakvi su Monster Hunter World i Nier?

 Monster Hunter jedna od najboljih igara koje sam igrao. Utukao u nju preko 150 sati igranja

 

Gledao sam već par puta gameplay za Monster Hunter World, probao igrati i sam dok je bio free weekend i nikad mi nije legla, ni ona ni Dauntless.

Sad opet malo gledam, neki lik se žali da je prestao igrati nakon 2000 sati jer mu nije više to to...

2000 sati!!!!! Svaka čast na volji.

 

Nier mi se svidio dok sam isprobavao neki demo, zanimljivo su isprepleteni razni elementi. Ali ne vidim se da igram, te japanske brije mi jednostavno ne pašu.

 

ja to ne mogu vjerovati, ali vidim to često, pogotovo na recenzijama na Steamu. Ljudi igraju 1800 sati igru i onda napišu da je igra nered i užasna i šta ti ja znam. Pazi ti, nije mu to to nakon 2000 sati igranja, pa igra iz koje izvučeš toliko sati se isplatila višestruko

 Nakon 2000 sati bi mi dopizdilo gotovo sve jer bi vrlo vjeeovatno znao sve o igri.

 

Munster hunter je jednostavan...ubijaš monstere kao bosseve i upgrejdaš weapone/armor. Nije kompleksan ko npr neki mmo uato mi nije kasno kaj je on igrao 2000 sati xD

 

Kontam da kada bi zbrojio sve što sam igrao zadnjih 5 godina ne bi imao 2000 sati  Ja sretan kada ulupam u igru 100 sati, jer sam se tu već dobrano naigro i nije mi žao lipe koju sam dao, takva je situacija bila sa Cod Modern Warfare eto jer sam peglao online, inače svaku igru pređem 20-ak sati prosjek i to je to, iznimka je Witcher 3 u koji sam utukao 80 tokom ove korone.

Mene vuče kupit Monster hunter, čini se zanimljivo, samo ne znam koliko je dobar za solo igranje jer nikog od ovih svojih legosa ne mogu nagovorit, oni samo Cod udaraju a meni dosadilo.

Chaky pet 5.6.2020 09:59

Ja sam i lupao samo solo, em ima i neku pricu.

 

Tu i tamo s random likovima. Ali ne zahtjeva neku pretjeranu komunikaciju.

Imas mapu na kojoj ti se odvija hunt, s nekoliko prilaza/prolaza s random low level zvijerima.

Skupljas tragove gdje bi se "glavna" zvijer mogla nalaziti i kad je nades pocinje zabava.

S tim da postoji sansa da se pojave i neke druge bestije koje zele pojesti tebe ili tu tvoju zvijer i onda imas brawl for all, a ti si velicine mrava 

 

---

Ne znam, netko je tu spomenuo, da ne zeli igrati MHW, jer bi mu se zena smijala da igra djecje igre.

Ne znam sto bih rekao na to  Em nije djecja, nije niti prelagana. Jedna od iscekivanijih igara mi je Biomutant.

Sta kad bi to vidjela, gdje igras kao rakun? Ili onda ne smijes gledati pred njom niti Guardians of the Galaxy?

Probaj za probu igrati Nier Automatu, pa vidi sto ce reci 

Cansee pet 5.6.2020 10:43

 

ma znam da nije dječja i znam da nije ni lagana, ali to je jasno meni i tebi, ali nije jasno ženi koja u prolazu škicne šta radiš. Iako sada vidim da je 110 kn, možda i uzmem. Kolike su šanse da to bude na PS+ jel neko ima ideju?

 

A za Nier Automatu si me nagovorio iste sekunde