robogo pet 22.5.2020 19:24
big_guy kaže...

Moze li se kako saznati lozinka od accounta ako nemam pristup originalnoj mail adresi accounta?Stari zaboravio lozinku od maila jer ga ne koristi a ja sam zaboravio koja je lozinka accounta?

Prvo reset passworda za mail, onda reset passworda za account. 

 

Treća opcija je kontaktirati Sony support.

bloodborne pet 22.5.2020 19:34
robogo kaže...
Spacecraft kaže...
Ali placati za igrati online u 21 stoljecu?

Jesi ikad kupio PS+ članstvo?

 

Jer da jesi, znao bi da nije samo online multiplayer u pitanju.

 Istina nije, ali da imam pravo izbora na "nuzno" onda bih izabrao clanstvo samo za MP.

 Njihove "besplatne" smijesne + igre i smijesni "popusti" od 10-20kn za + clanove na storeu

 su mi totalno nepotrebni i nepozeljni. A to clanstvo je cisto supacko sranje. Ali sta je tu je,

 ne gejma mi se na pcu, na xboxu imam 2 postene igre za odigrat ostaje mi samo sony.

 Nintendo mi je vise za djecu.

 

big_guy pet 22.5.2020 20:34
robogo kaže...
big_guy kaže...

Moze li se kako saznati lozinka od accounta ako nemam pristup originalnoj mail adresi accounta?Stari zaboravio lozinku od maila jer ga ne koristi a ja sam zaboravio koja je lozinka accounta?

Prvo reset passworda za mail, onda reset passworda za account. 

 

Treća opcija je kontaktirati Sony support.

 Hmm,taj mail mu je bio na starom mobitelu kojeg vise nema...Dakle neznam kako bi resetirao lozinku za mail uopce...Imas kakav kontakt od sony ?supporta

robogo pet 22.5.2020 20:56
big_guy kaže...

 Hmm,taj mail mu je bio na starom mobitelu kojeg vise nema...Dakle neznam kako bi resetirao lozinku za mail uopce...Imas kakav kontakt od sony ?supporta

Pa nije mail vezan uz mobitel, pobogu. Odeš na web stranicu mailservera i pokreneš proces za povrat lozinke. 

 

https://www.playstation.com/hr-hr/get-help/contact-us/

 

Možete nas nazvati na broj:

01 775 7104

Dostupni smo za razgovor s vama od 09:00 do 17:00, od ponedjeljka do petka.

Prije pozivanja provjerite imate li pristup svome sustavu PlayStation te si zabilježite serijski broj. To će nam pomoći da što prije odgovorimo na vaša pitanja.

big_guy pet 22.5.2020 21:26
robogo kaže...
big_guy kaže...

 Hmm,taj mail mu je bio na starom mobitelu kojeg vise nema...Dakle neznam kako bi resetirao lozinku za mail uopce...Imas kakav kontakt od sony ?supporta

Pa nije mail vezan uz mobitel, pobogu. Odeš na web stranicu mailservera i pokreneš proces za povrat lozinke. 

 

https://www.playstation.com/hr-hr/get-help/contact-us/

 

Možete nas nazvati na broj:

01 775 7104

Dostupni smo za razgovor s vama od 09:00 do 17:00, od ponedjeljka do petka.

Prije pozivanja provjerite imate li pristup svome sustavu PlayStation te si zabilježite serijski broj. To će nam pomoći da što prije odgovorimo na vaša pitanja.

 Nije da,ali trazi me da unesem novi mail  na koji mi mogu poslati postupak za povrat lozinke no kad unesem svoj mail onda mi pise da ne mogu potvrditi da taj uneseni mail pripada meni....rijec je o g maili...

Wontay sub 23.5.2020 08:17

Milsim da je PS+ isplativ, svake godine za Days of play je cijena 339 kn, kupim dva ps bona na nekom webshpu koji daje 10% popusta i izađe me več treču godinu 308 kn , tokom godine se dobije 24 igara, 15 nije ni za skinut ali ako te pogode bar dvije a uvijek bude više,  ps+ imaš gratis.

x18x05x sub 23.5.2020 08:48
Wontay kaže...

Milsim da je PS+ isplativ, svake godine za Days of play je cijena 339 kn, kupim dva ps bona na nekom webshpu koji daje 10% popusta i izađe me več treču godinu 308 kn , tokom godine se dobije 24 igara, 15 nije ni za skinut ali ako te pogode bar dvije a uvijek bude više,  ps+ imaš gratis.

 Ma nije problem platit ni punu cijenu. Mislio sam da ima onak kao Gold neka ponuda. No kolega Hexfire mi je već odg.

Bitanga sub 23.5.2020 09:54
VladimirLem kaže...

Podrzava li PS4 1440p monitore? Ne mislim na to da li podrzava tu rezoluciju jer znam da nije vec kako izgleda 1080p rezolucija na tim monitorima.

 

Bolje je pitanje podržava li tvoj monitor 1080p input bez stretchinga.

Ako ti monitor podržava prikaz slike bez stretchinga onda bi ti slika mogla biti očuvane rezolucije samo sa crnim rubovima okolo.

A to je svakako bolje nego da monitor rasteže preko cijelog ekrana jer onda gubiš oštrinu.

nike098 sub 23.5.2020 10:45

Otvorio bi turski ili brazilski account, jer tamo cijene igara su puno nize, i cujem da ce ps+12 mj. Biti ispod 170 kn. Pa me zanima dali ko koristi taj account i gdje nadoplacije wallet, za americki kupujem sa pcgamesuplay

Bitanga sub 23.5.2020 11:25
nike098 kaže...
Otvorio bi turski ili brazilski account, jer tamo cijene igara su puno nize, i cujem da ce ps+12 mj. Biti ispod 170 kn. Pa me zanima dali ko koristi taj account i gdje nadoplacije wallet, za americki kupujem sa pcgamesuplay

 

Svakako pogledaj i Guatemalu, Oman i Costa Ricu. 

A čuo sam da će uskoro i Madagascar biti povoljan! Samo pazi da se ne zezneš, jer čujem da će onda poslije njega Nepal imati akciju.

Bitanga sub 23.5.2020 11:29
VladimirLem kaže...
Bitanga kaže...

 

Bolje je pitanje podržava li tvoj monitor 1080p input bez stretchinga.

 To mogu samo znati kad spojim PS4?

 

Pa ne, probaj se poigrati s opcijama na monitoru. 

Ako ima neke opcije što se tiču aspect ratia i sl. Probaj prebacit na PCu rezoluciju na 1080p pa gledaj kako će skalirati na monitoru uz neke opcije.

TVi obično imaju puno bolje opcije što se toga tiče.

 

nike098 sub 23.5.2020 12:03
Bitanga kaže...
nike098 kaže...
Otvorio bi turski ili brazilski account, jer tamo cijene igara su puno nize, i cujem da ce ps+12 mj. Biti ispod 170 kn. Pa me zanima dali ko koristi taj account i gdje nadoplacije wallet, za americki kupujem sa pcgamesuplay

 

Svakako pogledaj i Guatemalu, Oman i Costa Ricu. 

A čuo sam da će uskoro i Madagascar biti povoljan! Samo pazi da se ne zezneš, jer čujem da će onda poslije njega Nepal imati akciju.

 Da pricekat cu, cuo sam ali nesmim rec od koga da Bahrein ce dati jos nize cijene, ali dok neda jeli ko zna pouzdanu stranicu za kupovinu turskih bonova 

hummer0 sub 23.5.2020 14:27
Bitanga kaže...
nike098 kaže...
Otvorio bi turski ili brazilski account, jer tamo cijene igara su puno nize, i cujem da ce ps+12 mj. Biti ispod 170 kn. Pa me zanima dali ko koristi taj account i gdje nadoplacije wallet, za americki kupujem sa pcgamesuplay

 

Svakako pogledaj i Guatemalu, Oman i Costa Ricu. 

A čuo sam da će uskoro i Madagascar biti povoljan! Samo pazi da se ne zezneš, jer čujem da će onda poslije njega Nepal imati akciju.

 

nike098 kaže...
Bitanga kaže...
nike098 kaže...
Otvorio bi turski ili brazilski account, jer tamo cijene igara su puno nize, i cujem da ce ps+12 mj. Biti ispod 170 kn. Pa me zanima dali ko koristi taj account i gdje nadoplacije wallet, za americki kupujem sa pcgamesuplay

 

Svakako pogledaj i Guatemalu, Oman i Costa Ricu. 

A čuo sam da će uskoro i Madagascar biti povoljan! Samo pazi da se ne zezneš, jer čujem da će onda poslije njega Nepal imati akciju.

 Da pricekat cu, cuo sam ali nesmim rec od koga da Bahrein ce dati jos nize cijene, ali dok neda jeli ko zna pouzdanu stranicu za kupovinu turskih bonova 

 nike098

Nemoj se obazirati na Bitanga on ima para ko "Đajić"

mariclius sub 23.5.2020 14:40

Nike098, ajd ako saznaš napiši i mene to zanima. Ja ću ove dane potražiti. Na bitangu se ne obaziri, on je mučki provokator, ima ih još, ali on je vođa i glavni organizator svih mučkih podhebavanja. 

 

hanteed ned 24.5.2020 10:39
mariclius kaže...

Nike098, ajd ako saznaš napiši i mene to zanima. Ja ću ove dane potražiti. Na bitangu se ne obaziri, on je mučki provokator, ima ih još, ali on je vođa i glavni organizator svih mučkih podhebavanja. 

 

 Persona non grata, mi u našem taboru čekamo da ga uhvatimo nespremnog pa da ga zavežemo i izroštiljamo

Gogy7 ned 24.5.2020 12:58

Maneater

Iznenađujuće dobra i zabavna igra, uzitak je nakon toliko open world igara igrati jednu u kojoj ne trcis po gradu vec u moru. Sama ta mehanika kretanja morskog psa po vodi i ispod nje je super odrađena i pruza uzitak prilikom kretanja.

Graficki izgleda lijepo i šareno, svako područje ima svoj izgled i atmosferu, od mutnih i blatnih mocvara , zelenih golf terena do golemog modrog zaljeva.

Boss bitke su uzbudljive i brze, samo treba izbjeci napad i stunati bossa.

RPG elementi: (shaRkPG) su skupljanje raznih resursa i nadogradnja vaseg Sharka, imate razne vrste zubi, peraja itd. Vas shark napreduje od mladunca do mega velicine.

Gameplay: Svijet se sastoji od 7 regija od kojih u svakoj imate 3 vrste collectiblesa, i 3 vrste misija, revenge di lovite ljude, hunt misije protiv opasnih zvijeri te population control gdje trebate pojesti određen broj plijena. Te na kraju dobivate Boss misiju protiv apex predatora.

Igra je super, nudi puno sati gameplaya i nesto drugacije u svijetu open world rpga.

Mane: Postaje repetativna, skupljanje istih itema i iste misije u svakoj regiji, da su raznolikije misije, story missions i side quests vjerojatno bi bila bolja i skuplja igra, no za 250 kn je ok.

8/10

robogo pon 25.5.2020 10:41

Evo Days of Play 2020. ponude kod nekih retailera: 

 

  • PS Plus 12 mjeseci: 339 kn
  • Days Gone: 149 kn
  • Death Stranding: 249 kn
  • Dreams: 169 kn
  • Final Fantasy VII + preorder bonus: 399 kn
  • Marvel's Spider-Man: 149 kn
  • Gran Turismo Sport: 99 kn
  • svi Unchartedi (trilogija, četvorka, Lost Legacy): 99 kn
  • Bloodborne: 79 kn
  • Bloodborne GOTY: 99 kn
  • God of War: 99 kn
  • God of War 3 Remastered: 99 kn
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition: 99 kn
  • Assassin's Creed Origins: 169 kn
  • Nioh 2: 299 kn
  • PS VR + kamera + VR Worlds: 1499 kn

 

i još hrpa toga.

antimadridista pon 25.5.2020 15:22

Jel netko igrao F1 2019? Uzeo bi ju sad za 20 eura. Kakva je igra za nekoga tko nije baš hardcore fan F1? Znam ponekad pogledati ali nisam bas previše u tome, a F1 igru nisam igrao godinama. Jel moguće igru namjestiti tako da je neka umjerena simulacija, a opet da nije arkada? Za nekog casual fana F1 recimo, da to liči na neku simulaciju a da opet nije pretjerano. I jel igra dobro radi sa kontrolerom?

Bitanga pon 25.5.2020 15:42
antimadridista kaže...

Jel netko igrao F1 2019? Uzeo bi ju sad za 20 eura. Kakva je igra za nekoga tko nije baš hardcore fan F1? Znam ponekad pogledati ali nisam bas previše u tome, a F1 igru nisam igrao godinama. Jel moguće igru namjestiti tako da je neka umjerena simulacija, a opet da nije arkada? Za nekog casual fana F1 recimo, da to liči na neku simulaciju a da opet nije pretjerano. I jel igra dobro radi sa kontrolerom?

 

Iako isto ne brijem inače baš na formule, ali igra mi baš paše. Imaš puno opcija i assistova. Po defaultu je sasvim ok za amatere pa si gasiš polako kako ti paše. 

Arkada nije nikako jer i mali sudarčić ti utječe na oštećenja i performanse, no postoji rewind kao u Forza i Grid igrama pa nećeš izgubiti pola sata utrke radi sitne gluparije ili distrakcije od strane ukućana.

 

Ja sam probao malo igrati s kontrolerom i igrivo je skroz. Samo je problem što prije svake utrke ima hrpa treninga, a za jednog od njih treba dosta preciznosti pa onda volan dosta pomaže.

No ni s kontrolerom nije loše, može se.

 

F1 igre su mi full dobre jer te baš ufuraju u taj svijet F1 utrka i tehnologije, poželiš naučiti više o gumama, optimizaciji goriva, ERSu i sl. Takav feeling nisam imao u nijednoj drugoj racing igri.

 

Q-Tip pon 25.5.2020 17:14
antimadridista kaže...

Jel netko igrao F1 2019? Uzeo bi ju sad za 20 eura. Kakva je igra za nekoga tko nije baš hardcore fan F1? Znam ponekad pogledati ali nisam bas previše u tome, a F1 igru nisam igrao godinama. Jel moguće igru namjestiti tako da je neka umjerena simulacija, a opet da nije arkada? Za nekog casual fana F1 recimo, da to liči na neku simulaciju a da opet nije pretjerano. I jel igra dobro radi sa kontrolerom?

 

Ne znam za kontroler jer igram s volanom, ali ja sam je isto uzeo prije par tjedana kad je bila na sniženju. Pratim formulu tu i tamo, ali isto nisam hardcore, pa svakako pomaže što igra ima hrpu opcija za pomoć (automatski mjenjač, idealne linije za vožnju i ulazak u zavoje, indikatori kad kočiti, kad udariti po plinu itd. 

 

Odigrao sam zasad nekoliko utrka, nisam baš imao vremena za puno više jer dosta se vremena potroši na jednu utrku. Prvo tri treninga (koji se mogu skipati i simulirati, ali nije to to, naučiš barem stazu uz to), pa kvalifikacije, pa nakon toga utrka. Ode par sati dok si rekao keks.

 

Uglavnom, odličan je ugođaj, baš kao da si u prijenosu. Još s volanom kad krene force feedback tresti i udarati, izmorim se kao da sam pravu trku vozio.