Wox sub 14.12.2019 15:37

Da li je netko od vas uzimao ovaj COD Modern Warfare ovih dana za 375kn na ps sore-u ili bi ja bio jedini koji bi toliko platio. Tj vrijedi li toliko ? Beta mi je bila više nego zanimljiva ali me ubijao prekratak ttk ?

Rondo9 sub 14.12.2019 15:54
VladimirLem kaže...
Rondo9 kaže...

Akjo netko sučajno nije odigrao HZD igru tada je imate na kaciji na CDKEYS-u za 40 kuna s svim DLC-ovima .

 

Odiličan deal za vrhunsku igru .

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/horizon-zero-dawn-ps4-us-ca-cd-key

 

 

 

Samo da napomenem da dobijete KOD za USA/CAN store ali lagano riješite da napravite account i stavite ga kao primary pa tada pokrenete igru na svom računu.

 

 

LP
peostojic

Kako se reedema kod (cd key) igre preko weba? Jel moguće?

Nemam PS4, skupljam igre na akcijama ko pokemone, dok čekam PS5.

 

 

Preko WEB-a naravno :) 

Hambrle sub 14.12.2019 19:35
Wox kaže...

Da li je netko od vas uzimao ovaj COD Modern Warfare ovih dana za 375kn na ps sore-u ili bi ja bio jedini koji bi toliko platio. Tj vrijedi li toliko ? Beta mi je bila više nego zanimljiva ali me ubijao prekratak ttk ?

 Ja sam igru nabavio poprilicno jeftino ali dao bih i vise novca sada kad sam je probao :D

ovo pisem kao neko ko je igrao cod 4 u doba xfire, clan wars itd

 

meni je igra iskreno fenomenalna, ljudi se jako puno zale na neke stvari ali mislim da smo svi postali razmazeni, pogotovo na redditu sta god da se uradi igraci pljuju po tome

 

sto se tice ttk, meni je skroz ok, pogotovo kada imas opciju za core i hardcore modove pa uzmes koji ti vise odgovara

 

ali prije 2 dana sam otkrio da zapravo mogu igrati u split screenu multiplayer i sa prijateljem sam igrao satima jer je igra spojila stari dobri cod gameplay i couch coop. Najvise smo igrali hardcore domination i headquarters

 

ima svojih musica, ali stvari postaju sve bolje i bolje, pa cak i sto se ljudi zale na kampere jednom kada naucis mape znat ces koje cornere provjeravat i neces imati nekih problema. Jedino fali promod :D ali i ovako igru planiram igrati definitivno jer je odlicna za odmorit se 

 

pisem s moba pa ne zamjerite na gramatici

VladimirLem ned 15.12.2019 11:46

Na US Storeu je Order 1886 5 dolara 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA00785_00-TO1886GAME000000

A na CDKeys je God of War 50 kn, isto US key

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/god-of-war-ps4-us

Tako da sam se uz već spomenuti Horizon Zero Dawn Complete kupio sa sve 3 igre

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/horizon-zero-dawn-ps4-us-ca-cd-key

 

Imati US account je jednostavno puno isplativije za moj džep.

 

Zanima me slijedeće - kako maknuti igre s download liste. Tamo mi u ove moje igre stoje pomješane sa "smećem" tipa demo FIFE 16, koju naravnu više nikad neću skinuti, kako to maknuti?

Gulaš ned 15.12.2019 12:22

Ja sam uvik govorio kako ću od nekog vrimena bit vjeran HR accountu i nemat više US acc kad sam zadnje prodao prije 4-5 godina,par njih, ali sam  ga opet nedavno napravio i sad sam odlučio imat moj orginal hr i jedan us.

Zajebi ti činjenicu da moraš trpit ova smiješna sniženja na našem storeu jer definitvno su bolja na američkom.

Znači nedavno sam na američkom uzeo Days Gone 150kn dok je u isto vrijeme na našem bio snižen samo do 269kn.

Ušteda je puno bolja kad imaš izbor između hr i usa accounta.

I ja planiram uzet The Order za 5$ akcija traje mislim još do 23.12 tako da stignem još jer ga nisam odigrao nikad.

Gale92 ned 15.12.2019 12:33
VladimirLem kaže...

Pa da ja imam HR i US account. Na HR su mi većinom PS3 igre a na US PS4. Nadam se da će PS5 podržavati i PS3 igre, to bi bilo fakat brutalno, odigrati opet sve God of Ware ili MGS.

 PS5 će podržavati sve igre od PS1,PS2,PS3,PS4

arnes_king ned 15.12.2019 12:49
VladimirLem kaže...

Pa da ja imam HR i US account. Na HR su mi većinom PS3 igre a na US PS4. Nadam se da će PS5 podržavati i PS3 igre, to bi bilo fakat brutalno, odigrati opet sve God of Ware ili MGS.

 Totalno su male sanse da ce podržavati ps3 igre jer je ps3 koristio totalno drugu arhitekturu pa da bi se ina emulirala kako treba morali bi imati dodatno hardver i za to. Nek bude ps4 bc i meni je dovoljno, nikad svakako ne bih ni upalio ps3 igru isto sto danas ne palim ps2 igre. Upitno je hocu li igrati na ps5 i ps4 igre osim ako ne budu patchovane da budu naprednije, na ps4 nisam igrao nijednu ps3 igru.

VladimirLem ned 15.12.2019 13:08
arnes_king kaže...
VladimirLem kaže...

Pa da ja imam HR i US account. Na HR su mi većinom PS3 igre a na US PS4. Nadam se da će PS5 podržavati i PS3 igre, to bi bilo fakat brutalno, odigrati opet sve God of Ware ili MGS.

 Totalno su male sanse da ce podržavati ps3 igre jer je ps3 koristio totalno drugu arhitekturu pa da bi se ina emulirala kako treba morali bi imati dodatno hardver i za to. Nek bude ps4 bc i meni je dovoljno, nikad svakako ne bih ni upalio ps3 igru isto sto danas ne palim ps2 igre. Upitno je hocu li igrati na ps5 i ps4 igre osim ako ne budu patchovane da budu naprednije, na ps4 nisam igrao nijednu ps3 igru.

 Jasno mi je da je drugačija arhitektura i da bi to išlo emulacijom. Ali siguran sam da Sony ima funkcionalan interni emulator Playstationa 3 za svoje potrebe. Osobno bi me zadovoljila obična emulacija PS3 igara, ne bih tražio niti 60FPSova niti achivemente, updatete, multi-player i sl.

Također ovo je tvoje mišljenje, ima nas dosta koji bi hjeli odigrati cijelu Kratosovu ili Solid Snakeovu sagu na jednom konzoli.

Hexfire ned 15.12.2019 16:54

Ima li tko ideju gdje bih mogao najpovoljnije nabaviti Hori Fightning Commander za PS4? Pronašao sam samo na iPonu https://iponcomp.hr/shop/termek/hori-fighting-commander-for-ps3ps4/1784043, ali em je dostava skoro kao pola gamepada, em nemam iskustva s tom trgovinom. Nešto su ko Extreme Digital... Ima na Amazonu, ali još me skuplje ispadne od Mađara. A nigdje drugdje u RH ne vidim da netko prodaje. Zna netko kakav specijalizirani dućan s takvim stvarima? 

Tututuru ned 15.12.2019 19:57
bloodborne kaže...

Ja sam poceo od pocetka jedinicu. Nije bas lagana.

 Meni je jedinica najteza od svih soulsborne igara. U bloodborneu iman najvise sati, tako da mi je on najlaksi. Upravo se spreman pokusat no hit run, taman radin save fileove za vjezbu.

zdgrunf ned 15.12.2019 20:00

Momci, može uputa? Kupio sam ps4 klincima za božić, a u konzole se kužim ko Mara u krivi jelte :)
Prije nego li klinci raspakiraju poklon božić bate, gdje da pravim account? Us ili Hr? Kako se uopće pravi us account? Ima li neka kvaka za djecu ako imaju us account, a ne hr?
Hvala!

Bitanga ned 15.12.2019 20:16
zdgrunf kaže...
Momci, može uputa? Kupio sam ps4 klincima za božić, a u konzole se kužim ko Mara u krivi jelte :)
Prije nego li klinci raspakiraju poklon božić bate, gdje da pravim account? Us ili Hr? Kako se uopće pravi us account? Ima li neka kvaka za djecu ako imaju us account, a ne hr?
Hvala!

 

Kreiraj account sebi, za početak u HR.

Kad kreiraš accounte djeci laži za godine (ionako moraš lagati i na gmailu ako imaju manje od 13 godina), nemoj im napraviti child account jer ga je kasnije nemoguće pretvoriti u pravi sve dok ne budu imali 18 godina.

A child accounti imaju puno ograničenja, pogotovo u Origin igrama (FIFA i sl).

Gogy7 ned 15.12.2019 20:43

Ja sam probao DS1 i nije mi se svidjela, grafika jako zastarjela i nisam znao di ići na početku, bas zamrseno. Porazio sam jedino prvog bossa.
Pokusat cu nabaviti Remaster. Steta da bude jedina koju nisam presao.

bloodborne ned 15.12.2019 20:50

Mogu ti reci da je grafika na remasterdu brutalna, malo je zbunjujuce kuda ici. 

Ali mi se cini jako dobra, doduse nije mi jasno zasto zapocinje igra sa oklopom

koji je evidetntno pretezak za lvl 1 vidim kad se rolam da se jadan jedva baca.

 

S time da ti ne pricam da sam prvog bossa po izlazu iz "zatvora" pokusao poraziti

sa onim daggerom jer je to sve sta je ostalo od mača s kojim startas dok nisam skuzio

prolaz pokupio normalan stit i mac i vratio se jebat mu majku. 😂😂

 

A sad palim plejku idem isprobat novi cod MP.

Bitanga ned 15.12.2019 23:09
Gogy7 kaže...
Ja sam probao DS1 i nije mi se svidjela, grafika jako zastarjela i nisam znao di ići na početku, bas zamrseno. Porazio sam jedino prvog bossa.
Pokusat cu nabaviti Remaster. Steta da bude jedina koju nisam presao.

 

Yup, skroz je šteta trošiti vrijeme na tu igru kad ima toliko dobrih igara danas.

Nemoj da te itko nagovori da to "moraš" odigrati, ne moraš ;-)

Cansee pon 16.12.2019 08:32
Gogy7 kaže...
Govorim o PlayStation ekskluzivama tipa spiderman, god of war i horizon.
Znam za Cyberpunk, Elden ring Sigurno nece iduce godine.
Veselim se Cyberpunku

 

E to sam i ja mislio, ali pratim subreddit Elden ring već neko vrijeme, i ljudi su bili dosta nabrijani sada na game awards i nadali se da će izaći gameplay trailer. I sad meni to nije bilo jasno, Sekiro tek nedavno izašao, kako već može ići gameplay trailer, pa sam postavio to pitanje na subredditu

 

i objasne meni ti fanatici tamo (ne mislim ništa loše o ljudima ali stvarno ih ima da fanatično prate From Software) i kažu oni da je DS2 izašao 2014., Bloodborne 2015. i DS3 2016 a ekspanzija Ringed city u ožujku 2017. I sad dalje kažu da je priprema za Elden ring počela i prije toga i da je poslije ringed city većina(!) tima prešla na Elden Ring, a manji tim je radio na Sekiru (zato je i igra nešto manja). Tom logikom ljudi tamo vjeruju da će igra izaći do kraja 2020., s tim da ih je dosta bilo uvjereno u ožujak 2020. Ja osobno više vjerujem ovo što si i ti rekao, zvuči mi realnije ožujak 2021. jer to im je već neka tradicija, ali ako igra bude ranije gotova neće sigurno čekati, već će izaći čim bude mogla. Tako da nije baš sigurno da neće nagodinu

Vandit pon 16.12.2019 08:38
Bitanga kaže...

Yup, skroz je šteta trošiti vrijeme na tu igru kad ima toliko dobrih igara danas.

Nemoj da te itko nagovori da to "moraš" odigrati, ne moraš ;-)

 Kad smo već kod toga, nije mi jasno zašto neki zagovaraju backward compability PS5 konzole - pored svih današnjih dobrih igara ići igrati igre stare 10-15 godina...

Hexfire pon 16.12.2019 08:48

A gle, ima igara koje su svevremenske. Osobno nisam nostalgijom vezan za ijednu igru prije PS4, ali sigurno ima ljudi koji jesu. Tak da ne vidim zašto ljudima ne omogućiti da igraju te stare igre ukoliko dovoljno kvalitetna opcija postoji.

Bitanga pon 16.12.2019 09:18
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

Yup, skroz je šteta trošiti vrijeme na tu igru kad ima toliko dobrih igara danas.

Nemoj da te itko nagovori da to "moraš" odigrati, ne moraš ;-)

 Kad smo već kod toga, nije mi jasno zašto neki zagovaraju backward compability PS5 konzole - pored svih današnjih dobrih igara ići igrati igre stare 10-15 godina...

 

Ne kužim ni ja, ne bih nikad igrao staru igru ako imam novu na raspolaganju. Ok da je neki MMO ili MOBA, ali toga na konzoli ionako nema.

Ali ima svakavih ljudi. :-) Moj klinac na Switchu gušta u prastarim nintendo igrama, na PCu igra prastare igre emulirane u browseru ili emulatoru... i sve je to sam skužio kako downloadati ROMove i emulatore.

Uopće ne kužim kako mu se da, al to mu je gušt veći nego današnji hitovi.