Gogy7 pet 22.11.2019 00:40

Priču možeš prijeći za otprilike 10h plus 2-3 sata da pokupiš ono sto nisi pokupio na planetima. Da igram ponovno presao bih za manje od 8 sati jer uopće se nebi zamarao skupljanjem blaga jer skupljas samo skinove. Ali kad ides i istrazujes sve treba ti oko 12h maksimalno 15h.

Meni taman. Sto se tice performansi. Steka dok učitava na nekim lokacijama ali ovako u borbi je sve ok. Nije to pretjerano brza igra. Moze se komotno i na 30 fpsa igrati.

Vandit pet 22.11.2019 08:09
lukaXXkralj kaže...

Jel ok cijena od 300kn za polovni novi Call Of Duty Modern Warfare? 

ili da radije čekam crni petak za COD,al ko zna oće li i bit snižen jer je tek izašla igra hmm?

 

Activision nije baš široke ruke kada su u pitanju popusti, pogotovo ne za COD serijal. Tako da je cijena od 300kn čist' ok, ne očekuj da će skoro biti niža. 

Cansee pet 22.11.2019 08:24
Q-Tip kaže...
Hexfire kaže...
Gogy7 kaže...
Platinirao Star Wars Jedi Fallen Order.
Meni super igra. Bas po mom guštu.
Igra ide na njušku za 400 kn.

 Kakve su performanse na plejki? Neki se žale na padanje frameratea. Na znam dal čekati neki patch ili uzeti za PC.

 

 

 

 

In other news... došao je jedini relevantan Death Stranding review. https://www.youtube.com/watch?v=ukqZ5VOoK5s  

 

Tragičnije je nego što sam i mislio. U igri u kojoj je jedina i najbitnija mehanika hodanje oni su uspjeli neizmjerno loše napraviti baš - hodanje. Kakva gomila smeća. Pa kakav je to colision s tlom po kojem hoda? Što se to događa kad naiđe na kamen? Ajde sva sreća pa ima samo sedam milijuna stijena, pa ne naiđe često na njih.

 

Nevjerojatno što sve ljudi neće popušiti jer je to lik koji se zove Kojima. Podsjeća me na one umjetnike što se poseru na sred ceste i proglase to umjetničkim performansom, pa se svi dive da ne ispadne da ne razumiju umjetnost.

 

to je sve pizdarija. ali sve. ovo je baš namjerno napadanje bez imalo razuma, tako možeš svaku igru na svijetu zaskočiti. ako hoćeš već i ti srati, prvo ju isprobaj. ovo što si napisao "oni su uspjeli neizmjerno loše napraviti baš - hodanje" je potpuno ali potpuno ali još potpunije najobičnija laž i potpuno si u krivu. baš je mehanika hodanja odlično napravljena. 

 

vjeruj ti kome hoćeš, ali ne bi me ni Kojima ni đavo ni dragi Bog zadržali na igri duže od sat vremena da igra ne valja, imam i ženu i dijete, ne stignem kurca, dan mi proleti dok si rekao keks, a ja se ove igre ne mogu zasitit, imam više od 30 sati, da mogu platinirao bi je dosad. tako da ako je tebi lijepo vjerovati da je igra smeće uživaj u tome, ali nemoj ovdje gaditi ljudima igru koju nisi ni isprobao

Tonyvg pet 22.11.2019 09:52

Pozdrav,
Trebam pomoc pri izboru Ps4a, tjst gledam na ekupi.hr black friday ponudi cijene i vidim ovaj bundl ps4 f 1tb fifa 20 ufc dodatni kontroler.
Pitanje da li je ta cijena cca 2400kn sa ovim popustom u redu ili se ocekuje jos pad cijena?
I drugo da li ovaj dodatni kontroler znaci da dobim ukupno 2, tjst da li je vec ukljucen 1 kontroler sa samom konzolom?
Hvala
Link: https://www.ekupi.hr/PlayStation-4-1TB-F--FIFA-20--dodatni-DS4-kontroler--EA-sports-UFC-3--FUT-20-vaucer-1437499.aspx

arnes_king pet 22.11.2019 09:52
Q-Tip kaže...
Hexfire kaže...
Gogy7 kaže...
Platinirao Star Wars Jedi Fallen Order.
Meni super igra. Bas po mom guštu.
Igra ide na njušku za 400 kn.

 Kakve su performanse na plejki? Neki se žale na padanje frameratea. Na znam dal čekati neki patch ili uzeti za PC.

 

 

 

 

In other news... došao je jedini relevantan Death Stranding review. https://www.youtube.com/watch?v=ukqZ5VOoK5s  

 

Tragičnije je nego što sam i mislio. U igri u kojoj je jedina i najbitnija mehanika hodanje oni su uspjeli neizmjerno loše napraviti baš - hodanje. Kakva gomila smeća. Pa kakav je to colision s tlom po kojem hoda? Što se to događa kad naiđe na kamen? Ajde sva sreća pa ima samo sedam milijuna stijena, pa ne naiđe često na njih.

 

Nevjerojatno što sve ljudi neće popušiti jer je to lik koji se zove Kojima. Podsjeća me na one umjetnike što se poseru na sred ceste i proglase to umjetničkim performansom, pa se svi dive da ne ispadne da ne razumiju umjetnost.

 Nista mi ne znaci Kojima niti sam neki poseban fan MGS serije, igrao samo jednu na PS2 i bila mi dobra a donedavno nisam ni znao da ima veze sa Kojimom. Ipak igram DS i igra mi je odlicna u svim segmentima.

 

Nisam ovu recenziju pogledao ali mogu mislit koliko je sranje ako pise za hodanje da je lose uradjeno a bas je uradjeno fenomenalno.

Vandit pet 22.11.2019 09:55

Death Stranding očekivano polarizira gaming populaciju i to u dvije krajnosti. S jedne strane se igra banalizira do te mjere da to više nema smisla, a s druge strane se igra glorificira do te mjere da ekipa po redditu govori tipa "pogledajte ovaj kamen, Kojima je bog" i slično. Ja sam tek počeo igrati i meni je fora. Točno znam što igra pruža i ne očekujem da bude Apex, Modern Warfare, GTA kad to nije. Fora mi je kada vani pada kiša, izvaliti se i lagano igrati. Svaka igra se može banalizirati do te mjere da postane smiješna...

 

P.S. Nisam Kojima fan.

Bitanga pet 22.11.2019 10:19
Q-Tip kaže...

 

Tragičnije je nego što sam i mislio. U igri u kojoj je jedina i najbitnija mehanika hodanje oni su uspjeli neizmjerno loše napraviti baš - hodanje. Kakva gomila smeća. Pa kakav je to colision s tlom po kojem hoda? Što se to događa kad naiđe na kamen? Ajde sva sreća pa ima samo sedam milijuna stijena, pa ne naiđe često na njih.

 

Nevjerojatno što sve ljudi neće popušiti jer je to lik koji se zove Kojima. Podsjeća me na one umjetnike što se poseru na sred ceste i proglase to umjetničkim performansom, pa se svi dive da ne ispadne da ne razumiju umjetnost.

 

Brijem da jedino Assassin's Creed serijal ima dobro riješeno takve stvari. U Odysseyu je gotovo savršeno. Ne trudi se biti realističan, ali je opet zabavno i tehnički odlično riješeno.

arnes_king pet 22.11.2019 11:17
Vandit kaže...

Death Stranding očekivano polarizira gaming populaciju i to u dvije krajnosti. S jedne strane se igra banalizira do te mjere da to više nema smisla, a s druge strane se igra glorificira do te mjere da ekipa po redditu govori tipa "pogledajte ovaj kamen, Kojima je bog" i slično. Ja sam tek počeo igrati i meni je fora. Točno znam što igra pruža i ne očekujem da bude Apex, Modern Warfare, GTA kad to nije. Fora mi je kada vani pada kiša, izvaliti se i lagano igrati. Svaka igra se može banalizirati do te mjere da postane smiješna...

 

P.S. Nisam Kojima fan.

 Meni je igra bas kako sam i ocekivao i kakva mi se cinila prema svemu, bas sam zadovoljan i sretan dok je igram.


Jedina stvar koju osjecam kao negativnu jeste sto se cesto za sporedne dostave ne mogu organizirati da sve odradim u jednom tripu. Pretrpam se, ne mogu sve nositi, ne znam kako da se organizujem pa me to malo iznervira, a sve bih u jednom tripu da ponesem odmah za 3-4 misije 

Bar je do sinoc tako bilo, sinoc tek otkljucao Timefall Shelter, Safe House i ona kolica sto vuces za sobom pa ce sigurno sada biti mnogo lakse 

Hexfire pet 22.11.2019 12:41

Bugove nisam baš primijetio. Oprimizacija s druge strane nije baš vrhunska kao kod ostalih Sony ekskluziva.

A igra sama po sebi... dosta mlaka. Pisao sam o tome prije koji tjedan u temi. Kužim da bi nekome tko lako zanemari loše likove, priču, dijaloge igra mogla proći, ali ni sam gameplay nije ništa inovativno ni pamtljivo. Mehanike funkcioniraju i to je više manje to.

20$ nije kraj svijeta i može se izvući 20-30h igre, ali da je isplativa za više od toga, diskutabilno.

Chaky pet 22.11.2019 13:14
bloodborne kaže...

krenuo black friday na ps storeu, evo i kod nas PS+ pretplata 12 mj 369kn za jednokratno plaćanje. bed je kaj je ducan u karlovcu i dostava cca 40kn.
zapravo za karlovčane se ovo isplati.

ja si stavio ace combat u kosaricu pa mozda mi daju jos 20-30% u sljedecih tjedan dana. :P

Online je 328,50 kn u PS Storeu, pa mi nije jasno kako ti je bolja ponuda od ATela.

arnes_king pet 22.11.2019 14:50

Zaboravio sam napisati neke od mozda najbitnijih stvari za DS a koje se u danasnje vrijeme bas ne podrazumijevaju.

 

Igra je bez bugova, kompletna u svakom smislu i nema ama bas nikakvih gluposti kao sto su mikrotransakcije, dlc i slicno. Platis jedan zaokruzen i potpun proizvod za razliku od mnogih drugih igara danas.

 

Vjerovatno se nisu trudili ni da podmite razne recenzere pa ih to boli, a vidim da je skoro kod svih jedna od najnegativnijih stavki to sto se reklamira Monster energy drink u igri.

 

Ja zadnju sedmicu nisam imao bas vremena ni za sta ali sada dolazi produzeni vikend od 3 dana pa ima da nadoknadim .

 

 

Jedno pitanje, sta mi je najbolje nabaviti da imam dodatno za igrati na godisnjem u decembru? 

Na spisku igara koje bih igrao su NFS Heat, COD MW, RE2, Days Gone. Ne znam ima li jos nesto da izlazi u decembru da valja? Napomena da me COD najmanje privlaci ali et ipak postoji zainteresovanje.

 

Ima li sta da bas valja da se moze igrati s rajom?

hummer0 pet 22.11.2019 15:07
Gogy7 kaže...
Ljudi kakav je Days Gone. Znam da je bio pun bugova, kakav je sad? Vidim da ce biti 20$ pa da probam. Kakav je gameplay?

 Igra je super nisam primjetio bugove svakako je treba odigrati dobra je atmosfera.

Možda se prema kraju malo razvodni, ali meni je bila super.

Cansee pet 22.11.2019 15:12
arnes_king kaže...

Zaboravio sam napisati neke od mozda najbitnijih stvari za DS a koje se u danasnje vrijeme bas ne podrazumijevaju.

 

Igra je bez bugova, kompletna u svakom smislu i nema ama bas nikakvih gluposti kao sto su mikrotransakcije, dlc i slicno. Platis jedan zaokruzen i potpun proizvod za razliku od mnogih drugih igara danas.

 

Vjerovatno se nisu trudili ni da podmite razne recenzere pa ih to boli, a vidim da je skoro kod svih jedna od najnegativnijih stavki to sto se reklamira Monster energy drink u igri.

 

Ja zadnju sedmicu nisam imao bas vremena ni za sta ali sada dolazi produzeni vikend od 3 dana pa ima da nadoknadim .

 

 

 

točno to, a to su sve danas bitne stavke. također igra ima multiplayer element (usput da kažem fantastičan) koji ne zahtijeva PS+ pretplatu da bi se koristio.  

 

da igra cijedi novce dlcovima, skinovima, nekim ubrzivačima, "time saverima" ja bi prvi bio protiv toga svega. tipa da je kao Anthem ili tako nešto. također ni ja nisam vidio ni jedan jedini jebeni bug u igri. ispolirali su je uzduž i poprijeko

 

zato zaista ne vidim nikakvih razloga za nekakve bezobrazne napade na igru, ako se nekom ne sviđa ne mora je ni kupiti ni igrati ni trošiti svoje vrijeme da bi je vrijeđao po netu.

 

Q-Tip pet 22.11.2019 19:42
Cansee kaže...

 Tragičnije je nego što sam i mislio. U igri u kojoj je jedina i najbitnija mehanika hodanje oni su uspjeli neizmjerno loše napraviti baš - hodanje. Kakva gomila smeća. Pa kakav je to colision s tlom po kojem hoda? Što se to događa kad naiđe na kamen? Ajde sva sreća pa ima samo sedam milijuna stijena, pa ne naiđe često na njih.

 

Nevjerojatno što sve ljudi neće popušiti jer je to lik koji se zove Kojima. Podsjeća me na one umjetnike što se poseru na sred ceste i proglase to umjetničkim performansom, pa se svi dive da ne ispadne da ne razumiju umjetnost.

 

to je sve pizdarija. ali sve. ovo je baš namjerno napadanje bez imalo razuma, tako možeš svaku igru na svijetu zaskočiti. ako hoćeš već i ti srati, prvo ju isprobaj. ovo što si napisao "oni su uspjeli neizmjerno loše napraviti baš - hodanje" je potpuno ali potpuno ali još potpunije najobičnija laž i potpuno si u krivu. baš je mehanika hodanja odlično napravljena. 

 

vjeruj ti kome hoćeš, ali ne bi me ni Kojima ni đavo ni dragi Bog zadržali na igri duže od sat vremena da igra ne valja, imam i ženu i dijete, ne stignem kurca, dan mi proleti dok si rekao keks, a ja se ove igre ne mogu zasitit, imam više od 30 sati, da mogu platinirao bi je dosad. tako da ako je tebi lijepo vjerovati da je igra smeće uživaj u tome, ali nemoj ovdje gaditi ljudima igru koju nisi ni isprobao

 

Čuj, ovo je forum, sto ljudi će napisati sto različitih stvari, a ti guraj u ignore ako ti smeta. Neću zamjeriti. Lik u kretanju izgleda tragično. Nešto opako ne štima s kretanjem lika po podlozi i s kolizijom s ostalim objektima na koje nailazi, a to nema veze s ovim zadnjim videom već i desecima drugih gameplay videa koje sam vidio. Uopće ne ulazim u priču ni bilo što drugo, jer o njoj ne znam ništa, ali još uvijek imam zdrave oči da procijenim kad nešto s tehničke strane ne izgleda dobro. 

 

 

 

Blackcastle pet 22.11.2019 21:12

Evo uzeo DS kad je izašao ali nisam ga krenuo igrati jer čekam da završim novi COD....Javim se s iskustvima DS-a kad počenem igrati jer vidim da se dosta ekipe iz svijeta polariziralo u mišljenjima...tako da javim se kad uhvatim vremena....klinjo ima teniski turnir a ja sam nakon dugo izbivanja "tetkica"....

 

edit:kad završim novi COD prodajem ga s userom i accountom koji sam dobio od prodavača (sekundarni profil s on-line opcijom ako imate ps+) i mojom osobnom garancijom da brišem taj account s svoje konzole....mogu dati i broj od čovjeka od kojega sam kupio tako više igara i radi sve 5....cijena je 200 kn....ponude mi šaljite u pm....user i account šaljem vidljivom uplatom na iban banke....

Bitanga pet 22.11.2019 22:48
Blackcastle kaže...

Evo uzeo DS kad je izašao ali nisam ga krenuo igrati jer čekam da završim novi COD....Javim se s iskustvima DS-a kad počenem igrati jer vidim da se dosta ekipe iz svijeta polariziralo u mišljenjima...tako da javim se kad uhvatim vremena....klinjo ima teniski turnir a ja sam nakon dugo izbivanja "tetkica"....

 

edit:kad završim novi COD prodajem ga s userom i accountom koji sam dobio od prodavača (sekundarni profil s on-line opcijom ako imate ps+) i mojom osobnom garancijom da brišem taj account s svoje konzole....mogu dati i broj od čovjeka od kojega sam kupio tako više igara i radi sve 5....cijena je 200 kn....ponude mi šaljite u pm....user i account šaljem vidljivom uplatom na iban banke....

 

Sure :-)

Blackcastle pet 22.11.2019 23:28

ok...a kolika bi bila realna cijena i po kojim paramatrima bi ona trebala biti iskazana?

 

Ja sam platio 230 kn taj account...prodajem ga svojojm osobnom garanicijom i kolika bi trebala biti realna cijena.....i obrazloženje te cijene koja bi trebala biti?

 

Uzmimo da je meni igra uredno skinuta i igrana....uzmimo da je prodajem uz garanciju da brišem taj account i da ga prodajem dalje.....

 

.....kolika bi trebala biti cijena?

sendjo sub 23.11.2019 07:53

situacija;

Klinac kaže da želi nekakav gaming monitor za PS4 (nije PRO) umjesto trenutnog 32" Samsung FHD TVa.. kaže da je kod frenda vidio kako izgleda uživo gaming na monitoru i da je očaran..

 

ima li to smisla? kakav monitor se preporučuje? 

Vandit sub 23.11.2019 08:46
sendjo kaže...

situacija;

Klinac kaže da želi nekakav gaming monitor za PS4 (nije PRO) umjesto trenutnog 32" Samsung FHD TVa.. kaže da je kod frenda vidio kako izgleda uživo gaming na monitoru i da je očaran..

 

ima li to smisla? kakav monitor se preporučuje? 

 Ma no. Nek' se drži TV-a. ;)