amd freak sub 12.10.2019 17:18
Hexfire kaže...
amd freak kaže...

 

Jedino mi nije jasno, zar nisu rekli da ce i terminator biti igriv za sve kroz vikend...a meni je siv na trialu da ga treba kupit lol..

 Na Twitteru piše "you’ll even be able to preview recently added Mortal Kombat 11 Kombat Pack characters within the Towers of Time mode, including the powerful Terminator T-800 from the upcoming “Terminator: Dark Fate” film, the fierce Matoka warrior, Nightwolf and the soul-stealing sorcerer, Shang Tsung".

 

Nije mi baš jasno znači li to da su DLC likovi dostupni za igranje u Towers of Time modu ili su samo unutra kao mogući protivnici.

 

Tek sam skinuo trial pa nisam isprobavao.

 

Jedina dilema trenutno mi je dal uzeti samo base game ili odmah Ultimate. Ak preračunam, to je cca 25kn po DLC liku.  

 

Ja budem pričekao "complete" edition ako uopće izađe. Ima fizičkih izdanja po 200kn pa mi se ne žuri, a bez dlc-a to nije to. Samo terminator i joker su hebeni sami po sebi. Iskreno još uvijek su preskupi.

 

ursusc355 kaže...
Korisnik1251 kaže...

Mozete obustaviti glasanje sto se mene tice, ubola sam sve osim RDR2 za 370 kn na PS store-u. Sony je zakljucio da "predugo drzim stvari u kosarici" pa su mi "odlucili pomoci s dodatnih 25% na cijelu kosaricu" 

Gore navedeni popusti vrijede do 17. pa imate vremena drzati stvari u kosarici, mozda i vas odluce potaknuti na kupovinu 

 Jučer stavio days gone i rdr2 u košaricu... danas stiže mail od sony-ja . Kažu da me potaknu na kupnju daju mi 40 % na cjelu košaricu... kupio obje igre naravno... days gone platio 160 kuna a rdr2 137 kuna... svaka čast sony i svaka čast Korisnik1251što si podjelio ovu informaciju.

 

S obzirom da si bolesnik koji thumbs downove dijeli šakom i kapom, te s obzirom da si teški troll tko još tebi vjeruje lol.

Darkec_Crni sub 12.10.2019 18:09


 

S obzirom da si bolesnik koji thumbs downove dijeli šakom i kapom, te s obzirom da si teški troll tko još tebi vjeruje lol.

 On sa 7 godina accountom sigurno nemože bit troll. 

To što on lupa masovno TD svima i mnogo puta sa razlogom  ispravno neznači da je troll.

On vrlo malo stavlja postova po temama i ovaj je rijetkost zato sam mu sa guštom stavio  

Zna se tko je i što troll i definicija istog a lupanje TD to sigurno nije.

Po mojem osobnom mišljenju bolesniji su oni koji na to obraćaju pažnju.

hummer0 sub 12.10.2019 18:28
Darkec_Crni kaže...


 

S obzirom da si bolesnik koji thumbs downove dijeli šakom i kapom, te s obzirom da si teški troll tko još tebi vjeruje lol.

 On sa 7 godina accountom sigurno nemože bit troll. 

To što on lupa masovno TD svima i mnogo puta sa razlogom  ispravno neznači da je troll.

On vrlo malo stavlja postova po temama i ovaj je rijetkost zato sam mu sa guštom stavio  

Zna se tko je i što troll i definicija istog a lupanje TD to sigurno nije.

Po mojem osobnom mišljenju bolesniji su oni koji na to obraćaju pažnju.

 Nije on troll on je rođo koji misli da je faca ako dijeli TD.

Hexfire sub 12.10.2019 18:58
amd freak kaže...

 

Ja budem pričekao "complete" edition ako uopće izađe. Ima fizičkih izdanja po 200kn pa mi se ne žuri, a bez dlc-a to nije to. Samo terminator i joker su hebeni sami po sebi. Iskreno još uvijek su preskupi.

 Kombat pack 1 će cijeli izaći tek u ožujku. Ako će Pack 2 izlaziti istim tempom onda ne vjerujem da će do kraja slijedeće godine svi likovi biti dostupni. A bome nije isključeno da izbace i pack 3... Tak da za neki Complete Edition... tko zna kad, ako ikad, će uopće doći. Fizičko izdanje sam nedavno prodao i čekao da dođe neki ozbiljniji popust na digitalno pa da upiknem. Za casual igranje, kojih sat vremena online svaki dan sasvim dobar izbor.  

Bitanga ned 13.10.2019 00:24
ursusc355 kaže...
Korisnik1251 kaže...

Mozete obustaviti glasanje sto se mene tice, ubola sam sve osim RDR2 za 370 kn na PS store-u. Sony je zakljucio da "predugo drzim stvari u kosarici" pa su mi "odlucili pomoci s dodatnih 25% na cijelu kosaricu" 

Gore navedeni popusti vrijede do 17. pa imate vremena drzati stvari u kosarici, mozda i vas odluce potaknuti na kupovinu 

 Jučer stavio days gone i rdr2 u košaricu... danas stiže mail od sony-ja . Kažu da me potaknu na kupnju daju mi 40 % na cjelu košaricu... kupio obje igre naravno... days gone platio 160 kuna a rdr2 137 kuna... svaka čast sony i svaka čast Korisnik1251što si podjelio ovu informaciju.

 

Stavio i ja jučer dvije igre, al nije mi još ništa došlo. A već dugo nisam ništa kupio na play storeu, mogli bi poslati :-)

Darkec_Crni ned 13.10.2019 08:25

I ja isto 

 

Stavio: Days Gone - 46% 499kn 269kn i  Assassin's Creed Odyssey Deluxe Edition - 63% 659Kn  243kn.

Po ovim i ovako sniženim cijenama sigurno neću kupit ali ako bi poslali taj dodatni popust kod na e-mail od 25-40% , razmislio bi.

arnes_king ned 13.10.2019 12:42

Je li ovo sony mijenjao nesto sto se tice punjenja sa FW 7.00? Sada spojim kontroler kablom i zasvijetli samo jednom i ne svijetli vise niti prikazuje da se puni, prije je svijetlilo dok je ukljucen....

 

Prvo mislio da je do kontrolera, probam drugi isto, pa kontam kabal, probam na pc preko remote play radi se i svijetli konstantno kad spojim na PC. Moze li neko probati kod sebe pa napisati kako je ne znam sada je li imam problem ili ne a oba kontrolera prikazuje kao puna... Probao sam sa oba prednja i zadnji USB port na konzoli i isto je.

 

 

P.S. Znam da ne svijetli kada su puni i prikazuje mi da su puni ali mi cudno sto sam sinoc igrao 3-4 sata sa jednim kontrolerom pa je nemoguce da je bas tako pun.

ursusc355 ned 13.10.2019 15:00

Samo da dodam za ovo stavljanje u košaricu ... ja sam stavio 2 igre i dobio drugi dan popust 40% . Dobije se kod koji se ukuca prilkom kupnje. Ali nemora se kupiti uopče točno to što je u košarici, znači može bilo šta i dodati još igri i sve moguče kombinacije. Usput , neznam koji je kriterij za dobivanje popusta , ali evo recimo ja sam redovit kupac i kupim barem za 200 kuna svaki mjesec na store-u .

 

košarica

EraserHead ned 13.10.2019 16:28
ursusc355 kaže...

Samo da dodam za ovo stavljanje u košaricu ... ja sam stavio 2 igre i dobio drugi dan popust 40% . Dobije se kod koji se ukuca prilkom kupnje. Ali nemora se kupiti uopče točno to što je u košarici, znači može bilo šta i dodati još igri i sve moguče kombinacije. Usput , neznam koji je kriterij za dobivanje popusta , ali evo recimo ja sam redovit kupac i kupim barem za 200 kuna svaki mjesec na store-u .

 

košarica

 

I ja sam danas na mejl dobio 40% popusta na stvari koje su bile u košarici. 

 

I isti kod vrijedi za bilo koju igru na storu koju sam naknadno dodao (osim preordera)

 

Novi Concrete Genie me je izašao 119 kn, Trine 4 isto, kupio jos 6 igara...sad samo treba to sve odigrati 

 

dart_tom ned 13.10.2019 17:25
EraserHead kaže...
ursusc355 kaže...

Samo da dodam za ovo stavljanje u košaricu ... ja sam stavio 2 igre i dobio drugi dan popust 40% . Dobije se kod koji se ukuca prilkom kupnje. Ali nemora se kupiti uopče točno to što je u košarici, znači može bilo šta i dodati još igri i sve moguče kombinacije. Usput , neznam koji je kriterij za dobivanje popusta , ali evo recimo ja sam redovit kupac i kupim barem za 200 kuna svaki mjesec na store-u .

 

košarica

 

I ja sam danas na mejl dobio 40% popusta na stvari koje su bile u košarici. 

 

I isti kod vrijedi za bilo koju igru na storu koju sam naknadno dodao (osim preordera)

 

Novi Concrete Genie me je izašao 119 kn, Trine 4 isto, kupio jos 6 igara...sad samo treba to sve odigrati 

 

 bilo bi dobro da se odnosi i na ps plus,sa 40% bi bio 263kn godina ;)

Q-Tip ned 13.10.2019 19:51
Bitanga kaže...

Odigrao God of War story, i stvarno mi se ne da dalje igrati. Da li je sa mnom sve u redu?

 

Pa što ćeš više od toga? Ganjati platinu? Ja sam isto odigrao do kraja i to je to što se mene tiče. Sjajna igra, ali nemam običaj cijediti igre do zadnjeg achievementa. 

amd freak ned 13.10.2019 20:53
Bitanga kaže...

Odigrao God of War story, i stvarno mi se ne da dalje igrati. Da li je sa mnom sve u redu?

 Isto se dogodilo i meni, međutim nakon mjeseca dana me uhvatila volja da bi mogao proci jos koji side quest i možda dobiti bolji armor i ubiti koju valkiru. Nakon 2 dana platinirao igru. Farmanje za gear i ubijanje svih 9 valkira je bilo daleko zabavnije od samog storija :D

hummer0 kaže...

Počeo sam igrati Marvel's Spider-Man hm pa moram reći da sam više očekivao.

Možda bi mi bila super da imam 14 godina, ali naravno to je samo moje mišljenje sinu je super.

 

Realno igra je za jednom proci i to je to. Ništa ekstra. Čak je i dosadnjikava u nekim situacijama.

ursusc355 ned 13.10.2019 20:54
hummer0 kaže...

Počeo sam igrati Marvel's Spider-Man hm pa moram reći da sam više očekivao.

Možda bi mi bila super da imam 14 godina, ali naravno to je samo moje mišljenje sinu je super.

 U potpunosti se slažem stobom.

ursusc355 ned 13.10.2019 20:57
LordSnow kaže...
Vi sto dobijate te popuste za igre u kosarici, da li ste svi na HR acc?
Ja sam na UK i par dana mi neke igre stoje i sve de nadam kakvom popustu.

 Ja sam na hrvatskom dobio popust da...a na američkom planiram kupit 4 lego igre i još neku i stoje mi u košarici od petka i čekam možda pošalju popust ali izgleda ništa od toga

ursusc355 ned 13.10.2019 21:00
EraserHead kaže...

 

I ja sam danas na mejl dobio 40% popusta na stvari koje su bile u košarici. 

 

I isti kod vrijedi za bilo koju igru na storu koju sam naknadno dodao (osim preordera)

 

Novi Concrete Genie me je izašao 119 kn, Trine 4 isto, kupio jos 6 igara...sad samo treba to sve odigrati 

 

 Samo da komentiram Trine 4 ... sin mi igra par dana i gledam ga malo , igra je vrlo zabavna i dobra... ima dosta mozgalica koje on sa 6 godina riješava , a meni se neke čine ne baš lagane... uglavno vrlo lijepa i zabavna igra .

mariclius ned 13.10.2019 22:04

Izgleda da dosta nas čeka te popuste

Ja čekam najviše radi days gone, ako ne bude uzeti ću sa kolegom po pola(djelimo profile). Na ps4 slim igram TLOU i RDR 2 i mogu reći da barem ja ne vidim neke nedostatke naspram PRO.Nakon PC malo odmora od gledanja koliko fps, koja temperatura i sl. TLOU, po treći put igram i svaki put se oduševim. Odmah krenuo i the walking dead ponovno gledati. Više se ne zaletavam na te popuste već čekam samo određene igre. Sigurno sam potrošio ranijenajmanje 400/500 kn na igre koje jedva da sam pokrenuo. A, i ta cifra je da se utješim jer bolje da ne zbrajam

MasterG pon 14.10.2019 08:09

Platinirao God of War...iz čiste objesti/dosade..tada nisam imao što drugo za igrati....igra mi je dobra, lijepa, al samo za proć jednom. Za sada mi ne pada na pamet opet ju igrati.

Spiderman isto platinirao (vrlo lagana platina), ali baš kako je netko napisao gore, izgleda da sam prestar za to...onak igra je lijepa i zabavna skakat okolo, ali generalno je isti kalup WB igre kao Arkham Knight...isti stil borbe, generalno ista priča...drugi svijet i drugi likovi.

 

Nego, baš sam krenuo The last Of Us opet igrat, kao idem na platinu ovaj puta pa sam krenuo na "survivor" težini...jbte...jučer sam jeno 45min (mazohistički stealth ) pokušavao proć jedan dio i na kraju otišao spavat, prije nego zafitiljim joystick u TV....danas se saga nastavlja kad dođem sa posla. 

AA-d00d pon 14.10.2019 08:45

Ni ja nisam imao volju. To je valjda za one koji zele platinirati.

Valkyre su npr. cisti mazohizam meni osobno - ok skuzis taktiku kako ih pobijediti ali onda po 10min ponavljati te jednoteiste korake u borbama, ne hvala.

Vandit pon 14.10.2019 09:45
Bitanga kaže...

Odigrao God of War story, i stvarno mi se ne da dalje igrati. Da li je sa mnom sve u redu?

 Izgleda da je. Puno ljudi dijeli tvoje mišljenje, uključujući i mene. Prešao sam main story i rekoh idem odigrati Spidermana pa ću se vratiti i igrati sidequestove. Igru nisam upalio mjesecima, i ne mislim. Dobra je igra, ali daleko od savršenstva kakvom je neki pokušavaju prikazati. 

 

Vjerujem da je popularnosti igre pridonio Cory Barlog sa svojim žalopojkama koje su bile izvrstan marketing za igru. 

 

Btw, ja nisam još nisam, a vjerojatno ni neću dobiti dodatan popust na store-u. Ruku na srce, u zadnje vrijeme nisam baš kupovao igre, a ako sam i kupovao to je bilo na američkom store-u.