maxy0 uto 8.10.2019 16:01
Bitanga kaže...
REDDEVILS kaže...

PS4 System Software Update 7.00

 

Baš sam neki dan opet probao Remote Play, ovaj puta na iPadu što bi kao trebalo raditi kao urica.

WiFi ruter u istoj sobi, playka pokraj mene. Pokrenem DeadCells, igrao sam jedno 3 minute prije nego je pukao RemotePlay.

Pošto je i telka bila ispred mene vidio sam da čim je pukla konekcija, kontroler se diskonektao naravno, a lik u igri je nastavio trčati ravno u neprijatelje.

Super dok igraš igru gdje ti smrt može značiti da moraš sve ispočetka. Uglavnom, žali bože featurea.

 Probaj igrati sa upaljenim 4g, puno fluidnije i cak bez zastajkivanja radi ono malo sto sam isprobao

hummer0 uto 8.10.2019 17:06
bloodborne kaže...

I prva igra ce navodno biti remake ili ti ga recikliranje wow. Jedva cekam 

Kako originalno. Al dobro ako bude oko 3500 max mozda i kupim odma.

I ak necu gledat previse recikliranja.

 E sad ga s...š pa nisu oni budale da na dan izlaska konzole ponude sranje igare.

Bitanga uto 8.10.2019 17:11
maxy0 kaže...
Bitanga kaže...
REDDEVILS kaže...

PS4 System Software Update 7.00

 

Baš sam neki dan opet probao Remote Play, ovaj puta na iPadu što bi kao trebalo raditi kao urica.

WiFi ruter u istoj sobi, playka pokraj mene. Pokrenem DeadCells, igrao sam jedno 3 minute prije nego je pukao RemotePlay.

Pošto je i telka bila ispred mene vidio sam da čim je pukla konekcija, kontroler se diskonektao naravno, a lik u igri je nastavio trčati ravno u neprijatelje.

Super dok igraš igru gdje ti smrt može značiti da moraš sve ispočetka. Uglavnom, žali bože featurea.

 Probaj igrati sa upaljenim 4g, puno fluidnije i cak bez zastajkivanja radi ono malo sto sam isprobao

 

Kakav 4g? Probao sam doma u LANu... Kako 4g može biti bolji od toga.

No nebitno, ne treba mi uopće, samo sam probao čisto iz znatiželje.

Prije sam tako odigrao par Telltale igara sa RemotePlayom na PCu i ok je radilo.

arnes_king uto 8.10.2019 18:31

Je li ovo u ovom changelog za PS Firmware 7.00 pise da remote play app sada radim na svim android uredjajima a ne samo sony kao do sada?

Ako jeste kako da nadjem apk jer na play store jos ne vidim iako pise da ima...

arnes_king uto 8.10.2019 18:41
AA-d00d kaže...
Ps4 remote play.

Ali da ti u aplikaciji prepozna ps4 kontroler, treba ti android 10. Ako imas samsing kao i ja, malo cemo se nacekat 😅

 Hvala ali kod mene je u store nema, naci cu alternativu za apk. To za kontroler se moze podesiti, vjerovatno. Samsung je, Android 10 je vec u testiranjima tako da ne bih rekao da treba jos predugo.

AA-d00d uto 8.10.2019 18:48

Probaj..neznam..resetirati mob?

Prosli tjedan sam htio instalirati tu aplikaciju dok sam procitao novost za 7.00, i pisalo mi je da nije podrzano za moj mob. Danas ujutro instalirao 7.00 na plejki i odjednom sam mogao instalirati tu aplikaciju.

arnes_king uto 8.10.2019 20:12

Evo uspio sam, nasao preko google apk fajl zadnje verzije, instalirao i radi :) Skinuo sam i ovu second screen da vidim bit ce korisna u nekim situacijama.

 

P.S. Radujem se izlasku PS5, bit ce prva konzola koju cu kupiti odmah prvi dan :)

bloodborne uto 8.10.2019 20:57

Uglavnom mislim.kupit cu ps5 kad ne znam. Mozda odma ak bude 3500.

Kako god zanima me samo ta baterija na novom joysticku i da li ce smanjiti

svijetlo koje je nepotrebne velicine i tom istom vjerujem cica dobar dio baterije.

arnes_king uto 8.10.2019 21:01
bloodborne kaže...

Uglavnom mislim.kupit cu ps5 kad ne znam. Mozda odma ak bude 3500.

Kako god zanima me samo ta baterija na novom joysticku i da li ce smanjiti

svijetlo koje je nepotrebne velicine i tom istom vjerujem cica dobar dio baterije.

 Mene od kupovine svog prvog ps4 cudi zasto se raja toliko zali na bateriju i pisu kako su katastrofalno lose. Ja imam trenutno dva i kod oba iznenadjujuce dobro traje, znam igrati 3-5 dana dnevno od sat pa do 5 i ne znam da li mi se ikad skroz ispraznila. Nisam nikada mjerio tacno koliko od punog do praznog ali siguran sam da je negdje izmedju 7-12 sati koristenja. Svjetlo sam u postavkama podesio na najmanje ako to ista znaci.

Bitanga uto 8.10.2019 23:05
arnes_king kaže...
bloodborne kaže...

Uglavnom mislim.kupit cu ps5 kad ne znam. Mozda odma ak bude 3500.

Kako god zanima me samo ta baterija na novom joysticku i da li ce smanjiti

svijetlo koje je nepotrebne velicine i tom istom vjerujem cica dobar dio baterije.

 Mene od kupovine svog prvog ps4 cudi zasto se raja toliko zali na bateriju i pisu kako su katastrofalno lose. Ja imam trenutno dva i kod oba iznenadjujuce dobro traje, znam igrati 3-5 dana dnevno od sat pa do 5 i ne znam da li mi se ikad skroz ispraznila. Nisam nikada mjerio tacno koliko od punog do praznog ali siguran sam da je negdje izmedju 7-12 sati koristenja. Svjetlo sam u postavkama podesio na najmanje ako to ista znaci.

 

Ja imam 3 i uvijek jedan nađem koji je dovoljno pun za igranje, za to vrijeme punim ostala 2.

Evo igram God of War već 8h danas, ako ne i više, i tek je sad pri kraju.

Chaky sri 9.10.2019 08:41
bloodborne kaže...

Uglavnom mislim.kupit cu ps5 kad ne znam. Mozda odma ak bude 3500.

Kako god zanima me samo ta baterija na novom joysticku i da li ce smanjiti

svijetlo koje je nepotrebne velicine i tom istom vjerujem cica dobar dio baterije.

Nije bas nepotrebne velicine. Mislim da je to zbog kamere i trackinga.

 

Posto mi PC radi vise-manje stalno, punim DS4 na njemu kad nije u upotrebi. Tako da su stalno spremni.

Jedino moram DS4 drzati na "kutiji sibica" da ne napinje konektor za punjenje.

 

@Danne3R

Mozda ti je to smrdalo konektor (punjenje)?

Bitanga sri 9.10.2019 09:19
Dann3R kaže...
Al nisu kvalitetni.kod mene se nakon pola godine više nije mogao punit preko USB porta.

 

Meni su sva 3 kvalitetna. Imam jedan koji sam dobio sa PS4 Pro, i dva još od prvog PS4 koji sam prodao (sad će im 5 godina).

I svi rade ko bebice, a ne moram ti pričati šta im klinci rade i kako natežu USB port za punjenje. Svi su kao novi i nijednom apsolutno ništa ne fali.

 

No, Xbox One controller mi se puno više sviđa, a on uopće nema punjenje :-) Ali mu definitivno traju dulje baterije, i lako ih zamijeniš ako imaš par setova za rechargeanje.

Gajotres sri 9.10.2019 13:02
arnes_king kaže...

Je li ovo u ovom changelog za PS Firmware 7.00 pise da remote play app sada radim na svim android uredjajima a ne samo sony kao do sada?

Ako jeste kako da nadjem apk jer na play store jos ne vidim iako pise da ima...

Ako nekoga zanima promet se prikazuje kao da se spajate na svoju kućnu IP adresu, ne ide ništa preko sonya. Gledao sam preko wiresharka koliko je ovo work safe za raditi. 

HCMAA sri 9.10.2019 14:53

Što kad se PS4 zablokira....jučer kupio Alienation,prije toga instalirao novu verziju 7.0....igrao nekih 2 sata i onda smrzla slika,konzola se zablokira...diram tipku za uključivanje na konzoli,ništa se ne dešava,mislim da ga fizički isključimo iz utičnice ali se mislima možda to još više zasere stvar....nakon par minuta se konzola,sama ugasila i ponovno upalila:(

mariclius sri 9.10.2019 15:13

Možda netko zna pa da mi pomogne. Uzeo sam bon od 10 dolara za mjesec dana ps now za pc. Skinuo app za pc i 10 dolara dodao na wallet od ps profila. Sad ne znam kako aktivirati na taj način ps now jer tek kasnije vidio da sam mogao kod od 10 dolara upisati kad te pita da li ćeš dodati paypal ili 12 znakova od tog bona od 10 dolara. Nigdje mi ne pokazuje da može da mi skine 10 dolara koje već imam na ps računu.  

Bass sri 9.10.2019 18:47

Ljudi, mali update vezano za moj problem za ps4 i ac spajanje na asus ruter. Ispalo je da je samo trebalo resetirati tcomov ruter i sve je proradilo. To sam saznao kad je danad sve stalo i smrznulo se.

Off/on i sve radi. Ne znam zasto nisam prvo to probao...

Bitanga sri 9.10.2019 19:02
Bass kaže...
Ljudi, mali update vezano za moj problem za ps4 i ac spajanje na asus ruter. Ispalo je da je samo trebalo resetirati tcomov ruter i sve je proradilo. To sam saznao kad je danad sve stalo i smrznulo se.

Off/on i sve radi. Ne znam zasto nisam prvo to probao...

 

Cool! A nismo ti mogli pomoći. Svaka mreža je specifična, može biti sto stvari koje mogu biti problem.

Bez detaljnijeg uvida u tvoju konfiguraciju, teško. :-) Ali dobro je dok reset pomogne :-)

JozoBozo121 sri 9.10.2019 19:08
Bass kaže...
Ljudi, mali update vezano za moj problem za ps4 i ac spajanje na asus ruter. Ispalo je da je samo trebalo resetirati tcomov ruter i sve je proradilo. To sam saznao kad je danad sve stalo i smrznulo se.

Off/on i sve radi. Ne znam zasto nisam prvo to probao...

 Nadam se da nemaš SpeedPort. To mi se dešava sa kompletnim internetom, MaxTV-om i telefonom zadnja dva tjedna od kad su u routeru ažurirali firmware na v0.29 da ni se sve smrzne i moram kompletno resetirati router. Danas sam zvao podršku, naravno, ona je samo resetirala router, ali sad barem ima u evidenciji da sam zvao za problem i još sam poslao prigovor na e-mail da vrate na v0.24 koji je zadnji stabilni firmware za taj router.

Bitanga sri 9.10.2019 19:21
JozoBozo121 kaže...
Bass kaže...
Ljudi, mali update vezano za moj problem za ps4 i ac spajanje na asus ruter. Ispalo je da je samo trebalo resetirati tcomov ruter i sve je proradilo. To sam saznao kad je danad sve stalo i smrznulo se.

Off/on i sve radi. Ne znam zasto nisam prvo to probao...

 Nadam se da nemaš SpeedPort. To mi se dešava sa kompletnim internetom, MaxTV-om i telefonom zadnja dva tjedna od kad su u routeru ažurirali firmware na v0.29 da ni se sve smrzne i moram kompletno resetirati router. Danas sam zvao podršku, naravno, ona je samo resetirala router, ali sad barem ima u evidenciji da sam zvao za problem i još sam poslao prigovor na e-mail da vrate na v0.24 koji je zadnji stabilni firmware za taj router.

 

Ja imam Speedport W 724V i za firmware verziju mi piše ovo:

 

09091602.00.011

 

Radi ko vurica.

Bitanga čet 10.10.2019 13:18
Darkec_Crni kaže...

Di trebam gledat kad uđem u postavke routera taj firmaware koja je verzija?

Može neki link ili upute neke....zahvaljujem unaprijed! 

Naravno pitam isto za Speedport W 724V Type Ci.

 

Ma tak svejedno, uopće se nemoj opterećivati s tim.

Darkec_Crni čet 10.10.2019 18:12

 Hvala kolega hummer0 uspio sam nać, blago se tebi ti imaš osim 2,4G WLAN i 5G WLAN pristup.

Mene strašno prca wifi na tom 2,4 WLAN-u pa neznam jel do tog firmwarea ili ne. 

Žičano nemam nikavih problema ali je wifi strašno slab i zagušen, proba sam mjenjat i kanale ali đaba ne pomaže. 

Tako da sve najbitnije uređaje a tako i konzolu PS4 Pro povezivam sa žicama a wifi mi je  samo nužno zlo.

Uspio sam dobit osim verzije firmwarea i parametre parice to mi je mislim ok.