Q-Tip pon 16.9.2019 18:26
trube kaže...

Da li igra ko borderlands 3.Prvi put se susrećem s takvom igrom pa ako ima ko iskustva

 

Ja igram na PC-ju. Igrao sam i sve prethodne, pa sam ajmo reći fan. Meni je odlično za zabavu, vizualno izgleda fenomenalno bar na PC-ju, looter shooter s totalno otkačenom atmosferom. Dakle nemoj tražit neku dubinu priče, sve se svodi na shooting i ubiranje što boljeg loota.

trube pon 16.9.2019 18:52

Koliko sam cuo ima masu raznolikih oruzja .Jel se moze to nadogradivat ili sta pokupis pokupis..Cujem da imaju problema sa co-op igranjem..dakle splitscreen a ja bi to sa frendom igrao u 2.Za plejku govorim..tako da cu vjerovatno pricekat patch nekakav

HCMAA pon 16.9.2019 19:16

#trube

Borderlands ti je FPS Diablo...meni nikako da dojadi...evo još nisam prišao dvicu....zadao sam sebi izazov...da moram proći igru a da skoro niti jedan put,poginem ili second wind

Igrao sam jedinicu dvicu i prequel na PC(piratske)....pokvari se grafa...odustanem od pc gaming-a...prošli BF kupim ps4pro...kupio na sniženju handsome collection(B2 i prequel)...sad čekam jedinicu da stave na akciju...i naravno tricu

Znaš ono kad 50 puta igraš igru iz početka...i nakon toga i 51 put je GUŠT... jednostavno meni je Borderlands najbolje game-ing iskustvo do sada...da idem na pusti otok i da mogu ponijeti samo jednu franšizu...to bi bila ova.

Q-Tip pon 16.9.2019 22:00
trube kaže...
Koliko sam cuo ima masu raznolikih oruzja .Jel se moze to nadogradivat ili sta pokupis pokupis..Cujem da imaju problema sa co-op igranjem..dakle splitscreen a ja bi to sa frendom igrao u 2.Za plejku govorim..tako da cu vjerovatno pricekat patch nekakav

 

Co-op nisam probao, guštam u single playeru.

 

Nema nadogradnje, ide otprilike ovako. Ubiješ nekog. "Auuu vidi purple assault rifle! Igrat ću s ovim sljedećih par sati." Hodaš malo dalje, skreneš iza ćoška, crveni chest. "Auuuu vidi još bolji purple assault rifle!" Hodaš malo dalje, skreneš iza ćoška... "Auuuuu..." Hodaš malo dalje...

 

 

 

 

MasterG sri 18.9.2019 18:53
stiffler13 kaže...

Ajmo ljudi savjet: igram sada AC Origins i oduševljen sam, planirao sam kupiti i DLC- ove a sada je Season Pass za 150 kn. Jel ide to i za manje love npr. Black friday ili je to najniže? 

 platinirao Origins...uzeo sad ubisoft premium na mjesec dana (pošto je besplatan) i skinuo odessey...dakle još mi je bolji!

stiffler13 sri 18.9.2019 19:22
MasterG kaže...
stiffler13 kaže...

Ajmo ljudi savjet: igram sada AC Origins i oduševljen sam, planirao sam kupiti i DLC- ove a sada je Season Pass za 150 kn. Jel ide to i za manje love npr. Black friday ili je to najniže? 

 platinirao Origins...uzeo sad ubisoft premium na mjesec dana (pošto je besplatan) i skinuo odessey...dakle još mi je bolji!

 Taj uplay plus je samo za PC? Ovako imam na disku Origins (100 kn) i Odissey (160 kn) ali njega cu igrati tek nagodinu. Sada me zanima Dlc za Origins? Mogu to odigrati preko uplaya na PS4? Vjerojatno cu ga i ja platinirati

Bitanga sri 18.9.2019 20:58
MasterG kaže...

nisam siguran da ima uplay plus na plejki...ako sam dobro vidio samo na PC...šteta, jer je to stvarno užitak igrati na plejki sa joystickom :/

 

Ja igram na PCu sa Xbox One Controllerom, i to u 60 FPSa i na skoro 4k. Tako da je još bolje :-P

Doca15 čet 19.9.2019 11:21

Pozdrav svima.Naime prošle godine sam bio primoran prodat svoj PS4 PRO.

Sad se razmisljam da opet uzmem.Imam FULL HD Tv  ali nekako vise naginjem na PRO verziju.

Ili je ipak bolje uzet (rabljenu)slim verziju za nekih 2000 + dosta igara ili recimo novi ili rabljeni PRO.

MasterG čet 19.9.2019 11:43
Bitanga kaže...
MasterG kaže...

nisam siguran da ima uplay plus na plejki...ako sam dobro vidio samo na PC...šteta, jer je to stvarno užitak igrati na plejki sa joystickom :/

 

Ja igram na PCu sa Xbox One Controllerom, i to u 60 FPSa i na skoro 4k. Tako da je još bolje :-P

 hm, vidiš nije mi na pamet palo da spojim kontroler na PC i probam igrati :/

hm..onda na telku još streamati...ma dalo bi se...dao si mi ideju

SimeKZ čet 19.9.2019 12:25
Doca15 kaže...

Pozdrav svima.Naime prošle godine sam bio primoran prodat svoj PS4 PRO.

Sad se razmisljam da opet uzmem.Imam FULL HD Tv  ali nekako vise naginjem na PRO verziju.

Ili je ipak bolje uzet (rabljenu)slim verziju za nekih 2000 + dosta igara ili recimo novi ili rabljeni PRO.

 Imas novo zapakirane slim od 500/1tb po 1500-1700kn,sam8 treba bit strpljiv. Sad ovi iz HTa nude na pretplatu konzole pa ce ih bit sve vise i vise. 

bloodborne čet 19.9.2019 13:34
Doca15 kaže...

Pozdrav svima.Naime prošle godine sam bio primoran prodat svoj PS4 PRO.

Sad se razmisljam da opet uzmem.Imam FULL HD Tv  ali nekako vise naginjem na PRO verziju.

Ili je ipak bolje uzet (rabljenu)slim verziju za nekih 2000 + dosta igara ili recimo novi ili rabljeni PRO.

 Osobno ne bih isao na pro. Uskoro dolazi 5ica, nemas 4k tv i jos uvijek je dosta skupa.

 

 Slim nades s igricama do god dana staru cak i ispod 1500kn po grupama po fejsu.

 Neki dan sam vidio covjek prodaje staru god dana kaze koristena svega mj dana 

 sa jebiga samo kaj daje 2 igrice al je cifra bila 1200kn.

Doca15 pet 20.9.2019 15:05

Nasao sam jedan PS4 slim od 1TB,kupljen u tele2 u 3. mjesecu.Znaci ima jos pola godine garancije i 5 igri.

Gta V,Rachet&Clank,The last of us (remastered),Uncharted 4 i Project cars 2.

Za 1600kn, to okej ponuda?

AnteZizicMVP pet 20.9.2019 15:33
bloodborne kaže...
Applovac kaže...
Pozdrav, sjeca li se tko koja je bila cijena (otprilike) PS4 Pro modela za Black Friday prosle godine?
Hvala unaprijed :D

 mislim da je kod nas bila oko 2800-2900kn koliko me pamcenje sluzi.
 jer sam kupovao prosle god slim model nakon sto sam davno prodao fat
 i zazelio se opet malo ps4 prije dolaska 5ice pa sam ju bio ugrabio za 2100 za black friday
 u svijetu medija.

 pro je isao za 2100 kuna na black friday u santi

 

ja sam uzeo slim 500 gb za 1400 kn


(sve bez igara)

Kant pet 20.9.2019 15:36
Bitanga kaže...
MasterG kaže...

nisam siguran da ima uplay plus na plejki...ako sam dobro vidio samo na PC...šteta, jer je to stvarno užitak igrati na plejki sa joystickom :/

 

Ja igram na PCu sa Xbox One Controllerom, i to u 60 FPSa i na skoro 4k. Tako da je još bolje :-P

 Ja na 4k, ultra detalji, ali bez đojstika

tintin pet 20.9.2019 17:33

Može li se na PS4 na kojem je samo jedan user postaviti Time limit tj. vremenski ograničiti igranje?
Stvar radi OK sa dva usera od kojih je jedan Family manager, a drugi user je dijete.
Problem je što je klinac do sad igrao na glavnom useru i sve igre, uspjesi...su na tom useru.

Ghost777 pon 23.9.2019 11:58

Za one koji su mozda cekali kao i ja sam, South Park Fractured But Whole  DLC-ovi su napokon na popustu. Ovo je mozda 2. puta u dvije godine da su na popustu na PS storeu, na PC-u su redovito za jako male pare.

Za svaki DLC sam potrosio jedno vecer, traju 2-3 sata s time da je meni combat bio na mastermind pa mi je to dosta produzilo igru. Punu cijenu ne vrijede  ali za 38 kn dobijete jos malo tog osjecaja da ste u southpark epizodi (atmosfera, humor, design).   

Cansee uto 24.9.2019 13:16
TKScump kaže...

Večeras u 22:00 je State of Play, nadan se puno toga...naravno da TLOU 2 bit zvijezda večeri...

 

apsolutno, tlou2 je najbitniji, ali ne treba zaboraviti i neke druge skrivene dragulje, a to bi mogli biti ghost of tshushima, i nove info o death stranding, te također se priča o tome kako bi nova batman igra mogla biti najavljena, te bi se moglo biti nešto o elden ringu (nova igra tvorca bloodbornea i DS i pisca igre prijestolja)

TKScump uto 24.9.2019 14:36

Sumnjan , već bi bija neki leak za Ghost of Tsushima najavu, premda su bile potvrde već da je igra u nekoj prealpha verziji i da izgleda nevjerojatno..

DS je izgleda vrhunski, dok nije prikazan gameplay, i svaki drugi iza njega, trenutno iman 0% interesa za tu igru i mislin da će bit fail generacije...

Batman Court of Owls??? yes please, ali rocksteady nije u vlasništvu sonya tako da nista od toga na state of play

isto i sa elden ring, poznavajuči martina igra će izač a priča neće bit gotova...

TITO_broz uto 24.9.2019 18:44

prilikom instalacije rdr-a, na prvom disku na oko 20 gb uspori se instalaacija i na oko 22.5 stane. Provjeravao disk cist,bez ogrebotina, radio rebuild databasa(to pronadjoh na internetu da se moze probati). Kad dodje do usporavanja, ps postane bucniji neg inace.Ima li ko kakav prijedlog sta raditi?

Vandit uto 24.9.2019 21:34
TITO_broz kaže...

prilikom instalacije rdr-a, na prvom disku na oko 20 gb uspori se instalaacija i na oko 22.5 stane. Provjeravao disk cist,bez ogrebotina, radio rebuild databasa(to pronadjoh na internetu da se moze probati). Kad dodje do usporavanja, ps postane bucniji neg inace.Ima li ko kakav prijedlog sta raditi?

 Ako imaš mogućnosti testirati disk u drugom PS-u. Ako tamo radi onda je do Sonya i pravac servis, a ako ni u drugom Sonyu ne radi, greška je do diska.