Wox uto 20.8.2019 09:42

Sony je postao vlasnik Insomniac games . Dao bi bubreg za novi Resistance multiplayer . Prvi Resistance sam igrao do zadnje sekunde rada servera. Vrhunski doživljaj je bio svaki meč.

lobotomac90 čet 22.8.2019 12:01
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Jel zna netko možda na koliko će fps-a novi Call of duty raditi na pro i običnoj konzoli?

  uvjeravali su nas dosad da će radit na 60 fps, vidjeti ćemo sad za vikend

 

Vidio sam samo neki gameplay na ps 4 pro u 60 fps-a, nigdje nisam našao za običnu verziju. Odlučio sam se vratiti na konzole pa planiram uzeti ps 4 slim jer je dosta jeftiniji od Pro-a, a imam u planu rokati Cod pa čisto da znam jel Pro vrijedan razlike u cijeni što se tiče fpsa, grafika mi je nebitna jer sam već imao Pro koji sam prodao i sad ajmo opet nazad na konzole 

MasterOfDisaster čet 22.8.2019 17:25

Igram upravo Days Gone na PS4 Pro i igra je odlična i grafički i gameplay. Svaka preporuka, sve misije odabirem i idem lagano redom, za sada sam na nekih 40 sati gameplay-a, a mislim da imam još jedno barem 20 sati. Meni osobno odlična igra. Veliki svijet za istražit, stalno ima novih svježih neprijatelja za masakrirat i sve u svemu po meni ocjena 8/10.

XXX čet 22.8.2019 18:56

Imam da, znaš i sam. Sve radi super, ultra wide monitor, 75 hza i imam tih min 75 fpsa u velikoj večini, divota. Ali kaj vrijedi kad su najbolje igre na konzoli. Mogu posuditi ali to mi je bezveze. Nek se nakupi naslova, nek im padnu cijene pa uzmem PS5 i oderem to ko remaster, plus novi hitovo koji dolaze.

Koliko sam skužio ps5 dolazi u drugom mjesecu, taman negdje oko Božića 2020. si uzmem plejku i 3-4 hita.

XXX čet 22.8.2019 19:24

Da, i brijem da mi je ovo zadnji gaming PC, barem se nadam. Gaming je otišao skroz u drugom smjeru na PC-u a microsoftovi hitovi mi nisu napeti. Nakon Cyberpunka na PC-u će biti pustoš.

toxic pet 23.8.2019 08:09

Jel bude ko rokao novi COD 2 vs 2 ?

Meni se upravo doma skida pa da bacimo... BTW ja sam totalni nub, na kontroleru ne igram uopce pucacine ali zelim se okusat u tome..

 

Vjerujem da je sve stvar htjenja i prakse.

Cansee pet 23.8.2019 08:31
toxic kaže...

Jel bude ko rokao novi COD 2 vs 2 ?

Meni se upravo doma skida pa da bacimo... BTW ja sam totalni nub, na kontroleru ne igram uopce pucacine ali zelim se okusat u tome..

 

Vjerujem da je sve stvar htjenja i prakse.

 jel treba imat ps plus da bi se igralo, logično mi je da treba, ali sam vidio neki komentar na redditu da ne treba, pa bi volio provjeriti s nekim odavde

toxic pet 23.8.2019 08:37
Cansee kaže...
toxic kaže...

Jel bude ko rokao novi COD 2 vs 2 ?

Meni se upravo doma skida pa da bacimo... BTW ja sam totalni nub, na kontroleru ne igram uopce pucacine ali zelim se okusat u tome..

 

Vjerujem da je sve stvar htjenja i prakse.

 jel treba imat ps plus da bi se igralo, logično mi je da treba, ali sam vidio neki komentar na redditu da ne treba, pa bi volio provjeriti s nekim odavde

 Ne znam. ja cu tek igrat kasnije popodne.

Vandit pet 23.8.2019 08:46
MasterOfDisaster kaže...

Igram upravo Days Gone na PS4 Pro i igra je odlična i grafički i gameplay. Svaka preporuka, sve misije odabirem i idem lagano redom, za sada sam na nekih 40 sati gameplay-a, a mislim da imam još jedno barem 20 sati. Meni osobno odlična igra. Veliki svijet za istražit, stalno ima novih svježih neprijatelja za masakrirat i sve u svemu po meni ocjena 8/10.

 

Jesu riješili one smiješne bugove koji su se javljali u početku? Ja mislim da ću igru uzeti tamo oko božića; trenutno skupljam dojmove. 

 

Ja danas isto skidam COD. Pored svih battyle royale igara zaželio sam se klasičnog multiplayera, a COD (Modern Warfare) posebno volim. 

 

@bloodborne sada će biti dostupan samo 2v2 mod, u full igri će naravno biti dostupno više modova.

Cansee pet 23.8.2019 08:47
bloodborne kaže...

ja cu staviti skidat danas. ima jos koja opcija osim 2v2 ? to malo zvuci predosadno bar 5v5 klasicni pcw nekadasnje 4orke

 

ima, ali ne u beti koja se odvija upravo. Bit će raznih multiplayer opcija kad igra izađe, u ovoj prvoj beti samo 2v2

XXX pet 23.8.2019 09:01
toxic kaže...

Jel bude ko rokao novi COD 2 vs 2 ?

Meni se upravo doma skida pa da bacimo... BTW ja sam totalni nub, na kontroleru ne igram uopce pucacine ali zelim se okusat u tome..

 

Vjerujem da je sve stvar htjenja i prakse.

 Na kontroler se vremenom navikneš i postaneš dobar ako ti se igra, na aimbootove i ostale hakere koji pucaju kroz zidove bez nišanjenja se nikada ne navikneš, bez obzira na miš i tipkovnicu.

tomglo pet 23.8.2019 09:09
XXX kaže...

Imam da, znaš i sam. Sve radi super, ultra wide monitor, 75 hza i imam tih min 75 fpsa u velikoj večini, divota. Ali kaj vrijedi kad su najbolje igre na konzoli. Mogu posuditi ali to mi je bezveze. Nek se nakupi naslova, nek im padnu cijene pa uzmem PS5 i oderem to ko remaster, plus novi hitovo koji dolaze.

Koliko sam skužio ps5 dolazi u drugom mjesecu, taman negdje oko Božića 2020. si uzmem plejku i 3-4 hita.

 Ne dolazi plejka 5 u drugom mjesecu koliko sam ja shvatio. U veljači je samo reveal, a izaći će navodno na blagdane 2020. 

MasterOfDisaster pet 23.8.2019 10:14
Vandit kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Igram upravo Days Gone na PS4 Pro i igra je odlična i grafički i gameplay. Svaka preporuka, sve misije odabirem i idem lagano redom, za sada sam na nekih 40 sati gameplay-a, a mislim da imam još jedno barem 20 sati. Meni osobno odlična igra. Veliki svijet za istražit, stalno ima novih svježih neprijatelja za masakrirat i sve u svemu po meni ocjena 8/10.

 

Jesu riješili one smiješne bugove koji su se javljali u početku? Ja mislim da ću igru uzeti tamo oko božića; trenutno skupljam dojmove. 

 

Imam verziju 1.31 i sve radi super i glatko bez ikakovih problema a trenutno i bez bug-ova.

 

Me happy 

bloodborne pet 23.8.2019 10:14
tomglo kaže...
XXX kaže...

Imam da, znaš i sam. Sve radi super, ultra wide monitor, 75 hza i imam tih min 75 fpsa u velikoj večini, divota. Ali kaj vrijedi kad su najbolje igre na konzoli. Mogu posuditi ali to mi je bezveze. Nek se nakupi naslova, nek im padnu cijene pa uzmem PS5 i oderem to ko remaster, plus novi hitovo koji dolaze.

Koliko sam skužio ps5 dolazi u drugom mjesecu, taman negdje oko Božića 2020. si uzmem plejku i 3-4 hita.

 Ne dolazi plejka 5 u drugom mjesecu koliko sam ja shvatio. U veljači je samo reveal, a izaći će navodno na blagdane 2020. 

Taman za blagdane kao nova da ne bude nekih popusta posto ce biti nova mudri su oni.

Eventualno ce prvih x kupaca dobiti drugi dualshock uz nju ili neku game eksluzivu.

Nista ceka se black friday 2021 

MEGATAMA pet 23.8.2019 10:22
XXX kaže...

I meni fali i najradije bi se vratio ali suszdržavam se do izlaska PS5. Igra mi se Days gone više od svega.

 Zavrsio story Days Gone prije dva dana,dajem igri 9.5 od 10 jer 10 cuvam za nastavak 🥰

 

toxic pet 23.8.2019 13:27
MEGATAMA kaže...
XXX kaže...

I meni fali i najradije bi se vratio ali suszdržavam se do izlaska PS5. Igra mi se Days gone više od svega.

 Zavrsio story Days Gone prije dva dana,dajem igri 9.5 od 10 jer 10 cuvam za nastavak 🥰

 

 :)

ja vec 3 mjeseca igram God of War, za Days Gone nisam cuo previse dobrih kritika..

MEGATAMA pet 23.8.2019 14:04
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
XXX kaže...

I meni fali i najradije bi se vratio ali suszdržavam se do izlaska PS5. Igra mi se Days gone više od svega.

 Zavrsio story Days Gone prije dva dana,dajem igri 9.5 od 10 jer 10 cuvam za nastavak 🥰

 

 :)

ja vec 3 mjeseca igram God of War, za Days Gone nisam cuo previse dobrih kritika..

Po kritkama ja sam mislio da je Days Gone osrednji promasaj a sada mi je mozda i najbolja Sony igra.

Ali frend je odustao na ps4 koliko mu je igra trokirala i ceka ps5 da uz bc odigra kako se spada,na pro radi odlicno ali pro mi buci kao da ce se razletit kada igram ovu igru.

Najdraza zombie/apokalipsa igra mi je bila Dying Light ali ovo je jos par razina bolje....