cesnjovka uto 13.8.2019 20:27
Bitanga kaže...
cesnjovka kaže...

Ja sam sad stavio u košaricu AC Odyssey  Golden Edition i ako mi stigne taj 25% dodatni kod uzimam,

a ako ne mičem i ne uzimam 100%.

 

Uzmi, to je jedna od boljih igara koje sam igrao ove godine, uz Dead Cells ;-)

Na US storeu je još jeftinije.

 Neda mi se više imat USA accounte, imao sam nekad prije ali sam ih prodao i sad samo gomilam i slažem kolekciju na mom HR accountu.

Naravno samo nabavljam na ovakvim i još većim sniženjima i popustima preko tj. oko 60-70%

cesnjovka sri 14.8.2019 09:03
bloodborne kaže...

 Svibanj 2020 za last of us ? Ma daj brate mili pa koliko im vise treba. ma nek idu u krasan k.

Jebote vec 800 god rade na toj igrici. Moja baba bi ju prije izdala i napravila.

 Izdržat ćemo mi to, samo ako prije neumremo.

Nije to baš toliko dalek datum za dočekat, malo se čini da jest ali ustvari nije.

bloodborne sri 14.8.2019 09:29
Cansee kaže...
bloodborne kaže...

 Svibanj 2020 za last of us ? Ma daj brate mili pa koliko im vise treba. ma nek idu u krasan k.

Jebote vec 800 god rade na toj igrici. Moja baba bi ju prije izdala i napravila.

 

bolje nego da su je zbrzali u svakom slučaju

 

cesnjovka kaže...
bloodborne kaže...

 Svibanj 2020 za last of us ? Ma daj brate mili pa koliko im vise treba. ma nek idu u krasan k.

Jebote vec 800 god rade na toj igrici. Moja baba bi ju prije izdala i napravila.

 Izdržat ćemo mi to, samo ako prije neumremo.

Nije to baš toliko dalek datum za dočekat, malo se čini da jest ali ustvari nije.

 ma znam al rade vec 5+ god na njoj. samo me jebe da igrica na kraju ne bude floop.
 iz svih dosad videnih trailera/gameplaya djeluje odlicno. al mi se neda vise cekat

Bitanga sri 14.8.2019 17:14
John_Doe_11 kaže...

Igra li tko The Divison 2? Možda se varam no čini mi se da nema toliko aktivnih igrača kao što je bilo za vrijeme prethodnog naslova..

 

Meni je dosadilo čim sam priču završio na normal. Jedinicu sam igrao oko 100h, a dvojku nisam ni 30h brijem.

John_Doe_11 sri 14.8.2019 17:28
Bitanga kaže...
John_Doe_11 kaže...

Igra li tko The Divison 2? Možda se varam no čini mi se da nema toliko aktivnih igrača kao što je bilo za vrijeme prethodnog naslova..

 

Meni je dosadilo čim sam priču završio na normal. Jedinicu sam igrao oko 100h, a dvojku nisam ni 30h brijem.

 Ne znam kako i zašto, ali nekako smo slični po tom pitanju. Jedinicu sam odigrao možda i 200h, a dvojku sada nekako nevoljko guram.. na tieru 3 sam, da doguram do kraja i mislim da kompletno prestajem s tim.

SimeKZ čet 15.8.2019 09:56
John_Doe_11 kaže...

Igra li tko The Divison 2? Možda se varam no čini mi se da nema toliko aktivnih igrača kao što je bilo za vrijeme prethodnog naslova..

 Ja sam ponovno upalil neki dan i guram prema Tier 3. Zanima me raidanje pa igram. 

John_Doe_11 čet 15.8.2019 16:21
SimeKZ kaže...
John_Doe_11 kaže...

Igra li tko The Divison 2? Možda se varam no čini mi se da nema toliko aktivnih igrača kao što je bilo za vrijeme prethodnog naslova..

 Ja sam ponovno upalil neki dan i guram prema Tier 3. Zanima me raidanje pa igram. 

 Evo danas upalim na 45min da nešto sitno odigram i pokušao sam matchat bilo koju glavnu misiju na hard i ne, nikog na vidiku. Niti jednu. Baš me zanima okvirni broj aktivnih igrača u odnosu na jedinicu. Uglavnom, i mene zanima raid, al dogurat do Tiera 5 sa opremom koju okvirno želiš je ravno dobitku Eurojackpotu. Slobodno me dodaj ako želiš 

Bitanga čet 15.8.2019 16:45
John_Doe_11 kaže...
SimeKZ kaže...
John_Doe_11 kaže...

Igra li tko The Divison 2? Možda se varam no čini mi se da nema toliko aktivnih igrača kao što je bilo za vrijeme prethodnog naslova..

 Ja sam ponovno upalil neki dan i guram prema Tier 3. Zanima me raidanje pa igram. 

 Evo danas upalim na 45min da nešto sitno odigram i pokušao sam matchat bilo koju glavnu misiju na hard i ne, nikog na vidiku. Niti jednu. Baš me zanima okvirni broj aktivnih igrača u odnosu na jedinicu. Uglavnom, i mene zanima raid, al dogurat do Tiera 5 sa opremom koju okvirno želiš je ravno dobitku Eurojackpotu. Slobodno me dodaj ako želiš 

 

Odustao sam od ganjanja tierova još u WoWu. Taman nabaviš sve što treba pretjeranim igranjem i evo novi patch s novim lootom, pa ajmo sve ispočetka.

Čemu. Glupi su mi takvi contenti.

SimeKZ čet 15.8.2019 17:38
John_Doe_11 kaže...
SimeKZ kaže...
John_Doe_11 kaže...

Igra li tko The Divison 2? Možda se varam no čini mi se da nema toliko aktivnih igrača kao što je bilo za vrijeme prethodnog naslova..

 Ja sam ponovno upalil neki dan i guram prema Tier 3. Zanima me raidanje pa igram. 

 Evo danas upalim na 45min da nešto sitno odigram i pokušao sam matchat bilo koju glavnu misiju na hard i ne, nikog na vidiku. Niti jednu. Baš me zanima okvirni broj aktivnih igrača u odnosu na jedinicu. Uglavnom, i mene zanima raid, al dogurat do Tiera 5 sa opremom koju okvirno želiš je ravno dobitku Eurojackpotu. Slobodno me dodaj ako želiš 

 Problem je u tome kaj ekipa je vecinom odmakla u visoki tier i end game... doslovno 95% ljudi. Ja tu i tamo naidem na neku grupicu koja cisti mapu, ali inace jako tesko.

big_guy čet 15.8.2019 23:55

Kako ide narucivanje sa thegamecollection.com?

Jel se placa jos sto na prikazanu cijenu(dostava,carine) te kojim putem se vrsi placanje?To je fizicka ili digitalna verzija igre?Ima tko da je narucivao,koliko se ceka na igru?

Bitanga pet 16.8.2019 01:22
big_guy kaže...

Kako ide narucivanje sa thegamecollection.com?

Jel se placa jos sto na prikazanu cijenu(dostava,carine) te kojim putem se vrsi placanje?To je fizicka ili digitalna verzija igre?Ima tko da je narucivao,koliko se ceka na igru?

 

Platiš 2GBP poštarine i to je to. Dobiješ fizičku igru doma.

Nema carine jer stiže iz UK. Stigne ovisi kako kad, tjedan do dva tjedna.

m77 pet 16.8.2019 13:38

Upravo završio Dark Souls 3...kakva igričetina.

Usporedbe s Bloodborneom su neizbježne, meni je ovo poprilično bolji doživljaj, imam osjećaj da je ds prijateljskije nastrojen prema igraču, a ima i par sitnih razlika koje čine cijeli doživljaj puno igrivijim...BB sam nakon 2/3 išao samo završiti, a ds mi se nije dalo privesti kraju jer mi je baš bio gušt kako je vrijeme odmicalo.

Bossevi odlični, možda lakši nego u bb-u, možda sam ja imao više skilla, možda mi je levelanje bilo pametnije, možda, možda...

Najdraži boss fight, Lothric and Lorian, setting odličan, fight dinamičan, sve kako treba.

 

Sve boss fighteve snimio, ali mi se ps4 iz nekog razloga ponašao kao idiot i finalnog boss fighta nema u galeriji...a baš htjedoh uživati u savršeno tajmiranim dodgevima.

 

***

Kako god, imam ds remasterd, ds2, ali mislim da ću sad uzeti Nioh pa se s tim zabavljati, ako netko ima neku drugu preporuku, slobodno napišite.

Q-Tip pet 16.8.2019 17:31
Vandit kaže...

Metro Exodus - netko igrao? Preporuka? 

 

Gledam da uzmem sada kad je na popustu; ranije igre nisam baš nešto popratio, a i nemam ih baš neku želju igrati. 

 

Meni je bez veze, igrao na PC-ju i nakon 6-7 sati više se ne mogu natjerati da ga pokrenem. Dosadno za popizdit.

Dann3R pet 16.8.2019 19:19

Odlična trilogija.Ja sam platinirao sve 3 igre iz DS serijala kao i BloodBorne.Po meni je Bloodborne najlakša igra iz te serije pa DS 2,DS 1 te DS 3.Većinom su bossevi najteži u DLC-ovima.Iznimka u Bloodborneu su bossevi u kasnijim Dungeon Chalice sektorima te u DLC-u Orphan of Kos.

Damir22 pet 16.8.2019 19:55
Q-Tip kaže...
Vandit kaže...

Metro Exodus - netko igrao? Preporuka? 

 

Gledam da uzmem sada kad je na popustu; ranije igre nisam baš nešto popratio, a i nemam ih baš neku želju igrati. 

 

Meni je bez veze, igrao na PC-ju i nakon 6-7 sati više se ne mogu natjerati da ga pokrenem. Dosadno za popizdit.

 Bogami istina... 

 

za razliku od prve dvije, koje volim povremeno opet odigrati, exodus mi je ono, bljuv.... prisilio sam se da odigram do onog sela, i tu sam odustao....