veseli007 čet 18.7.2019 13:35
robogo kaže...
Pod cijenu da ispadnem glup: PSN (Playstation Network) account i mail ti ne moraju nužno imati isti password.

Pokreni eventualno promjenu lozinke ako se ne sjećaš i to je to.

 Da, tocno tako, ne moraju imati isti password!  Rijeseno, imao je brat zapisan password! Hvala!

Brady sub 20.7.2019 00:40

Sry ako nisam na pravom mjestu napisao.

 

Imam ps4,ali sve su mi igrice na mome accountu i sad ga zelim prodati. Jel taj drugi sta kupi od mene,moze koristiti igrice sa drugim(svojim) accountom???

MasterG sub 20.7.2019 03:51
Brady kaže...

Sry ako nisam na pravom mjestu napisao.

 

Imam ps4,ali sve su mi igrice na mome accountu i sad ga zelim prodati. Jel taj drugi sta kupi od mene,moze koristiti igrice sa drugim(svojim) accountom???

 wait what!_!_ ak ima[ DVA acc rayli;itih imena i [ifri kak bi koristio oba tvoja cc___

prodao si jedan pod jednom e/mail adresom...ne i drugi...ali ako su te @druge@ igre pof istim e/,ailom i istom [ifromk onda si zvisio...nema druge

dado16 sub 20.7.2019 07:48
Brady kaže...

Sry ako nisam na pravom mjestu napisao.

 

Imam ps4,ali sve su mi igrice na mome accountu i sad ga zelim prodati. Jel taj drugi sta kupi od mene,moze koristiti igrice sa drugim(svojim) accountom???

 Moze, tvoj account napravi primary da je na tvojoj konzoli, pokrene skidanje igre, i onda se ulogira na svoj account i moze igrati

cesnjovka sub 20.7.2019 09:10
Brady kaže...

Znaci ja prodam ps4 sa svojim acc na kojem su igrice,taj drugi napravi svoj acc i moze igrati sve moje igrice. Pitam to jer imam par dobrih igrica,pa da dobijem vise novaca.

 Može naravno.Tako sam ja kad sam prodavao svoju staru PS4 konzolu(prije nabave PS4 Pro) sa jednim USA accountom isto tako malo bolje prošao na njuškalo tržištu.

razermario ned 21.7.2019 11:52

Prosli mijesec, sam napravio 2 tijedna ono free ps plusa... I nisam jedno tijedan dana, poslje isteka upalio ps radi nedostatka vremena.... I danas upalim i vidim da mi je produzeno jos na mijesec dana ... Ne na 2 tijedna vec mijesec.... Jer je ostalo ono automacki... A nije mi nista skinulo se sa racuna , niti nikakva naplata dosla ? Dali je moguce da je bug ? Sad sam iskljucio da se samo produzuje.. I dalje imam plus, dok upalim sony, a kad sam u menu tamo di biras korisnike, ne pokazuje plus i kad udem onda pokaze.. 

cesnjovka sri 24.7.2019 17:11

Proširio sam pohranu sa onim HDD što ste mi preporučili WD 2TB My Passport Game Storage, plaćen oko 350kn.
Savršeno radi kad sa njega pokrećem igre isto sve ko i ovaj original interni u Ps4 pro konzoli, čak imam neki "osjećaj" kao da je i brže to sve!
A na konzolu sad imam mjesta spremat isključivo nadolazeće ekskluzive a bit će ih u ovih godinu dvije
Znači nema više brisanja!
Igram igre i sa ovog externog diska! Sad imam 3TB i to nema šanse da napunim do tamo 2023 kad bi nabavljao novi Ps5

cesnjovka sri 24.7.2019 21:12
LordSnow kaže...
Gdje si ga nasao po toj cijeni?

 Evo sokole meni su kolege pomogle sad ja tebi šaljem link:

 

https://www.wd.com/en-ie/products/wd-recertified/my-passport---gaming-storage.html#RWDBZGE0020BBK-WESN

 

Znači free ti je poštarina i nema carine i dođe ti na kućnu adresu 2-5 radnih dana!

Okruglo iziđe 50EUR (oko380Kn)

Radi ko zmaj neosjetiš raziliku kad pokrećeš igru sa ovog ili sa internog diska od konzole.

Ma prava stvar da nemoraš brisat kolekciju igara radi manjka prostora.

Prihvatljivo i ekonomično po odličnoj cijeni za 2TB.

Damir22 sri 24.7.2019 21:22
sstrmi kaže...

Koja korist skladištenja starih igara koje su pređene?

 + 1

 

Dodatno, sve sto si ikada kupio, uvijek mozes skinuti nebrojeno puta, tako da.....

 

Je, znam, svi mi imamo hrcak sindrom, ali.....

cesnjovka sri 24.7.2019 22:46

Ja osobno volim imat sve pod kontrolom i da mi je sve aktivno u library-u, kakvo brisanje ne dolazi u obzir. Imam naviku da skačem sa igre na igru povremeno iako sam ih prije igrao, pa onda mnoge nisam ni pozavršavao tako da je za mene osobno ovo prva liga. Kakva brisanja pa ponovna instaliranja ne dolazi u obzir 

sstrmi sri 24.7.2019 22:50
cesnjovka kaže...

Ja osobno volim imat sve pod kontrolom i da mi je sve aktivno u library-u, kakvo brisanje ne dolazi u obzir. Imam naviku da skaćem sa igre na igru povremeno pa onda mnoge nisam ni pozavršavao tako da je za mene osobno ovo prva liga. Kakva brisanja pa ponovna instaliranja ne dolazi u obzir 

 Ovo nema nikakvog smisla. Ali doslovce. Prije mjesec dana sam prodao PC sa ukupno 1,5TB memorije,a imam na stamu/originu/uplay/gog i nzm sta vec sve ne , jedno cca 150 originala. Kaj sam treba nakopovati još HDD-ova i instalirati? 
Evo sad kad sam prije tih mjeseca dana prešao NA PS4 , prešao sam Last Of Us i izbrisao. Sad trenutno mislim imam fornite , RDR2 , NFS 2015. MOžda još nešto,ali pojma. I kad se vratim s terena,završavam do kraja RDR2 i ide u prodaju / zamjenu za crash team racing / bandicoot , i odo na NFS. I kad predem to,brišem i idu druge.

Naravno da se mp igre ostavljaju (logika),ali skladištiti SP igre je nelogično

Bitanga čet 25.7.2019 00:37
sstrmi kaže...
cesnjovka kaže...

Ja osobno volim imat sve pod kontrolom i da mi je sve aktivno u library-u, kakvo brisanje ne dolazi u obzir. Imam naviku da skaćem sa igre na igru povremeno pa onda mnoge nisam ni pozavršavao tako da je za mene osobno ovo prva liga. Kakva brisanja pa ponovna instaliranja ne dolazi u obzir 

 Ovo nema nikakvog smisla. Ali doslovce. Prije mjesec dana sam prodao PC sa ukupno 1,5TB memorije,a imam na stamu/originu/uplay/gog i nzm sta vec sve ne , jedno cca 150 originala. Kaj sam treba nakopovati još HDD-ova i instalirati? 
Evo sad kad sam prije tih mjeseca dana prešao NA PS4 , prešao sam Last Of Us i izbrisao. Sad trenutno mislim imam fornite , RDR2 , NFS 2015. MOžda još nešto,ali pojma. I kad se vratim s terena,završavam do kraja RDR2 i ide u prodaju / zamjenu za crash team racing / bandicoot , i odo na NFS. I kad predem to,brišem i idu druge.

Naravno da se mp igre ostavljaju (logika),ali skladištiti SP igre je nelogično

 

Nisu svi ko ti. Ako imaš obitelj onda svatko igra nešto drugo i moraš imati puno mjesta na disku za sve te igre. A danas svaka prosječna AAA igra ima preko 50-60GB.

A neke igre se ne pređu i obrišu nego se igraju godinama.

cesnjovka čet 25.7.2019 06:53

A gle ovo proširenje od 2TB me je došlo 380KN nemože od ovog jeftinije.Jedino da mi je netko poklonio 2TB 3.0 hdd onda bi bilo jeftinije.

I sad kad imam 1TB+2TB=3TB zašto bi sad išta brisao?

Kažem miran sam, a ionako kupujem samo probrane naslove i na sniženjima tipa ovog ljetnog od 60-70% a i ovo je istina što kolega Bitanga kaže,igre su u prosjeku teške 50-60GB a neke 80 ili preko 100GB.
Dok ove neke nadolazeće ekskluzive mogu ić i do 150-200GB.Brzo se sve to popuni vjeruj mi sa jedno 7-8 AAA naslova 1TB ode za čas uz još par manjih igara.

Evo ovih dana sam se vratio i ponovo igram Alien: Isolation vrhunska igra i atmosfera obožavam je povremeno pokrenit, onda nastavak DLC Uncharteda 4 Uncharted: The Lost Legacy nisam stigao odigrat, i ima toga još sličnog tome i onda volim da mi je sve "gore" i da se nezajebajem sa brisanjem i ponovnim instaliranjima.

I tako još 2-3 godine da sam miran do možebitne nabave PS5 jer ga neplaniram kupit po full cijeni  odmah čim iziđe.

Tako sam nabavio i Ps4 Pro oko 2K.

 

 

bloodborne čet 25.7.2019 09:19

Mene zanima kolike su sanse da eki nasi ducani poprate popuste pa 

da se koja ugrabi i na cdu. 😛 Ima dobrih igara.

 

Za komentar popusta sa us storea kolega forumas mi smo bogata nacija

i nama nije problem naplatit vise. :/

cesnjovka čet 25.7.2019 10:54

Meni se neda više otvarat te USA accounte imao samo ih unazad 3-4 godina dva i oba prodao sa digitalijom na njima. A sad samo na svoj HR rn slažem i gomilam, obavezno u 95% slučajeva i pravilu kupujem samo na sniženjima od preko 55%,60% ili 70%.

Da svjestan sam da prolazim skuplje na našim "sniženjima" nego da opet otvaram USA account al jbg imam neku sad svoju briju i nemrem si pomoć 

Vandit čet 25.7.2019 12:52

Otkako imam USA account nijednu igru nisam kupio na HR store-u. Brzinskim izračunom dolazim do cca 500kn koje sam uštedio kroz posljednjih godinu dana. Ne patim od toga da mu sve igre budu na jednom acc-u. 

bloodborne čet 25.7.2019 13:10
Vandit kaže...

Otkako imam USA account nijednu igru nisam kupio na HR store-u. Brzinskim izračunom dolazim do cca 500kn koje sam uštedio kroz posljednjih godinu dana. Ne patim od toga da mu sve igre budu na jednom acc-u. 

 da ti budem iskren, pored svih tih pizdarija i zajebancija gledam sad kombe ekipe i sa YT Premiumom.
 da fakat najsiskrenije zelim stjedjeti na svakom koraku kroz svakojake kombinacije
 onda ti garantiram da u svojem vlasnistvu nebih ni imao konzolu. jer kako god okrenem
 ti si to platio, a meni se neda kombinirat 8 acc, 3 tekuca racuna, 5 mailova i da ne pricam.

 sto ti hocu reci ja sam tip osobe koji ili ce nesto imati/kupiti kako se spada
 ili to rade necu ni imati. samo sto manje kombinacija i stress free lijek su za dug
 i sretan zivot. :D no to sam samo ja, nista osobno da se netko ne uvrijedi.

Vandit čet 25.7.2019 13:16

Ma kužim ja tebe, tako ti odgovara i sve pet. Ja sam se jako dugo tjerao da napravim USA account i eto, nisam požalio. Ne kupujem igre često pa tih par minuta više što potrošim prvo kupovinu bona na amazonu pa kupovinu igre mi ne znače puno.