Sale_ds uto 25.6.2019 20:43
hummer0 kaže...
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...
sk0ls kaže...

Ljudi digli ste cijelu frku oko PS4 vs PS4 pro,

a ja sam samo postavio pitanje dali je 1000kn oke cijena za obican ps4 

 Tih 1000kn i je razlog iz kojeg nisam ni vidio smisao sugestije za kupnju proa. Koji neka me kolege isprave al ne vjerujem da se moze naci rabljeni ispod 2k kn. U svakom slucaju za tebe nepotrebno bacanje dodatnih 1k + kn

 Ako hoćeš biti glavni u selu kupi PRO.

Lijepše izgleda.

A za sve ostalo tu je Mas.. mislim obična plejka.

 Jel ovo 6 TD bilo od vlasnika PRO ili šala nije uspjela?

 

P.S. ako je od vlasnika PRO konzole idem svoju odma prodati. 

 Mozda su kupili pro ali i dalje nisu glavni u selu..

Paolo Maldini uto 25.6.2019 23:36
bloodborne kaže...

Spiderman je zabavan. Fora je trckaranje po zgradi, akrobacije itd.

 Jep, jako zarazan. Gameplay fluidan, nisam mogao zamisliti da će akrobacije i kretanje po gradu ovako fenomenalno izvesti. Ja u tri dana nabio 70% progresa, do vikenda ide u prodaju. Neću kupovati DLCove već nekada u budućnosti complete verziju (ako izađe).

Vandit sri 26.6.2019 09:58

Meni je Spiderman prvih 10 minuta bio kaos dok nisam pohvatao kontrole, koje su btw super. Tako sam se u prvih deset minuta zabijao u zgrade, padao na ulicu i gubio borbe. 

 

Sviđa mi se što su u potpunosti prenijeli Spiderman svijet, vidi se da ekipa koja je radila na igri voli Spidermana. Zabavna igra u svakom slučaju, igrat će se cijelo ljeto. 

Paolo Maldini sri 26.6.2019 10:05

Ono što je možda najbolje je ta fluidnost i na običnom PSu, te tehnike zaglađivanja frejmova, jednostavno igra radi odlično u 30 FPSova. Kako se Spiderman izuzetno brzo kreće gradom bilo me strah kako će to funkcionirati ali mogu reći da radi fenomenalno.

Sale_ds sri 26.6.2019 10:33

Radi odlicno, ni ne kuzi se da je 30, ako uopce i je. Ja sam isto ostao ugodno iznenaden.

Meni je njihanje pak tak dobro da sam na pocetku ispucao sve skill pointove u njihanje i onda se derem wooohooo kak se njisem dok me zena gleda i smije mi se. Ko malo dijete xD. A jedva sam se tukel jer nisam nis ispuco pointova u soranje. Sad sam poceo i u to ulagat i sve je bolje i bolje..

cesnjovka sri 26.6.2019 11:31
Sale_ds kaže...
Radi odlicno, ni ne kuzi se da je 30, ako uopce i je. Ja sam isto ostao ugodno iznenaden.

Meni je njihanje pak tak dobro da sam na pocetku ispucao sve skill pointove u njihanje i onda se derem wooohooo kak se njisem dok me zena gleda i smije mi se. Ko malo dijete xD. A jedva sam se tukel jer nisam nis ispuco pointova u soranje. Sad sam poceo i u to ulagat i sve je bolje i bolje..

 A ja obratno u početku ispucao sve skill pointove u fight skillove umjesto nešta u njhanje i sad  zapeo na Part 4 u lovu na Shockera, nisam u stanju da ga ulovim budem blizu par puta između onih zgrada i pojavi mi se trokut da ga srušim al uvik userem.

Valjda ću ga jednog finog sunčanog dana i ulovit, iako sam čuo da  će trebat dva puta to napravit dok ga konačno ne savladam 

Umalo nisam zavitljario par puta u zid dualshock kontroler, malo mi fali.

Sale_ds sri 26.6.2019 12:12

Ja sam njega rijesio iz prve i da, dva puta ga lovis. No kad sam ga drugi put ulovio spidy mi se zbrejko i poceo se sumanuto vrtit u krug i konzola se zbrejkala i resetirala lol. Save ostao korumpiran tak da sam morao opet sve ispocetka (ne cijelu igru vec save prije). To je jedini bug do sad na koji sam naletio.

Najveca spica mi je kaj sam sad poceo otkljucavat soranje s webom. Pa ih vuces, bacas, vrtis, u zraku, na podu. Po svuda te ima...zakon :D

Damir22 sri 26.6.2019 12:20

Danas poceo igrati The sinking city, doduse na pc, ali ima i ps4 verzija...

 

Skupa kao vrag, ali, za sada stvarno odlicna igra, tko voli ovakav zanr - kombinacija je to murdered:soul suspect i call of cthulhu, naravno inspirirana lovecraftom, slican svijet i settings kao call of cthulhu, ali za sada ipak meni klasu bolje...

 

Pa koga zanima, nek baci oko, vjerujem da ce cijena drasticno pasti vrlo brzo, sad je malo paprena, ali opet, zasada mi nije zao....

Damir22 sri 26.6.2019 14:16

Ma da ne spamam temu sa pc igrama, zato sam i stavio link na ps store..

 

Inace, igra redovnim putem izlazi sutra (po nasem vremenu) na EPIC storeu, mozda je zato informacija sa steama zastarjela, prebacili su se na epic u medjuvremenu valjda....

 

A ovo je early acess, 48h prije izlaska...

 

x360gamer sri 26.6.2019 14:27

Izašao benchmark za PS5.
APU riješenje je potuklo sve kartice današnjice i u rangu je RTX 2080!!!
Ovo će biti prava zvijer, pogotovo ako uzmemo u obzir da takva grafička u konzoli, je ekvivalentna nečemu što nije još izašlo u PC svijetu.

Paolo Maldini sri 26.6.2019 14:42
x360gamer kaže...
Izašao benchmark za PS5.
APU riješenje je potuklo sve kartice današnjice i u rangu je RTX 2080!!!
Ovo će biti prava zvijer, pogotovo ako uzmemo u obzir da takva grafička u konzoli, je ekvivalentna nečemu što nije još izašlo u PC svijetu.

 Ja sam prelomio, komp ću debelo downgradeati i kupiti PS5. Do nedavno sam planirao igrati samo ekskluzive a sve ostalo na PC ali sada sam se toliko navukao na kauč gaming da nema šanse da ikad više sjedim pred PCem. Pucačine igram jako slabo a sve ostale igre jako dobro rade s kontrolerom, uživao sam u Horizonu, sada u Spidermanu, a sutra ću Assassins Creedu i Tomb Raideru. 

acmilan2 sri 26.6.2019 14:49
x360gamer kaže...
Izašao benchmark za PS5.
APU riješenje je potuklo sve kartice današnjice i u rangu je RTX 2080!!!
Ovo će biti prava zvijer, pogotovo ako uzmemo u obzir da takva grafička u konzoli, je ekvivalentna nečemu što nije još izašlo u PC svijetu.

 Jeste, da, veoma lijepo za vidjeti i cuti!

Evo i link za one kojima je tesko to naci.

KiX777 sri 26.6.2019 14:51

Počeo i ja sa Spider-manom, zasad sam oduševljen. Malo mi je bilo teško na početku dok nisam pohvatao kontrole i onog prvog bossa riješio, ali sad je uživancija. Atmosfera i grafika su fenomalni. 

Cansee sri 26.6.2019 15:27
x360gamer kaže...
Izašao benchmark za PS5.
APU riješenje je potuklo sve kartice današnjice i u rangu je RTX 2080!!!
Ovo će biti prava zvijer, pogotovo ako uzmemo u obzir da takva grafička u konzoli, je ekvivalentna nečemu što nije još izašlo u PC svijetu.

 

ovo stvarno izgleda bomba, samo ja bi sve to uzeo sa zrnom soli. ne znam zašto amd ne izbaci takve grafulje ako su već sposobni za takve akcije. kad bi to bilo istina onda bi vjerojatno ovo računalo koje sad imam bilo zadnje, i potpuno bi se prebacio na ps5, ali prvo se mora vidjeti je li imamo 4k/60 fps, kad to bude stabilno onda stvarno ne mogu tražiti više ništa, koji će mi k 8k :) ?

movie sri 26.6.2019 18:06
Cansee kaže...

 

ovo stvarno izgleda bomba, samo ja bi sve to uzeo sa zrnom soli. ne znam zašto amd ne izbaci takve grafulje ako su već sposobni za takve akcije. kad bi to bilo istina onda bi vjerojatno ovo računalo koje sad imam bilo zadnje, i potpuno bi se prebacio na ps5, ali prvo se mora vidjeti je li imamo 4k/60 fps, kad to bude stabilno onda stvarno ne mogu tražiti više ništa, koji će mi k 8k :) ?

 A gle, konzola je zatvoren sistem prvenstveno namjenjen igranju. Sve je optimizirano i podređeno tome. U takvim uvjetima očito konzola više izvuče od svih komponenti nego u sistemu jednog računala kojem igranje nije primarna namjena.

Damir22 čet 27.6.2019 01:13

Meni osobno je murdered:soul suspect jako dobra igra.

 

Naravno, nema tu niceg revolucionarnog, ni po grafici, ni po gameplayu, ali igra ima interesantnu pricu, dobru atmosferu, nije pretjerano teska za igrati.... Volim takav tip igara gdje je prica ono sto drzi vodu, a u ovoj igri je prica i cijela ideja same igre jako dobra, i dobro je realizirano.

 

Znaci, nije to neki AAA blockbuster kao spiderman, rdr2, gow..... vec stvarno ok igra za odigrati, ukoliko volis te neke supernatural-mistery teme.

 

15 kn mislim da se isplati dati, to je sad vec dosta stara igra, vjerovatno zbog toga i takva cijena

 

Mislim, dovoljno je reci da su mi neke daleko razvikanije i impresivnije (na papiru) igre bile puno manje napete od ove, mislim da sam je odigrao za neka 4 dana, to je mozda i najveca mana jer gameplay i nije nesto dugacak, a kako nije pretjerano tezak ni kompliciran, igru je lako proci za kratko vrijeme.