Tanelorn sri 22.5.2019 22:47

I kakvi su dojmovi oko MK11? Razmisljam jos uzeti ili ne...

 

trenutno se zabavljam sa days gone i team sonic racing... no mk je igra za imat je instalanu stalno pa da posluzi kao razbibriga od ovih ozbiljnijih :)

hanteed pet 24.5.2019 08:46
Seki001 kaže...

A što nebi samo naslovu dodali & playstation 5 i nastavili ovdje drobit o tome nego sad otvarati novu temu !?

 

 Pa eto da se ne miješa, i dan danas ljudi ovdje nešto pitaju pa da se ne miješa sa ps5 temom. Kao što rekoh neka još, najbolje je otvoriti ps5 temu malo prije izlaska, ionako nece puno ljudi sa teme kupiti ps5 po izlasku, kao i ovdje od 2016te je masa nahrlila sa pitanjima i popustima ponudama da uzmu ps.

hanteed pet 24.5.2019 08:51
Spike1983 kaže...

Čestitke svima na okrenutoj tisućitoj strani, nije to bio lagan posao   

ne ne, PS5 mora imat svoju temu 

 red bi bio da bug sa sonyem na ps storu napravi flash sale zvani 1000 page, ne mora biti ništa veliko nekih 50% na 20ak naslova

Chaky pet 24.5.2019 09:17
hanteed kaže...
Seki001 kaže...

A što nebi samo naslovu dodali & playstation 5 i nastavili ovdje drobit o tome nego sad otvarati novu temu !? 

 Pa eto da se ne miješa, i dan danas ljudi ovdje nešto pitaju pa da se ne miješa sa ps5 temom. Kao što rekoh neka još, najbolje je otvoriti ps5 temu malo prije izlaska, ionako nece puno ljudi sa teme kupiti ps5 po izlasku, kao i ovdje od 2016te je masa nahrlila sa pitanjima i popustima ponudama da uzmu ps.

Nemoj biti tako siguran.

S PS4 su ljudi bili oprezni, jer je PS3 failao u dosta stvari.

Prva stvar koja pada na pamet je mogucnost igranja PS4 igara na PS5. Ako ne bude nikakvih "grafickih" poboljsanja, biti ce dovoljno i samo brze ucitavanje i izvodenje (zbog drugacijeg diska).

Pa ce biti lakse prezivjeti period do izlaska "pravih" PS5 naslova.

Em vjerujem da ce sve f2p igre biti dostupne od prvog dana. Fortnite, PoE, Warframe, Apex itd...

 

Jedino sto me moze odvratiti od DayOne kupovine, opaka recesija i globalni rat 

arnes_king pet 24.5.2019 09:55

Do sada ni jedan PS nisam kupovao odmah pri izlasku, nego tek kada prodje nekoliko godina i budu bundli sa igrom i 2 kontrolera. PS5 ce biti prvi koji planiram nabaviti day one, kao sto Chaky rece jedino me recesija i visa sila mogu odvratiti :D

Vandit pet 24.5.2019 11:43

PS5 će biti prva konzola koju ću kupiti odmah po izlasku. Kada su sve prethodne konzole izlazile nisam radio pa je trebalo proći vremena da se skupi novac. Sad jedino ako do izlaska PS5 ne potonemo u duboku recesiju i ostanem bez posla - onda ništa od day one konzole. 

 

Btw i ja sam za zasebnu PS5 temu. 

bloodborne pet 24.5.2019 12:48

razmisljajuci o ps5 mogu reci da i ps4 nisam kupio odmah. iz razloga sto prvo volim pricekati
da se vidi malo kako ce se prva serija ponasati, da li i kakvih ce problema biti.
i naravno pustit da malo cijena padne, jer ne vjerujem da ce bit ispod 4-5k kn kao ni ps4.
a to je za prvu seriju too much. + u pocetku nece biti sigurno ni nekakvih posebnih hit igara.
a i ima skoro 2 god jos do izlaska ps5 tak da ni ne treba zurit. :P

dzelo pet 24.5.2019 16:03

Prije 10-15 dana sam diskonektovan u sred koristenja Playstationa i zatrazno mi je da promjenim password. Kada sam htio promjeniti password morao sam prvo unijet datum rodjenja, koji ne znam. Ali sam ponovo otisao za PC, zatrazio link za vracanje passworda i dobio sam link gdje nisam morao unositi datum rodjenja, vec odma promjeniti password. 

 

Sada sam na svu zalost opet u sitacuiji da mijenjam password, jer nikako ne mogu da se sjetim sta sam pstavio (definitvno krece zapisivanje passowrda na list papira i back up dokument sa svim passwordima).

 

Sada ponovo trazim link za vracanje passworda, ali nikako da dobijem onaj link bez datuma rodjenja, to kako sam tada dobio nemam pojma. Mozda je tada broweser drugacije ucitao kod zbog nekih problema ili se tada Support zeznuo, nemam pojma. Ali treba bi sad ponovo tako nesto ili cu morati ganjati sto preko supporta, sto mi se nikako neda. 

 

 

Zvuci banalno, razumijem, ali eto tako je. Ako neko ima iskustva, pomoc bi super dosla.

 

 

 

Wontay sub 25.5.2019 09:47

Evo i mene , uvijek sam kupovao drugu seriju konzola, bio sam klinac pa i nije lako skupit toliku lovu ali i da se ispeglaju bugovi jer prve serije se obično dosta griju a i pravi cirkus je nastao sa ps3 fat serijom. To su bili počeci ozbiljnih konzola i morali su na greškama naučit.

Ghost777 sub 25.5.2019 17:04
Seki001 kaže...

A što nebi samo naslovu dodali & playstation 5 i nastavili ovdje drobit o tome nego sad otvarati novu temu !?

 

 Vjerujem da ce u pocetku biti manje, a s vremenom vise tematike koje ce se specificno odnosit na samo jednu konzolu. Stoga sam za zasebne teme.

HCMAA sub 25.5.2019 20:29

Ja sam svoj ps4pro kupio tek prošle godine za black Friday...i uzeo produženu garanciju...tako da mi garancija traje do studeni 2021:)

PS5 se kupuje tek za black Friday 2022...tada će već biti na tržištu 2 godine...dovoljno da padne cijena...i da se uoče dječije bolesti...sve igre koje ne odigram na četvorki...nije bed...mogu se igrati na petici:)

acmilan2 ned 26.5.2019 07:26
C3c1l kaže...
protest431 kaže...

Treba tko pretplatu tri mjeseca? Dajem za 150 . Javite se u PM ako trebate.

 Pa ja za 260kn kupio 12 mj 

 Reci gdje pa da i ja uzmem onda, istice mi za manje od mjesec dana. Hvala!

Cri.Lu99 ned 26.5.2019 12:42

Ima li ko da je igra ili još igra F1 2018? Isplati li se dat ovih 100 kn za nju? Nisam dugo igra F1 igru, još tamo od početka 2000-ih na ps2 i tad sam baš uživa pa sad gledan dal da uzmem. Na ps4 još nikako nisam igra trkaće igre tako da ne znam ni kako će mi se svidit to danas.

Hambrle ned 26.5.2019 13:02
Cri.Lu99 kaže...

Ima li ko da je igra ili još igra F1 2018? Isplati li se dat ovih 100 kn za nju? Nisam dugo igra F1 igru, još tamo od početka 2000-ih na ps2 i tad sam baš uživa pa sad gledan dal da uzmem. Na ps4 još nikako nisam igra trkaće igre tako da ne znam ni kako će mi se svidit to danas.

Meni je F1 jedna od najboljih trkacih igara. Igrao sam 2016,17 i 18, sve na PS4. A vjeruj da sam igrao sve imalo ozbiljnije racing igre koje su bile i na PS4 i Xbox, ukljucujuci Forze, Horizone, Pcars2, Driveclub i ostalo. Ali najvise sam se zadrzao na F1, i igram je i dalje.

Cak nisam ni bio ljubitelj Formule 1, ali sam poceo pratiti zbog igre :D

 

Moje je misljenje da F1 2018 vrijedi tih para, ali krajem juna ti izlazi 2019.

Ako ti ne smetaju 'transferi' i zanima cisti racing, onda uzmi definitivno.