gravely pet 12.1.2018 10:57

Eto jedan problem a ps4, niti ne znam koliko je taj problem aktualan. Ps4 ima 2 godine model od 1TB. Prednji desni usb port moze punit joystick ali ga ps4 ne ocita tj nece joy preporznat da je spojen a kad spojim na lijevi usb radi normalno. Isto tako s bezicnim slusalicama. Usb receivet radi na lijevom usb portu a na desnom radi ali ne prepoznaje nikakav uredaj.
Istrazivao sam malo na google ali nisam nasao rjesenje tj nasao sam probleme da su oba prednja usb porta rikla itd. ali ne da rade oba ali da jedan radi kako treba a da drugi moze punit uredaje ali nista ne ocitava. Ako ima netko neki savjrlet bio bi zahvalan.

MajstorX pet 12.1.2018 17:06

Očito da ti na desnom USB portu nisu svi kontakti u redu, treba raskopati, ispitati i eventualno polemiti pinove ako su se otkinuli a vjerojatno jesu jer sa tim današnjim sve sitnijim kontaktima sve ima i kraći rok trajanja (kao slučajno....možeš misliti)

gravely ned 14.1.2018 01:23

Ali najcudnija stvar od svega je da taj usb port uopce ne koristim. U lijevi mi je uvijek spojen kabel za punjenje joysticka a niti se ne sjecam kad sam zadnji put desni koristio. Bio mi je duze vremena u njemu spojen receiver za guitar hero i kad sam to prestao igrat vise nista u taj port do sad prije par dana kad sam to otkrio.

bacho78 čet 27.12.2018 12:03

Pozdrav ekipa, imamo problem.znači nove playke su u pitanju. Moja je mjesec dana od frenda tjedan dana. Znači problem je mikrofon, ne čujemo, a sve radi istrstirano. Javlja nam stalno da je do nat typa( nat type je 2 i meni i NJEMU). Zvali smo vip i sve je kod njih kako treba, zvali smo i podršku i nisu pomogli. E sad ono kaj je jebeno interesantnom je to što se ja a i frend čujemo najnormalnije sa mojim kolegom s posla kad je sa nama u party. Jedina razlika između nas i njega je što smo mi opičkim kablom spojeni na net. Inače sve audio postavke su nam identične svoj trojici. Ako netko zna riješenje do neba sam zahvalan jer jebemo se već tjedan dana sa time

nbdy32 pet 28.12.2018 12:13

Ili je kod istekao ...

 

ili možda nije za našu regiju ...

 

ili evo ti detaljno ...

 

Most common reasons are:

  • Code has been entered incorrectly.
  • The code you are trying to redeem has expired or is not active yet.
  • Your PSN account region does not match the voucher's region.
  • Your account does not meet the condition that the voucher is limited to.

Suggestions:

  1. Make sure that the code is entered correctly.
  2. Check if the code's date is valid, and also check if the voucher has any restrictions of usage.
FiCoO pet 28.12.2018 17:56

Nat Type 2 je jako restriktivan. Moja preporuka je da nazoveš opet korisničku podršku da ti otvore te nekakve portove ili šta već ide, da bi bio nat Type 3 i onda bi vam trebalo bez problema raditi. Meni se to isto događalo ali mi se nije dalo s tim zajebavat pa koristimo vise manje ingame chat.

bongy sub 29.12.2018 18:49

Pozdrav!

 

Frend mi ima ps4 i volan dfp gt i dok je imo ps3 volan je radio bez problema. Sada na ps4 nece da radi, danas sam citao na internetu da taj volan nije kompatibilan sa ps4. Dali netko zna koja i dali postoji opcija da se volan spoji sa ps4? Kad ga ukljuci u ps4 on se pokrene napravi krug lijevo i krug desno i to je to. 

Minneyar pon 21.1.2019 11:54
bacho78 kaže...

Pozdrav ekipa, imamo problem.znači nove playke su u pitanju. Moja je mjesec dana od frenda tjedan dana. Znači problem je mikrofon, ne čujemo, a sve radi istrstirano. Javlja nam stalno da je do nat typa( nat type je 2 i meni i NJEMU). Zvali smo vip i sve je kod njih kako treba, zvali smo i podršku i nisu pomogli. E sad ono kaj je jebeno interesantnom je to što se ja a i frend čujemo najnormalnije sa mojim kolegom s posla kad je sa nama u party. Jedina razlika između nas i njega je što smo mi opičkim kablom spojeni na net. Inače sve audio postavke su nam identične svoj trojici. Ako netko zna riješenje do neba sam zahvalan jer jebemo se već tjedan dana sa time

 Mislim da morate imati PSPlus svi. Bar je meni tako bilo; frend iz UK i ja pokusavali voice, 10 puta ulazili izlazili, on napravio party, ja napravio party, nista... Onda sam aktivirao PSPlus trial i magicno je proradilo...

talmad čet 24.1.2019 09:03

ima li netko možda problema s random restartom/gašenjem konzole uz error nakon šta se ponovno upali ?

uzeo sam je u 12. misecu pa malo čudno da su problemi odma krenuli. 

 

nemam sad kod sebe kod greške ali mislim da se radi o CE-36329-3 . 

 

malo konzola i radi ali do sada se dogodilo 4-5 puta minimalno. ovaj zadnjih put je par sekundi prije gašenja sve bilo usporeno, kao da fali memorije nakon šta sam ugasio 

internet browser. HDD je već napunjen na 50ak % (1TB HDD) pa nezz jel možda u tome problem. ali događalo se i kad je bilo više prostora tako da..

 

dobra stvar je šta se do sada (kucam o drvo) to nije događalo u niti jednoj igri, "jedino" dok je radio browser ( pc trenutno neispravan pa se snalazim :D ), dok se skidala igra u rest modu ili 

dok sam se kretao izbornikom nakon korištenja browsera. 

 

 

znam da je post malo konfuzan ali valjda je koliko toliko jasno u čemu je problem :)

Damir22 čet 24.1.2019 10:43

Koja verzija firnwarea?

Ako internet explorer jedini zeza, prvi logican korak je ciscenje cachea i cookiesa.

A najelegantnije rjesenje, iako i najkompliciranije bi bilo reset sistema, naoravi backup sejvova, idi u sejf mod, i napravi reinicijalizaciju, trebat ce ti i usb stick s zadnjom verzijom firmwarea, tzv recovery update, oko 1gb je.... Naravno sve igre ces morati ponovo instalirati i skidati, ali ovo je vjerovatno neka greska u samom sistemu (firmwareu), te bi je clean install trebao otkloniti. Ukoliko ne, onda se moze raditi i o nekoj hw gresci.....

talmad čet 24.1.2019 12:08

mislim da je zadnja verzija, 6.20.

nije samo do browsera bilo jer se jednom ta greška pojavila i nakon šta sam ga upalija nakon "rest moda" ( skida je jednu igru u tom modu ). 

 

backup radim u normalnom modu , kao i na kraju kad vraćam sa sticka? 

 

u safe modu samo odaberem reinicijalizaciju i to je to ? 

 

onaj backup od nekoliko sati nema smisla?

 

edit: imam Ps+ pa možda mogu i direktno na cloudu napraviti backup za save-ove?

Damir22 čet 24.1.2019 15:54

Cuj, sto se backupa tice, ovisi koliko igara imas, te dali su fizicke kopije ili digitalno, te koliko ti se zuri da ih sve vratis nazad.

Jednom sam "resetirao" ps, spasio sam samo save fajlove, igre sam imao na diskovima, a ovo par digitalnih sam skidao polako, jer realno nisu mi ni trebale.

Hocu reci, sam si odluci koji tip backupa ti je najbolji.

Pokusaj prvo iz samog ps4 napraviti reinitialize, sto je u osnovi factory reset. Ako i dalje bude problema, skines si recovery za navedeni firm, izvadis disk, spojis ga na komp, i formatiras ga u exfat sistem. Vratis ga u konzolu i automatski ce te traziti taj recovery, ubacis stick i instaliras ga...

Ali svakako prvo pokusaj iz same konzole to odraditi

Cafa skorpion čet 16.5.2019 01:06

Zdravo, zdravo i dobra večer vam želim i dobar život svim igračima što vole igrice. Evo ja sam se prijavia tu da dobijem odg. Molim lipo odmah sad odg. Znači imam ps4pro kupio neki dan, i 3igre, a to su the evil within, mortal kombat 5 i watch dogs 2 i ovu zadnju kad igram ps4pro mi se ugasi, a i puno se čuje ventilator koda će eksplodirat ps, ali samo s ovom igrom ove druge radi normalno, molim odg

 

Cafa skorpion čet 16.5.2019 01:16

Evo opet još jedno pitanje, igra sam ovu igru the evil within ps4 i došao do chaptera 10 i od kad mi je došla ova watch dogs 2 sve mi se poremetilo na ps4, i sad kad sam opet počeo igrati the evil within i moram sve ispočetka igrati 1 chapter, New game nema ono continu El me razumijete nisam neki majstor samo oču igrati, a vidi ovo što mi se dešava, samo oču igrati ubaciti cd igru i igrati, a ne ovo glupi ps4, milijon opcijama i što mi pokazuje na ekranu, too many usb device connected, uvijek to i onda se ugasi na ovoj igricu watch dogs 2, što da radim poludit li sve čujemo razbiti sa macom

Swrcin sri 11.9.2019 00:13

Pozdrav ekipa,

playstation 4 hdmi ulaz nije preživio udar munje. Preko ethernet kabela koji je uključen u reciever spalio se reciever, matična od tv-a i izlaz od PS4. Znači ps4 radi kad se spojim preko remote control aplikacije, ali HDMI ne radi. Garancija je naravno istekla. Mislim da ne postoji diy opcija, ali da li postoji neki servis koji bi to napravio? Jel nekome poznata situacija i koliko je ozbiljno? :(

Lijep pozdrav i hvala

danijel206 ned 29.9.2019 16:03

Pozdrav, nisam koristio PS4 par mjeseci, i evo od prekjučer ga nastavio igrati, kupio novu igru i sve super dok od jednom plejka nije sama od sebe otišla u rest mode. I tako se već desilo jedno 3 ili 4 puta u 3 dana. Prva pretpostavka mi je bila da se plejka pregrijava, ali ventilatori nisu bučili i na dodir plejka nije bila jako vruća. Osim toga, redovito sam je čistio, kad je ugašena je prekrivena i općenito dosta pazim. Ima dovoljno zraka za cirkulirati. Al reko ajde, otvorit ću je da vidimo i stvarno unutra nije bilo gotovo ništa prašine. Čitao sam da postoji šansa da je problem u power tipci. Jel to moguće? Ima tko slično iskustvo, savjet, ideju?

nbdy32 ned 29.9.2019 16:53

Pitanje da li je samo hdmi port dobio po piksi,ili čip ili još neki dijelovi od izlaza ...

 

na njemačkom forumu preporučaju kupnju nove plejke,jes servis je tipa 1000 kn,a nema neke pretjerane garancije ...

cazinjanin sri 18.12.2019 15:58

Nadam se da nisam fulao temu, kolega i ja imam ps+ i problem je sljedeći, kad hoćemo da igramo friendly sezonu na fifi 20, konstantno javlja error da je player left ili da je pukla konekcija.

 

Na netu nisam ništa specijalno našao, pokušali smo mjenjati dns, povezivao sa na net sa wi fi, lan-om, sa mobitela ali nikako ne uspjevamo.

 

Nadam se da neko ima neko rješenje ili bar kako da pokušamo riješiti problem.

 

Dok sa drugim prijateljima i on i ja igramo normalno, samo iz nekog razloga nas dva ne možemo...

 

Pozz

casil sub 28.12.2019 18:26

pozdrav. ja imam problem sa Joystickom. kad upalim playstation sve radi normalno, di god idem i kliknem prihvaca, dok neuđem u igricu. kad uđem u igricu joystick kao da neradi, nereagira na nista sto stisnem i tako sa svakom igricom, a prije nego se upali igrica sve radi. zna li mozda netko o cemu je rijec? hvala

Axelite čet 26.8.2021 18:08

Pozdrav ljudi,

imam problema s konekcijom na svoj ps4pro kada koristim pokućni telemach internet a dok koristim t-com-ov internet nemam nikakvih problema s konekcijom koji je ujedno sporiji. Ne želi se spojiti online a download speed mu je 3 megabajta po sekundi. Molim za neko rješenje.

hummer0 sub 28.8.2021 15:13
Axelite kaže...
Pa sve spoji a Playstation network nezeli jednostavno, a kada ulazim u neku igru koja zahtjeva online isto ne zeli.

 Axelite

Probaj napravit update  konzole i onda se logirati.

Ako nije zadnji update na konzoli ne možeš se logirati.

bunker uto 12.4.2022 08:52

Ave.

Pozdrav. Od zadnjeg ažuriranja firmwera za ps4 mi se prilikom svakog pokretanja playstationa pojavljuje obavijest da potvrdim način komunikacije ( mailom ili kroz konzolu ) i ja to odaberem i potvrdim no taj dijalog mi se konstantno pojavljuje prilikom svakog pokretanja konzole. U opcija korisnika sam također sve identično podesio no spomenuti dijalog mi se stalno pojavljuje pri pokretanju konzole. Imate neko rješenje za to ?