ZeljkoBenic10 pet 14.2.2014 21:51

Ovdje pišite svoje probleme sa PS4. Također, i ja imam nekih, ali ne znam je li to kvar ili je to uobičajeno.

                                                                                                                                                            Hvala

 

movie pet 7.3.2014 19:10
ZeljkoBenic10 kaže...

Ovdje pišite svoje probleme sa PS4. Također, i ja imam nekih, ali ne znam je li to kvar ili je to uobičajeno.

                                                                                                                                                            Hvala

 

Pa podijeli ih s nama onda?

bent pon 30.5.2016 17:02

Ovako, kupio sam ps4 prije 2-3 mj i igram gta 5 ( gledo sam nesto kako zaradit veliku lovu) uglavnom kada sam to napravio ugasio sam igricu i odjedanput mi se iskljucio ps4. I ja gledam i cudim se... I pokusam normalno upallit putem controlera i controler se upali ali ps4 nece, I ja ga odem upalit normalno na gumb i upali se. Ali je izbacio poruku da skenira pohranu i predpostavljam da je to zbog ovo " zgrtanje para " jer dok sam to radio morao sam spavat a to znaci save igre i bilo je dosta istih save-ova pa je vjerovato zato. Dali je neko imao ovakvih problema ? I zasto samo kod gta i jos par igrica ventilatori rade veliku buku pri pokretanju konzole i same igrice ?

Vrh pet 14.10.2016 13:23

Imam ps4 14 mjeseci 1 tb i naravno prosla garancija a igrana mozda po par mjeseci s obzirom da nisam u Hr po par mjeseci. Isla na servis jer nisam ju mogo upalit i sad jave nakon 20 dana da je maticna ploca be reagira i da ima nes hardverski tj da nesto ne valja sa izradom itd i mogu se j jer popravit nemogu a u Francuskoj da ide bi doso ko novi. Eto kvaliteta PS 4 i nije bilo grmljavine nit slicno. Dali tko ima slicnih iskustava il zna sta napravit sa time?

Marti ned 27.11.2016 23:51

Imam problem s prijavom na račun.

Znači ne mogu se uopče ulogirat na svoj ps pošto sam zaboravio lozinku.

Da ima i toga :-) pošto jako slabo igram zbog toga što nemam vremena baš, posao bez radnog vremena, žena, djete....a mutava plejka se sama s vremenom updejta,  nadograđuje pizdarije koje kakve,pa me tako i odlogira valda, neam pojma.

 

Reko ajde nema veze, zatražit ču novu kad ono k...., išao sam na "forget your password" da mi pošalju novu na mail, ali mi ništa nije došlo i eto nemrem se nikak logirat, a htio sam si na ps storu neku igru piknut pošto su sad sniženja.

Ak netko može pomoc, hvala.

IvoVž čet 29.12.2016 10:57

Pozdrav

kupio neki dan ps4...ps3 sam stavio klincu u sobu tamo sve radi ok kao i do sad

ps4 sam uključio i logirao se sa istim paswordom kao i na ps3...sve radi ok jedino nikako da se poveže na playstation store

ako netko zna zašto bio bih zahvalan da riješimo problem..tnx

pozz

Sinesine sub 14.1.2017 23:32

Pozdrav svima,

 

pošto planiram kupiti ps 4 zanimaju me neke informacije pa ako znate mnogo bi mi pomogli.

 

Ako su pitanja glupa oprostite!

 

1. Prijatelj mi ima dva džojstika za ps 4 i dao bi mi jedan ali ne znam da li bi on radio na drugom ps 4?

2. Isto tako da li mogu od njega uzeti ostatak godišnje pretplate na online igranje tako da se on odjavi na svom ps 4 pa da mogu se prijaviti na svoj ps 4 sa njegovim korisničkim imenom i lozinkom ili je to povezano sa nekakvih serijskim brojem uređaja pa moram sebi uzeti drugu pretplatu?

 

Hvala Vam!

 

lp

hummer0 ned 15.1.2017 14:41
Sinesine kaže...

Pozdrav svima,

 

pošto planiram kupiti ps 4 zanimaju me neke informacije pa ako znate mnogo bi mi pomogli.

 

Ako su pitanja glupa oprostite!

 

1. Prijatelj mi ima dva džojstika za ps 4 i dao bi mi jedan ali ne znam da li bi on radio na drugom ps 4?

2. Isto tako da li mogu od njega uzeti ostatak godišnje pretplate na online igranje tako da se on odjavi na svom ps 4 pa da mogu se prijaviti na svoj ps 4 sa njegovim korisničkim imenom i lozinkom ili je to povezano sa nekakvih serijskim brojem uređaja pa moram sebi uzeti drugu pretplatu?

 

Hvala Vam!

 

lp

1. Raditi će na tvojoj plejki.

2. Za pretplatu nisam siguran

Ezio sri 18.1.2017 09:12
Sinesine kaže...

Pozdrav svima,

 

pošto planiram kupiti ps 4 zanimaju me neke informacije pa ako znate mnogo bi mi pomogli.

 

Ako su pitanja glupa oprostite!

 

1. Prijatelj mi ima dva džojstika za ps 4 i dao bi mi jedan ali ne znam da li bi on radio na drugom ps 4?

2. Isto tako da li mogu od njega uzeti ostatak godišnje pretplate na online igranje tako da se on odjavi na svom ps 4 pa da mogu se prijaviti na svoj ps 4 sa njegovim korisničkim imenom i lozinkom ili je to povezano sa nekakvih serijskim brojem uređaja pa moram sebi uzeti drugu pretplatu?

 

Hvala Vam!

 

lp

1. radio bi

2. možeš tako kako si napisao. Ako njemu taj account više ne treba, neka deaktivira. A ti svoju konzolu namjesti kao primarnu za njegov account pa ćeš moći online igrati i na drugim accountima na konzoli.

Sinesine uto 31.1.2017 00:22
Ezio kaže...
Sinesine kaže...

Pozdrav svima,

 

pošto planiram kupiti ps 4 zanimaju me neke informacije pa ako znate mnogo bi mi pomogli.

 

Ako su pitanja glupa oprostite!

 

1. Prijatelj mi ima dva džojstika za ps 4 i dao bi mi jedan ali ne znam da li bi on radio na drugom ps 4?

2. Isto tako da li mogu od njega uzeti ostatak godišnje pretplate na online igranje tako da se on odjavi na svom ps 4 pa da mogu se prijaviti na svoj ps 4 sa njegovim korisničkim imenom i lozinkom ili je to povezano sa nekakvih serijskim brojem uređaja pa moram sebi uzeti drugu pretplatu?

 

Hvala Vam!

 

lp

1. radio bi

2. možeš tako kako si napisao. Ako njemu taj account više ne treba, neka deaktivira. A ti svoju konzolu namjesti kao primarnu za njegov account pa ćeš moći online igrati i na drugim accountima na konzoli.

 

 

 Ezio, da li bi mogao napisati kako se to radi. Da ti ne oduzimam puno vremena da napišeš skraćeno npr. Playstation Store >  X >  Redeem Codes > X > Enter your 12-digit voucher code > continue...

Spike1983 uto 31.1.2017 10:33

kakva je ovo provokatorska tema?? PS4 nema problema 

 

edit: sad malo ozbiljnije, ja neznam jel to normalno il kaj al ovaj komad hardwera je fakat dobro sklepan za jednu konzolu, moja je model iz 2014-te znaci ona B šasija, do dana današnjeg ama baš ništa, a od dana kupovine radi svaki dan...

sad kad sam ovo napisao ziher ce mi nes krepat u roku 24h   

 

Gaucho10 sri 1.2.2017 16:24

Pozdrav,želio bih čuti neki savjet o problemu s konzolom PS4 Pro.Naime,kupio sam konzolu prije mjesec dana i normalno je radila sve do prije par dana kada je zablokirala.Tada sam jednostavno sve kabele iskljucio iz struje i sve je normalno radilo.Jučer mi se dogodio novi problem.Pokušao sam upaliti konzolu ,ali samo je bljeskalo plavo svjetlo na njoj i kontroleru,a na tv je prikazivo kako nema signala.Nisam odmah želio ponovno isključiti kablove iz struje već sam tražio neka rješenja na internetu.Po raznim stranicama piše kako treba držati gumb gašenja 7 sek pa nakon nekog zvuk ponovno 7 sek itd. ali konzola nije nikako reagirala.Preko noći ništa nisam dirao pa kako je konzola bila malo ugrijana otac ju je isljučio iz struje.Sada ništa ne svjetli osim kontrolera koji i dalje bljeska bijelo,a konzolu ne mogu upalit.Ima li itko kakvo rješenje?

pqweasdyxc sri 8.3.2017 16:23
Šimega kaže...
Bok ekipa.Imam pitanje u vezi ps-4.Kupil sam ga prije cca 2g. i sad se čuje kao formula,tj zvuk je nepodnošljiv.p.s.niš se ne kuzim u tehnologiju,pa imajte razumijevanja.Unaprijed zahvaljujem

 Usisaj otvore sastrane i iza, vjerojatno se je nakupilo prašine.

KillerOwnerPwner sub 11.3.2017 13:37

Pozdrav!

Imam jedan čudan problem na ps4.. konzola radi, može se upalit, rade i kontroleri ali se ne mogu sinkronizirat s ps4. Prekjučer sam kupio novi kontroler i ista stvar, znači da je problem u plejci. Zanimljivo je da oba kontrolera rade kad su u safe modeu al kad se plejka upali, ne želi, piše mi da spojim kontroler sa usb kablom i stisnem ps4 tipku, kad stisnem samo blinka kao da traži signal... probao sam resetirat kontroler pa upalit, ne radi.. probao sam koristit druge usb kablove - ništa... i sad sam na kraju inicijalizirao ps4 i stavio zadnji software update, ali nije pomoglo... ima netko ideju prije nego ga odnesem na popravak?

Robert_84 sub 11.3.2017 14:58

Problemi sa PS4...

 

Model 1001A, kupljen u USA cim je izasao, osim problema sa bukom 60db.... i sto je eject tipka prestala radit.... od danas se konzola vise ne zeli ni upalit.... nereagira.... uopce... sad servis i nadanje najboljem

ninoml sri 11.10.2017 17:50

Ljudi imam veliki problem.i ja i servis i sancta domenica nalazimo se u slijepoj ulici.dakle,3 nova konzola u tjedan dana,nakon paljenja i dizanja na softver 5.0 mi se zamrzava,izbacuje mi da nema system memory,a slobodno pise 800gb.steka skroz na skroz.toliko da nemozes ni igrat :/ sta da radim?

axweLL54 sub 23.12.2017 20:01

Pozdrav,

 

Imam problem sa Nat typeom na playstationu 4, ne mogu nikako promijeniti iz nat type 3 u nat type 2 iako mi je donedavno bio type 2 odjednom se promijenilo i ne mogu nikako vratiti. Stavio sam static ip na playstation 192.168.5.128, imam zyxelov router od iskona, stavio sam u DMZ također tu statičnu adresu od ps4-a kao što se vidi na slici i stavio sve portforwarde za ps4, ali i dalje kada testiram konekciju mi se prikazuje type 3 i ne mogu razgovarat preko party chata na psu ili igrati online friendliese na fifi 18, a gledao sam na internetu i ne znam više koju opciju imam. 

 

hvala unaprijed

 

 

Acops4 pon 8.1.2018 15:14

Kupio sam jučer u dućanu COD:WW2 i dobio s njim voucher kod za 14 dana ps plusa.Otisao sam na ps4 na reedem codes i upisao,ali nije uspijelo i samo je pisalo:The code you enetered may not be correct or may no longer be valid   Please check your entry(WC-49371-5)