Igraće konzole

Nintendo Wii - pitanja i odgovori

mar123 ned 17.1.2010 21:07

želio bih kupiti wii pa postavljam nekoliko pitanja

 

1. da li se može preko wii-a gledati filmovi

 

2. dali se sa svakim wii paketom dobije igra wii sports

 

3. jel wii ima disk

 

4. koja je najbolja pucačka igra na wii-u

Geophysics čet 21.1.2010 21:40

ako je tvoja preporuka da se ne kupuje wii onda sigurno imaš jako dobre argumente

stav bez argumenata je bez veze

 

 

2. sa svakim wii-em koji kupiš dobiješ dvd wii sports koji sadrži 5 sportova

    ti sportovi koje imaš na tom dvd-u nisu baš najbolje igre sportova koje imaš za wii (moje mišljenje)

3. wii nema hard disk ali ima sd čitač kartica koji čita sd kartice do max. 2GB

    preko tog čitača kartica i sd kartice se radi softwersko hakiranje wii-a tako da se mogu igrati sigurnosne kopije

 

sa wii-em ćeš imati jako puno zabave upravo zbog svog inovativnog načina upravljanja igrom, a usput će ti i tijelo biti zahvalno jer usput radiš i tjelovježbu

macak čet 21.1.2010 22:23
mar123 kaže...
1. da li se može preko wii-a gledati filmovi

 

2. dali se sa svakim wii paketom dobije igra wii sports

 

3. jel wii ima disk

 

4. koja je najbolja pucačka igra na wii-u

1. Možeš gledati filmove, a možeš i surfati internetom.

 

2. Da (tenis, kuglanje, golf, baseball, boks)

 

3. Nema, ali kao što je rekao Geophysics, podržava SD kartice (za kapacitet nisam siguran), a na USB port možeš prikopčati i eksterni hard.

 

4. Call of Duty Modern Warfare, pogotovo ako imaš ovo: 

riboo pet 22.1.2010 17:44

Ako vec zelis kupiti konzolu wii kosta 1700 kn u sophosu,xbox 360 arcade 1800 kn zasto onda kupiti znatno slabiju konzolu a razlika je samo 100 kn?Dobro wii ima taj senzor pokreta ali za koji mjesec stize project natal a taj dodartak za xbox ce biti bolji od wii-a kao konzole

 

Geophysics pet 22.1.2010 18:07
riboo kaže...

Ako vec zelis kupiti konzolu wii kosta 1700 kn u sophosu,xbox 360 arcade 1800 kn zasto onda kupiti znatno slabiju konzolu a razlika je samo 100 kn?Dobro wii ima taj senzor pokreta ali za koji mjesec stize project natal a taj dodartak za xbox ce biti bolji od wii-a kao konzole

 

  pogledao sam nekoliko videa o project natal-u i mogu reći da izgleda zbilja impresivno

jim pet 22.1.2010 18:54
riboo kaže...

Ako vec zelis kupiti konzolu wii kosta 1700 kn u sophosu,xbox 360 arcade 1800 kn zasto onda kupiti znatno slabiju konzolu a razlika je samo 100 kn?Dobro wii ima taj senzor pokreta ali za koji mjesec stize project natal a taj dodartak za xbox ce biti bolji od wii-a kao konzole

 

Koji ce kostat tocno koliko i WII, i imat 1 do max 2 igre narednih godinu dana.

Wii nemozes usporedjivat sa Xbox-om

 

osobno volim igrat igre na PC-u, koji bi prije usporedio s Xboxom, nego WII sa Xboxom.

 

jer ja i par prijatelja mozemo igrat na PC-u i Xbox-u ali kad u pricu uskoci WII, onda tu igra citava obitelj, od najmladjeg rodjaka, do roditelja. i to je prava zabava.

 

po meni cista preporuka WII (ako se zelis zabavit) a ako si bas neki "gamer" onda uzmi PS3 jer on ima najbolju grafiku itd. (koja je na WII, sporedna stvar)

NEW_MAN sri 27.1.2010 09:57

Imam Xbox360 Ps3 i Wii.
Probaj pogodit s kojom se konzolom najviše zabavljam?

Hackal sam ga za 0 kn, priključil USB hard i peglam igre za badava ^^

Preporuka Sports Resort i New Super Mario.
Kupi si kontroler za Gamecube tak da moreš igrat klassic igre sa starijih Nintendo konzola.

netko_namo sri 27.1.2010 10:42
mar123 kaže...

želio bih kupiti wii pa postavljam nekoliko pitanja

 

1. da li se može preko wii-a gledati filmovi

 

2. dali se sa svakim wii paketom dobije igra wii sports

 

3. jel wii ima disk

 

4. koja je najbolja pucačka igra na wii-u

1. Ne, samo preko Opera Internet Chanella (moraš kupiti, kreditnom ili posebnom karticom za Wii, ima u Algoritmu) i Youtubea.

2. Da.

3. Nema.

4. Metroid Prime Trilogy, Resident Evil 4, Dead Space Extraction

netko_namo sri 27.1.2010 10:45
mar123 kaže...

evo još nekoliko pitanja:

 

1.dali se može usb stick ili vanjski disk koristit za save-game

2.dali wii čita subtitlove na filmovima

3.jel internet besplatan i čemu on služi

 

hvala

1. Koliko ja znam, može save-gameove i chanele prebaciti na SD karticu, al ne znam za USB.

2. Ne čita filmove uopće.

3. Internet nije besplatan i služi za... pa surfanje.

 

EDIT

Slučajno sam postavio 2x post, zaboravio sam editati.

NEW_MAN sri 27.1.2010 11:10

Ako hackaš wii onda prek Homebrew Channel-a možeš gledat
* Containers: AVI, WMV, MKV, OGM, MP3, FLV (Flash Video), MP4, M4V, QuickTime, 3GP
* Video codecs: Xvid, DivX, Windows Media, MPEG 1/2, H.264
* Audio codecs: MP1/2/3, Windows Media, AAC
Ne podržava subtitles.

Najbolje u toj priči je da vrti mkv ali pošto Wii nije HD konzola od toga nema previše koristi ^^

telefon pet 29.1.2010 00:33

Sa wii-em mozes na net. Imaš operu i pomocu nje surfaš po netu. Moraš doma imati wirless ruter i samo se spojiš na njega i pici po netu, ko da se spajaš pomocu kompa. Danas ti se više čipiranje ne isplati, ako imas doma sd karticu možeš ga jednostavno softmodati! Ako te baš zanima mislim da dode oko 400 kn, 50 više manje kako gdje! Softmod ti uopče nije problem napraviti imaš detaljno opisane tutorijale kako ga izvet i sve ti je gotovo za 10 minuta najviše. Nakon toga ukopčaš u njega usb na koji si stavio igre i igraš za 0 Kn.