MrBlc sri 5.2.2020 16:12

Xiaomi ti ima baš model s Nintendo certifikatom, a u osnovi raditi će svaki. Ja uredno spojim ASUS-ov koji ima samo USB2 A port, ali tu igranje i punjenje istovremeno nije poželjno. Ili ostaviti ugašen da se puni ili igrati s baterijom na 100%. Netko je testirao i kaže da se igranjem s baterijom na 100% može izvući najdulje vrijeme igranja (manji gubitci).

 

Još jedna važna napomena - powerbank + switch je ok, ali powerbank + dock je opasna kombinacija.

FaeSorceress ned 9.2.2020 21:15

Planiram kupiti Switch Lite ili obični već dugo - jedini problem je to što mislim da neću imati što raditi na njemu.

Voljela bih igrati neke Nintendove eksluzive - no nema ih mnogo zanimljivih. Indies? Pola mojeg steama je na Nintendu i nisam sigurna da bi našla nešto što me zanima.

Kupila bi igrice sa njihovog stora, ne bi djelila, no da li me privlači imati i kutiju sa codom? Da, voljela bih.

 

Što vi mislite?

Hexfire ned 9.2.2020 21:34

Ako te njihove ekskluzive ne privlače baš puno onda je jedina prednost koju vidim igranje u pokretu. Tu barem zasad nema konkurencije. Iako ove razne streaming usluge brzo napreduju.

Ekskluzive su ono zbog čega se prvenstveno kupuje. Indie stvari ionako jeftinije odigraš drugdje.

Wolf88 pon 17.2.2020 12:38
lucky1804 kaže...

Dali netko zna koji je u Hrvatskoj SLUZBENI ili OVLASTENI servis i support za nintendo proizvode?

 Mislim da nema više od kada je Algoritam otišao u stečaj ovlaštenog servisa. Možda da kontaktiraš svijet medija, pa da vidiš što će ti oni reči.

antimadridista pet 21.2.2020 13:40
GrimReaperKC kaže...

Pozdrav svima!

 

Evo prodao sam nedavno svoj Wii U i New 3ds xl i prešao bih kompletno na switch.

 

Zanima me dal se moze homebrew staviti na stariju i noviju reviziju switcha?

 

PS ako netko prodaje switch moze PP

 

 

 Na noviju reviziju ne može. Na stariju da, ali samo one launch konzole ako se ne varam. Ne znam točno sve detalje ali na dosta konzola se ne može staviti homebrew.

ursusc355 ned 23.2.2020 12:00
GrimReaperKC kaže...
nex987 kaže...
GrimReaperKC kaže...

 

 

Zanima me dal se moze homebrew staviti na stariju i noviju reviziju switcha?

 

 ako ćeš uzimati polovan najbolje da saznaš serial pa vidiš jel možeš staviti homebrew https://ismyswitchpatched.com/

 riješio sam to, konzola je unpatched .. sutra ce mi frend pokupit

 Gdje si kupio...ja tražim par tjedana i nemogu nači... a želim da mogu staviti homebrew

GrimReaperKC uto 25.2.2020 10:16
ursusc355 kaže...
GrimReaperKC kaže...
nex987 kaže...
GrimReaperKC kaže...

 

 

Zanima me dal se moze homebrew staviti na stariju i noviju reviziju switcha?

 

 ako ćeš uzimati polovan najbolje da saznaš serial pa vidiš jel možeš staviti homebrew https://ismyswitchpatched.com/

 riješio sam to, konzola je unpatched .. sutra ce mi frend pokupit

 Gdje si kupio...ja tražim par tjedana i nemogu nači... a želim da mogu staviti homebrew

 

oglas na njuskalu..duže stajao kolko sam shvatio.. al meni bilo u susjedstvu i dobro sam se pogodio

GrimReaperKC uto 25.2.2020 18:46

evo javio mi frend u subotu mi bude dofurao

 

znači konzola je doslovno kao nova, sa 3 fizičke igre (mk8 deluxe, zelda botw i super mario Odyssey).

 

uspio sam se pogoditi za 2000kn.

 

problem je sad kaj ima tolko igara za odigrat, a sa vremenom nisam baš na ti

Stoja pon 2.3.2020 11:07
steve90 kaže...

Koristi li netko od vas usb-c na hdmi adapter kao mini docking station? Nešto poput ovoga?

 Moja ti je preporuka da si uzmeš ovako nešto. Ovo je samo kit,tojest kućište, te je potrebno rastaviti dock i elektroniku prebaciti u ovo kućište. Nije teško za napraviti, a prednost je definitivno mali i prijenosni dock. Imam ga više od pola godine i super zadovoljan. S obzirom da je i dalje unutra originalni hardver od docka, nema nikakvih problema sa radom. 

 

Jedini nedostatak je što je mrvicu teže staviti switch u dock (jer nema onih federa) i treba zbog toga malo pažljiviji biti, ali se brzo privikne. Uglavnom za 7-10$ najbolji upgrade konzole koji sam napravio 

 

 

steve90 pon 2.3.2020 14:00

Čini mi se da ću i ja uzeti tako nešto.. Ne usudim se koristiti neki od ovih dongle-ova iako čitam po redditu da ima ljudi koji koriste više od godinu dana bez problema.
Ovo putovanje ću još preživjeti u handheld mode-u ali za sljedeće ću nadam se biti spremniji 

Hvala za info!

ursusc355 sri 11.3.2020 15:29

Ako neko prati Nintendo scenu dulje vrijeme, jel može reći išta o popustima na konzole u hrvatskim trgovinama. Htio bi sinu kupit al nemam srca dati 3000 kuna i to ima samo u kompletu sa nba koji mi uopće ne treba. Zanima me jel mogu očekivati popust za Uskrs recimo. Dal' bude ikad ? HVALA.

Bitanga sri 11.3.2020 17:21
ursusc355 kaže...

Ako neko prati Nintendo scenu dulje vrijeme, jel može reći išta o popustima na konzole u hrvatskim trgovinama. Htio bi sinu kupit al nemam srca dati 3000 kuna i to ima samo u kompletu sa nba koji mi uopće ne treba. Zanima me jel mogu očekivati popust za Uskrs recimo. Dal' bude ikad ? HVALA.

 

Vrlo rijetko su popusti na Nintendo konzole i igre.

Bolje gledaj njuškalo ako misliš jeftinije proći.

GrimReaperKC sri 11.3.2020 17:36

Kolega dobro kaže, na njuskalu se mogu naći odlični dealovi,a nintendo nije hardware koji se kvari.

 

Skupi su i drže cijenu što je i dobro i loše.

 

Eto ja sam si uspio srediti Pro kontroler za 500kn što je za kupnju u HR odlična cijena.

 

Evo ja vec tjedan dana pičim po Zeldi.

 

Kolko ste sati ispucali u igri?

 

Igra je bolesno dobra i ogrooomna.

MrBlc sri 11.3.2020 17:38

U Mall.hr imaš za 2640 kn bez igre. U Chipoteci imaš verzije s drugim igrama (Trials Rising ili Sniper Elite III). Eventualno možeš pričekati da iziđe neka treća verzija. Ove godine bi trebao izići Mario Cart 9, pa postoji mogućnost da će se pojaviti i ta verzija, ali to bi moglo biti u drugoj polovici godine. 

 

Neke akcije znaju biti povremeno, ali ništa značajno ni vrijedno čekanja.

 

Ako ti je konzola skupa, baci pogled i na cijenu igara. Ako planiraš igrati "backup" verzije, onda ti nova konzola ne igra jer je zakrpana, onda te samo Njuškalo spašava.

ursusc355 sri 11.3.2020 19:12

Hvala na savjetima... pratim njuškalo 3 tjedna več... večinom su cijene iste ili čak i skuplje nego u trgovinama što je apsurd totalni. mislio sam kupit u trgovini nekoj na rate platit. sin želi za prvu ruku samo super mario odisey a nigdje bundle sa tom igrom. večinom svagde sa nba 2018 što mi je također šok i nevjerica. bolje da onda ništa ne daju nego to. Ciljam na najnoviju veziju sa boljom baterijom , skužio sam da modificirat nit bi znao nit bi uspio nači konzolu koja se može modificirat. onaj sa mall.hr bi možda i uzeo ali ne mogu platit na rate sa mojom karticom online a pošto sam iz Đakova tu uopče nema nigdje za kupit pa moram online naručit. nadat ču se da če za uskrs bit neka akcija .  ili da neko na njuškalu prodaje za neku normalnu cijenu. ps. znam da su igre skupe i to jako čak i stare.

Prayer sri 11.3.2020 19:29

Već duže vrijeme pucam Switch modifikacije na njuskalo i po forumima. Mozda me netko čak i zna sa starih 3DS dana. Kako god, ako tko ima Switch kojeg bi htio modificirati slobodno se javite. Naravno, to vrijedi samo za starije modele i to samo neke.

Uskoro budem i za Switch Lite te novije inačice Switcha sa novim procesorom.