Gogy7 uto 17.9.2019 18:20

Gdje kupujete igre? Mislim da cu kupovati fizicke verzije. Koje igre preporucujete da odigram. Uzimam konzolu radi Breath of the Wild i Super Mario Odissey. Sviđa mi se ta neka Nintendova jednostavnost i ljepota grafike. Kasnije uzimam pro kontroler

dax-lax uto 17.9.2019 19:22
Gogy7 kaže...
Gdje kupujete igre? Mislim da cu kupovati fizicke verzije. Koje igre preporucujete da odigram. Uzimam konzolu radi Breath of the Wild i Super Mario Odissey. Sviđa mi se ta neka Nintendova jednostavnost i ljepota grafike. Kasnije uzimam pro kontroler

 To dvoje odigraš na đaba emulatoru...4k ako treba 

dax-lax sri 18.9.2019 07:10

Kako ne. Odigrao cijelu zeldu na 50+fps-a 1440p na cemu (wii u) emulatoru, a odissey radi super na yuzu (switch) emulatoru. Računaj samo da preferiraju modernije intele i nvidia setupe, ali ja sam uredno igrao na amd 280x i 3930k intelu iz 2012.

Stoja sri 18.9.2019 09:08
Gogy7 kaže...
Gdje kupujete igre? Mislim da cu kupovati fizicke verzije. Koje igre preporucujete da odigram. Uzimam konzolu radi Breath of the Wild i Super Mario Odissey. Sviđa mi se ta neka Nintendova jednostavnost i ljepota grafike. Kasnije uzimam pro kontroler

 Moja preporuka ide za Mario Maker 2. Znači ako voliš maria, pogotovo i one starije verzije (nes, snes) ovo je mario na steroidima sa tisuće i tisuće levela koje comunity radi, nikad dosadno Također ako i mario kart 8, igram doma ponekad sa bratom, i čista uživancija, a trebalo bi uzeti još dva joysticka i onda se može u 4 igraća split screen

 

Ono što sam vidio i planiram sam uzeti je nintendo vouchers. Jedan voucher košta 100€ i za njega možeš uzeti 2 igre po izboru koji se nudi. Uglavnom dođe da se dobiju 2 igre za 50€ dok recimo kod nas samo zelda košta po 500kn a na nintendo shopu dođe 70€ mislim, tako da se za skuplje igre isplati, ali moraš imati nintendo switch online uslugu (ja sam jo dobio besplattno 12mjeseci uz mario maker 2)

luigiecho pet 11.10.2019 21:24

Switch mi se ne želi spojiti s TVom. U pitanju je Samsung LED. TV izbacuje no signal. Samo je se jednom spojio i to slučajno nekako i od tada ništa. Sve opcije sam isprobao, od drugog kabela, tva, opcija u samoj konzoli i na tvu, točan postupak spajanja kabelova, da je switch solo u utičnici, sto puta ugasio i upalio, restartao cijelu konzolu i ništa. Jedino nisam probao drugi dock jer ne znam nikoga da ima. Konzola je u potpunosti nova, ova nova verzija s boljom baterijom. Zna li netko što bih još mogao probati? Koji bi bio službeni servis za nintendo u HR? Google ne pomaže previše. 

toxic pet 11.10.2019 21:32
luigiecho kaže...

Switch mi se ne želi spojiti s TVom. U pitanju je Samsung LED. TV izbacuje no signal. Samo je se jednom spojio i to slučajno nekako i od tada ništa. Sve opcije sam isprobao, od drugog kabela, tva, opcija u samoj konzoli i na tvu, točan postupak spajanja kabelova, da je switch solo u utičnici, sto puta ugasio i upalio, restartao cijelu konzolu i ništa. Jedino nisam probao drugi dock jer ne znam nikoga da ima. Konzola je u potpunosti nova, ova nova verzija s boljom baterijom. Zna li netko što bih još mogao probati? Koji bi bio službeni servis za nintendo u HR? Google ne pomaže previše. 

 daj provjeri prvo da ti hdmi utori nisu na nekom enhanced modu.. stavi standardni...

imas li doma neki monitor koji ima hdmi utor pa da probas spojit na monitor?

luigiecho pet 11.10.2019 21:44
toxic kaže...
luigiecho kaže...

Switch mi se ne želi spojiti s TVom. U pitanju je Samsung LED. TV izbacuje no signal. Samo je se jednom spojio i to slučajno nekako i od tada ništa. Sve opcije sam isprobao, od drugog kabela, tva, opcija u samoj konzoli i na tvu, točan postupak spajanja kabelova, da je switch solo u utičnici, sto puta ugasio i upalio, restartao cijelu konzolu i ništa. Jedino nisam probao drugi dock jer ne znam nikoga da ima. Konzola je u potpunosti nova, ova nova verzija s boljom baterijom. Zna li netko što bih još mogao probati? Koji bi bio službeni servis za nintendo u HR? Google ne pomaže previše. 

 daj provjeri prvo da ti hdmi utori nisu na nekom enhanced modu.. stavi standardni...

imas li doma neki monitor koji ima hdmi utor pa da probas spojit na monitor?

 Nisu. Provjerio sam to. Pokušao sam i drugi tv, i dell monitor, ništa ne radi.

JozoBozo121 sub 12.10.2019 09:59

Imali onih koji iščekuju Luigi's Mansion 3? Ne znam bi li naručio ma eShopu ili ima neki dućan u RH koji daje nešto gratis uz igru, kao npr privjesak koji svijetli u mraku na game.co.uk? Imao sam veliku želju proći i dvojku no, ipak ne bih nabavljao 3DS zbog jedne igre. 

luigiecho sub 12.10.2019 10:08
Umbel kaže...
Glupo pitanje, ali jesi li siguran da nije u sleep modu?
Meni (imamo isti) kad upaljeni stavim u dock ode u sleep.

 Ode u sleep mode i onda u docku ga probudim iz sleep moda. Svijetli zeleno ona dioda na docku, ali nema signala na tvu.

Mislim da je najbolje da posaljem u servis. Postoji li sluzbeni u HR ili moram kontaktirat UK ili neku drugu zemlju? Pod garancijom je ofc

nex987 sub 12.10.2019 17:37
JozoBozo121 kaže...

Imali onih koji iščekuju Luigi's Mansion 3? Ne znam bi li naručio ma eShopu ili ima neki dućan u RH koji daje nešto gratis uz igru, kao npr privjesak koji svijetli u mraku na game.co.uk? Imao sam veliku želju proći i dvojku no, ipak ne bih nabavljao 3DS zbog jedne igre. 

 a skinuti ću ga, Nintendove igre su uvijek odlične

steve90 pet 18.10.2019 10:09

Sry na offtopicu ali prvo sam mislio pitati ovdje prije nego otvorim novu temu.

Uglavnom, ima li netko od vas možda retro handheld konzolu da podijeli iskustva sa mnom? Htio sam uzeti jednu nećaku a vidim da ih na netu ima more sa hrpom predinstaliranih igara.

toxic pet 18.10.2019 10:47
steve90 kaže...

Sry na offtopicu ali prvo sam mislio pitati ovdje prije nego otvorim novu temu.

Uglavnom, ima li netko od vas možda retro handheld konzolu da podijeli iskustva sa mnom? Htio sam uzeti jednu nećaku a vidim da ih na netu ima more sa hrpom predinstaliranih igara.

 daj link na jedan oglas

GreenDevil čet 7.11.2019 09:50
toxic kaže...

Jel tko misli uzeti nove Pokemone?

Ja jedva cekam :)

majke ti imam 32 i gle cemu se veselim..

 
Napravljen preorder Shield-a prošli tjedan. Čeka se nestrpljivo izlazak. Izbjegao sam većinu leak-ova koji su kružili ovih dana sve do Nintendo strike-a tako da sam više-manje spoiler free za igru kada izađe.

 

Vidjet ćemo kako će funkcionirat onaj "online" dio sa Wild area-om i raidovima. Competitive bi mogao biti najjači adut ove godine. Sve u svemu moglo bi bit odlično. Živi bili pa vidili :) 

toxic čet 7.11.2019 10:53
GreenDevil kaže...
toxic kaže...

Jel tko misli uzeti nove Pokemone?

Ja jedva cekam :)

majke ti imam 32 i gle cemu se veselim..

 
Napravljen preorder Shield-a prošli tjedan. Čeka se nestrpljivo izlazak. Izbjegao sam većinu leak-ova koji su kružili ovih dana sve do Nintendo strike-a tako da sam više-manje spoiler free za igru kada izađe.

 

Vidjet ćemo kako će funkcionirat onaj "online" dio sa Wild area-om i raidovima. Competitive bi mogao biti najjači adut ove godine. Sve u svemu moglo bi bit odlično. Živi bili pa vidili :) 

 Ja nisam nista jos gledao niti proucavao.

Koja je razlika izmedu Shield i Sword ? 

 

ja nisam siguran jel da uzmem online ili napravim preorder, htio bih igrat odmah na dan izlaska al me strah da mi ne kasni fizicka a ovako sam ziher.

GreenDevil čet 7.11.2019 11:07

Možda i bolje, najbolje je uć u igru bez očekivanja i bez ikakvog znanja. Eventualno službeni traileri i reveal-ovi. 

Razlika je kao i do sada u game exclusive contentu. Neki Pokemoni su dostupni u jednog verziji, jedni u drugoj. Ove godine je razlika što su neki gym leader-i drugačiji u jednoj verziji a neki u drugoj. (https://www.ign.com/wikis/pokemon-sword-shield/Pokemon_Sword_and_Shield_Version_Differences)

Ja sam napravio online preorder preko eShop-a, nisam htio fizičku isto zbog tog razloga da ne bi kasnila. Bonusi nisu nešto posebni (steelbook, par lopti i pass za raid jedan ili dva).

toxic čet 7.11.2019 18:22
GreenDevil kaže...

Možda i bolje, najbolje je uć u igru bez očekivanja i bez ikakvog znanja. Eventualno službeni traileri i reveal-ovi. 

Razlika je kao i do sada u game exclusive contentu. Neki Pokemoni su dostupni u jednog verziji, jedni u drugoj. Ove godine je razlika što su neki gym leader-i drugačiji u jednoj verziji a neki u drugoj. (https://www.ign.com/wikis/pokemon-sword-shield/Pokemon_Sword_and_Shield_Version_Differences)

Ja sam napravio online preorder preko eShop-a, nisam htio fizičku isto zbog tog razloga da ne bi kasnila. Bonusi nisu nešto posebni (steelbook, par lopti i pass za raid jedan ili dva).

 Kupio shield. Dobio voucher za steelbook i iskoristio.

 

antimadridista čet 7.11.2019 23:03

Ja se mislim hoću li uzeti nove Pokemone. Nisam oduševljen činjenicom da su izbacili iz igre toliko Pokemona. Više od polovice ih uopće nema u igri niti preko tradeova. Malo mi je besmisleno to da se s prelaskom sa handheld na kućnu konzolu smanjio broj Pokemona, umjesto da je obrnuto. Ovi iz Gamefreaka su se očito dosta opustili u zadnjih par godina, inovacija gotovo da i nema u Pokemon igrama. 

 

Kad vidiš Zeldu, Fire Emblem i ostale igre na Switchu i onda ih usporediš sa Pokemonima koji napreduju minimalnim koracima, malo je to tužno. A toliki broj fanova u svijetu. Zamislite Pokemone sa grafikom koju ima Zelda BOtW i boljom pričom. Pa to bi srušilo sve rekorde prodaje.