joora pon 13.3.2017 13:41
XXX kaže...

Daj me nemoj zajebavati...ovo mora biti neka zajebancija, pa nema šanse da to ovak loše  Pogledati!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Cb-srOfRqNc

 

Skupljeno mnogo pojedinačnih slučajeva. Svaki masovno proizvedeni elektronički uređaj (bilo od Applea, Sonyja itd.) ima mali udio defektnih jedinica. Sudeći po npr. amazon reviewima za sada je to vrlo mali udio.

 

Moj npr. nema niti jedan problem sa videa, u biti radi savršeno.

toxic pet 23.6.2017 19:19

Ja sam iskreni fan Nintenda.. 

 

Da Ps4, Xbox i Nintendo imaju priblizno slicne igre odabrao bih Nintendo.

Bio sam toliko nabrijan na taj novi, kad ono vidio sam da je to zapravo tablet s nikakvim posebnim performansama i da ce jako tesko doci neki super naslov koji vec nije viden

Nema sanse da na Nintendu vidim neku dobar FPS (iako je tu PC dominantan) ili neka dobra racing igra poput Forze, GT-a i tome slicno btw na sve platforme izlaze igre poput NFS-a na ovo nece, Dirt itd...

Loše..

Igre koje sam vidio u najavama su mario, mario, mario, mario, zelda, sonic, mario mario mario i tako ukrug.. A ove igre na koje ekipa s Azije svršava su za mene totalni bullshit a i vecinu ljudi s ovih prostora i u cijeloj EU pa cak  bi se usuduio reci i Americi.

Pa Fifa koja dolazi na Switch ce biti osakacena Fifa..

To s Hajpom da ce ekipa se skupiti s 4 tablea i igrati kao "lan party" na tabletu od 10" je u blagu ruku uzas.

 

Mislio sam da ce me Wii U najvise razocarati no ovo je meni jos veci Fail, samo sto su si ovoga puta dali vise truda u smislu marketinga pa su uboli tu i tamo koji AAA naslov ali osakacen do bola.

Zao mi je no ovdje je kod mene prevladao razum vise od ljubavi a tako na zalost ponekad treba biti.

 

4mal pet 23.6.2017 20:59

Iskreno nintendo nikad nije bio triple AAA konzola a toliko puno je fora i fun u povijesti sa N konzolama sam imao da je to nesto strasno pocevsi od NES-a do GC i onda stanka do Switcha
pratio sam nintendo sa wii i wii u sto mi se svijedlo a u tim god. sam rokao po ps3,xbox 360 non stop...


sa switchem to vise niti neizgleda kao childish konzola ,fina crna profinjenja neupadljiva boja ,kompatkon dizajana i inovantna kao sto je sve od N-a tj wii-u-.a
i N koristi tegru jets T2 ne T1 a samo pogledaj sto na NV shiledu izlazi i koliko ima potencijala u switchu pa game lunch igre izlaze mj za mj dok na wii-u se cekalo mj.

 

ukratko N nije nikad bio bitan hw a sad i to donekle imaju onoliko koliko im je potrebno i sve super je brzo fluidno i fercera za 10-ku
a tek su na 3.0.0 firmu...

 

bdw

 

tek je dosla treba joj malo da se ustabili a budes vidio kako ces se pordavat kad mario odysey izadje uz ove igre sa clipa...

 

https://www.youtube.com/watch?v=SQ8Ux9bpl1I

 

 

p.s onaj osjecaj kad dofuras NS na job pa rokate sa joy conima tj. table top modu i  split screen mario kart na malom ekranu ili street fighter 2 je inovantno za mene

kao i kad ti se neda buljit navecer u TV pa rokas igre kao DS u hadled mode-u

 

Ova konzola bas dodje za malo odmora od PC,PS4,XBOX tripe AAA igri koje rokam cijelu god.

jut plug play or take i have fun 

 

 

 

Šime sri 28.6.2017 20:27
toxic kaže...
Pa Fifa koja dolazi na Switch ce biti osakacena Fifa..

 

 

FIFA na Switch-u ce biti najbolja verzija jer ces ju moci igrati u handheld modu. Cudno mi je sto neki ljudi pridodaju veci znacaj boljoj grafici nego mogucnosti igranja bilo gdje. Sta ce ti napredna grafika ako mozes igrati samo na TV-u u dnevnom boravku. Sa Switch-em, bilo tko moze za vrijeme odmora otkaciti kontrolere i odigrati partiju FIFA-e s kolegom.

 

 

 

Hexfire pon 3.7.2017 08:54
Šime kaže...

 

FIFA na Switch-u ce biti najbolja verzija jer ces ju moci igrati u handheld modu. Cudno mi je sto neki ljudi pridodaju veci znacaj boljoj grafici nego mogucnosti igranja bilo gdje. Sta ce ti napredna grafika ako mozes igrati samo na TV-u u dnevnom boravku. Sa Switch-em, bilo tko moze za vrijeme odmora otkaciti kontrolere i odigrati partiju FIFA-e s kolegom.

  Dobra.

Šime pon 3.7.2017 23:13
Hexfire kaže...
Šime kaže...

 

FIFA na Switch-u ce biti najbolja verzija

  Dobra.

 

Da, kada procitas samo taj prvi dio i ignoriras sve ostalo sto sam napisao, onda doista zvuci smijesno. Ali istina je. Naprednija grafika sama po sebi znaci puno (btw, Switch verzija ce biti nesto izmedju PS4 i PS3, sto je sasvim ok). Grafika je jedino relevantna kada imas dva proizvoda koje se po nicemu drugom ne razlikuju, sto ovdije nije slucaj. No, pricekajmo recenzije.

Hexfire uto 4.7.2017 00:20
Šime kaže...

 

Da, kada procitas samo taj prvi dio i ignoriras sve ostalo sto sam napisao, onda doista zvuci smijesno. Ali istina je. Naprednija grafika sama po sebi znaci puno (btw, Switch verzija ce biti nesto izmedju PS4 i PS3, sto je sasvim ok). Grafika je jedino relevantna kada imas dva proizvoda koje se po nicemu drugom ne razlikuju, sto ovdije nije slucaj. No, pricekajmo recenzije.

 Pročitao sam sve, bez brige. Switch verzija će biti ko oni entry level smartphonei. Dovoljno dobra da te zainteresira za igru, ali na očigled lošija od pravih verzija. Pa onda tko će se baš zainteresirati za igru će si kupiti konzolu na kojoj ju može igrati onako kako bog zapovijeda. Nitko normalan neće to igrati sa onim kontrolerčićima nego će trebati pro kontroler što samo po sebi utječe na portabilnost. Osim ako skroz pojednostave kontrole ko što rade sa iOS/Android verzijama. 

 

Dosad je Xbone verzija bila najbolja, sad će to biti PS4 verzija. Kraj priče.

 

 

Šime uto 4.7.2017 04:32
Hexfire kaže...

 Pročitao sam sve, bez brige. Switch verzija će biti ko oni entry level smartphonei. Dovoljno dobra da te zainteresira za igru, ali na očigled lošija od pravih verzija. Pa onda tko će se baš zainteresirati za igru će si kupiti konzolu na kojoj ju može igrati onako kako bog zapovijeda. Nitko normalan neće to igrati sa onim kontrolerčićima nego će trebati pro kontroler što samo po sebi utječe na portabilnost. Osim ako skroz pojednostave kontrole ko što rade sa iOS/Android verzijama. 

 

Dosad je Xbone verzija bila najbolja, sad će to biti PS4 verzija. Kraj priče.

 

 

 

Procitao si? Napisao sam da ce Switch verzija po grafici biti negdje izmedju PS4 i PS3 verzije. Dakle po tebi, FIFA PS3 s jos boljom grafikom sad odjedanput vise nije “prava verzija.” Objastni mi to, molim te. Do prije par godina je bila super, a sad vise nije jer nema najbolju grafiku, ili sto? Ja sam igrao FIFA-u krajem 90-ih na PS1, i dobro sam se zabavljao, tako da mi tolika opsjednutost grafikom nema nikakvog smisla.

 

Sto se tice kontrolera, potsjetit cu te da se joy-coni mogu staviti “u grip,” i takav kontroler onda ima 13 tipki i 2 analogna stika, sto je i vise nego dovoljno za profesionalno igranje. Osim po nesto slabijoj grafici i izostanku jednog sporednog moda (“player’s journey” ili tako nesto), Switch verzija se nece po nicemu razlikovati od “prave FIFA-e,” ali ti slobodno budi neinformiran koliko hoces.

 

 

Hexfire uto 4.7.2017 08:47
Šime kaže...

 

Procitao si? Napisao sam da ce Switch verzija po grafici biti negdje izmedju PS4 i PS3 verzije. Dakle po tebi, FIFA PS3 s jos boljom grafikom sad odjedanput vise nije “prava verzija.” Objastni mi to, molim te. Do prije par godina je bila super, a sad vise nije jer nema najbolju grafiku, ili sto? Ja sam igrao FIFA-u krajem 90-ih na PS1, i dobro sam se zabavljao, tako da mi tolika opsjednutost grafikom nema nikakvog smisla.

 

Sto se tice kontrolera, potsjetit cu te da se joy-coni mogu staviti “u grip,” i takav kontroler onda ima 13 tipki i 2 analogna stika, sto je i vise nego dovoljno za profesionalno igranje. Osim po nesto slabijoj grafici i izostanku jednog sporednog moda (“player’s journey” ili tako nesto), Switch verzija se nece po nicemu razlikovati od “prave FIFA-e,” ali ti slobodno budi neinformiran koliko hoces.

 Pa vidi se po tvojim postovima da FIFU nisi igrao 20 godina. PS4, Xbone i PC verzije su prave verzije igre. Rade na Frostbyteu i imaju sve moguće modove. PS3 i X360 verzije rade na starom engineu, nemaju taj Journey mod i kod njih se praktičćki nadograđuju samo ocjene igrača. Recimo da je sam mod manje bitna stvar, ali engine utječe na cijelokupni osjećaj igre, a ne samo grafiku. Samim time pošto će Switch biti kombinacija tog starog lošijeg enginea i u nekog mjeri novijeg (naravno da taj slabašni tablet ne može upogoniti Frostbyte u punoj snazi) ne može nikako biti u rangu ovih pravih verzija. Na istu foru ko što Konami radi sa PES-om. PC verzija je "its own thing" prema njima, što u prijevodu znači da je gameplay lošiji nego na konzolaškoj verziji i igra je još veće smeće nego je općenito. Identično će biti sa Switchem. Normalno da će grafika na Switchu biti lošija ko i na svakoj igri koja dolazi na neku drugu konzolu, ali ovdje je to samo još jedna nuspojava nekorištenja Frostbytea, a ne glavni deal breaker.

 

Možeš si ti te joycone staviti kamo god hoćeš, ali za ikakvo ugodnije igranje FIFE ih nitko živ neće koristiti ni kod casual igranja, a kamoli tek za profesionalno. A onu debilanu gdje dva lika igraju svaki sa jednim kontrolorčićem i bulje u to na malom ekranu nećeš vidjeti nikad nigdje. To je kompleksna igra koja traži da se igra sa koliko toliko kvalitetnim kontrolerom (slučaju Switcha je to PRO kontroler) i na velikom ekranu kako bi mogao što dalje odzumirati kameru, a da i dalje vidiš detalje koji su ti bitni.

 

Znači da rezimiramo. Imat ćeš smećaste PS3 i X360 verzije koje svake godine kupuju samo budale. Switch će biti nešto sitno bolji od toga, ali s obzirom na limitacije u snazi, ne puno. I onda imaš ove 3 punokrvne verzije igre "in all its glory", na koje će ljudi prelaziti, ako im se igra donekle svidi na Switchu.