Dardevil sri 28.8.2019 20:15
Miro kaže...

Ima li još netko drugi nekih problema s temama koje prati ili temama u kojima sudjeluje?

 

Trebalo bi sada sve raditi uredno...

 Ja sam dosad vidio samo teme u kojima sam sudjelovao sa svojim postovima unazad 30 dana, sad ih vidim sve, čak i one gdje nitko nije pisao više od par mjeseci...

Jakovp sri 28.8.2019 21:00
Dardevil kaže...
Miro kaže...

Ima li još netko drugi nekih problema s temama koje prati ili temama u kojima sudjeluje?

 

Trebalo bi sada sve raditi uredno...

 Ja sam dosad vidio samo teme u kojima sam sudjelovao sa svojim postovima unazad 30 dana, sad ih vidim sve, čak i one gdje nitko nije pisao više od par mjeseci...

 

Potvrđujem, za mobilnu verziju.

Visak čet 29.8.2019 00:03
Dardevil kaže...

 Ja sam dosad vidio samo teme u kojima sam sudjelovao sa svojim postovima unazad 30 dana, sad ih vidim sve, čak i one gdje nitko nije pisao više od par mjeseci...

 Nije mi jasno to ograničenje od 30 dana. Zašto ako netko nešto napiše nakon tog roka tema ne bi trebala biti vidljiva sudionicima? Ovako moram pratoti sve teme u kojima sudjelujem da to zaobiđem. A bojim se da je netko stavio premali broj bitova za varijablu koja drži broj praćenih tema, pa ću jednog dana izazvati stack overflow i srušiti forum.

JozoBozo121 čet 5.9.2019 12:04

ne znam imaju li drugi taj problem, ali sad na forumu kad pišem ili citiram nekog na iPadu jednostavno ne mogu označiti željeni tekst. Mogu ili označiti nešto malo kad držim prst, ali kad probam pomaknuti koliko je teksta označeno, jednostavno mi označi cijeli post ili ogroman dio. A nakon toga, više ni ne mogu pisati dolje ispod dijela koji je citiran jer se ne da kursor prebaciti tamo.

 

 

O_O_O čet 5.9.2019 19:21
ihush kaže...
O_O_O kaže...

Cao ekipa samo da javim da gifovi blokiraju teme. Dobije se error 500. Ako se moze to ikako popraviti. Evo postat cu primjer ovdje.

 kao da radi :)))

 Ne radi. Neke ne prikazuju

Marko :D čet 5.9.2019 22:15

Meni se thumbnailovi gifova normalno prikazuju, ali kada želim vidjeti cijelu sliku, nekada je uopće neće otvoriti nego cijelo vrijeme samo učitava. Konzola tada izbacuje pogrešku 500 za URL do gifa.

Također nekada dobivam pogrešku 500 prilikom otvaranja tema s gifovima, ali ne uvijek. Većinu vremena ih mogu otvoriti bez problema.

Evo sada recimo ne mogu otvoriti temu s komentarima na anketu, niti ovu temu na desktop verziji dok se na mobilnoj otvara bez problema.

Friday sub 7.9.2019 21:24

Primjetio sam u 2 navrata da se 500 pojavi nakon tocno 70 sekundi. Ne znam da li je moguce da je negdje neki timeout postavljen na 70 (sto je besmislenea brojka) a cini se da se dogadja samo na temama gdje su gifovi. Dakle moguce je da blob storage zapravo zajebava...

Miro uto 10.9.2019 23:55
ibosilj kaže...
U zadnje vrijeme se mobilna verzija foruma tolko dugo otvara da vise nije moguce citat forum bez da popi....
Desktop verzija na mobitelu radi super samo sto nije bas po mojem ukusu za mali ekran.

 Ne znam, nisam primjetio neku posebnu razliku u "brzini otvaranja".

 

Ako je ovo samo usputano zapažanje, onda OK, ali ako prijavljuješ kao problem, onda bi trebao dati više podataka (koji browser, koji sadržaj/stranica, u koje vrijeme, izravan ulaz na forum ili preko komentar ili... itd.)

 

Neuk sri 11.9.2019 08:26
Miro kaže...

 
Kada ćete poboljšati citiranje? Lakše bi mi bilo da sam moram upisivati <quote> nego ovo što sad ima. 

Npr, nisam dosad našao načina citirati samo dio teksta ako se piše nova poruka. Jedino se mogu izvoditi majmunarije kada se quota neki komentator, pa se tu onda ubaci neki tekst.