Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć u vezi Foruma

Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Miro čet 30.1.2020 19:28
Avensac kaže...

Meni cijeli dan do sada nije radio forum, "The service is unavailable."

 Isprobavamo kako bi nam život izgledao bez foruma - nije uopće bilo loše, niti jednog negativnog komentara cijelo poslijepodne! 

Ajar čet 30.1.2020 19:42

strašan vam je taj "pružatelj usluga". posumnjah i na Friday-a no on ima alibi. glavno da su reklame (uglavnom) radile (kao poveznice, jasno). i povremeno se moglo pročitati pokoji napis. kao što kolega iznad zapisa: svi na internetu rade i održavaju bez obvakvih eskapada, osim BUG-a (trenuci ponosa i slave?) a i kad radi, najsporiji je u 9 sela. a život bez foruma je k'o riba bez bicikla. 

Miro čet 30.1.2020 19:57
AA-d00d kaže...
A sad zamisli kako bi tek bilo da se forum ugasi zauvijek 🤭

 Već sam pripremio objavu s naslovom: "Dan tišine i duhovne obnove - ugasili smo Bug.hr Forum na 24h"

 

I sad se javljaju dečki iz tehničke podrške - "šefe zakrpali smo koliko smo mogli, malo će mu trebati dok postigne radnu temperaturu, ali može opet u pogon", i tako mi je propao plan da jedan dan uživamo, pišemo štogod i kakogod - zaštićeni od prijekora i (ne)pravednoga gnjeva naroda, odnosno naših dragih forumaša... 

CyberDemonVZ pet 31.1.2020 10:30
Čitatelj kaže...

Danas fino radi, nije brzo kako bi trebalo biti, ali nije ni 10s+, nego vise 2-3s, podnosljivo.

 

/// Ipak prc:

 

 Je. Sve radi savršeno, i onda odjednom ne učitava stranice, ili javi ovaj 500.

I ponekad ima problema s otvaranjem slika. Ili se zasivi ekran i učitava beskonačno, ili treba destak sekundi da se slika prikaže.

Friday pet 31.1.2020 17:20
Visak kaže...
Skrši se Bug forum i u jednom danu BDP skoči 1%. Plenki odmah saziva presicu i hvali sebe, ministre, Tuđmana i boga.

 

A zapravo netko samo zaljepio neki gif i sve otislo u materinu