Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć u vezi Foruma

Problemi s forumom nakon odrzavanja v2

Miro pet 6.9.2019 10:40

Jozo - nisu moderatori ništa intervenirali, uostalom "originalna" tema je dostupna (barem trenutno).

 

Ovakve teme su i nama vrlo korisne dok je rasprava konstruktivna, tako da su dobrodošle i uvijek ih potičemo, a često se u njima, barem ja osobno, i javljamo.

JozoBozo121 pet 6.9.2019 11:18
Miro kaže...

Jozo - nisu moderatori ništa intervenirali, uostalom "originalna" tema je dostupna (barem trenutno).

 

Ovakve teme su i nama vrlo korisne dok je rasprava konstruktivna, tako da su dobrodošle i uvijek ih potičemo, a često se u njima, barem ja osobno, i javljamo.

 Bez brige, samo je zezancija, zato je i emotikon tu. Ali da, sad radi sve trenutno, ali maloprije mi i dalje nije radila originalna problem s forumom tema, odnosno prva stranica se učitavala dok se zadnja nije.

Miro uto 17.9.2019 20:45
Čitatelj kaže...
Čitatelj kaže...

Novi bug u ovoj temi - pise "citano - 0", sto je nemoguce.

 Ovo i dalje nije rijeseno - desava se na vise tema:

 

 Ovo je riješeno, odnosno barem bi trebalo biti. Prijavi ako se opet negdje dogodi...

Miro uto 17.9.2019 20:46
fromcelltohell kaže...
Meni je ovdje na ovoj temi sve uredno. Brzo se otvara, rade gifovi, nema rušenja. Android Pie, Xiaomi Redmi Note 5 Pro. Mobilna verzija foruma.

 I meni isto tako, sve radi OK...

picajzla0707 pet 4.10.2019 12:45

jedan prijedlog ili pitanje - zašto se naslov teme (na forumu) nemeže rastegnuti na veću površinu, pa onda ostane nedorečen - što se najčešće viđa na temi komentara članaka

primjer na slici dolje - crveno je ocrtan prostor u kojem se može bez problema proširiti naslov, no on svejedno ostaje skraćen i onda se misliš što zapravo piše i zašto naslov završava sa ...fac kad je bez problema moglo stati još tih par slova do ...facebook

 

EDIT:

i još jedno pitanje - zašto na člancima naslov izlazi izvan nekog okvira cijelog članka?

kako se vidi na slici dolje, cijeli sadržaj članka, uključujući tekst, fotografije i dio opreme poput podnaslova, koji je odmah ispod naslova, pa čak i tekst prvih nekoliko forumskih postova, ulazi u neki okvir od oko dvije trećine prostora (u širinu), dok jednu trećinu zadržavate za nevezani sadržaj sa strane

 

i onda samo naslov strši izvan tog okvira, ne kužim zašto jer tako izgleda čudno, čak možda neuredno i nedovršeno

ihush pet 4.10.2019 14:52
picajzla0707 kaže...

.., ne kužim zašto ..

 -zbog reklama/novca kao i sve ostalo. (jer nije smisao postojanja članka informativnost, preglednost, čak ni leksičk... nego prodaja oglasnog prostora koji mora biti uguran u nešto.. ko pile sa sisom ali od tog se živi i tad je ovo pitanje suvišno mada bi bar ponekad svi poželjeli konzistentniji sadražaj ili izgled barem..). :)

fromcelltohell pet 4.10.2019 22:17

Postoji jedan problem s temama koje pratim, ovaj put na desktop računalu.
Preglednik je Google Chrome, zadnja inačica. Znači, problem je što kad dođem na temu koju pratim, nije više kao prije, da me postavi na prvi ne pročitani post kako je to inače bilo nego me vrati na prvi post u temi i potom moram kliknuti na "skok na ne pročitano".
Jesam li jedini s tim problemom?
Evo i na Android Chromeu, kad prebacim na desktop mode, ista stvar.

EDIT: Hm zanimljivo. Izgleda da je to samo kad se ima postavljeno "starije poruke gore", jer kad prebacim na "novije poruke gore", imam isto opciju "skok na ne pročitano" ali me prebaci odmah na prvu ne pročitanu poruku.
Ili nešto ne štima ili sam možda ja zabrijao oko toga nešto. Hah, trola me bug. forum 😂😂😜

Marko :D ned 6.10.2019 17:34
fromcelltohell kaže...
Postoji jedan problem s temama koje pratim, ovaj put na desktop računalu.
Preglednik je Google Chrome, zadnja inačica. Znači, problem je što kad dođem na temu koju pratim, nije više kao prije, da me postavi na prvi ne pročitani post kako je to inače bilo nego me vrati na prvi post u temi i potom moram kliknuti na "skok na ne pročitano".
Jesam li jedini s tim problemom?
Evo i na Android Chromeu, kad prebacim na desktop mode, ista stvar.

EDIT: Hm zanimljivo. Izgleda da je to samo kad se ima postavljeno "starije poruke gore", jer kad prebacim na "novije poruke gore", imam isto opciju "skok na ne pročitano" ali me prebaci odmah na prvu ne pročitanu poruku.
Ili nešto ne štima ili sam možda ja zabrijao oko toga nešto. Hah, trola me bug. forum 😂😂😜

Klikni na crveni balončić i odvest će te na nove, nepročitane poruke...

 

-----

 

Meni se često zna dogoditi da prenesem sliku i da ona se jednostavno ne pojavi u poruci. Onda moram ići urediti poruku i ponovno je poslati da se ista pojavi...

fromcelltohell ned 6.10.2019 18:14
Marko :D kaže...

Klikni na crveni balončić i odvest će te na nove, nepročitane poruke...

 

OK, to jest riješenje za taj problem i hvala ti na savjetu, Marko.

Al', zakleo bih se da je prije bilo drugačije i kad bih kliknuo na naslov teme koju pratim,

automatski bi me prebacilo na prvi nepročitani post.

 

Da li može tko potvrditi da je bilo tako nekada, jer ovo mi je sad već svojevrsni misterij. 

Godinama sam tu na forumu i često lurkam pojedine teme,

nisam valjda prolupao pa zabrijao da je tako nekada bilo?