Zebicc sri 5.6.2019 00:48

 Zamolio bih Admine da mi odgovore na pitanje u vezi mog prijatelja.

Naime pokusao se registrovati na ovome forumu popunio sva bitna polja i jos nije dobio nista na meil adresu, proslo je skoro 24h ,meil mu je na yahoo pa da nije mozda neki problem do toga? Ja kada sam se registrovao dobio sam potvrdu na meil ubrzo posle slanja. Prijatelj me zamolio da pitam administraciju da li postoji nekakav problem,i ako treba poslacu privatnu poruku sa njegovom meil adresom. Kaze da proverava i spam i ostalo i nista.

Nadam se da ce se resiti na obostrano zadovoljstvo.

Izvinjavam se na duzini pisanja.

Pozdrav.

Marko :D sri 5.6.2019 10:09

Koji je e-mail koristio prilikom registracije? Gmail, Outlook.com ili neki treći? 

 

Neki e-mail servisi, iz nekog razloga, ne dobivaju mailove s bug.hr. To mi se i samom dogodilo nekoliko puta, ali nakon nekog vremena su počeli dolaziti s velikim kašnjenjem. Rješenja za nestizanje mailova trenutno nema, ali može se probati registrirati preko neke druge e-mail adrese (recimo ako je koristio Yahoo Mail, neka se proba registrirati s Gmail ili Outlook.com e-mail adresom i slično).

Marko :D sri 5.6.2019 18:24

Ako mu do sada nije došao, najvjerovatnije ni neće. A i ako mu dođe, link će najvjerovatnije biti nevažeći tako da nema smisla čekati, osim ako se predomislio i ne želi se pridružiti forumu... 😆