Anđeo bez falinge pon 23.3.2020 20:49

Mislim uozbiljno !

Kao stari kupac Bug časopisa i mladi forumaš, želio bih da se forum dovede u nekakav "red", jer sam bio dosta dugo moderator na jednom drugom forumu i primjećujem da pojedini upisani moderatori uopće NE POSTOJE..e sad, ili su neaktivni ili su ljudi s razlogom i svojim brigama napustili forum.

 

Ovim se obraćam posebno gdinu Miri koji smo slične generacije, te mislim da će pročitati i moju temu a ne samo teme koje on otvori i tamo se kihoće te lupa hvaaaaalaaaaa.... 

Mislim da je dosta toga.

Moderator MORA voditi teme, usmjeravati druge, biti "bolji" ako se može, no to je odjednom nestalo.

 

Nedostaje mi posebno Drago Galić kojega sam obožavao u Bug časopisu jer je bio zadužen za "kritički osvrt na novoizašle PC igre" i u"časopisu" se bar nije petljeo u politiku, znanost, znam da voli avione itd..... to je super...

Kada je tada Drago s nekih 40 godina popljuvao neku igru ja ju nisam htio instalirati.....

 

Kada se pohvalio kako je diga dvojezgreni CPU Intel s 2.2 na dva cila 0sam ja sam svršava...... (sve evidentirano u bug časopisu) 

Di je taj Čovik ?

 

Čime se on bavi a piše tu da je moderator ?! Ma ajde !!!!!

Gospodine Miro Rosandiću, Vas najviše poštujem, ne ulizujem se, (poštujem i uvijek sam poštovao autoritete koji su ili meni ravni ili moraju  biti bolji od mene)  nego sam shvatio tko ekonomski zna voditi Vašu firmu.

 

 

Nego, sukus svega je da se se iznjedre novi moderatori koji žele raditi taj posao, nema tu novaca, da se zna......

Forumu trebaju mlađi ljudi, ambiciozni, da osjete kako je upravljati tzv..malom firmom odn...Bug forumom.... pod Miro vašom kontrolom odn. nadzorom Vaših niže pozicioniranih službenika.

Diablo86 uto 24.3.2020 01:00
tajo1960 kaže...

I sam sam unazad par godina imao poneko stručno pitanje u vezi IT tema, područja, neko specijalistično mišljenje tražio i obraćao se moderatorima sa pojedinih grupa, ali - odgovora nije bilo. Kao da sam pisao svetom Petru, a ne osobama koje se vode kao "moderatori".

 Ti izgleda neznaš šta je forum i moderatori

8ax uto 24.3.2020 01:23
Diablo86 kaže...
tajo1960 kaže...

I sam sam unazad par godina imao poneko stručno pitanje u vezi IT tema, područja, neko specijalistično mišljenje tražio i obraćao se moderatorima sa pojedinih grupa, ali - odgovora nije bilo. Kao da sam pisao svetom Petru, a ne osobama koje se vode kao "moderatori".

 Ti izgleda neznaš šta je forum i moderatori

 Doslovno citam i ne vjerujem.

thebatman uto 24.3.2020 08:45

Zar moderator nije osoba koja dobrovoljno i BESPLATNO brine o forumu; sortira postove u prave podforume/teme, briše spam, reagira na prijave i slično? 

Moderator nije vaš zapoalenik niti vam se dužan pravdat zašto nije došao na forum mjesec, godinu itd. 

Moderator nije dužan animirat forum, započinjati zabavne teme i odgovarati u PM na vaša tehnička pitanja.

Ohladite 

Veliki Brat uto 24.3.2020 08:57
Santana kaže...

Dobro da nema Galica barem vise nitko ne dobiva crne kartone radi povrede njegovog ega

Dobio sam od Drage nekoliko kartona (uglavnom bijeli, pokoji žuti, mislim da je bio i jedan crveni ali ne znam je li bio Drago), no nikad zbog poruka upućenih direktno njemu ili nekih prepucavanja u tom smislu, uvijek i jedino zbog odgovora trećim osobama (koji su u principu idioti ali je iz nekog razloga pravilo foruma da im se to ne smije napisati, pa eto).

Tako da ne, ne slažem se da Drago dijeli kartone zbog povrede vlastitog ega, prije bi rekao da ovo sad tvoj ego progovara...

Santana uto 24.3.2020 09:16
Veliki Brat kaže...
Santana kaže...

Dobro da nema Galica barem vise nitko ne dobiva crne kartone radi povrede njegovog ega

Dobio sam od Drage nekoliko kartona (uglavnom bijeli, pokoji žuti, mislim da je bio i jedan crveni ali ne znam je li bio Drago), no nikad zbog poruka upućenih direktno njemu ili nekih prepucavanja u tom smislu, uvijek i jedino zbog odgovora trećim osobama (koji su u principu idioti ali je iz nekog razloga pravilo foruma da im se to ne smije napisati, pa eto).

Tako da ne, ne slažem se da Drago dijeli kartone zbog povrede vlastitog ega, prije bi rekao da ovo sad tvoj ego progovara...

 Moj ? On mi nije nikad dao crni, al znam par njih kojima je  iz bezveznih razloga i onda bi oni trebali pisat pisma bugu sa isprikama. Meni je dao par puta crveni i ja sam to ignorirao jer mi je svejedno (to je samo jeda  glupi forum no big deal) i onda mi je vec drugi dan maknuo. To je trajalo jedan period cak su neki trazili da ga maknu.

 

Mozda se ne sjecas toga ili nisi bio u to vrijeme tu no bio je Drago na tapeti radi tih gluposti

Santana uto 24.3.2020 09:33

Pa to je tvoja stvar. Reko sam baksi da mi obrise stari account tak da tih poruka nemam vise o kartonima.

Uglavnom moderator mora bit odlucan, a ne da ti da karon na tjedan dana pa ga iduci dan makne ili jos gore da trazi pisma isprike. Ak si dao crni onda si ga dao jer tu osobu vise ne zelis vidjet na forumu. Nema tu vise oprosta. Kak sad Stjepana banaju svako malo. Valjda je 5x dobio crni haha

 

 

DarthMarkus uto 24.3.2020 09:37
Veliki Brat kaže...
Santana kaže...

Dobro da nema Galica barem vise nitko ne dobiva crne kartone radi povrede njegovog ega

Dobio sam od Drage nekoliko kartona (uglavnom bijeli, pokoji žuti, mislim da je bio i jedan crveni ali ne znam je li bio Drago), no nikad zbog poruka upućenih direktno njemu ili nekih prepucavanja u tom smislu, uvijek i jedino zbog odgovora trećim osobama (koji su u principu idioti ali je iz nekog razloga pravilo foruma da im se to ne smije napisati, pa eto).

Tako da ne, ne slažem se da Drago dijeli kartone zbog povrede vlastitog ega, prije bi rekao da ovo sad tvoj ego progovara...

 Drago je bio penicilin za krkane.

 

Osoba X prosere nešto, on odgovori činjenicama, linkovima, zdravim razumom.

 

Osoba X nastavi po starom.

 

BAN

 

Osoba X : DRAGO JE DIKTATOR, TITOIST, GUŠI SLOBODU MRŽNJE !

Anđeo bez falinge uto 24.3.2020 12:08
Diablo86 kaže...

 Ti izgleda neznaš šta je forum i moderatori

 Vidiš, da postoje moderatori sada bi ti netko lijepo objasnio da se "ne znaš" piše odvojeno.

To se uči u osnovnoj školi...zatim nastavak što je forum a tko su moderatori ili što su moderatori..

 

Što ti znači ta rečenica; "šta je forum i moderatori" 

dabar_solta_V2 uto 24.3.2020 13:55
DarthMarkus kaže...
Veliki Brat kaže...
Santana kaže...

Dobro da nema Galica barem vise nitko ne dobiva crne kartone radi povrede njegovog ega

Dobio sam od Drage nekoliko kartona (uglavnom bijeli, pokoji žuti, mislim da je bio i jedan crveni ali ne znam je li bio Drago), no nikad zbog poruka upućenih direktno njemu ili nekih prepucavanja u tom smislu, uvijek i jedino zbog odgovora trećim osobama (koji su u principu idioti ali je iz nekog razloga pravilo foruma da im se to ne smije napisati, pa eto).

Tako da ne, ne slažem se da Drago dijeli kartone zbog povrede vlastitog ega, prije bi rekao da ovo sad tvoj ego progovara...

 Drago je bio penicilin za krkane.

 

.

 istina je sta santana kaze, znam jer sam sam doša na "V2" radi crnoga od Drage, covik me bana radi toga sta san mu prigovori da je on glup na naslov da su svi glupi šta ne gledaju game of thrones ili tako nešto, odma crni karton, veceg krkana od njega nema a radi toga sam i presta kupovat bug a kupova sam bug doslovno 15 godina svaki broj. covik se jednostavno nije zna ponašat bez obzira na tu i tamo koji zanimljiv clanak.

Santana uto 24.3.2020 14:09
dabar_solta_V2 kaže...
DarthMarkus kaže...
Veliki Brat kaže...
Santana kaže...

Dobro da nema Galica barem vise nitko ne dobiva crne kartone radi povrede njegovog ega

Dobio sam od Drage nekoliko kartona (uglavnom bijeli, pokoji žuti, mislim da je bio i jedan crveni ali ne znam je li bio Drago), no nikad zbog poruka upućenih direktno njemu ili nekih prepucavanja u tom smislu, uvijek i jedino zbog odgovora trećim osobama (koji su u principu idioti ali je iz nekog razloga pravilo foruma da im se to ne smije napisati, pa eto).

Tako da ne, ne slažem se da Drago dijeli kartone zbog povrede vlastitog ega, prije bi rekao da ovo sad tvoj ego progovara...

 Drago je bio penicilin za krkane.

 

.

 istina je sta santana kaze, znam jer sam sam doša na "V2" radi crnoga od Drage, covik me bana radi toga sta san mu prigovori da je on glup na naslov da su svi glupi šta ne gledaju game of thrones ili tako nešto, odma crni karton, veceg krkana od njega nema a radi toga sam i presta kupovat bug a kupova sam bug doslovno 15 godina svaki broj. covik se jednostavno nije zna ponašat bez obzira na tu i tamo koji zanimljiv clanak.

 Ja sam mu reko da ne trolla iz zezancije i dobio sam crveni, a doslovno je trollo bezveze. Najbolje kad takvi uzviseni pocnu pricat nesto o cem nemaju pojma. Jbg nemres sve znat nije sramota, al se treba znat ponasat.

DarthMarkus uto 24.3.2020 14:24

Dobro, ja imam slično iskustvo sa baksom. Jedini crveni u mom stažu sam dobio što sam ga citirao sa upitnikom i smajlićem koji se klepi po faci.

 

Razlog - trolanje. I dan danas mi je na shit listi zbog toga.

 

Za Dragu nisam stekao takav dojam. Doslovno sam prvi Bug kupio zbog njegove rece Warcrafta 2.

 

 

DarthMarkus uto 24.3.2020 14:28
Santana kaže...

 Ja sam mu reko da ne trolla iz zezancije i dobio sam crveni, a doslovno je trollo bezveze. Najbolje kad takvi uzviseni pocnu pricat nesto o cem nemaju pojma. Jbg nemres sve znat nije sramota, al se treba znat ponasat.

 Ti si ko onaj Krmpotić iz serije "Zakon".

 

Došo na sud u gipsu, žena ga tužila da ju zlostavlja, jadnik se nije mogao braniti koliko ga je ova izdegenečila jer nije mogao pričat od bolova.

fromcelltohell uto 24.3.2020 14:44
Valentin17 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

Kada se pohvalio kako je diga dvojezgreni CPU Intel s 2.2 na dva cila 0sam ja sam svršava...... (sve evidentirano u bug časopisu) 

   

 Šta bi tek bilo da je vidio moj E4300 sa 1.8 GHz @OC na 3.00 GHz, pošpricao bi cijeli stan  

(NHF, Anđele, bilo je jače od mene, jbg ;) )

Diablo86 uto 24.3.2020 15:28
Anđeo bez falinge kaže...
Diablo86 kaže...

 Ti izgleda neznaš šta je forum i moderatori

 Vidiš, da postoje moderatori sada bi ti netko lijepo objasnio da se "ne znaš" piše odvojeno.

To se uči u osnovnoj školi...zatim nastavak što je forum a tko su moderatori ili što su moderatori..

 

Što ti znači ta rečenica; "šta je forum i moderatori" 

 Odi se poljubi sa onom trolerskom anadrelom sa foruma

Mladen uto 24.3.2020 15:58
fromcelltohell kaže...

 Šta bi tek bilo da je vidio moj E4300 sa 1.8 GHz @OC na 3.00 GHz, pošpricao bi cijeli stan  

(NHF, Anđele, bilo je jače od mene, jbg ;) )

Većina E4300 se i kupovala zbog toga kao i nešto prije Celeroni 300A da bi radili na 450 MHz ... ostatak rečenice, možda bolje prepustiti demografima :)