Ajar sub 3.8.2019 13:35
Jura iz druge galaksije kaže...

 baš obratno. provesti detaljnu istragu, utvrditi krivicu i primjereno kazniti odgovorne teškim kulukom za opće dobro. za nauk drugima.

 ma ovo moje se odnosilo na forumske koleg(ic)e a ne na klasnog neprijatelja. da je ubilježeno svako klikanje na pg ili fala tijekom recesije (odn. uzaludne pokušaje), sad bi mnogi tu imali zvjezdicu više. čak sam s tugom u suznim očima promatrao louisove i markove "dinamičke zaslonske snimke", prema kojima je sve radilo, odn. nije. prestraših se da tijekom noći onemoćah. mislim, ipak nisam još za smeđi kontejner a i doc oglašava otkup organa pa ... 

 

no phorum je dobio neke novice. tko per(e)cipira - magarac. tko ne, isto magarac. 

Dud ned 7.6.2020 10:27

Vidim da se i po drugim temama žale da je forum usporen. Meni nije usporen, imam samo problema sa stiskanjem TU i gumba Hvala, ne prihvati ih odma nego nekoliko puta moram kliknuti. Ali sam forum mi normalnom brzinom radi. Btw na Operi sam.

encoding ned 7.6.2020 10:54
BeLLicus kaže...
hummer0 kaže...
BeLLicus kaže...

 BeLLicus Forum je spor, ali ona druga stvar radi ko podmazana.

 Ma moja voli da je sporiji, jer ako završim brzo bude nadrkana.

 AKo ne vrišti tijekom, pro tip: vrištat će kad ga obrišeš u zavjesu poslije (provjereno)

fer-de-lance kaže...

1+1=

 

 Slika 

 

Ontopic: da, forum je zadnjih dana nepodnošljivo spor.

ajimerej sub 28.10.2023 08:56

Meni na mobitelu bug ima problema.

često Bug. hr uspori ili blokira učitavanje stranice pa moram refreshati nekoliko puta ili jednostavno navratiti kasnije i onda bude sve uredu. To mi djeluje kao da ponekad imaju kratke probleme sa preopterećenjem servera.
Čak i kod foruma isto zna potrajati učitavanje.

A bug forum ako skrolam prije nego završi učitavanje stranice onda se zablesa i ne mogu skrolati do kraja, kao da nije učitana cijela stranica. I tada ne vrijedi čekati niti osvježavati stranicu zato što greška ostane, nego moram otvoriti ponovno početnu stranicu www.bug.hr i onda sve radi.

Također kad bude onaj epski sadržaj o izumima vikendom, ako je jako dugačak tekst slike pri kraju teksta mi ne budu učitane.

I nije mi jasno zašto kad na forumu hoću da se vratitim korak nazad moram dvaput kliknuti na nazad. Prvi klik kao da nema funkciju, (na to sam se već navikao).

Ako stranica nije učitana do kraja ne smijem kliknuti u tekstu na komentare zato što mi se tada učitaju u desk modu. Nego moram čekati da se učita stranica i onda kad uđem u forum komentare na taj članak onda bude sve normalno.

Miro sub 28.10.2023 20:31
dery kaže...

To se kaže: u obučara najgore cipele. Server im je još na pentiumu.

 Nema više lokalnih servera, sve je u cloudu (Azure).

 

Uočili smo i mi probleme prošlih dana, već su napravljene neke promjene, trebalo bi biti bolje...

dery sub 28.10.2023 23:18
Miro kaže...
dery kaže...

To se kaže: u obučara najgore cipele. Server im je još na pentiumu.

 Nema više lokalnih servera, sve je u cloudu (Azure).

 

Uočili smo i mi probleme prošlih dana, već su napravljene neke promjene, trebalo bi biti bolje...

 ma zaebaen se