Ajar sub 23.2.2019 19:20
zabrinutikorisnik kaže...

Na bilo koju vjest kad stisnem na googlu izađe 404 eror.

Šta se događa?

 

 nije 404 nego 500, iako su posljedice jednake. možeš se prijaviti samo s početne stranice, ne i izravno iz teme. pretpostavljam da će opet razlog biti "redovno održavanje" (izgovor za sve). 

torrente sub 23.2.2019 19:31
Ajar kaže... 

 nije 404 nego 500, iako su posljedice jednake. možeš se prijaviti samo s početne stranice, ne i izravno iz teme. pretpostavljam da će opet razlog biti "redovno održavanje" (izgovor za sve). 

 Hvala ti..evo uspio se logirat preko početne stranice. Znači ovaj fičer je stara boljka koju sam ja tek sad doživio?

Hvala Ajar 🍺🍗🥩🍷🍾

Anđeo bez falinge ned 24.2.2019 09:48
Ajar kaže...

 

 nije 404 nego 500, iako su posljedice jednake. možeš se prijaviti samo s početne stranice, ne i izravno iz teme. pretpostavljam da će opet razlog biti "redovno održavanje" (izgovor za sve). 

 mene nikako nije forum pustio ni preko početne stranice.

tek putem VPN-a iz Francuske...

fer-de-lance ned 24.2.2019 10:19

Mene nikak nije puštalo, sve dok se nisam vratio na mobilnu verziju, pa početnu stranicu foruma, logirao se, i onda prebacio na desktop i sve proradilo.

Sad, jel to zbog mojih radnji proradilo ili su baš tad popravili, tko zna...

Uglavnom, često mi taj error 500 probleme stvara, moguće da opet imaju probleme s neželjenim  posjetiteljima pa i nas jadne i poštene putnike namjernike zakinu za "sladi i gušte vorumskog  dejstvovanja" 

 

 

 

 

hummer0 ned 24.2.2019 10:20

Meni password checkup od google chroma javlja da

Password Checkup otkrio je da sljedeći 1 računima zaporku koja više nije sigurna zbog povrede podataka.
Trebate odmah promijeniti svoje zaporke.
WTF, ali neda promjeniti pass.