Avensac pon 21.5.2018 16:26

Ja sam ulogiran ovdje praktički 24/7 jer nikad ne gasim Chrome, uvijek ima neki tab otvoren (restartam Chrome jedino kad dođe neki updejt za njega, recimo jednom, max 2 puta mjesečno).
Tako da sam odmah primijetio kad je počelo to auto odlogiravanje.

Mirko935 pon 21.5.2018 17:39

Mene na mobitelu odlogira s foruma svaki put kad odem na "normalan" dio stranice. Jel, vijesti i to. I to od kad su napravili redizajn, jedno vrijeme sam se nadao da će biti sreće u futuru prvom ali ništa. Težak je život Bug forumaša...

boxer uto 22.5.2018 11:09
Avensac kaže...

Da i meni se počelo događati nakon kaj su promijenili dizajn web stranice u ovaj novi, ali sam otkrio da ako se prijavim na https://www.bug.hr/ onda mi na forumu ostane prijavljen tolko dugo dok se ja sam ne odjavim, inače me sam odlogira..

 Kod mene uopće ne funkcionira ovaj način logiranja, stranice su im nepovezane, jer logiranje na glavnoj stranici nije automatski logiranje i na forum, jer mi na forumu traži ponovno da se logiram. 

 

Shebali su nešto...

Marko :D ned 17.6.2018 18:45

U zadnje vrijeme mi se ovo počelo jako često događati. Iz nekog razloga se moram prijavljivati više puta u danu iako sam odabrao opciju zapamti me. Pokušao sam obrisati cache i kolačiće, ali ne pomaže.

Kolacic čet 20.9.2018 00:11

Postalo je iritantno,samo prebacim drugi tab vratim se odjavljen. Pc,mob isto,traje vec godinu dana. 

Ucitavanje na 99 posto po 20 sekundi,trzanje. Drugi problem ugl na mobu huawei mate 20,xiaomi redmi note2,p10lite. Fix it dode mi da nikad vise ne dodem na bug samo zbog toga.

Sale_ds čet 20.9.2018 12:01

Takoder prijavljujem isti problem. S vremena na vrijeme se sam odlogira, nekad je znao i par puta u danu no to se nije desavalo u zadnje vrijeme. Takoder mi stoji ova notifikacija (usklicnik ispred web adrese).

softwaremaniac sri 3.10.2018 23:58

Dakle, svaki put kad odem na forum, moram se ponovno prijaviti bezobzira što je opcija zapamti me označena.

 

10 x64

FF Quantum 62.0.3. Probao i Chrome, ista stvar.

 

Donedavno se nije događalo, ali zadnjih cca mjesec+ se događa stalno i iritantno je do bola.

 

Nisam čistio CCleanerom i sličnim glupostima tako da bi svi kukiji trebali biti tu.

Miro pet 5.10.2018 15:23
softwaremaniac kaže...

Dakle, svaki put kad odem na forum, moram se ponovno prijaviti bezobzira što je opcija zapamti me označena.

 

10 x64

FF Quantum 62.0.3. Probao i Chrome, ista stvar.

 

Donedavno se nije događalo, ali zadnjih cca mjesec+ se događa stalno i iritantno je do bola.

 

Nisam čistio CCleanerom i sličnim glupostima tako da bi svi kukiji trebali biti tu.

 Ovo mora biti uzrokovano nekim problemom, odnosno postavkom kod tebe lokalno (djeluje mi kao da imaš negdje uključenu postavku da ti se kolačići brišu ili jednom dnevno ili nakon gašenja browsera). Automatska odjava se doista može dogoditi kada imamo redovno održavanje, pa se ponekad dogodi reset web servisa, ali i to se radi maksimalno jednom mjesečno... Na webu nismo ništa u tom segmentu mijenjali odavno.

 

 Meni osobno sve uredno radi, provjerio sam i kod drugih kolega, nitko trenutno nema ovakvih problema.

softwaremaniac pet 5.10.2018 15:31

Daj onda neki savjet šta da provjerim. Kukije sam prvo pregledao i nije to, sejvaju se kukiji od zadnjih godinu dana, ne brišem ih uopće. Imam opciju da prihvaća kukije i zadržava ih. Nije AV interferenca, jer je samo WD na sustavu. Osim toga, nije lokalizirano na FF, nego se događa i na Chromeu na oba računala, dakle nije u pitanju neka žnj postavka, posebno zato što je drugo računalo poslovno i ima još manje stvari gore. Jedini Add-on je Ad Guard.