Huawei

Huawei P30/P30 Pro

jana_d95 pon 20.1.2020 21:48

Pozdrav. Ne mogu odlučiti izmedu Samsung galaxy s10+ i huawei p30 pro (6gb) pa me zanima jel mi možete koji predložiti. Strah me oko Samsunga pošto sam čitala da se baterija jako brzo prazni i je li popravljeno, dok kod Huaweia ne znam kakva je situacija sad sa SAD-om i ima li kakvog utjecaja. Po karakteristikama ne mogu reći koji mi više paše jer svaki ima nešto što me privlači pa eto ako tko može pomoći pri odluci i sugerirati.

mile59 pon 20.1.2020 22:01

prednost samsunga je video snimanje, prednost huaweija je punjenje i trajanje baterije jer doslovce trči krugove oko samsunga makar su nazivno istog kapaciteta

 

oko google servisa ništa ne brini, postojeći mobiteli na tržištu nemaju veze s time

miki1981 uto 4.2.2020 08:13
mile59 kaže...
Nema podesavanja, mora uvijek brzo puniti sa tim punjacem, reklamiraj, nesto nije u redu

 Nema podešavanja, točno, samo treba koristiti kabel koji je došao s njime, kao što kolega gore kaže.

bloodborne čet 6.2.2020 13:02

Nema podesavanja za brzo punjenje to je po defaultu.

Ja se samo sjecam da je to samsung imao na pojedinim modelima

tipa s7 ako se dobro sjecam gdje se moglo ili nije moralo koristiti brzo punjenje.

No kod p30 serije odnosno huaweia to nije slucaj.

 

Ako ne radi moze biti i do moba i do punjaca. U svakom slucaju

ako imas mogucnost isprobaj drugim brzim punjacem.

9111963 čet 6.2.2020 13:49

Kako da namjestim da mi dolazi obavijest o nepročitanoj poruci,konkretno whatsapp?Znači kad prvi puta dođe poruka javi se zvukom i ako je ne otvorim više se ne javlja.Htio bih da me obavijesti svakih par minuta o nepročitanoj poruci ako je ne otvorim.

Posmatrač čet 6.2.2020 21:08
9111963 kaže...

Kako da namjestim da mi dolazi obavijest o nepročitanoj poruci,konkretno whatsapp?Znači kad prvi puta dođe poruka javi se zvukom i ako je ne otvorim više se ne javlja.Htio bih da me obavijesti svakih par minuta o nepročitanoj poruci ako je ne otvorim.

 Ne znam konkretno na tom mobu ali udji u podesavanja i trazi accessibillity notification reminders....

zabranjeniples pet 7.2.2020 18:01
9111963 kaže...

Ma sve sam probao,jebem se dva dana s njime.U zid bi ga bacio najrađe.

 Na mate 20 pro se to nalazi pod obavijesti, pa pretpostavljam da je i tu isto.

Kad uđeš u obavijesti (pod postavke), imaš brdo stvari za namještat, pa prošvrljaj malo.

thebatman ned 23.2.2020 22:51
9111963 kaže...

Nakon 2 tjedna korištenja,mob sam prodao.Ipak mi nije sjeo onak na prvu i bila je borba s porukama,o kojima sam ovdje pisao.U potrazi sam za drugim mobitelom sličnih specki.

 Ja sam sa huaweia presao na s10 plus i nadam se sutra vratit na p30 pro. Baterija, kamera, brzina... sve prednjaci na p30 pro.

 

Probaj oneplus 7 pro. 

Tkozna pon 24.2.2020 16:38

Imam nesto vise od 2 mjeseca P30 Pro i stvarno sam prezadovoljan. Kamera, baterija i opcenito user experience su mi odlicni. Jedino mi mozda fali notification led, ali zato cijelo vrijeme imam upaljen AOD koji trosi ful malo. 2 dana mi izdrzi mob bez problema.

Lennon12 ned 1.3.2020 08:20

Evo i ja presao sa P20 na P30. 

 

Nakon par dana dojmovi su odlični. 

 

Jedino sam primijetio razliku u pozivima. Kao da je glasniji ali i kvaliteta zvuka prilkom poziva nešto lošija ili drugačija.

 

Jel netko to primjetio od vas? 

explorer 4 ned 8.3.2020 19:43

Dečki, dvoumim se između p30 i p30 pro. Isplati li se dati tih cca 200 eura više za pro verziju?

 

Veličina ekrana mi je dovoljna i na jednom i na drugom, baterija također. Što je s user experience, postoji li razlika u kvaliteti fotografija itd, ima li kakvih većih razlika zbog kojih vrijedi dati pare. 

R36 pet 13.3.2020 12:54
MateoBezic kaže...

Pozdrav, razmišljam uzeti P30 Pro pa bih trebao nečije mišljenje tko ima taj mobitel. Da li je dobar?

Sta znaci to tebi da li je dobar?

 

Imao sam ga ja:

+brzo punjenje

+trajanje baterije

+senzor otiska prsta

+emui

+kamera

+dizajn

 

-video snimanje koje je samo 4K 30fps, ali ne i 60fps.

 

Ako neces uzimat S20 seriju, a neda ti se cekat Xiaomi Mi10 Pro, i P40 Pro....

P30 Pro je logican izbor.

R36 pet 13.3.2020 16:47
korg11 kaže...
Kakva je vidljivost na jakom suncu, to mi je jedna od bitniji stavki pošto mi treba za dron..

 Sad da ti kazem da se sjecam, lagao bi te.

 

Ali nisam ptimjetio da je losa...a ja sam ga imao od 01.04 do 01.10...bio s njim na moru, slikao...

Meni je bila ok.