Huawei

Huawei P30/P30 Pro

thebatman sub 5.10.2019 11:13
Dario7 kaže...
Imao sam p30 pro negdje 3,4 mjeseca.
Niti jednom nije zatrznuo.

Tak da to što pričaš očito je samo na tvojem primjerku.

Nakon p30pro sam uzeo mi9t , pa oneplus 7pro, sad sam na iphone xs.

Odličan je iphone, ali mislim da je i dalje p30 pro najbolji uređaj današnjice.

 Tako i ja. Mi9/mi8/mi9t/xr

Vratio se sad na p30 pro. Ipak je najkompletniji. 

Posmatrač sub 5.10.2019 13:39
Bash kaže...

Baterija, kamera super, a koristiti telefon kao primarni sa 2 sim kartice, uz to imat 7 mailova, i ocekivat da telefon barem 15 puta na 50 poziva ne prekine poziv je nemoguce.

 

Na prodaji je, Huawei koji me je stavio u poziciju iz koje znam da me jako tesko mogu vratit kao kupca. Ako netko zeli bez ijedne crtice 6+128 star 3 tj imam ga, 4500kn kesh.,

 

Iphone welcome again. 

 

Meni treba za mail, razgovore, bez prekidanja i stekanja u najbitnijim momentima, kao i tokom sastanaka, a ne da mi ima waaaau kameru, a onda druge funkcionalnosti da me iznevjere... 

 

 IP trollllllll........

zvrle ned 6.10.2019 13:44

Imam još jedno pitanje, znam da Huawei inače ima lošiji mikrofon, zanima me kakav je P30 PRO u situacijama kad se snima video i bude dosta glasna glazba jel krči mikrofon ili se fino čuje ? Jer neki Huawei modeli u takvim videima jako krči i ništa se ne može raspoznati...

Dario7 pon 7.10.2019 15:53
inflames1010 kaže...

gospodo kupujem mobitel,dvoumim se oko modela mate pro 20 i p30 pro,moze mala pomoc,sta bi ste preporucili,nisam neki zahtjevan korisnik,volim mjuzu slusat i i surfat,tu i taamo neku fotkicu opalit,hvala

 P30 p je najkompletniji mob koji možeš danas uzet.

Ako imaš novaca , uvijek njega prije bilo kojeg drugog.

 

 

 

Bash uto 8.10.2019 11:10

Primjerak kakav je da je, Iphone mi to nikad nije napravio, puno puta sam ga zamjenio jer postane dosadan, ali uvijek pozalim jer za ono sto meni treba i za posao koji radim se pokazao najboljim uredjajem... 

 

Za ostalo P30 Pro je super uredjaj kao sto sam rekao, ali sa tim stvarima me je ubio u pojam.

bloodborne sri 9.10.2019 10:43

Meni je sad frajer izbio mob u tramvaju iz ruke taman stajao na vratima u onoj staroj 5ici i ispao mob

udario u rub ekrana uz rizol, i ako dobro vidim folija je zastitila ekran cak se i nije jako ostetila kad uzmem u obzir s koje visine i na koji nacin mi je izbio mob iz ruke.

autoban01 sri 9.10.2019 12:54

Imate li problem s kasnjenjem zvuka preko bluetootha u autu. Zvuk za razgovor je ok, ali kasni kad slusam muziku i sta je veci problem kad gledam video..
Pitam najvise zbog toga sto bi kupio bluetooth slusalice pa me zanima jeli takav problem postoji i sa bezicnim slusalicama..

Posmatrač sri 9.10.2019 13:42
autoban01 kaže...
Imate li problem s kasnjenjem zvuka preko bluetootha u autu. Zvuk za razgovor je ok, ali kasni kad slusam muziku i sta je veci problem kad gledam video..
Pitam najvise zbog toga sto bi kupio bluetooth slusalice pa me zanima jeli takav problem postoji i sa bezicnim slusalicama..

 Svaki bt kasni..... kod muzik enije toliko bitno ali kod videa jeste. Ja sam navikao ;)

kbenzema sri 9.10.2019 19:04

Također kao i kolega gore zainteresirao sam se za mate 20 pro i p30 pro. Mate mi izgleda brutalno, cijena mu je sasvim u redu, ali me odbija zakrivljeni ekran.
Kakva je situacija sa p30 pro kaj se tiče zaštite? Postoji li kaljeno staklo koje dobro sjeda na ekran? Čini mi se da nije toliko zakrivljen kao mate.

ks95hr sri 9.10.2019 19:34
autoban01 kaže...
Imate li problem s kasnjenjem zvuka preko bluetootha u autu. Zvuk za razgovor je ok, ali kasni kad slusam muziku i sta je veci problem kad gledam video..
Pitam najvise zbog toga sto bi kupio bluetooth slusalice pa me zanima jeli takav problem postoji i sa bezicnim slusalicama..

Meni na Noteu uz Sony Wh1000 XM3 ne kasni kad slusam muziku niti u youtubeu. Kasnilo je u VLC-u, al ima opcija da se pomakne zvuk tak da sad nis ne kasni.

Yovitssa čet 10.10.2019 13:34
kbenzema kaže...
Također kao i kolega gore zainteresirao sam se za mate 20 pro i p30 pro. Mate mi izgleda brutalno, cijena mu je sasvim u redu, ali me odbija zakrivljeni ekran.
Kakva je situacija sa p30 pro kaj se tiče zaštite? Postoji li kaljeno staklo koje dobro sjeda na ekran? Čini mi se da nije toliko zakrivljen kao mate.

 I ja čekam odgovor... 

R36 čet 10.10.2019 13:37
kbenzema kaže...
Također kao i kolega gore zainteresirao sam se za mate 20 pro i p30 pro. Mate mi izgleda brutalno, cijena mu je sasvim u redu, ali me odbija zakrivljeni ekran.
Kakva je situacija sa p30 pro kaj se tiče zaštite? Postoji li kaljeno staklo koje dobro sjeda na ekran? Čini mi se da nije toliko zakrivljen kao mate.

Ne koristim zaštitno staklo...nije mi dobar osječa pod prstima. Zadnje staklo sam koristio na S8...

 

Nemam ni jednu ogrebotinu na njemu. Nosim ga u trobici s drugim mobom i novčanikom.

Yovitssa čet 10.10.2019 13:48
R36 kaže...
kbenzema kaže...
Također kao i kolega gore zainteresirao sam se za mate 20 pro i p30 pro. Mate mi izgleda brutalno, cijena mu je sasvim u redu, ali me odbija zakrivljeni ekran.
Kakva je situacija sa p30 pro kaj se tiče zaštite? Postoji li kaljeno staklo koje dobro sjeda na ekran? Čini mi se da nije toliko zakrivljen kao mate.

Ne koristim zaštitno staklo...nije mi dobar osječa pod prstima. Zadnje staklo sam koristio na S8...

 

Nemam ni jednu ogrebotinu na njemu. Nosim ga u trobici s drugim mobom i novčanikom.

 Mene je najviše strah eventualnog pada na pod... Zakrivljen ekran obično prvi dobije...

kbenzema čet 10.10.2019 14:18

Također. S obzirom da sam preko ljeta dosta na festivalima i skvotam po šatorima, uvijek postoji šansa da mi padne ili da ga stisnem u noći...pixel 2 je već dvije sezone festivala preživio bez problema, čini mi se poprilično čvrst. Istina nije mi padao, ali je znalo kaljeno napuknut, vjerojatno sam ga u noći stisnuo...
Tak da mi je dosta bitno da kaljeno sjedne kak treba.

inflames1010 sri 16.10.2019 23:10
kbenzema kaže...
Također kao i kolega gore zainteresirao sam se za mate 20 pro i p30 pro. Mate mi izgleda brutalno, cijena mu je sasvim u redu, ali me odbija zakrivljeni ekran.
Kakva je situacija sa p30 pro kaj se tiče zaštite? Postoji li kaljeno staklo koje dobro sjeda na ekran? Čini mi se da nije toliko zakrivljen kao mate.

 evo da se javim...ipak sam kupio mate pro 20...i mob je brutalan,kupis kao i ja 360° maskicu i problem je rijesen...ne treba ti nikakvo kaljeno staklo...pozz

Dr. Vicko čet 17.10.2019 16:32
inflames1010 kaže...
kbenzema kaže...
Također kao i kolega gore zainteresirao sam se za mate 20 pro i p30 pro. Mate mi izgleda brutalno, cijena mu je sasvim u redu, ali me odbija zakrivljeni ekran.
Kakva je situacija sa p30 pro kaj se tiče zaštite? Postoji li kaljeno staklo koje dobro sjeda na ekran? Čini mi se da nije toliko zakrivljen kao mate.

 evo da se javim...ipak sam kupio mate pro 20...i mob je brutalan,kupis kao i ja 360° maskicu i problem je rijesen...ne treba ti nikakvo kaljeno staklo...pozz

 Das ogroman kesh za mob i onda postanes rob tog moba, gledaj gdje ces ga spustiti, stavi maskicu ovakvu, maskicu onakvu, staklo sa prednje strane, masku ili zastitnu foliju sa druge strane i onda na kraju imas mob koji dodje skoro duplo deblji, nazgrapniji, promijenis mu orginalni izgled skroz.

 

I ja sam prosao sve to ali otkako svoj mob koristim bez icega, onako od majke rodjenog , totalno imam drugaciji dojam, kao da koristim neki drugi mob i uredjaj, probajte ljudi...

bloodborne čet 17.10.2019 17:46
Dr. Vicko kaže...
inflames1010 kaže...
kbenzema kaže...
Također kao i kolega gore zainteresirao sam se za mate 20 pro i p30 pro. Mate mi izgleda brutalno, cijena mu je sasvim u redu, ali me odbija zakrivljeni ekran.
Kakva je situacija sa p30 pro kaj se tiče zaštite? Postoji li kaljeno staklo koje dobro sjeda na ekran? Čini mi se da nije toliko zakrivljen kao mate.

 evo da se javim...ipak sam kupio mate pro 20...i mob je brutalan,kupis kao i ja 360° maskicu i problem je rijesen...ne treba ti nikakvo kaljeno staklo...pozz

 Das ogroman kesh za mob i onda postanes rob tog moba, gledaj gdje ces ga spustiti, stavi maskicu ovakvu, maskicu onakvu, staklo sa prednje strane, masku ili zastitnu foliju sa druge strane i onda na kraju imas mob koji dodje skoro duplo deblji, nazgrapniji, promijenis mu orginalni izgled skroz.

 

I ja sam prosao sve to ali otkako svoj mob koristim bez icega, onako od majke rodjenog , totalno imam drugaciji dojam, kao da koristim neki drugi mob i uredjaj, probajte ljudi...

 Ja se slazem da ne treba biti rob tehnike. Ali dao sam 120kn za foliju i 80kn za maskicu = 200kn a novi ekran je 2000kn pa ti vidi.

 

 Ja tih 2000kn rade ulozim u nesto pametnije.

miki1981 čet 17.10.2019 18:03
Dr. Vicko kaže...

 Das ogroman kesh za mob i onda postanes rob tog moba, gledaj gdje ces ga spustiti, stavi maskicu ovakvu, maskicu onakvu, staklo sa prednje strane, masku ili zastitnu foliju sa druge strane i onda na kraju imas mob koji dodje skoro duplo deblji, nazgrapniji, promijenis mu orginalni izgled skroz.

 

I ja sam prosao sve to ali otkako svoj mob koristim bez icega, onako od majke rodjenog , totalno imam drugaciji dojam, kao da koristim neki drugi mob i uredjaj, probajte ljudi...

 Ja ga stavio u neki relativno tanki case i preko ekrana nafrljio staklo.

Ma nije toliko ni do keširanja za zamjenu ekrana, uostalom ionako je osiguran u slučaju svega, problem je što ako se dogodi da pukne onda sam bez moba neko vrijeme, ili moram prebacivati sve na zamjenski...znači lako konktakti, ali razne aplikacije, pogotovo za netbanking su gnjavaža, malo vremena na to, malo na WUP, malo Viber, malo na ovo, malo na ono...ma gnjavaža, neda mi se...

Ovako, barem dosad, kad mi mob pao, zamjenim zaštitno staklo i ajmo dalje. Nema gubitka vremena, nema gnjavaže sa prebacivanje stvari na drugi mob...

bloodborne čet 17.10.2019 20:39

Ma nikakav 360 case probao ne valja. Ja sam uzeo tj cura mi je kupila onu original od huaweia

a dobra mi je jer je cvrsta po rubovima za razliku od ovih s ebaya i alija. Ja sam tip osobe koji kupi

maskicu i ima ju sve do prodaje moba, a folija je preporuka covjeka iz insigniuma isprike ako je tipfeler.

Rekao mi je da je folija tvrdoce kaljenog stakla ili ti ga 9h kako mi je ispao iz stare 5 tramvaju ( znaju oni iz zga ) 

udario o rub plocnika na krugama koji je poprilicno "dobar" i imam samo 2 ostecenja na foliji.

 

Da nisam imao te folije vjerojatno bi sad bio i siromasniji za 2000kn ovak sam u minusu eventualno jos jednu foliju

ili ti ga 120kn sto mi je u svakom slucaju bolje nego 2000kn. Ja se apsolutno slazem i ne osporavam da je osjecaj u ruci

neusporedivo bolji, ali ja nazalost nisam neki manager na visokoj poziciji niti vlasnik dobrostojece firme da mi se hebe za ekran jer mogu si svaki mjesec priustit jedan telefon od 1k € Pa cu rade ako ne moram baciti nepotrebno 2000kn u vjetar riskirajuci nedostatak tog osjecaja u ruci. Jebiga prihvatit cu taj rizik.

 

Imam ti primjer jednog nadobudnog davno sa pc eksperta koji je kupio htc u11 dosao na temu thc brbljao kao kakve maskice kaljena to je za picke.

Telefon mora biti gol u ruci a ne da se mazi i pazi ko mala beba pa je par sati kasnije zaljepio sliku kak mu se mob razbio ( pao sa stolica u dnevnom boravku sa 

Cca 30-40cm razbio i ide na njuskalo i vise nikad nece kupit htc. Iskreno bilo mi je i drago ksk ga je karma pljusnula jer je bio dosta toksican.

da mi se da to trazit cak bi ti i zaljepio link tog posta.