Huawei

Huawei P30/P30 Pro

digitall ned 11.8.2019 22:25

mene te geste opcenito na svim mobitelima zivciraju.. gubim tipku za rotaciju koja se dolje pojavi u navigacijskoj traci jer mi je automatska rotacija uvijek iskljucena, gubim tipku za spustanje notif.trake iz navigacijske trake, i sto me najvise zivcira; swipe s lijeve strane za back se uvijek dogodi kada hocu otvoriti sidemenu u gmail-u ili playstore.. moram ici skroz gore i raditi gimnastiku s prstima bezveze.. znaci jedna funkcionalnost sucelja vecine aplikacija postaje beskorisna..

 

detaljnije o emui10

 

https://youtu.be/5XdsQUcbPkU

bloodborne pon 12.8.2019 00:34

Jbg ja imam podlogu za iosa. Meni su super.

Trebalo je malo da se naviknem na neke stvari. Tipa da ne quoteam u app 

kao whapp, telegram itd. Ali usavrsio sam.

 

Sto se tice navigacijskih zao mi je sto kao na lgu ih sam ne mozes premjestati gdje zelis.

nego imas ponudene. Ona za spustanje trake obavijesti je jedna od najkorisnijih definitivno.

Dario7 pon 12.8.2019 14:26

Evo malo o bateriji.

Pošto sam na moru koristim samo 4g , wifi je neupotrebljiv.
Ima nas valjda previše spojenih pa je brzina nikakva. Vidi se da je bio upaljen cca 5 minuta. Sve ostalo 4g..

53 sata i preko 5 sati SOT-a.
Čudo od baterije.

bloodborne pon 12.8.2019 15:18
Dario7 kaže...
Evo malo o bateriji.

Pošto sam na moru koristim samo 4g , wifi je neupotrebljiv.
Ima nas valjda previše spojenih pa je brzina nikakva. Vidi se da je bio upaljen cca 5 minuta. Sve ostalo 4g..

53 sata i preko 5 sati SOT-a.
Čudo od baterije.

 Jos zamisli da nisi na dual simu 😉

Dario7 pon 12.8.2019 15:30

Evo još 10 dana i gasim privatni broj.
Ostajem na službenom kojeg imam već 11 godina :)
Tak da će biti single sim ;)

Makar, u Zagrebu mi ide i preko 8 sati SOT sa dual simom jer je manje u stand by-u.

bloodborne pon 12.8.2019 15:51

lagat cu te, ali mislim da je meni bio najvise na 8 i 17 tak min ali jos negdje u pocetku kupovine
kad me zanimalo koji su njegovi maximumi bio sam ostao paf. ali ovo tvoje za dual sim je vrhunski.

sad je bas kod mene moj stari lg g6, kaj je trenutno u vlasnistvu moje mame.
zaboravila ga je na poslu, a kak je na g.o. onda sam ja nakon svog joba skoknuo po njega.
bas cu kasnije ic malo nesto poslikati cisto radi usporedbe kamera hahah
ali dok ga drzim u ruci kao "mala" igračkica je. ahhh volio bih jednog dana opet imati neki lgiev flagship.

ak ne odu u ponor kao htc, sony i ekipa.

bloodborne pon 12.8.2019 16:23

takoder 2/16 model koji je 10 dana nakon kupovine imao klasicni bootloop problem i nesto sa baterijom nije bilo u redu.

dali mi novi jaci model bez nadoplate, ako stavim po stranu to sto je znao biti uzasno vruc ljeti. jedan od boljih telefona 
koje sam imao prilike imati. ja sam imao htc hd2 i nekog mid rangera vise ne sjecam kojeg.
no uvijek ce mi biti zao sto nisam nikada probao neki flagship od htca, osim tu i tam interkacije sa htcom m8 od frendice
koja je sad vec god dana na p20p. 

sony mi je vrhunski krenuo sa xperiom z i nakon tog top modela ne znam izgubili su se kao i htc.
ljudi ne zele meso oko ekrana pristupacnije cijene. samsung priblizno nes tome napravi i onda dodu sony i htc
sa telefonima od 5" i jos 3" mesa oko ekrana a cijenom da mozes kupit auto i zato su nazalost tu di jesu.

lg su pokopali g3, g4, v10 pa i g5. g6 je i dalje vrhunski mob koji bi i parirao s8ici da je dosao sa amoledom i sp825
ali jbg v30 je nakon njega ostao underrated i po povijescu lga ljudima je tesko bilo kupit mob firme koja 3 uzastopne serije telefona

ima probleme s maticnim plocama.

i eto sve se svelo na samsung, apple i huawei. lumie bolje ne komentirat. izuzev odlicnih kamera daj wp iako mi nikad nije ni bio los
bio je nazalost osuden na propast od starta.

R36 pet 16.8.2019 23:43

Stiže 9.1.0.193 update - donosi Super Night mod kod prednje kamere.

 

Šta reći nego da se Huawei trudi sve i svašta još poboljšati. 

 

Što je fora da među prvima ako ne i prvi uz Pixel dobivamo Android Q. 

bloodborne sub 17.8.2019 08:31
R36 kaže...

Stiže 9.1.0.193 update - donosi Super Night mod kod prednje kamere.

 

Šta reći nego da se Huawei trudi sve i svašta još poboljšati. 

 

Što je fora da među prvima ako ne i prvi uz Pixel dobivamo Android Q. 

 Pa neki dan sam azurirao vec novi ? 😛

Buliman sub 17.8.2019 20:03

Nakon nadogradnje na posljednji update jucer, danas mi prilikom zvanja na bilo koju mrezu odmah prekidao poziv, samo te izbaci iz poziva i vrati na kontakte. Restartiro sam mob i za sad radi OK....Ima li mozda tko od Vas slican problem?

 

 

cipe uto 20.8.2019 09:37

Pozdrav, kupio sam prije par dana p30 pro i imam problema sa wlanom, data radi super, ali meni je bitan wlan jer sam uzeo malo mobilnih podataka, probao sam sva rjesenja koja sam nasao na internutu i nista ne pomaze, dodje mi jednostavno da ga vratim jer me ovo stvarno pocelo zivcirati, tako dobar aparat a na gluposti je pao, sto da radim da cekam neki update ili da trazim novi uredjaj ili neko rjesenje, molim savjete

 

https://thedroidguy.com/2019/08/fix-huawei-p30-slow-internet-connection-1102000