Huawei

Huawei P30/P30 Pro

bloodborne pon 15.7.2019 09:42

Jedna stvar me pocela zivcirat pomalo.

Dignem taknem mob naravno palcem ga "primim" za zaslon.

Ekran se odma pali iako su pizdarije poput double tap to wake on,

sprecavanje nezeljenog dodirivanja zaslona on, i lift to wake je off.

I znaci nije mi jasno zbog koje pizde materine se stalno pali cim ga taknem.

Posmatrač sri 17.7.2019 20:41
INKOGNITO3 kaže...
Pozz svima, ima li razlike velike razlike u performansama P30 PRO sa 6GB i 8GB ?
Moze i neki video ili recenzija ako ima (trazio na netu nema nista bas)
Zanima me radi editiranja filmica, gaming, multitask

 U radu neces nikad primijetiti. Mozda na nekom sintetickom testu koju u stvarnom koristenju ne znaci bas nista....

bloodborne sri 17.7.2019 20:58

Bio u insignumu kupio neku foliju/staklo bull 6d za preskupih 120kn.

Valjda ce biti okej, i onak informativno pitao koliko dode ekran ako padne na nacin

na koji nitko od nas ne zeli. 2000kn okruglo taj skupi sport. 

bloodborne čet 18.7.2019 09:11

@dario znam mislim po meni je to folija koja je navodno jednake "tvrdoce" kao i kaljeno 9h i formata 6d.
Pokazao mi je frajer on takoder to ima na svom mobu, sad da li je to ista od istog proizvodaca ne znam.

Ali zasad mi je dobra case friendly je, nis se ne odljepljuje, sve se lijepo vidi, nema onih glupih odsjaja i presijavanja na suncu
kao sto je to slucaj sa kaljenim i da covjek u servisu mi je zaljepio besplatno. Zapravo smo cak jos 20 min razg o svemu i svacemu dobar covjek.

memo85 sri 24.7.2019 09:24

Na poslu sam pa nemam vremena traziti jel bilo ovo pitanje pa pitam: snimim slow motion i posaljem ga nekome,  taj netko ga ne moze vidjeti tako usporeno vec samo kao normalan video.  Zasto?  Hvala unaprijed. 

memo85 sri 24.7.2019 09:24

Na poslu sam pa nemam vremena traziti jel bilo ovo pitanje pa pitam: snimim slow motion i posaljem ga nekome,  taj netko ga ne moze vidjeti tako usporeno vec samo kao normalan video.  Zasto?  Hvala unaprijed. 

digitall uto 30.7.2019 15:00
Dario7 kaže...
Misim da je zamrla jer sve radi savršeno i nemamo nikakvih problema :)

 upravo to, toliko radi bez najmanje greške, brzo i pouzdano (i nakon sto sam ga napunio do vrha slikama i videima), da mi je dosadno s njim :D

 

ono, nemam sta istraživati kako ga ubrzati, kako instalirati gcam ili nešto za bolje fotke, sto disejblati da baterija traje dulje... totalno dosadan mob :) 

robert993 uto 30.7.2019 15:12

Netko prešao možda sa Samsunga S9+, Note 9, S10 serije na P30 Pro? Iskustva?

Inače imam Note 9, sa svim stvarima zadovoljan osim možda malo veličina što me zeza, iako nije ni p30 pro nešto manji ali eto..

gnomisa uto 30.7.2019 21:21

Skoro se bio odlucio za P30 pro ali kad sam ga posudio na koristenje skuzio sam da mi je prevelik. Sad gledam P30. Nesto manji ekran (ali i dalje velik), sve drugo vise manje isto. Navodno nema ois na glavnoj kameri ali na recenzijama kazu da opet radi brutalne fotke u svim uvjetima. I baterija je nesto slabija nego kod P30pro ali opet dobra. Iskustva?

R36 sri 31.7.2019 00:05
robert993 kaže...
Netko prešao možda sa Samsunga S9+, Note 9, S10 serije na P30 Pro? Iskustva?

Inače imam Note 9, sa svim stvarima zadovoljan osim možda malo veličina što me zeza, iako nije ni p30 pro nešto manji ali eto..

 Imao Note 9, prodao i kupio P30 Pro. Prije 3 tjedna naručio Note 9 službeni, prije tjedna dana ga dobio. Ima i jedan i drugi.

 

Šta da ti kažem nego da je P30 Pro u svim segmentima za klasu bolji mob. 

Osim - 4K 60fps snimanje koje je vrhunsko na Note 9. Ekran i stereo zvučnike ne navodi jer kod ekrana golim okom razliku ne vidim, a zvučnici su mi nebitni...

gnomisa sri 31.7.2019 23:02

Dakle P20 i P30 nema gorilla glass zastitu na ekranu vec neku usranu foliju koja se nekima i odlijepi pa stavljaju kaljeno staklo. Koji fail za flagship. Sjecam se kako su usrali sa nepostojanjem oleofobnog premaza na ekranu P10. Skidam ih s popisa kandidata za kupnju.

mrbean čet 1.8.2019 00:16

Ja koristim P30 P 2 mjeseca bez kaljenog i ikakve folije. Normalno u djepu stalno, nista ne pazim pretjerano, 0 mikroogrebotina.

 

Sad ako mislis namjerno sa kljucem rezat po ekranu, to je druga prica :)

3dfx čet 1.8.2019 08:10
gnomisa kaže...

Dakle P20 i P30 nema gorilla glass zastitu na ekranu vec neku usranu foliju koja se nekima i odlijepi pa stavljaju kaljeno staklo. Koji fail za flagship. Sjecam se kako su usrali sa nepostojanjem oleofobnog premaza na ekranu P10. Skidam ih s popisa kandidata za kupnju.

 s cime se ti zamaras 

 

koriste "neku usranu foliju"   - prije nego nesto napises i tvrdis provjeri informaciju, a nemoj lupat bezveze, netko ce te shvatiti ozbiljno

 

Nije Corning jedini proizvodac stakla na svijetu.

 

Svi proizvodaci koriste alkali-aluminosilicate, aluminosilicate ili saphire za izradu stakla, to sto Huawei ne kupuje stakla od Corninga ne znaci apsolutno nista

 

Imas testove onog Jerry peri deri, sto unistava telefone, pa pogledaj koliko je pojedino staklo lose ili bolje

 

 

 

bloodborne čet 1.8.2019 08:31

Ja sam razocaran novom maskicom.

Htio bi nekakvu da lijepi sjedne na mob.

A ne da plese i ima lufta no ne znam sto gledati.

Ove original od huaweia imam plavu i bezvezna mi je.

Ringke vise nikad necu kupit i ne znam sad sta traziti gledati.