Huawei

Huawei P20/P20 PRO

Maxi16 pet 21.6.2019 07:38

Ja sam uzeo P20 Pro preko njih te nije dual sim.

Kako vragu ne znaju dal im je mob dual sim...P20 imaju 2 globalne verzije EML-L09C i EML-L29C. Piše na gsmareni da je L09 single sim, a L29 dual sim verzija.

Provjeri tako, možda to znaju.

guzda22 pet 21.6.2019 11:19

jel ima ko još problema oko p20 pro i whatsappa? meni stalno poruke kasne, tek kad otvorim wa mi poruke stigne.  sve sam pokušao razna battery management ali ništa ne pomaže, a tako je već zadnja 2-3 mjeseca

ivanoile pet 21.6.2019 11:30
guzda22 kaže...

jel ima ko još problema oko p20 pro i whatsappa? meni stalno poruke kasne, tek kad otvorim wa mi poruke stigne.  sve sam pokušao razna battery management ali ništa ne pomaže, a tako je već zadnja 2-3 mjeseca

 Nije vezano za P20, ali na S8 ista stvar, takoder 2-3mjeseca.

Dr. Vicko pet 21.6.2019 14:15

Meni na P20 pro opcenito kasne obavijesti za skoro sve aplikacije od whappa i vibera do mailova gdje imam 4 mail racuna sinhronizovana i odjednom mi dodju obavijesti za sva 4, pa onda opet jedan period tisine.
Mislim da je do sistema na mobitelu i stednje baterije, sve sam pokusao upaliti ona odobrenja, nacine rada, stavio sam telefon u performance nacin rada ali dzaba opet isto.

Ovako je od kupovine telefona vec nekih godinu dana. 

Reef uto 23.7.2019 21:35

Evo napokon sam prevagnulo i uzeo novi P20 Pro, najviše zbog kamere. Trenutno je napravljen update na 8,1a vjerojatno će mi uskoro ponudit i za 9.0 pa me zanima da li su ona pisanja istinita da je kamera lošija nakon updatea na 9.0,, 

Malo mi je to čudno ali... 

gnomisa ned 28.7.2019 09:46

Gledam uzet novi mob kao nasljednika samsunga S7 (ducan na rate master). U uzi izbor su mi usli samsung s10e (akcija 3500kn), s9+ (3900kn) i Huawei p20 pro (sad vec za vrlo povoljnih 3500kn). Sva 3 su odlicna ali minus za samsunge je slaba baterija, sporije punjenje i kod S9+ edge dio ekrana koji lako puca. Huawei je odlican ali snimanje videa losije nego kod samsunga (slabiji zvuk, losija stabilizacija, nema ois cak ni pri fhd 60fps itd). Slike su brutala. E sad puno vise fotki radim i bitna mi je i baterija. Jer netko presao sa samsunga na p20pro? 

R36 ned 28.7.2019 12:12
gnomisa kaže...

Gledam uzet novi mob kao nasljednika samsunga S7 (ducan na rate master). U uzi izbor su mi usli samsung s10e (akcija 3500kn), s9+ (3900kn) i Huawei p20 pro (sad vec za vrlo povoljnih 3500kn). Sva 3 su odlicna ali minus za samsunge je slaba baterija, sporije punjenje i kod S9+ edge dio ekrana koji lako puca. Huawei je odlican ali snimanje videa losije nego kod samsunga (slabiji zvuk, losija stabilizacija, nema ois cak ni pri fhd 60fps itd). Slike su brutala. E sad puno vise fotki radim i bitna mi je i baterija. Jer netko presao sa samsunga na p20pro? 

 S9+ bez dileme.

Nista ne puca na edge ekranima...bedostoca.

 

Da ne mislis da sam fan Samsunga...sad imam P30 Pro., ali u ovom tvom izboru bi uzeo S9+. 

g29log ned 28.7.2019 12:32

Meni na p20pro:

 

1. Kasne poruke na viberu, ali cujem da je tako svima (mobilna tele2 dok preko wifia radi sve normalno)

2. Kada idem upaliti google store nekada,a to je 99% bijela stranica, znaci samo bijelo (opet mobilna tele2 dok preko wifia radi sve normalno)

3. Gmail uopce ne radi, tj azuriranje ne radi, refresham u gmailu i nista, odem u settings, users, google, sync now i error (opet mobilna tele2 dok preko wifia radi sve normalno)

 

Sada ne znam jeli 2 i 3 zahebava zbog tele2 mreze ili sto?

gnomisa ned 28.7.2019 13:07
R36 kaže...
gnomisa kaže...

Gledam uzet novi mob kao nasljednika samsunga S7 (ducan na rate master). U uzi izbor su mi usli samsung s10e (akcija 3500kn), s9+ (3900kn) i Huawei p20 pro (sad vec za vrlo povoljnih 3500kn). Sva 3 su odlicna ali minus za samsunge je slaba baterija, sporije punjenje i kod S9+ edge dio ekrana koji lako puca. Huawei je odlican ali snimanje videa losije nego kod samsunga (slabiji zvuk, losija stabilizacija, nema ois cak ni pri fhd 60fps itd). Slike su brutala. E sad puno vise fotki radim i bitna mi je i baterija. Jer netko presao sa samsunga na p20pro? 

 S9+ bez dileme.

Nista ne puca na edge ekranima...bedostoca.

 

Da ne mislis da sam fan Samsunga...sad imam P30 Pro., ali u ovom tvom izboru bi uzeo S9+. 

 Mala korekcija cijene....p20pro 3800kn na rate 24mj...s8+ 4500kn...dakle 700kn....

R36 pon 29.7.2019 09:28
gnomisa kaže...
R36 kaže...
gnomisa kaže...

Gledam uzet novi mob kao nasljednika samsunga S7 (ducan na rate master). U uzi izbor su mi usli samsung s10e (akcija 3500kn), s9+ (3900kn) i Huawei p20 pro (sad vec za vrlo povoljnih 3500kn). Sva 3 su odlicna ali minus za samsunge je slaba baterija, sporije punjenje i kod S9+ edge dio ekrana koji lako puca. Huawei je odlican ali snimanje videa losije nego kod samsunga (slabiji zvuk, losija stabilizacija, nema ois cak ni pri fhd 60fps itd). Slike su brutala. E sad puno vise fotki radim i bitna mi je i baterija. Jer netko presao sa samsunga na p20pro? 

 S9+ bez dileme.

Nista ne puca na edge ekranima...bedostoca.

 

Da ne mislis da sam fan Samsunga...sad imam P30 Pro., ali u ovom tvom izboru bi uzeo S9+. 

 Mala korekcija cijene....p20pro 3800kn na rate 24mj...s8+ 4500kn...dakle 700kn....

 Pa za 4200kn nađeš S9+ na rate. Imaš s7 i kupio bi S8+ za 4200kn. To nema smisla. Ne vidim razlog za kupovinu S8+.

 

Uzmeš onda S9+ ili ostaneš na S7.

Umbel kaže...
Jel na kraju s8+ ili s9+?

 Ne znam ni ja više koji mob kolega hoće...

ocean77 pon 29.7.2019 09:37

Puno vise fotki radi i bitna mu je baterija...i ti mu napises S9+ bez dileme... 

 

S9+ jedino i iskljucivo zbog ekrana i ako je snimanje videa apsolutni prioritet broj 2...za sve ostalo P20 PRO.

 

S9+ i baterija...fuckin katastrofa.

R36 pon 29.7.2019 10:44
ocean77 kaže...

Puno vise fotki radi i bitna mu je baterija...i ti mu napises S9+ bez dileme... 

 

S9+ jedino i iskljucivo zbog ekrana i ako je snimanje videa apsolutni prioritet broj 2...za sve ostalo P20 PRO.

 

S9+ i baterija...fuckin katastrofa.

Čisto ok je baterija na S9+. Bolja je automatika (fotografiranje) na S9+ nego na P20 Pro. P20 Pro je bio pokusni kunič i onda je došao P30 Pro 

 

Uvijek bi odabrao S9+ nego P20 Pro... 

 

Frend je imao S9+ i nije imao problema s baterijom...

gnomisa pon 29.7.2019 12:25
R36 kaže...
gnomisa kaže...
R36 kaže...
gnomisa kaže...

Gledam uzet novi mob kao nasljednika samsunga S7 (ducan na rate master). U uzi izbor su mi usli samsung s10e (akcija 3500kn), s9+ (3900kn) i Huawei p20 pro (sad vec za vrlo povoljnih 3500kn). Sva 3 su odlicna ali minus za samsunge je slaba baterija, sporije punjenje i kod S9+ edge dio ekrana koji lako puca. Huawei je odlican ali snimanje videa losije nego kod samsunga (slabiji zvuk, losija stabilizacija, nema ois cak ni pri fhd 60fps itd). Slike su brutala. E sad puno vise fotki radim i bitna mi je i baterija. Jer netko presao sa samsunga na p20pro? 

 S9+ bez dileme.

Nista ne puca na edge ekranima...bedostoca.

 

Da ne mislis da sam fan Samsunga...sad imam P30 Pro., ali u ovom tvom izboru bi uzeo S9+. 

 Mala korekcija cijene....p20pro 3800kn na rate 24mj...s8+ 4500kn...dakle 700kn....

 Pa za 4200kn nađeš S9+ na rate. Imaš s7 i kupio bi S8+ za 4200kn. To nema smisla. Ne vidim razlog za kupovinu S8+.

 

Uzmeš onda S9+ ili ostaneš na S7.

Umbel kaže...
Jel na kraju s8+ ili s9+?

 Ne znam ni ja više koji mob kolega hoće...

Ako sam negdje napisao S8+ onda je bio typo.

P20pro je nekih 700kn manje (isto gledam cijenu na rate).

Svakako oba moba rade dobre fotke pa i p20pro i na auto samo previse ljudi se zali na bateriju kod samsunga a kod takvih pila nema smisla mob koristit ful stedljivo i gasit sve...Mi9 bi bio idealan ali taj nema ni ois na kameri...

Apocalypso722 sri 31.7.2019 13:21

Ok nešto čudno mi se dešava s P20 u zadnjih 2-3 dana - random zvukovi, slično kao kod prekidanja poziva, bez ikakvih drugih popratnih obavijesti, ničim izazvani, danas čuo već 2 puta.... Je li se desilo/dešava još nekome ?

 

UPDATE: ažuriranje neke od aplikacija je to prekinulo.

Lennon12 sub 9.11.2019 07:31

Jel se nekome dešava ko ima pametni sat i p20. 

 

Naime, kad uključim kameru na p20, pametni sat (galaxy sport) se isključi sa veze... 

 

 

Ima tko takva iskustva? Prije mi se to nije dešavalo, moguće od zadnjeg updatea. Niti na googleu ničeg o tome nema...

ElephantInMe ned 10.11.2019 15:53

Bok svima, 

 

Zanima me najjeftinija opcija zamjene ekrana na P20 Pro. Na njuskalu i u servisima je po 1900kn. Ne vidim kako je to uopce isplativo. Mob je star tek pola godine pa sad kupovati novi bas i nije hit. 

Ima li smisla narucivati s ebaja ili alija? Ima li negdje jeftinijih dijeliva kod nas, konkretno u ZG? 

Dodinho uto 19.11.2019 08:14

Kako ste zadovoljni s baterijom na P20? Imam ga od lipnja 2018 i prvih pola godine sam bio oduševljen i onda nekako od Nove godine kao da nije to to što je bilo u počeku...

Znao je imati SoT oko 5-6 sati, a sada tek pola od toga.

 

I dalje je to sasvim zadovoljavajuća baterija, ali nisam siguran jel do updatea nekog ili čista (ne)sreća?

Elles D. uto 19.11.2019 14:00

Meni isto tako, negdje od sredine 9 mjeseca, ali na P20 pro.

Pa sam gledao. Ako su mobilni podaci upaljeni - ode 30ak % baterije preko noći. Ako nisu - ode 2% baterije.

A1 kaže da imam privatnu adresu, tako da nije do toga.

Elles D. uto 19.11.2019 14:28
Dodinho kaže...

Mobilne gasim preko noći...

 

Kao da je nakon nekog updatea počelo s tim, ali nisam siguran.

Ja ih nikada nisam gasio, jer nije bilo potrebe. Otišlo bi 5-7% preko noći i to je OK. Išlo je dva dana bez gašenja istoga.

S tim sam bio zadovoljan.

 

Jedini update koji je bio tada je 9.1. Ali ne resetira mi se mobitel još - to ću kad dođe 10, ako se situacija ne popravi sama od sebe.