Huawei

Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

vlatko pon 3.6.2019 18:52

Posto jos uvijek na ovo smece od P10 nisam dobio nadogradnju a nisam ni uspio instalirati putdm firmware findera,zanima me koja je metoda najpouzdanija i ucinkovita za instaliranje nadogradnje.

Firmware finder mi uvijek instalira verziju koju imam 8.0.0.384.

Nakon sto sam ju ponovo instalirao opet ju nade kao zadnju i instalira.

vlatko pet 7.6.2019 20:33
Nocio kaže...

A kako si uspio dobiti 8.0.0.384? Ja sam dobivao 386 i nakon nje ide emui9

Da nisi ti mobitel već preko FF ažurirao na 384?

 8.0.0.384 sam zadnji i imao,tj i sad ga imam. I ja si mislim da bih trebao dobiti 386 verziju ali od 1. Mj nisam dobio azuriranje.

vlatko pet 14.6.2019 17:10

Samo jedna informacija za sve koji žive u neznanju kao i ja do maloprije.

Kao što sam i pisao u prijašnjim postovima verzija na kojoj sam bio je 8.0.0.384 na tmobile mreži.

Stavio sam u mobitel Tele2 karticu i gle čuda odmah dobio nadogradnju na 386 verziju i nakon instalacije iste pogađate dobio sam nadogradnju na EMUI 9 koja se skida.

Nisam znao da promjenom kartice operatera mogu dobiti nadogradnju pošto je mobitel kupljen u t-mobile mreži pa sam mislio da s time nema veze ali ipak ima.

vlatko uto 2.7.2019 19:23
SeaCucumber2 kaže...

ja sam dobio prosli tjedan na t-mobile standardnu nadogranju

ali ima bugova

tipa kad tipkam po tipkovnici minimizira mi app i ponovno digne. imam swiftkey tipkovnicu nisam pokusavao s drugima

 Kad si dobio nadogradnju na verziju 8.0.0.386 i dali si ju dobio uopce?ona ide prije emui 9.

Darko92 uto 23.7.2019 18:44

ja isto imam problem sa minimiziranjem tipk na 9.0.1,  ponekad se tipk sakrije kad dotaknem povrsinu ispod razmaknice a nekad ne... valjda zavisi i od aplikacije koja se koristi trenutno, nezz.. 

i nakon updatea nisu mi radile sony sluske nego samo originalne od huaweia i tu i tamo je music app znala se crashat kao i memorijska koja je nekad znala bacit neku gresku...

bilo je dosta tih nekih "musica" na pocetku...

Darko92 uto 23.7.2019 21:28

ja nisam vracao... meni sad sve app rade normalno nema vise crashanja music playera a i ovo sa sd karticom se rijesilo, sluske nisam dugo koristio pa nezz za taj problem a tip se i dalje "sakriva" tu i tamo

vlatko ned 1.9.2019 16:50
Darko92 kaže...

Meni neki patch stigao prije koji dan...

Tele2 btw

Na 9.1.0 sam vec neko vrijeme... 

 Nadogradio sam i ja na 9.1.

Zanimljivo da preko opcije azuriranje sustava i hicare aplikacije nije nalazio nadogradnju vec preko aplikacije hisuite na racunalu.