Huawei

Huawei Mate 20 Pro

zagi_84 pon 14.10.2019 14:36

Pozdrav, nakon mjesec dana uživanja u mobu koji je kupljen nov počinju problemi. Kao da se skida onaj zaštitni sloj sa ekrana, i to na mjestima koja se i ne koriste. Nije izgrebano niti se osjeti pod prstima. Dali se još nekome ovo događa? Ima li pomoći? Prije ovoga sam imao S7 i S9, nakon godinu dana ekrani kao novi...nije mi jasno...evo par fotki...svaki savjet dobrodošao...

TibzzX uto 15.10.2019 10:16

To je oleofobna zaštita, ja uređaj imam od cca. tjedan prije predstavljanja i oleofobna zaštita mi se ogulila na dva mjesta gdje sam ogrebao mob.

 

Malo je čudno da je tako troši na sredini, brišeš li mob agresivnim sredstvima? Jer neka sredstva za čišćenje mogu nagristi oleofobnu zaštitu, što bi objasnilo način na koji je zaštita uništena na tvom mobu.

 

Edit: i sredstva za poliranje uklanjaju oleofobnu zaštitu, ako si polirao staklo to je uzrok

thebatman ned 20.10.2019 09:14
galinjo24 kaže...

Postovanje,jel mi mogu vlasnici mate 20 reci kad su uzeli uredjaj jel bude predinstalirana folija?

 Kako radim direktno u prodaji mogu ti rec da smo s nekim serijama dobivali folije na ekranu s nekima ne. S time da je puno više  ovih bez.

Isiti uvoznik, isti distributer, isti kvartal proizvodnje, al neki imaju foliju neki ne.

 

ocean77 sub 9.11.2019 23:23
kbenzema kaže...
Novi zapakiran, crne boje, 410€ na ebayu, spustio sam sa 450€. Kupit ili ne? Da je neke druge boje dao bih i više...

Kaj bi vi napravili? Nisam vidio crni uživo, samo zeleni i plavi koji su mljac

 

 

Crni koji zapravo i nije crni vec nekakav zrcalno sivi.

Meni osobno izgleda super takav.

Plavi sa hrapavom povrsinom isto super izgleda i jedino mi nije bas legao Twilight...njega bih preskocio.

ocean77 pet 15.11.2019 17:38

Stavio EMUI 10 na M20P.

Tesko se oteti dojmu da im je inspiracija bio Samsung One UI sto svakako nije lose jer mi je to mozda i najljepsi Android skin.

Vise nitko ne moze reci da EMUI izgleda zastarjelo i lose tako da je jedna od rijetkih stvari koje su mnogi prigovarali otklonjena.

marinnn pet 29.11.2019 14:04
R36 kaže...
kbenzema kaže...
Na Tele 2 kupio za 3400 kn, plavi. Iskreno se nadam da ih ima dovoljno na zalihi i da ću biti jedan od ponosnih vlasnika :)

 Plavog više nema...samo crni.

 Nema vise nijednog.