saintmarcus9 uto 20.8.2019 23:23

Sjeo 9.1 preko OTA.

Šta reći, uspjeli su povećati brzinu i fluidnost na suludu razinu. To je siša op6 koji također imam u kućanstvu a to podosta govori.

Kamera isti vrag još uvijek u gornjem ešalonu Android svijeta.

AoD konačno u punom sjaju.

Jedino mi je baterija malo ukurac otišla pogotovo na 4G ali to će se riješiti u službenom servisu preko garancije.

Pićim sa Matom 10 u 2020.

biankoneri sri 11.9.2019 10:23

Znači,od kada sam ažurirao novi update meni ne prepoznaje otisak prsta,a pod sigurnost i privatnost gdje je bilo za otisak prsta nestalo,nema ga nigdje i jedna aplikacija koja mi se otključavala otiskom sada se tako ne otključava nego šifrom.Ima tko sličnih problema i kako to riješiti?

biankoneri uto 5.5.2020 11:12

Još prije ohoho mj mi se desilo da mi mob ne reagira na otisak prsta.Odem u postavke u sigurnost i tamo više nemam opciju za otisak prsta(nestalo),samo otključavanje prepoznavanjem lica i lozinkama. Kako je moguće da mi je nestala mogućnost otključavanja prstom? Inače mob je mate 10 pro.

biankoneri uto 5.5.2020 14:47

Aha,neki su mi rekli da je virus i da vratim na tvorničke postavke i back up napravim podataka.Napravio i ništa,sve po starom. Ako je senzor koliko bi bio popravak i dal se uopće isplati pošto je mob star već 2,5 god.?

thebatman uto 5.5.2020 15:12
biankoneri kaže...

Aha,neki su mi rekli da je virus i da vratim na tvorničke postavke i back up napravim podataka.Napravio i ništa,sve po starom. Ako je senzor koliko bi bio popravak i dal se uopće isplati pošto je mob star već 2,5 god.?

 A pitaj u neki privatni servis, ne bi trebalo bit vise od 250kn

veseli007 sri 24.6.2020 17:17

Strpi se, popravit ce vjerovatno sa sljedecim updejtom! Tako je bilo i meni na OP6, sada je OK! Tako je to kod vecine. Placaju danak zbog stanjcanja "svaki dan novi  mob"! Kuzim te da nije to to, ali imaj strpljenja, ispeglat ce oni to.💪✌️( brat ima M10P).