RuskeGTT pon 30.7.2018 08:30

ok, nesto sam poshvacao, ali mi svejedno na glavnom ekranu msi-a ne daje da dizem, spustam voltazu, clock i slicno...

i volio bi mrvicu pomaknuti OSD jer mi taman zauzima 1. pixel u 1. redu i u 1. stupcu, pa cisto radi preglednosti...i nemogu povecati font nikako, idem tmao u opcije text-a stavim na 100% umjesto ponudenog i jednostavno se ne povecava...

hahhaajaads pon 30.7.2018 09:58
RuskeGTT kaže...

ok, nesto sam poshvacao, ali mi svejedno na glavnom ekranu msi-a ne daje da dizem, spustam voltazu, clock i slicno...

i volio bi mrvicu pomaknuti OSD jer mi taman zauzima 1. pixel u 1. redu i u 1. stupcu, pa cisto radi preglednosti...i nemogu povecati font nikako, idem tmao u opcije text-a stavim na 100% umjesto ponudenog i jednostavno se ne povecava...

OSD se premjestava preko RivaTuner programa sta ti radi u pozadini, tamo isto imas za povecat/smanjit i naravno premjestit OSD na bilo koju stranu ekrana. Ovako sam ja sebi stavio tak da mi nista ne smeta.

maks0806 uto 4.9.2018 11:01

Yo, da ne otvaram novu temu

Naime imam, R9 270x već neko vrijeme i bez drivera kartica daje sliku, ali čim instaliram drivere, bam, blackscreen.

Nisam nikad prčkao po biosima grafe, ali isto tako nikad nisam prčkao po kompu 2014-e pa sad kopam po njima kad stignem.

 

Ima li smisla ulagati vrijeme i živce ili je to za otpis?

Model je XFX DD

zoharbizo uto 4.9.2018 13:31

To bi značilo da kartica radi dok se ne upogoni na određeni takt i napon, onda se zblesira.

Čip nije više stabilan, ako to radi u 3D loadu pokušaj sniziti takt, ako je tako stalno skini cooler i to je to.

dejo6 uto 20.8.2019 16:59
maks0806 kaže...

Yo, da ne otvaram novu temu

Naime imam, R9 270x već neko vrijeme i bez drivera kartica daje sliku, ali čim instaliram drivere, bam, blackscreen.

Nisam nikad prčkao po biosima grafe, ali isto tako nikad nisam prčkao po kompu 2014-e pa sad kopam po njima kad stignem.

 

Ima li smisla ulagati vrijeme i živce ili je to za otpis?

Model je XFX DD

 Imam isti problem s istom grafičkom. Jel se pojavilo kakvo rješenje ili je grafička za smeće?