GTA 5 CRO pon 27.2.2017 23:57

znaci imam Republic of Gamers Matrix Platinum R9 280X

imao sam hx520w napajanje kad se ovo pocelo desavati , sad sam uzeo xfx 750w novo napajanje posto sam mislio da mi napajanje umire. Znaci sve radi normalno i temp su normalne i kad ste samo na destkopu ili po netu sve radi normalno 

ali kad se ude u igricu igra se 2-3 min i cak ako se vent stavi na 100% samo sve zasteka i pokazu se neke crte po ekranu i ne mogu nista nego moram ponovno restartati komp . Ima li tko kakvog rjesenja , hvala unaprijed :) 

Damok čet 2.3.2017 21:53

Poznati problem sa vertikalnim linijama na radeonkama. Imam isto 280x

I moja se zacvika barem jednom u 3 dana, ali štos je što se ja ne igram.

Meni bloka kad vrti youtube ili kad nešto programiram... temperature sasvim normalne, isprobano 10 drivera na win 7 i na win10.
Na nekim mjestima preporučaju disejblati hardw akceleraciju u flashu, probao sam i to ali svejedno lock.

Definitivno, definitivno posljednja radeonka u mojoj kući. 

A sa servisom mi se ne da natezati, oni će pustiti komp da radi i na kraju reći da je grafička ispravna jer je radio 2 dana i ništa.

Kad uzmem novu, ovu ću jednostavno baciti u vatru na vrtu.

d4rkd3atH čet 2.3.2017 23:29
Damok kaže...

Poznati problem sa vertikalnim linijama na radeonkama. Imam isto 280x

I moja se zacvika barem jednom u 3 dana, ali štos je što se ja ne igram.

Meni bloka kad vrti youtube ili kad nešto programiram... temperature sasvim normalne, isprobano 10 drivera na win 7 i na win10.
Na nekim mjestima preporučaju disejblati hardw akceleraciju u flashu, probao sam i to ali svejedno lock.

Definitivno, definitivno posljednja radeonka u mojoj kući. 

A sa servisom mi se ne da natezati, oni će pustiti komp da radi i na kraju reći da je grafička ispravna jer je radio 2 dana i ništa.

Kad uzmem novu, ovu ću jednostavno baciti u vatru na vrtu.

 skuri je sa statičkim elektricitetkom kao ja prije 2 godine :D i dobio 2 nove nazad i prodao ih odmah

robimarko čet 2.3.2017 23:33

Moja Asuska 280X je na svu sreću imala 3 godine garancije i počela bacati artefakte.

Reklamirao i uzeo RX480 8GB i još par stvari za tu lovu jer sam 280X uzeo polovnu za 1400kn staru par mjeseci,a na računu je bilo preko 2600kn napisano ako se ne varam.

GTA 5 CRO pet 3.3.2017 00:26

znaci temp nekako jako brzo dodu do 77c i onda se zacvika , sad nez jedino da li bi pomogao reball ili reflow da se napravi , cak bi kupio i novi gpu chip stv volim tu grafulju zbog izgleda i svega i ne da mi se sad ju bacit u kos :(

Stjepanj pet 3.3.2017 00:30
GTA 5 CRO kaže...

znaci temp nekako jako brzo dodu do 77c i onda se zacvika , sad nez jedino da li bi pomogao reball ili reflow da se napravi , cak bi kupio i novi gpu chip stv volim tu grafulju zbog izgleda i svega i ne da mi se sad ju bacit u kos :(

 aj dok grafa radi probaj je malo s prstima po pcb-u stisnuti, tako bi mogao otkriti gdje ima hladni lem, mozes je odnijeti u neki servis da ti tamo to provjere tj probaju popraviti!

evo javi se ovom mislim da oni to rade u servisu!lp

Stjepanj pet 3.3.2017 00:37
GTA 5 CRO kaže...

ma znam njih , slao sam

im prije graficke isto 

nego da se da to reballati koliko je to sigurno i da li je to kao na onim ps3 fatovima

sta se moze vratit nakon nekog vremena ?

 pa kaj mozes riskirati, ak uspije platis ak neuspije isti drek ionako ti gpu ne radi i krepat ce uskoro, tak je i moja jedan odapela!lp

Stjepanj pet 3.3.2017 00:46
GTA 5 CRO kaže...

koju ti sad grafu imas ? sjecam se dok smo cpu kupovali od tebe  imo si asusovu neku 280x ja msm haha

 niti jednu! trazim neku! ma 280x sam imao valjda 20komada..ps. koji si cpu uzeo od mene?

Kamikaza1600vti pet 3.3.2017 12:59
GTA 5 CRO kaže...

promjenio i pastu i termalne padove, sad ju ne koristim , istekao sam ju da ne rikne jos do kraja , dat cu je nekom reballati ili nesto

 ma de glup sam

sad kad sam vidio post sjetio sam se i da sam procitao drugi post u temi

ansha sri 22.3.2017 17:55
GTA 5 CRO kaže...

promjenio i pastu i termalne padove, sad ju ne koristim , istekao sam ju da ne rikne jos do kraja , dat cu je nekom reballati ili nesto

Probaj underclockat jezgru na 1000mhz i memoriju na 1450mhz..