Grafičke kartice

Pregrijavanje graficke kartice gtx 1060 i i7 8700

Pqbasic sub 15.6.2019 12:53

Znaci cim krenem da igram npr counter strike: global offensive temperatura gpu ne pada ispod 75 stupnjeva a vecinom je oko 82 do 85, procesor vrti oko 65 ali dodje nekad i do 82 i on

Imam obicne fanove, komp je kupljen gotov imam jos garanciju na komp do 16/6/2020

Ako neko zeli slike kompa uslikat cu

 

hahhaajaads sub 15.6.2019 13:05
Pqbasic kaže...

Znaci cim krenem da igram npr counter strike: global offensive temperatura gpu ne pada ispod 75 stupnjeva a vecinom je oko 82 do 85, procesor vrti oko 65 ali dodje nekad i do 82 i on

Imam obicne fanove, komp je kupljen gotov imam jos garanciju na komp do 16/6/2020

Ako neko zeli slike kompa uslikat cu

 

 Koje kuciste imas ? Jel imas ventilatore za upuh/ispuh zraka ? Da li imas stock hladnjak na procesoru ? Za graficku bi u ovim danima pomogao jedino znaci bolje kuciste sa ventovima i namjestanje fan curvea. Za procesor i onda aftermarket hladnjak tipa lc cc 120.

Anđeo bez falinge sub 15.6.2019 13:22
Pqbasic kaže...

Da, zablindirana je garancijom

 taman još godinu dana..

otvori ti stranicu kućišta, tko ih j*** i provjeri sve što je napisano... velike vrućine su,a  računalo nije održavano !!! sjebat ćeš nešto pa ćeš tek imati problema...

hahhaajaads sub 15.6.2019 13:37
Pqbasic kaže...

erazer x67032 Imam ventilatore, imam stock hladnjak. Problem je sto ne smem otvarati komp zbog garancije, jedino ako je bas neki veliki problem onda bi otvorio. 

 Koliko znam, ti ne gubis garanciju kad otvoris kuciste, nego gubis garanciju na onu besplatnu dijagnostiku ili tak nesto, ovak ak otvoris garancija na komponente ti ostaje. 

 

A iskreno i to je kuciste problem, nije prozracno... Kupis LC CC 120 za 170kn, ak mozes neko kvalitetnije kuciste a ako ne onda napravi fan curve na grafickoj i otvori tu stranicu.