Grafičke kartice

NVIDIA - Topic o driverima

CyberDemonVZ pet 8.3.2019 16:15
Promster kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Ne treba iskočiti.

Probaj pogasiti sve programe u pozadini pa onda probaj.

 Ma stvarno se rijetko događa, nije neki problem, a ljen sam gasiti pa ponovo paliti kasnije.

 

 

Bez brige, samo restartaš PC, sve će se ponovo uključiti.

CyberDemonVZ uto 23.4.2019 19:06

430.39

https://www.nvidia.com/Download/driverResults.aspx/146343/en-us

 

 

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases, including Virtual Reality games. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Game Ready
Provides the optimal gaming experience for Mortal Kombat 11, Anthem, and Strange Brigade

Gaming Technology
Includes support GeForce GTX 1650 desktop, and GeForce GTX 1660 Ti and GTX 1650 notebook GPUs. 
Adds support for seven new G-SYNC compatible monitors
Adds support for Windows 10 May 2019 Update (including Variable Rate Shading)

Apocalypso722 sub 4.5.2019 15:58

Još uvijek na starim driverima, 419.35. Uvijek tak malo pričekam da vidim ima li problema kad neki novi dođu.

 

Tako sam čekao i s ovim 430.39, zbog prijavljenih problema s visokim radom CPUa, konst 20% utilisation u Idleu.

 

Desilo li se to komu ? I jesu li riješili to ?

Jakovp pet 10.5.2019 09:00
war3_tft kaže...
Jakovp kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

 

Navodno u World War Z daje do 18% bolje rezultate.

 

Još najbolje da ne, bili su očajni lol.

 

 Ovo je i meni odmah proslo kroz glavu. 

 

Jel WW Z Vulkan il?

 

Ima vulkan i dx11, u vulkanu je vega 56 bila ti negdje sa 2080ti. U DX11 je vega 64 bila blizu 2080ti ako se ne varam, tako da u svakom slučaju je trebalo poboljšanje.

Cansee pon 17.6.2019 14:12
CyberDemonVZ kaže...

Nisi krivo shvatio, tako su i rekli.

Da, sad ga podržavaju i 10xx kartice. Ne znam dal i igra mora podržavati, ili je na razini drivera. Vjerojatno ovo drugo.

 

sve sam se nešto lomio da kroz nekoliko mjeseci zamjenim svoju gtx 1080 za rtx 2080, da dočekam fino novi CoD i Cyberpunk 2077, ali znači i na ovoj bi mogao vidjeti o čemu se tu točno radi, barem otprilike.

 

a to nema nikakve veze s monitorima ili? odnosno, nema nekakvih novih monitora koji to podržavaju, kao što za hdr moraš imati monitor?

NoDe31 sri 21.8.2019 01:21

"Nvidia is releasing a big driver update for its graphics cards to coincide with Gamescom this week. Dubbed the “Gamescom Game Ready Driver,” the 436.02 update includes a new ultra-low latency mode, integer scaling, and a new Freestyle sharpening filter. Nvidia is also promising up to 23 percent framerate improvements for Apex Legends, Battlefield V, Forza Horizon 4, Strange Brigade, and World War Z."

 

 

LINK

 

Jedan poprilično dobar update...

Za razliku od AMDa ovdi "Low Letency Mode" i "Sharpen Freestyle filter" rade u svim igrama bez obzira na API (DX9,DX11,DX12 i Vulkan)

XXX sri 21.8.2019 09:47

Ja kliknem na kućicu da želim instalaciju na čisto u samim nvidja driverima, nikakav safe mod niti DDU od kako skužio za tu opciju. Od onda niokavih problema, kad sam ih nadograđivao imao sam razna sranja, poput neprepoznavanja drugog ekrana i sl.

Jack Sparrow sri 21.8.2019 09:49
MEGATAMA kaže...

Ekipa dali na wins 10 drivere instalirate iz safe moda prethodnim brisanjem sa DDU ili?

Tako sam radio na predhodnim winsima.....

 Već odavno su iz Nvidia napisali da to što ljudi rade je potpuno nepotrebno jer ti driveri sve to sami maknu. Pogotovo ako izabareš clean install kod instalacije drivera.

MEGATAMA sri 21.8.2019 10:22
XXX kaže...

Ja kliknem na kućicu da želim instalaciju na čisto u samim nvidja driverima, nikakav safe mod niti DDU od kako skužio za tu opciju. Od onda niokavih problema, kad sam ih nadograđivao imao sam razna sranja, poput neprepoznavanja drugog ekrana i sl.

 Napravio sam ovako.

4mal pet 23.8.2019 17:41

Isprobao sam novog wulfa-YB i onaj ultra low letancy mode, isss sada pokretki idu puno preciznije i gladje(gamepad) ,

Bravo NV i dobio sam 15 fpsa boosta u 4k all max,dok na starim oko 130, a sad 150-160 max 

MEGATAMA ned 25.8.2019 12:17
4mal kaže...

Isprobao sam novog wulfa-YB i onaj ultra low letancy mode, isss sada pokretki idu puno preciznije i gladje(gamepad) ,

Bravo NV i dobio sam 15 fpsa boosta u 4k all max,dok na starim oko 130, a sad 150-160 max 

Taj dio za fps boost u driverima za Wolfa sam propustio,15fps je puno.