Grafičke kartice

Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/

Afro_Deco uto 17.9.2019 18:38

Bok ekipa. Kupio sam navedenu karticu medutim uz nju ne dode nikakav software za pracenje temperature, clockanje i sl. kao sto je npr. za gainward EXPERT Tool. Na netu ne mogu pronac nikakvu informaciju vjerovatno sto ju proizvodi kineska firma koja nije bas popularna na zapadu. Molim pomoc :)

Promster uto 17.9.2019 19:09
Afro_Deco kaže...

Bok ekipa. Kupio sam navedenu karticu medutim uz nju ne dode nikakav software za pracenje temperature, clockanje i sl. kao sto je npr. za gainward EXPERT Tool. Na netu ne mogu pronac nikakvu informaciju vjerovatno sto ju proizvodi kineska firma koja nije bas popularna na zapadu. Molim pomoc :)

Ako RTX 2060 ima 8GB VRAM-a bome je 'kineska'...Skini MSI Afterburner, to je najbolji alat za praćenje GPU-a, sve ostalo je više manje smeće.

Afro_Deco uto 17.9.2019 19:50
NoDe31 kaže...

Colorful nema nikakav svoj software za to što ti želiš, znam jer i sam imam njihovu RTX 2070... Skini MSI Afterburner, radi bez ikakvih problema...

 Jesam i radi odlično. Kakva su tvoja iskustva s tim proizvođačem ?

NoDe31 uto 17.9.2019 22:14
Afro_Deco kaže...
NoDe31 kaže...

Colorful nema nikakav svoj software za to što ti želiš, znam jer i sam imam njihovu RTX 2070... Skini MSI Afterburner, radi bez ikakvih problema...

 Jesam i radi odlično. Kakva su tvoja iskustva s tim proizvođačem ?

 Radi kak treba da radi... Ništa posebno... Makar su sa Nvidijine strane po pitanju cijene najbolji...