GPS

Vivax viaGPS 350 i svi drugi uređaji + windows

sini ned 8.3.2009 20:40

Veliki pozdrav svima na forumu

Posto sam novi a imam probleme kao i većina Vas imam pitanje i zamolbu .Imam vivax 350 radi super ali ga nemogu cackat sa pc nime nemam softwer za radu na pc tako da kad ga skopcam sa usb nista se ne dogada a sa njim nisam dobio cd pomoc di skinut cardinal ili sto drugo za rad imam windous xp

dadododo ned 8.3.2009 21:36
berni kaže...

ako imate Vivax navigacijski sustav

imam tu super stvar za vas

vivax_via_GPS_karte.rar

http://rapidshare.com/files/150112141/vivax_via_GPS_karte.rar

 

skini, raspakiraj i stavi na SD karticu

 

imaä onda super stvar, windows, igo ,shell, dodatne karte, morske karte , itd

 

kod mene rade i videoclipovi koje sam konvertirao i stavio na SD karticu

jer windows ima i mediaplayer.

 

kad skinete SD karticu , uređaj radi po starom

 

 

 nisam bas sve shvatio,dali su to nove karte ili sta za vivax,i dali radi na vivax cardinale 2.6????
Zli Brat čet 9.4.2009 19:32

Imam Vivax viaGPS 350 i kad ga upalim nakon što krene startati Cardinale javi mi grešku:


Fatal Application Eror
Application Cardinale.exe has performed an illegal operation and will be shut down. If the problem persists, contact the program vendor,
Program: Cardinale.exe Exception: 0xC00000FD Address: 802466E8

 

Ima li tko kakvu ideju što bi moglo biti, i još važnije, kako to riješiti? Naime, ne mogu maknuti tu grešku i to stoji na displayu tako da mi je navigacija totalno neupotrebljiva.

Badjo pon 29.6.2009 12:40

Probao, radi odlično, samo me nešto zanima, ako želim dopunjavati dodatnim kartama, kako ću to pored ove kartice koje je već unutra, ili ima način da na jednu veliku SD karticu stavim i programčić i dodatne karte i da to sve šljaka.

mali78 uto 19.1.2010 17:07

Imam problem, kad god uključim navigaciju dok ne uhvati signal GPS-a- sve je u redu, ali nakon nekoliko sekundi sve se zamrzne. Ima li još netko isti ili ličan problem ili ako ga je uspije riješiti neka mi se javi.

icanic uto 27.1.2015 09:43

Pozdrav!

Dali netko zna kako otkljucati Vivax viagps 350 i staviti shell na njega. Sve sto sam nasao na netu preusmjerava na gps4us.org forum a taj forum je zatvoren te link ne radi.

I ako mi netko moze reci koje su zadnje, najbolje karte koje idu na njega (IGO ili nesto drugo)

Hvala!