GPS

Preporuka navigacije za Android ?

dadn pon 18.1.2016 11:38

besplatno Here Maps (ne zaboravi skinuti karte za offline navigaciju)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps&hl=hr

 

može i iGO Primo, Copilot i Navigon su već spomenute...

 

(btw ako netko želi legalnu doživotnu licencu za Copilot sa kartama kompletne Europe + glasovna navigacija koja nije vezana samo uz jedan telefon odnosno OS, javite mi se u PP. nije pirat, legalno kupljeno a ne treba mi, košta oko 420 kn kad kupujete legalno, a ja dajem za 200 kn. Copilot račun sa licencom se može koristiti na WP, Android i iOS)

Astrates pon 7.3.2016 14:16

Sygic je isproban i na ruti Beograd-Sarajevo, ako je tamo besprijekorno radio, sve ostalo je mačji kašalj. Imaš sedam dana džabe sve, a nakon toga, iskreno, nemam pojma zašto treba platiti, jer meni radi normalno. Instalirao sam ga na preporuku frenda Slovenca, evo, preručam dalje.

dadn pon 7.3.2016 14:43
Astrates kaže...
Sygic je isproban i na ruti Beograd-Sarajevo, ako je tamo besprijekorno radio, sve ostalo je mačji kašalj. Imaš sedam dana džabe sve, a nakon toga, iskreno, nemam pojma zašto treba platiti, jer meni radi normalno. Instalirao sam ga na preporuku frenda Slovenca, evo, preručam dalje.

 Sygic možda po glavnim cestama i većim gradovima dobar ali kad ideš Bogu iza leđa (a naročito kada trebaš ići manje važnim putovima) onda vidiš da baš i ne radi najbolje i vodi te na važnije ceste što bezveze produljuje samu vožnju... Here mi radi bolje od toga npr barem u HR... u biti, svi oni imaju iste ili slične karte, ali ono što ih razlikuje je njihova pamet, tj. način kako izračunavaju rutu