GPS

Garmin nuvi 250W za neznalice

Rookie2010 pon 13.5.2019 12:15

1. Da li mogu na stari, nikada ažuriran uređaj instalirati noviju verziju mape od one koju uređaj traži (City Navigator Europe NT 2008)

2. Od navedene više me zanima instalacija mape koja je sadržavala područja bivše Jugoslavije (čini mi se da se zvala Adria Route) koju sam koristio na Nuvi 710

3. Može li to ikako bez love - penzija i nije baš nešto...

Old Iggy pon 13.5.2019 12:18
Rookie2010 kaže...

1. Da li mogu na stari, nikada ažuriran uređaj instalirati noviju verziju mape od one koju uređaj traži (City Navigator Europe NT 2008)

2. Od navedene više me zanima instalacija mape koja je sadržavala područja bivše Jugoslavije (čini mi se da se zvala Adria Route) koju sam koristio na Nuvi 710

3. Može li to ikako bez love - penzija i nije baš nešto...

Taj uređaj se itekako da službeno nadograditi na najnovije mape.

Pitanje je samo može li se negdje skinuti nešto.

Provjeri na Garminovim stranicama koje mape su u igri i pošto.

zuzo pon 13.5.2019 22:34
Rookie2010 kaže...

1. Da li mogu na stari, nikada ažuriran uređaj instalirati noviju verziju mape od one koju uređaj traži (City Navigator Europe NT 2008)

2. Od navedene više me zanima instalacija mape koja je sadržavala područja bivše Jugoslavije (čini mi se da se zvala Adria Route) koju sam koristio na Nuvi 710

3. Može li to ikako bez love - penzija i nije baš nešto...

 moze sve samo ako znas kako !?

ali posto mirovina mala,  onda moze i na poklon !!

skini na netu Program-Garmin Express , instaliraj na Pc, spoji garmin na pc i prati upute na Garmin Express-u , ili preko MapSource sam napraviti mape koje ti trebaju !?

novije mape su ; City Navigator Europe NT 2019.20 (unlocked), ili se javi nekom tko razumije tu materiju !?