djdomi ned 5.12.2010 14:07

ja ju uvijek idem pogledat na fox crime i uvijek prođe dok se ja ponovo sjetim :D

baš me zanima kakva je serija, kažu da je bolja i od nekih filmova...

downloado bi, al nemam tolko prostora na hdd..jedino da skinem jednu, brišem, skinem drugu, brišem...

Bojko ned 5.12.2010 15:01

Torrent rari redovito, danas izlazi nova 6 ta epizoda.
Serija, je za sad jako dobra, treba navuć temu oko zombija, koja je obrađena i prožvakana, ali barem su se vratili "original" zombi, ovi koji trće i sl. Stari poluraspadniti spori zombi koji samo te žele papati.. Inaće ja sam obožavatelj horrora, posebno zombija, samo što takvi filmovi niše nisu u "modi", danas je to više stvaranja osjećaja gađenja u gledatelja, nego pokušaj stvaranja straha. Nadam se da se serija ne bude pojela sama i redatelji i scenaristi pogubili.

$rky sub 26.11.2011 01:41
Jack Sparrow kaže...

Da, malo, po malo serija počinje ličiti na sapunicu.

 Ova Sofija ak ne misli ostarit snimajući nastavke...nek se sama pojavi....

a i pravi dokaz da žene nemogu bez k.....:) sad se ljepo vidi... hahaha

bancic123 ned 27.11.2011 16:59
$rky kaže...
Jack Sparrow kaže...

Da, malo, po malo serija počinje ličiti na sapunicu.

 Ova Sofija ak ne misli ostarit snimajući nastavke...nek se sama pojavi....

a i pravi dokaz da žene nemogu bez k.....:) sad se ljepo vidi... hahaha

haha,tocno to...a ovaj stari debil cuva zombije u staji....

$rky sri 30.11.2011 12:49
Domido kaže...

Brutalna ova 7. epizoda, nakon zadnje 2-3 pomalo usporene, ova nagovještava jaaako zanimljive stvari, jedva čekam :)

Ovu sa tvog avatara bi trebalo tako poprat....bez obzira sto imam iphone :)

evo jednostavno sam moro to napisat sad mozemo dalje o seriji....:):)

Volume sri 30.11.2011 13:34

Evo i ja pogleda 7. epizodu i moram priznati da je bolja od ovoga što sam do sada vidija. Pogotovo je kraj jeb*n. I fala qurcu da se više nema traženja one male

iAvenger sri 30.11.2011 21:13

Gledao sam prvu sezonu prek ljeta, i sad drugu sezonu od prve do ove zadnje sedme epizode. Vidi se malo da su pretvorili u sapunicu ali nema veze, pošto je to jedina zombie apocalypse serija igdje bolje je i to nego ništa. Ali vjerujem da će to popraviti u nadolazećim epizodama i nadam se trećoj sezoni.

xRyder pon 5.12.2011 16:40

Imam jedno pitanje u vezi serije i sada ove iduce (8.) epizode. 

 

Koliko znam serija ide u Americi svaku nedjelju u 9 navecer, i na torrente dolazi par sati poslije, a koliko vidim jucer nije bila.

Trazio sam malo po netu i nasao trailer za iducu epizodu (LINK) i kazu da ta epizoda izlazi 12.2.2012. Dal' netko zna cemu stanka od 3mj izmedju 7-8 epizode? {#}

 

 

Inace, serija je stvarno odlicna.