Hyperion sub 15.10.2016 15:15
filipvk1000 kaže...

Ima li na ovom forumu SW fanova? Ili sam ja među rijetkima na BUG-u koji prati sva SW dešavanja,i ogromni fan SW-a?

 

16.12. ove godine izlazi Rogue One: A star wars story,i hype je i više nego velik. Jučer je izašao posljednji trailer.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sC9abcLLQpI

Nemam nikakva očekivanja i uopće ne isčekujem ovaj film, ali ću ga pogledati jer je Star Wars.

 

Jedini način na koji mi se mogu iskupit nakon onog ispljuvka zvanog The Force Awakens je da Darth Vader na kraju ovog filma odriješi muka ovu ekipu nakon što ukradu planove zvijezde smrti.

NiramX ned 16.10.2016 00:30
Hyperion kaže...
filipvk1000 kaže...

Ima li na ovom forumu SW fanova? Ili sam ja među rijetkima na BUG-u koji prati sva SW dešavanja,i ogromni fan SW-a?

 

16.12. ove godine izlazi Rogue One: A star wars story,i hype je i više nego velik. Jučer je izašao posljednji trailer.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sC9abcLLQpI

Nemam nikakva očekivanja i uopće ne isčekujem ovaj film, ali ću ga pogledati jer je Star Wars.

 

Jedini način na koji mi se mogu iskupit nakon onog ispljuvka zvanog The Force Awakens je da Darth Vader na kraju ovog filma odriješi muka ovu ekipu nakon što ukradu planove zvijezde smrti.

 

A što je točno u TFA bilo toliko loše? 

del4nec ned 16.10.2016 01:34

Jedva čekam ovaj film stvarno imam dobar osjećaj za njega.

Meni je TFA ok, ali ima nekoliko stvari koje baš smetaju (imho). Prvo film je kao reboot originala, od tog silno bogatog svijeta da nisu mogli nešto originalnije izvesti je glupavo. Rey prebrzo levelira(cheatovi?) i Kylo je prevelika khm.. curica...

Hyperion pon 17.10.2016 00:30
del4nec kaže...

Jedva čekam ovaj film stvarno imam dobar osjećaj za njega.

Meni je TFA ok, ali ima nekoliko stvari koje baš smetaju (imho). Prvo film je kao reboot originala, od tog silno bogatog svijeta da nisu mogli nešto originalnije izvesti je glupavo. Rey prebrzo levelira(cheatovi?) i Kylo je prevelika khm.. curica...

Uz to bih dodao:

 

- Treća zvjezda smrti. Jel budemo u 9. dijelu ugledali i StarKiller II bazu, veličine Sunca?

- Bezvezna smrt Hana. Međutim ajde dobro, lik je prisiljavao producente da ga ubiju, još od originalnih filmova.

- Rey je ono wtf! Cijeli život tamo skuplja dijelove po pustinji, pa odjednom zna pilotirat svemirskim brodom, mačevat se i koristit silu bolje nego neki jedi masteri.

- Kylo Ren je sramota. Lik pobijesni ko malo dijete pa uništava konzole po brodu.

- Gdje su kapitalni brodovi? Zar se pobunjenici sastoje samo od 20 X-Wingova? X-Wingovi su doživjeli manji facelift kao i Tie Fighteri, a onaj jedan jedini Star Destroyer što su prikazali je također manji facelift.

- Kad smo kod pobunjenika, zašto se uopće zovu tako? Gdje je u svemu tome republika i prava flota/vojska?

- Snoop Doog ilitiga Snooky, are you fucking kidding me?
- Kao što je već rečeno, radnja je copy-paste epizode 4. Nema skoro ničeg novog.

- Luke Skywalker se duri na otoku dok se ovi bore protiv ostataka carstva

- Captain Phasma, vjerovatno najgori character ikada. Koliko su je samo u trailerima prikazivali da bi tako jadna ispala.

- Odakle im Anakinov lightsaber kad je pao u plinovitog diva (Bespin) u epizodi 5?

itd.

 

Da je ovo Star Trek, razapeli bi ga.

 

Što se tiče Rogue One, barem ga neće režisirati JJ. Abrams, kao ni epizodu 8.

filipvk1000 uto 18.10.2016 14:36
Hyperion kaže...
del4nec kaže...

Jedva čekam ovaj film stvarno imam dobar osjećaj za njega.

Meni je TFA ok, ali ima nekoliko stvari koje baš smetaju (imho). Prvo film je kao reboot originala, od tog silno bogatog svijeta da nisu mogli nešto originalnije izvesti je glupavo. Rey prebrzo levelira(cheatovi?) i Kylo je prevelika khm.. curica...

Uz to bih dodao:

 

- Treća zvjezda smrti. Jel budemo u 9. dijelu ugledali i StarKiller II bazu, veličine Sunca?

- Bezvezna smrt Hana. Međutim ajde dobro, lik je prisiljavao producente da ga ubiju, još od originalnih filmova.

- Rey je ono wtf! Cijeli život tamo skuplja dijelove po pustinji, pa odjednom zna pilotirat svemirskim brodom, mačevat se i koristit silu bolje nego neki jedi masteri.

- Kylo Ren je sramota. Lik pobijesni ko malo dijete pa uništava konzole po brodu.

- Gdje su kapitalni brodovi? Zar se pobunjenici sastoje samo od 20 X-Wingova? X-Wingovi su doživjeli manji facelift kao i Tie Fighteri, a onaj jedan jedini Star Destroyer što su prikazali je također manji facelift.

- Kad smo kod pobunjenika, zašto se uopće zovu tako? Gdje je u svemu tome republika i prava flota/vojska?

- Snoop Doog ilitiga Snooky, are you fucking kidding me?
- Kao što je već rečeno, radnja je copy-paste epizode 4. Nema skoro ničeg novog.

- Luke Skywalker se duri na otoku dok se ovi bore protiv ostataka carstva

- Captain Phasma, vjerovatno najgori character ikada. Koliko su je samo u trailerima prikazivali da bi tako jadna ispala.

- Odakle im Anakinov lightsaber kad je pao u plinovitog diva (Bespin) u epizodi 5?

itd.

 

Da je ovo Star Trek, razapeli bi ga.

 

Što se tiče Rogue One, barem ga neće režisirati JJ. Abrams, kao ni epizodu 8.

 

TFA je i po mom mišljenju bio malo veće razočarenje,radnja se prebrzo odvija,ali pošto je to tek uvod u novu triologiju,nekako i razumijem.

Ali da,Kylo Ren je such a pussy,k'o malo dijete.

Kylo Ren je bio Lukeov padawan,te nakon što ga je Snoke prebacio na tamnu stranu,ubio je sve Luke-ove ostale padawane. Zbog tog gubitka Luke je na tom otoku,valjda overthinka i razmišlja o meaning of life,ko će ga znat.

Što se tiče Rey,postoje teorije da je i nju Luke obučavao kao malu,i da je ona jedina preživjela od njegovih padawana,te da se ona zapravo prisjeća stvari sa treninga,zato i brzo uči koristit silu. Postoje i teorije da je Rey zapravo reinkarnacija Anakina Skywalkera,samo ovoga puta da ispravi stvar i ispuni proročanstvo o donjošenju ravnoteže sile. Zato Rey brzo uči koristiti silu,zato zna jako dobro pilotirati itd. Tu teoriju potvrđuje i princeza Leia,kada Rey na kraju filma dolazi na pobunjeničku bazu,a Leia joj 'daje pogled' koji govori kao da zna puno o njoj iako ju prvi puta vidi. Kao da zna da je to reinkanirani Anakin. Ali to je zasad samo teorija,jedna među mnogima.

 

Supreme Leader Snoke,još se nezna tko je. Samo se zna da je on prebacio Ben Solo-a,a.k.a. kylo ren-a na tamnu stranu. Vidit ćemo više u 8. ep. Sviđa mi se i teorija da je Snoke zapravo Mace Windu,koji želi osvetu jer mu je Anakin odsjekao ruke i dopustio da ga Palpatine derne strujom. Pošto je to bilo u visokoj zgradi,i kako ga je Palpatine izbacio iz zgrade,to bi objasnilo deformirano lice Snoke-a. Snoke u jednom dijelu u filmu kaže kako je doživjeo i uzdizanje i pad carstva. Znači duže vrijeme je tu,samo je čekao pravu priliku.

Također,postoji i teorija da je Snoke zapravo Jedi master Syfo Dias (valjda se tako piše). On je započeo proizvodnju klonova na planetu Caminu,ali pošto se vijeće Jedija nije slagalo s time,on je napustio jedi vijeće. Darth Tyranus a.k.a. Count Dooku ga je,nakon što se Syfu Diasu brod srušio,zatočio i tržao kao zatvorenika puno puno godina,mučio ga i koristio za informacije. Ljut,jer ga Jediji,koji sada koriste vojsku klonova za koju je ON zaslužan,nisu došli spasiti,kada pobjegne odluči se osvetiti. Mrzi i Sithove,i Jedije.

Ovo su samo teorije koje su najpopularnije,ali vidit ćemo sve u 8. ep.

 

Što mislite o tome da je Finn force sensitive? "There's been an awakening,have you felt it?" rečenica je na početku filma,te nakon par minuta Finn "dolazi sebi" i shvaća da ne želi raditi to što radi. Rey se tek kasnije prikazuje.

 

Što se tiče Rogue One-a,potvrđeno je da se radnja odvija samo nekoliko dana prije Nove Nade tj. ep. 4.

Hyperion uto 18.10.2016 20:50
filipvk1000 kaže...

 

Nego, tu ima kontradikcija. Kylo Ren može ubijat malu djecu, svoje prijatelje/kolege, ali zato ima moralne dileme poslije.

 

Jednostavno ne dolazi u obzir da jedna osoba koja je također nadarena i cijeli život uči i koristi silu, izgubi od jedne balavice. To nikada neću prihvatiti. U A New Hope i Empire Strikes Back, Vader se poigrava sa Luke Skywalkerom. Kao što bi trebao i ovdje biti slučaj.

 

To su sve teorije, koje vjerojatno nikada neće držati vodu. Za tu teoriju da je Snooky zapravo Mace Windu ili Syho Dias, nisam još čuo.
Otkud se samo pojavio taj Snooky, ne znam, ali bezveze mi je to sve.

 

Pa Ben/Kylo je force sensitive, ipak je potomak Skywalkera, kakve to veze ima? Ili će ići po nekoj normalnoj copy-paste liniji gdje će sve više manje kopirat od originalne trilogije, ili će staviti i poneki twist. Treba uzeti u obzir da je to Disney i da je novi Star Wars komercijala i ne treba se previše nadati nekom remek djelu. Samo ćete se manje sikirat poslje.

filipvk1000 uto 18.10.2016 23:03
Hyperion kaže...
filipvk1000 kaže...

 

Nego, tu ima kontradikcija. Kylo Ren može ubijat malu djecu, svoje prijatelje/kolege, ali zato ima moralne dileme poslije.

 

Jednostavno ne dolazi u obzir da jedna osoba koja je također nadarena i cijeli život uči i koristi silu, izgubi od jedne balavice. To nikada neću prihvatiti. U A New Hope i Empire Strikes Back, Vader se poigrava sa Luke Skywalkerom. Kao što bi trebao i ovdje biti slučaj.

 

To su sve teorije, koje vjerojatno nikada neće držati vodu. Za tu teoriju da je Snooky zapravo Mace Windu ili Syho Dias, nisam još čuo.
Otkud se samo pojavio taj Snooky, ne znam, ali bezveze mi je to sve.

 

Pa Ben/Kylo je force sensitive, ipak je potomak Skywalkera, kakve to veze ima? Ili će ići po nekoj normalnoj copy-paste liniji gdje će sve više manje kopirat od originalne trilogije, ili će staviti i poneki twist. Treba uzeti u obzir da je to Disney i da je novi Star Wars komercijala i ne treba se previše nadati nekom remek djelu. Samo ćete se manje sikirat poslje.

 Što se Luke-a tiče,smatra se da je jedan od najmočnijih Jedija ikad. Ne samo što je učio mlade padawane nego je i pronašao nove načine za koristit silu. Na početku filma Kylo Ren je zaustavio (neznam profi naziv) "metak" (obojani onaj,jel) koji je opalio Poe Dameron. To je dosad neviđeno,i pretpostavljam da ga je to Luke naučio.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-xBRxofNI3Y

https://www.youtube.com/watch?v=wlYBVYgFzAU

 

Pročitaj opet,napisao sam da je Finn force sensitive,Kylo je očit.

Hyperion uto 18.10.2016 23:22
filipvk1000 kaže...

 Što se Luke-a tiče,smatra se da je jedan od najmočnijih Jedija ikad. Ne samo što je učio mlade padawane nego je i pronašao nove načine za koristit silu. Na početku filma Kylo Ren je zaustavio (neznam profi naziv) "metak" (obojani onaj,jel) koji je opalio Poe Dameron. To je dosad neviđeno,i pretpostavljam da ga je to Luke naučio.

 

Pročitaj opet,napisao sam da je Finn force sensitive,Kylo je očit.

Istina, my bad, stvarno si napisao Finn. Valjda je to toliko nemoguće da je moj mozak pročitao to kao lapsus XD

 

Sve knjige su proglasili non-cannon čim je Disney kupio Star Wars franšizu od Lucasa.

 

Ne sjećam se baš, ali ako su likovi u samim filmovima rekli da je Luke najjači jedij ikada, vjerojatno pričaju gluposti. Zašto? Zato jer je povijest Jedija duga više tisuća godina i sigurno je bilo i jačih od njega. Većina likova u filmu misli ujedno da je sila samo mit, pa kako bi znali išta o povijesti jedija i sithova? Dovoljno je odigrat jedan od KOTOR-a ili TOR da bi proširio horizonte, makar su i oni non-cannon vjerojatno.

 

To zaustavljanje metaka je radio i Vader u petoj epizodi, jedino što ih nije zaustavio u zraku. Također se možda čini da ih je zaustavio sa svojom protezom/kibernetskom rukom, ali ja mislim da nije. Blaster bi mu tu kibernetsku ruku odvalio, sigurno je silu koristio. Moraš razmišljat na način da tada nisu efekti bili dobri kao danas.

https://www.youtube.com/watch?v=uHH6YVHGh90

zmac sri 19.10.2016 08:55

Kao obožavatelj sam puno više očekivao od filma. Pobjeda pobunjenika i svrgavanje Dart Wadera u epizodi VI je ipak bila velik događaj u galaksiji, da bi se samo par godina poslije samo nekolicina njih toga sjećala. Zar nisu tim događajem pobunjenici trebali prestati biti pobunjenici.

 

Prince-Artas sri 19.10.2016 09:41
del4nec kaže...

Kak vam se sviđa animirana serija rebels?

 Pogledao sam 1. sezonu, i bolja mi je od prethodne (Clone Wars) jer je manje djetinjasta, mada bi bilo bolje da je još ozbiljnjija i mračnija. Serija se ubraja u službeni kanon pa se mora gledat

Hyperion sri 19.10.2016 11:07

Pogledao sam nekoliko epizoda i ako sam nešto mogao zaključiti, to je da su Rebelsi namijenjeni za djecu.

 

The Clone Wars je daleko ozbiljniji i brutalniji, a i sama animacija mi je bolja.

 

BTW: "Tanki" svjetlosni mačevi užasno živciraju u Rebelsima. Tko se samo toga sjetio?

Prince-Artas sri 19.10.2016 11:15
Hyperion kaže...

 

 

The Clone Wars je daleko ozbiljniji i brutalniji, a i sama animacija mi je bolja.

 A ja imam suprotan dojam Clone Wars mi nije bio drag je priča bila dosta plitka, i previše epizoda je bilo samo za sebe. Čini mi se da je Rebels tu nešto bolji (ali ne dovoljno).

del4nec čet 20.10.2016 09:44

He, he o ukusima se ne raspravlja :) Meni su rebelsi bili razočaranje na početku od animacije pa do same radnje i likova. Tanke mačeve su skopirali iz epitode IV. Serija je brzo pokupila tempo i sad mi se jako sviđa. Drago mi je da su zadržali Hondo-a, to mi je najbolji lik iz obe serije.

TCW ima više nasilja, ali rebelsi mi imaju mračniji štih.

Hyperion čet 20.10.2016 23:41
del4nec kaže...

He, he o ukusima se ne raspravlja :) Meni su rebelsi bili razočaranje na početku od animacije pa do same radnje i likova. Tanke mačeve su skopirali iz epitode IV. Serija je brzo pokupila tempo i sad mi se jako sviđa. Drago mi je da su zadržali Hondo-a, to mi je najbolji lik iz obe serije.

TCW ima više nasilja, ali rebelsi mi imaju mračniji štih.

Vidio sam kasnije da se i Darth Vader pojavljuje, pa možda i ja to sve odgledam.

 

Jel vama više nije glupo da "the good side" uvijek uspije pobjeći ili pobjediti? Daj mi više Darth Vadera i seriju kako uspješno obavlja svoj posao.

 

Mislim šta je on uopće u filmovima i animiranoj seriji pokazao uopće? Da uvijek faila i da ne može uhvatiti par rebela i Luke Skywalkera?

Zbog tog mi se i sviđao Episode III: Revenge of the Sith.

NiramX pet 21.10.2016 14:05
Hyperion kaže...

Pogledao sam nekoliko epizoda i ako sam nešto mogao zaključiti, to je da su Rebelsi namijenjeni za djecu.

 

The Clone Wars je daleko ozbiljniji i brutalniji, a i sama animacija mi je bolja.

 

BTW: "Tanki" svjetlosni mačevi užasno živciraju u Rebelsima. Tko se samo toga sjetio?

 

Rebels je "djetinjastija" serija od TCW, za što je vjeroajtno kriv Disney, ali druga i posebno treća sezona su veoma blizu potrebne ozbiljnosti. Neovisno o tome, u seriji se otkrivaju određene zanimljive canon stvari. Thrawn sam po sebi je dovoljna inicijativa za gledanje. 

Tallahassee pet 21.10.2016 14:35

.....danas su filmovi iz Marvel fransize, ono sto je SW bio nekada. Mozda i nije, ali ovaj forum (ako pogledate temu o filmovima) to dokazuje. Uglavnom stari fanovi (najvise oni originalni) najvise i iscekuju ove filmove. Skuzio sam da Hrvatska ima bas poprilicno malu zajednicu SW fanatika, sto za neke druge drzave i sredine to nije slucaj. Da bi se SW vratio na staze stare slave mora jednim od sljedecih filmova bas zaradom i gledanoscu - ubit marvele i slicne filmove koji su i oteli dobar dio fanova. Mislim da ce to Disneyu uspjeti samo ako se odreknu svoje filozofije da su oni iskljucivo za snimanje djecijih filmova.... pg13 je hebeni kamen spoticanja, a ni FA nije bio pg13, samo gluparije da bi se zadrzao "renome" firme.

 

Od Rogue Onea ocekujem puno - pa bi me mogao razocarati (nadam se da nece)..... od onoga sto je planirano, najvise me interesira film o Boba Fettu, koji ce se radit 100%, pitanje je kad - e za taj projekt ocekujem prvenstveno odlicnog rezisera.

NiramX pet 21.10.2016 14:44
del4nec kaže...

Da serija nije za publiku od 10 do 90 nego za nas starije konjeve bila bi vjerujem fenomenalna. Btw koji vam je najgori detalj u seriji? Meni helikoper lightsaberi...

 

Možda čitav dizajn, ali to je nešto što bi smo trebali zanemariti. U suprotnom, da, ovi "helikopteri" su posve neuvjerljivi. 

Hyperion ned 30.10.2016 17:44
del4nec kaže...

He, he o ukusima se ne raspravlja :) Meni su rebelsi bili razočaranje na početku od animacije pa do same radnje i likova. Tanke mačeve su skopirali iz epitode IV. Serija je brzo pokupila tempo i sad mi se jako sviđa. Drago mi je da su zadržali Hondo-a, to mi je najbolji lik iz obe serije.

TCW ima više nasilja, ali rebelsi mi imaju mračniji štih.

Odlučio sam dati još jednu priliku Rebelsima. Došao sam do S03E03 i mogu reći da sam promjenio mišljenje.

 

Serija je sada osjetno bolja i mračnija nego na početku. I dalje postoje neke glupe stvari poput tih "helikopter double sided ligtsabera" ili dosadnjikave epizode (koja serija nema?), ali preko njih se može prijeći.

 

Veliki plus za to što je Darth Maul s lakoćom ubio Inquisitore i što je Darth Vader sasvim druga razina za njih sve. Ima dosta referenci na star wars filmove što u govoru, prethodnim događajima ili igrama/EU (npr. Kannan = onaj slijepi jedi iz Star Wars The Force Unleashed).

 

Krajevi prve i druge sezone su super, a očekujem isto i od treće sezone.

 

Moja preporuka, samo prebrodite prvih nekoliko epizoda prve sezone.

NiramX ned 30.10.2016 18:12
Hyperion kaže...
del4nec kaže...

He, he o ukusima se ne raspravlja :) Meni su rebelsi bili razočaranje na početku od animacije pa do same radnje i likova. Tanke mačeve su skopirali iz epitode IV. Serija je brzo pokupila tempo i sad mi se jako sviđa. Drago mi je da su zadržali Hondo-a, to mi je najbolji lik iz obe serije.

TCW ima više nasilja, ali rebelsi mi imaju mračniji štih.

Odlučio sam dati još jednu priliku Rebelsima. Došao sam do S03E03 i mogu reći da sam promjenio mišljenje.

 

Serija je sada osjetno bolja i mračnija nego na početku. I dalje postoje neke glupe stvari poput tih "helikopter double sided ligtsabera" ili dosadnjikave epizode (koja serija nema?), ali preko njih se može prijeći.

 

Veliki plus za to što je Darth Maul s lakoćom ubio Inquisitore i što je Darth Vader sasvim druga razina za njih sve. Ima dosta referenci na star wars filmove što u govoru, prethodnim događajima ili igrama/EU (npr. Kannan = onaj slijepi jedi iz Star Wars The Force Unleashed).

 

Krajevi prve i druge sezone su super, a očekujem isto i od treće sezone.

 

Moja preporuka, samo prebrodite prvih nekoliko epizoda prve sezone.

 

Rahm Kota. Know your lore. ;) Meni je cijela prva sezona, osim zadnje dvije epizode, poprilično mediocre, a ostatak je, usudio bih se reći, bolji od filmova.

Hyperion ned 30.10.2016 18:55
NiramX kaže...

 

Rahm Kota. Know your lore. ;) Meni je cijela prva sezona, osim zadnje dvije epizode, poprilično mediocre, a ostatak je, usudio bih se reći, bolji od filmova.

Tko bi to sve zapamtio, a lik nije ni cannon. Ezru je također vjerojatno kopija Starkillera. Također ne bih se čudio da Ezra i Kannan poginu na kraju Rebelsa.

Sviđa mi se i ona epizoda kada Maul i Ezra spoje jedi i sith holocron. Ezra je tražio način kako poraziti Sithe, a holocroni su mu pokazali sliku "Twin Sunsa", što je garantirano Tatooine. Naravno svi znamo da je na Tatooineu Luke Skywalker, odnosno to rješenje koje je tražio. Samo zbog toga ću večeras pogledati Episode 4.

 

Baš sam upravo pogledao i zadnju epizodu (S03E05 - The Last Battle), vrlo dobar homage Clone Warsima. Super što su spomenuli i logični zaključak kako nisu ni klonovi ni separatisti pobjedili, već da su izigrani od novostvorenog carstva.

 

Još da nam je prava SW serija. Shvaćam zašto je nema, ipak takva serija bi trebala neviđen budžet ako želi biti na razini filmova/animirane serije. Tko zna, možda jednog dana.

filipvk1000 čet 15.12.2016 00:59

Gledao danas Rogue One u Portanovi u kinu.

Iskreno,mislim da mi je 3D nekako pokvario film,neznam,bilo mi je jako teško za gledati u 3D-u,teško za "pohvatat". 

 

Što se filma tiče - nije ni u jednom trenutku dosadan,priča je vrlo dobra,efekti,sve je za desetku. 

Neželim pisati spoilere,barem ne još...ali samo ću reći da je kraj filma brutalan! 

 

Sve u svemu,želim ga još jednom pogledati (čuj to jednom,bar 10 puta),ali na TV-u ili laptopu,bez ikakvog 3D-a i tih gluposti.

 

Ko je pogledo - kakvi su vaši dojmovi?

Yunfy-man čet 15.12.2016 06:35

3d je po meni najlošiji aspekt filma.
Ima puno mračnih scena gdje je slika pretamna i mutna. Inače film je bolji od zadnjeg nastavka: sila se budi. Problem je priča koja će biti nejasna ljudima koji nisu gledali star wars. A radnje u filmu ima stvarno puno.

NiramX čet 15.12.2016 08:48
Yunfy-man kaže...
3d je po meni najlošiji aspekt filma.
Ima puno mračnih scena gdje je slika pretamna i mutna. Inače film je bolji od zadnjeg nastavka: sila se budi. Problem je priča koja će biti nejasna ljudima koji nisu gledali star wars. A radnje u filmu ima stvarno puno.

 

Sasvim je izgledno da je većina gledatelja koji će pogledati Rogue One, da ne kažem gotovo svi, gledala stare filmove, tako da je ovaj dio koji nije zasigurno zanemariv.