RimSo uto 16.2.2010 22:59

Pošto ima tema o pronalasku i prijsjećanju neke stare igre da pokrenemo temu o pronalasku filmova koje smo slučajno pogledali a nemožemo se sjetiti naziva.

Pa da ja prvi počnem jer imam dva filma :

 

1.

 

Film sam gledao prije par godina možda i 10. Radnja ide ovako :

 

"Radi se o nosaču aviona koji je na moru i koji uleti u oluju nešto tipa zvana Plava rupa, i taj se nosaš odjednom nađe na mirnom moru al onda shvate da su se vratili u doba napada na perl Harbour..i sad fazon je da s tog nosača polijeću avioni modernog doba tipa Migovi i to a da ovamo kamikaze lete sa starim avionima..Pred kraj je nešto bilo da su oni spasili napad na harbour i nekog predsjenika i da su se vratili u normalno doba

 

2.

 

Radi se o nekoj ekipi koja ima kamp u kome vježbaju iskakanje padobranom tj. imaju neka takmičenja..i sad tu tajno uleti neki murjak da istraži glavnog vođu jer taj valjda dila drogu..i onda na kraju nes pobjede neki kup i taj se ubije

 

 

RimSo uto 16.2.2010 23:27
Lestat kaže...

Drugi bi mogao biti Point Break sa Keanu Reevesom

ili Drop Zone sa Wesleyem Snipesom

Drop Zone nije 100% jer nije glumio Wesley Snipes al ovaj Point je tak blizu al nije ni to..glavna uloga je imala plavu kosu a ovaj murjak sto je bio s njima je bio crn..i on je kao neki rival bio ovom u padobranstvu jer jer ovaj glavni imao neku točku koju niko nije smio izvest..naravno neki privatni avion iz kojeg su iskakali je bio u igri..

thuglife sri 17.2.2010 00:03
RimSo kaže...

Pošto ima tema o pronalasku i prijsjećanju neke stare igre da pokrenemo temu o pronalasku filmova koje smo slučajno pogledali a nemožemo se sjetiti naziva.

Pa da ja prvi počnem jer imam dva filma :

 

1.

 

Film sam gledao prije par godina možda i 10. Radnja ide ovako :

 

"Radi se o nosaču aviona koji je na moru i koji uleti u oluju nešto tipa zvana Plava rupa, i taj se nosaš odjednom nađe na mirnom moru al onda shvate da su se vratili u doba napada na perl Harbour..i sad fazon je da s tog nosača polijeću avioni modernog doba tipa Migovi i to a da ovamo kamikaze lete sa starim avionima..Pred kraj je nešto bilo da su oni spasili napad na harbour i nekog predsjenika i da su se vratili u normalno doba

 

2.

 

Radi se o nekoj ekipi koja ima kamp u kome vježbaju iskakanje padobranom tj. imaju neka takmičenja..i sad tu tajno uleti neki murjak da istraži glavnog vođu jer taj valjda dila drogu..i onda na kraju nes pobjede neki kup i taj se ubije

 

 

Sjećam se ovoga drugoga, na kraju se vođa tima ubije a policajac preuziam tim, nemogu se sjetiti imena.

Hyperion sri 17.2.2010 09:26
General Zed kaže...

Prvi zvuči kao"Projekt Philadephia".Poslije kad su se vraćali u normalu pola njih je završilo stopljeno sa brodom,nečto kao kod krive teleportacije,ako je to taj film...

Nije taj sigurno. Gledao sam taj film, dvojica koja su bila na ono brodu što se teleportirao (mislim da se zvao phoenix) su se uspiješno teleportirala u budućnost, i onda ti oni idu po gradu i pronalaze odgovore...

 

The Final Countdown - film vjerovatno nisam gledao, zvuči dobro. Budem ga skinuo. Vidim da glumi i Illusive Man (martin sheen)Smijeh

 

Spock sri 17.2.2010 09:41
Hyperion kaže...
General Zed kaže...

Prvi zvuči kao"Projekt Philadephia".Poslije kad su se vraćali u normalu pola njih je završilo stopljeno sa brodom,nečto kao kod krive teleportacije,ako je to taj film...

Nije taj sigurno. Gledao sam taj film, dvojica koja su bila na ono brodu što se teleportirao (mislim da se zvao phoenix) su se uspiješno teleportirala u budućnost, i onda ti oni idu po gradu i pronalaze odgovore...

 

The Final Countdown - film vjerovatno nisam gledao, zvuči dobro. Budem ga skinuo. Vidim da glumi i Illusive Man (martin sheen)Smijeh

 

Zar je u mass effect 2 illusive man-u glas posudio martin sheen?

goodye sri 17.2.2010 11:19

film sam gledao sigurno prije 10, uglavnom brod se srusi na neku planetu, znam da ima neki malac i nisam siguran za zensku, netko ih zarobi, u filmu se jos pojavljuju oni mali medvjedi sto imaju u Star Wars. to je sve sto znam, znam da nije puno, ali mozda se netko sjeti.

Hyperion sri 17.2.2010 12:38
goodye kaže...

film sam gledao sigurno prije 10, uglavnom brod se srusi na neku planetu, znam da ima neki malac i nisam siguran za zensku, netko ih zarobi, u filmu se jos pojavljuju oni mali medvjedi sto imaju u Star Wars. to je sve sto znam, znam da nije puno, ali mozda se netko sjeti.

Planet of the apes?

 

Original je iz 1968,meni je bolji iako je star.

goodye sri 17.2.2010 12:45
Hyperion kaže...

Planet of the apes?

 

Original je iz 1968,ali isto je dobar meni je čak i bolji.

Nije, gledao sam oba, dobri su. I da orginal mi je bolji.

 

Ostario sam, kad sam skuzio da je prije 10 godina tek 2000, shvatio sam da je proslo 15 :D

 

btw, evo slike tih stvorenja, mozda nisu tocno ovakvi ali slicni su skroz.

 

 

Hyperion sri 17.2.2010 12:48
goodye kaže...

Nije, gledao sam oba, dobri su. I da orginal mi je bolji.

 

Ostario sam, kad sam skuzio da je prije 10 godina tek 2000, shvatio sam da je proslo 15 :D

 

btw, evo slike tih stvorenja, mozda nisu tocno ovakvi ali slicni su skroz.

 

 

Znam ja kak ewoki izgledaju netreba slika.

Guy Fawkes sri 17.2.2010 12:51
goodye kaže...
Hyperion kaže...

Planet of the apes?

 

Original je iz 1968,ali isto je dobar meni je čak i bolji.

Nije, gledao sam oba, dobri su. I da orginal mi je bolji.

 

Ostario sam, kad sam skuzio da je prije 10 godina tek 2000, shvatio sam da je proslo 15 :D

 

btw, evo slike tih stvorenja, mozda nisu tocno ovakvi ali slicni su skroz.

 

 

 

 

The Ewok Adventure (1984)?

 

EDIT:sad vidim da si vec nasao

Sint1 sri 17.2.2010 12:52

Evo moje pitanje za film:

Uglavnom radi se o vikinzima koji krecu u nekakvu potragu jer u njihovoj zemlji nema vise sunca, ne sjecam se tocno sto su trazili i jos se samo sjecam da je rijec o komediji i u jednoj sceni dodu na neki otok na kojem se nikad nije prolila krv i naravno netko se slucajno poreze i cijeli otok potone radi toga!?!

Koliko se sjecam mislim da je film snimljen krajem 80-ih pocetkom 90-ih.

shimano sri 17.2.2010 12:57

odlično što ima ova tema,jer već me godinama iz nekog razloga proganja jedan film a ne mogu se sjetiti koji je to bio.

film sam gledao kad sam imao nekih 10-tak godina ili nešto manje ćak,dakle prije 25-tak godina,e tu i je problem,to je bilo toliko davno da se gotovo ničeg ne sječam,ali mi je toliko iz nekog razloga važno da taj film vidim još jednom dok sam živ.nemam pojma zašto me to proganja,ali valjda je neki dojam ostavio na mene ko klinca a ja se ne mogu sjetiti kakav,znam samo da je bilo nešto strašno to meni sve tad.evo čega se sjećam,grad je pun nekih likova u nekim crnim ogrtačima s kapuljačama i bakljama,tako nešto,a jedan lik je gore u zgradi u svom stanu i oni ne mogu do njega.on u tom stanu igra gore neki šah,a sad ne znam jel su u stanu bile obične lutke (kao iz izloga) ili neke mehanizirane a možda ćak i nekakvi roboti/androidi.zapravo to je sve čega se sjećam i ne vjerujem da će to netko prepoznati,ali iz tog nekog ludog razloga zbog kojeg se sjećam tog filma tolike godine,tako sam i sad morao probati ga naći.možda me je film bio toliko uplašio jer sam bio klinac,pa mi se to urezalo,ne znam ali eto...

 

 

i još me jedan manje zanima,neki u budućnosti gdje imaš androidske žene koje ti služe (ko iz jedne teme ovdje),pa taj lik nešto traži oko toga i naiđe na halu/skladište punu tih "žene" koje vise umotane,tako nešto.film je isto dosta star jer mislim da sam isto bio u osnovnoj kad sam ga gledao,možda i prvi srednje tako nešto.

Spock sri 17.2.2010 14:24
shimano kaže...

odlično što ima ova tema,jer već me godinama iz nekog razloga proganja jedan film a ne mogu se sjetiti koji je to bio.

film sam gledao kad sam imao nekih 10-tak godina ili nešto manje ćak,dakle prije 25-tak godina,e tu i je problem,to je bilo toliko davno da se gotovo ničeg ne sječam,ali mi je toliko iz nekog razloga važno da taj film vidim još jednom dok sam živ.nemam pojma zašto me to proganja,ali valjda je neki dojam ostavio na mene ko klinca a ja se ne mogu sjetiti kakav,znam samo da je bilo nešto strašno to meni sve tad.evo čega se sjećam,grad je pun nekih likova u nekim crnim ogrtačima s kapuljačama i bakljama,tako nešto,a jedan lik je gore u zgradi u svom stanu i oni ne mogu do njega.on u tom stanu igra gore neki šah,a sad ne znam jel su u stanu bile obične lutke (kao iz izloga) ili neke mehanizirane a možda ćak i nekakvi roboti/androidi.zapravo to je sve čega se sjećam i ne vjerujem da će to netko prepoznati,ali iz tog nekog ludog razloga zbog kojeg se sjećam tog filma tolike godine,tako sam i sad morao probati ga naći.možda me je film bio toliko uplašio jer sam bio klinac,pa mi se to urezalo,ne znam ali eto...

 

 

i još me jedan manje zanima,neki u budućnosti gdje imaš androidske žene koje ti služe (ko iz jedne teme ovdje),pa taj lik nešto traži oko toga i naiđe na halu/skladište punu tih "žene" koje vise umotane,tako nešto.film je isto dosta star jer mislim da sam isto bio u osnovnoj kad sam ga gledao,možda i prvi srednje tako nešto.

Omega man sa Charlton Hestonom?

shimano sri 17.2.2010 16:24
Spock kaže...
shimano kaže...

odlično što ima ova tema,jer već me godinama iz nekog razloga proganja jedan film a ne mogu se sjetiti koji je to bio.

film sam gledao kad sam imao nekih 10-tak godina ili nešto manje ćak,dakle prije 25-tak godina,e tu i je problem,to je bilo toliko davno da se gotovo ničeg ne sječam,ali mi je toliko iz nekog razloga važno da taj film vidim još jednom dok sam živ.nemam pojma zašto me to proganja,ali valjda je neki dojam ostavio na mene ko klinca a ja se ne mogu sjetiti kakav,znam samo da je bilo nešto strašno to meni sve tad.evo čega se sjećam,grad je pun nekih likova u nekim crnim ogrtačima s kapuljačama i bakljama,tako nešto,a jedan lik je gore u zgradi u svom stanu i oni ne mogu do njega.on u tom stanu igra gore neki šah,a sad ne znam jel su u stanu bile obične lutke (kao iz izloga) ili neke mehanizirane a možda ćak i nekakvi roboti/androidi.zapravo to je sve čega se sjećam i ne vjerujem da će to netko prepoznati,ali iz tog nekog ludog razloga zbog kojeg se sjećam tog filma tolike godine,tako sam i sad morao probati ga naći.možda me je film bio toliko uplašio jer sam bio klinac,pa mi se to urezalo,ne znam ali eto...

 

 

i još me jedan manje zanima,neki u budućnosti gdje imaš androidske žene koje ti služe (ko iz jedne teme ovdje),pa taj lik nešto traži oko toga i naiđe na halu/skladište punu tih "žene" koje vise umotane,tako nešto.film je isto dosta star jer mislim da sam isto bio u osnovnoj kad sam ga gledao,možda i prvi srednje tako nešto.

Omega man sa Charlton Hestonom?

ti si spock od sad,pa nadalje i ubuduće LEGENDA za mene,nakon toliko godina i dva desetljeća me mući koji je to film,ma bravo,kako si samo uspio s toliko malo informacija,hvala!

rješio sam se jedne opsesije grozne,uf (olakšanje).

RimSo sri 17.2.2010 20:43

Jos uvijek trazim drugi film iz moje teme sti znaci da padobrance nisam nasao..


Sljedece :


1.Radi se o nekoj braci tj. djecacima koju su kod svog djeda i oni se udaraju lafo bore se protiv kriminala..par scena je u luna parku a zapamtio sam da se jedan mali provlaci kroz noge nekom debelom keceru..toliko za sad...


2.Drugi film se radi o nastajanju hokej kluba onog Honejm Ducks il kako vec..ono neki kliknci iz skole igraju hokej na betonu i onda odlaze u dvoranu na led i tako nastaje taj film....

 

I hocel ova tema na sticky ? Izlanuo se