CPU ned 14.4.2019 14:54
goodye kaže...
CPU kaže...

Pozdrav! Ne znam hoću li uspjeti objasniti dovoljno o sljedećem filmu. Nadam se da će uspjet neko pomoć. Sjećam se samo jedne scene: kako je jedan policajac vozio u svom službenom auto i odjednom je stao sa strane ceste i izašao iz auta i kad se okrenuo auta više nije bilo. Neka zmija je to auto skroz skupila tj. uništila i povukla za sobom u šumu. To je jedino što se sjećam iz tog filma, imao sam jako malo godina tada, ali znam da je film bio stariji. 

Ako se uspije iz ovoga što sam napisao iko sjetiti ili pronaći film hvala mu. Ja sam evo tražio dosta ali nikako ne mogu naći scenu s kojom mogu povezati taj film.

 https://www.youtube.com/watch?v=W47dz7K5TBg

 

da nije ovo?

 

Jumanji

 Tako je, to je taj film! Hvala kolega puno! 

ante5656 uto 23.4.2019 22:19

pozdrav trazim dakle film komedija-horor ugl sjecam se da se radi o jednom tinejđeru i njega djed zamol ida mu pričuva nekakav shop dok ovi ode na neko putovanje a on na to pristane i dođe mu ekipa u taj shop i razbiju nekakvu posudu sa nekakvim pepelom od nekog lika i recu neke rijeci kao da od njih koga prvog pogledaju nakon 10 sati navecer da ce se taj ubit ..ali oni to recu u sarkazmu ali kasnje se ispostavi da je to stvarno istina i onda krecu u lov da to poniste ..sijecam se da za ponistenje treba žablje srce hehehe ..eto ... zna l itko?



cropunk sri 15.5.2019 11:31

Bok ekipa
trazim film koji je gledan prije nekih mozda desetak godina.
koliko se sjecam radnja je sljedeca:
bracni par sa djecom, imaju nekih problema u vezi,ako se ne varam doslo je do varanja sa obadvije strane.dosta ima svada i vredanja kroz film. jedino sto sam najvise zapamtio,je da su bili na parkiralistu sa djecom i da je bilo isto hrpa svade/vredanja ali ako se ne varam da su se onda i pomirili.

 

jako slabo se sjecam detalja koji bi vjerojatno pomogi,cak ni glumaca,ali ovo mi je najvise ostalo,na parkiralistu svadanje.

 

hvala svima

morrisoN ned 26.5.2019 08:44

Znači, sinoć pogledao Children of Men, misleći da je to film koji tražim, no ispostavilo se da nije.

 

U filmu kojeg se ne mogu sjetiti radi se o zadatku kojeg dobija čovjek da tajno isprati "paket" na neku sigurnu lokaciju... On ne zna o čemu se radi... Na kraju će se ispostaviti da je to (barem se meni tako po sjećanju čini) trudna žena ( a možda i nije, možda je samo žena koja je zbog nečeg bitna za budućnost čovječanstva).

Cijeli film je to jihovo putovanje. Ona je većinu vremena skrivena ispod neke kukuljice ili nekog prekrivača. Mislim da ni on ne zna da je ona "paket" jer transportuju još nešto što je varka. Film je onako u apokaliptičnom okruženju. Oni su stalno u opasnosti. Tek na kraju puta on shvata da je ona bila cilj misije.

 

Film je starijeg datuma (možda devedesete)

 

Možda su mi sjećanja pogrešna, no to je ono koliko imam od slika u glavi.

 

Pomagajte! :)

Milic ned 16.6.2019 13:27

Film sam jako davno gledao, mislim da se radnja desava u Mexicu.
Lik je nizak i debeo, ima ja mislim brkove i duzu kosu ma da nisam siguran oko toga. Pravi masku kao u Rey Misterio, mislim da je bila plave boje... ide na neke box meceve i sjecam se da se bori protiv nekih likova, imaju 2 mala lika i mislim da imaju repove kao zivotinje ali nisam ni to 100% siguran
Hvala unaprijed

geronimo4661 ned 16.6.2019 13:44
Milic kaže...

Film sam jako davno gledao, mislim da se radnja desava u Mexicu.
Lik je nizak i debeo, ima ja mislim brkove i duzu kosu ma da nisam siguran oko toga. Pravi masku kao u Rey Misterio, mislim da je bila plave boje... ide na neke box meceve i sjecam se da se bori protiv nekih likova, imaju 2 mala lika i mislim da imaju repove kao zivotinje ali nisam ni to 100% siguran
Hvala unaprijed

 

 

Nacho Libre ?

Milic ned 16.6.2019 19:41
geronimo4661 kaže...
Milic kaže...

Film sam jako davno gledao, mislim da se radnja desava u Mexicu.
Lik je nizak i debeo, ima ja mislim brkove i duzu kosu ma da nisam siguran oko toga. Pravi masku kao u Rey Misterio, mislim da je bila plave boje... ide na neke box meceve i sjecam se da se bori protiv nekih likova, imaju 2 mala lika i mislim da imaju repove kao zivotinje ali nisam ni to 100% siguran
Hvala unaprijed

 

 

Nacho Libre ?

To je taj film,hvala puno

Milic ned 16.6.2019 22:28

Imam još jedan film od kojeg ne znam naziv:

Od radnje se sjećam da je na početku bilo društvo djece dječaka i djevojčica i kada su odrasli opljačkali su banku i tada je jedan od momaka ubijen i kasnije su ga mrtvog vjenčali u crkvi sa njegovom djevojkom.To je sve čega se sjećam.

Marko_95 pon 17.6.2019 16:26

Ne sjećam se puno iz tog filma, znam da je radnja bila u noći. Grupa tinejdžera je završila zaključana u lunaparku ili su se ušuljali čak, ne znam točno, i sjećam se scene kad su bili u ventilaciji i odozgo gledali nekakvog lika koji je nosio masku i platio prostitutki koja je bila dolje da spava s njim (to se dešavalo u nekom uredu). I kad je završio, htio je još, ona mu je rekla da mora još platiti, a onda ju je on ubio i mislim da je ovima iz ventilacije nešto palo na pod u ured ili su napravili neki zvuk, onda je taj lik s maskom njih počeo tražiti po tom lunaparku.. Mislim da se na kraju ispostavilo da je taj lik pravo čudovište, a ne nekakav čovjek s maskom. Također se sjećam scene i kad je ženska vrištala ljudima vani da ju dođu spasiti, no nije se ništa čulo zbog ogromnog ventilatora koji je jako puhao i nalazio se ispred nje. Bio bih vrlo zahvalan ako bi našli ovo :D radnja se u Americi dešava i engleski se priča, film iz negdje 90-ih, 2000. rekao bih ne poslije tog

Mackey pon 17.6.2019 20:03
Marko_95 kaže...

Ne sjećam se puno iz tog filma, znam da je radnja bila u noći. Grupa tinejdžera je završila zaključana u lunaparku ili su se ušuljali čak, ne znam točno, i sjećam se scene kad su bili u ventilaciji i odozgo gledali nekakvog lika koji je nosio masku i platio prostitutki koja je bila dolje da spava s njim (to se dešavalo u nekom uredu). I kad je završio, htio je još, ona mu je rekla da mora još platiti, a onda ju je on ubio i mislim da je ovima iz ventilacije nešto palo na pod u ured ili su napravili neki zvuk, onda je taj lik s maskom njih počeo tražiti po tom lunaparku.. Mislim da se na kraju ispostavilo da je taj lik pravo čudovište, a ne nekakav čovjek s maskom. Također se sjećam scene i kad je ženska vrištala ljudima vani da ju dođu spasiti, no nije se ništa čulo zbog ogromnog ventilatora koji je jako puhao i nalazio se ispred nje. Bio bih vrlo zahvalan ako bi našli ovo :D radnja se u Americi dešava i engleski se priča, film iz negdje 90-ih, 2000. rekao bih ne poslije tog

Google kaže da bi mogao biti ovaj.

The Funhouse

Gam3r pon 17.6.2019 21:42

Pozdrav. Već neko vrijeme tražim ime filma, guglao sam ali nisam nešto korisno našao. Film je o dječaku koji se treba roditi, ali kao on se ne želi roditi te na cijelom svijetu (ili u državi) nitko se ne može roditi dok on ne odluči da se želi roditi. Nadam se da se neko sjeća ili zna kako se film zove. Davnih dana sam ga gledao negdje, i htio bi ga opet pogledati. Hvala unaprijed :)

Mackey pon 17.6.2019 22:20
Gam3r kaže...

Pozdrav. Već neko vrijeme tražim ime filma, guglao sam ali nisam nešto korisno našao. Film je o dječaku koji se treba roditi, ali kao on se ne želi roditi te na cijelom svijetu (ili u državi) nitko se ne može roditi dok on ne odluči da se želi roditi. Nadam se da se neko sjeća ili zna kako se film zove. Davnih dana sam ga gledao negdje, i htio bi ga opet pogledati. Hvala unaprijed :)

 Delivering Milo

Po opisu na wikipediji, zvuči kao tvoj film. Wiki

Azmo sri 26.6.2019 12:48

tražim jedan crtić (serija) koju sam gledao ko klinac.

 

Radi se o nekim dečku koji puituje kroz vrijeme ili se kroz priće prisjeća prošlosti Amerike i tako istražuje Inke, Maje i ostale povjesne stvari Amerike.

 

Americanos tako nešto ali pod tim nazivom ništa ne mogu naći.

Flying Dutchman sri 26.6.2019 14:20
Azmo kaže...

tražim jedan crtić (serija) koju sam gledao ko klinac.

 

Radi se o nekim dečku koji puituje kroz vrijeme ili se kroz priće prisjeća prošlosti Amerike i tako istražuje Inke, Maje i ostale povjesne stvari Amerike.

 

Americanos tako nešto ali pod tim nazivom ništa ne mogu naći.

 Bravo kaj si se sjetio tog crtića, meni je isto u sjećanju (imam par slićica crtića u glavi), znam da sam imao par epizoda na VHSu. Al se ne sjećam ni produkcije, ni original naziva, ni našeg prijevoda. Ak slučajno se sjetiš dopiši.

thucydides sri 26.6.2019 14:28
Azmo kaže...

tražim jedan crtić (serija) koju sam gledao ko klinac.

 

Radi se o nekim dečku koji puituje kroz vrijeme ili se kroz priće prisjeća prošlosti Amerike i tako istražuje Inke, Maje i ostale povjesne stvari Amerike.

 

Americanos tako nešto ali pod tim nazivom ništa ne mogu naći.

 

to bi trebalo biti A Thousand and One Americas ovo (ne sjećam se naziva na hrvatskom)

Iako je meni crtić ostao u nešto drugačijem sjećanju

Azmo sri 26.6.2019 14:49
thucydides kaže...
Azmo kaže...

tražim jedan crtić (serija) koju sam gledao ko klinac.

 

Radi se o nekim dečku koji puituje kroz vrijeme ili se kroz priće prisjeća prošlosti Amerike i tako istražuje Inke, Maje i ostale povjesne stvari Amerike.

 

Americanos tako nešto ali pod tim nazivom ništa ne mogu naći.

 

to bi trebalo biti A Thousand and One Americas ovo (ne sjećam se naziva na hrvatskom)

Iako je meni crtić ostao u nešto drugačijem sjećanju

 Ma di ga nađe! SVAKA ČAST!!!! HVALA!!! :)

Grbi94 sub 29.6.2019 22:12
Fly598 kaže...

-U drugom filmu se sjećam scene gdje djeca organiziraju nekakvu utrku sa malim autima koje sami rade od dijelova koje pronađu na otpadu (stara pećnica,krtletka za pticu :P), to je jedino što se sjećam. 

 

Znam da su male šanse da je itko gledao te filmove ili da se sjećaju naziva, ali eto možda mi se posreći. Hvala

The Little Rascals (1994)

I ja sam ga tražio.

Fly598 sub 29.6.2019 22:40
Grbi94 kaže...
Fly598 kaže...

-U drugom filmu se sjećam scene gdje djeca organiziraju nekakvu utrku sa malim autima koje sami rade od dijelova koje pronađu na otpadu (stara pećnica,krtletka za pticu :P), to je jedino što se sjećam. 

 

Znam da su male šanse da je itko gledao te filmove ili da se sjećaju naziva, ali eto možda mi se posreći. Hvala

The Little Rascals (1994)

I ja sam ga tražio.

 To je to!!! Legendo

Yugeks pon 9.9.2019 18:11

Pozdrav,
Ne mogu pronaci nikako jedan film, a znam da sam ga gledao ali ne znam ni ime glumaca, ime filma, godinu znam samo radnju. Pa evo ako neko mozda zna :

Bila je jedna djevojka lijepa ali slijepa i muškarac koji je bio runiji zbog izbačenih prednjih zubiju (kao sto ima zec) i tada se njihovi roditelji dogovre da bi oni mozda mogli nesto bit jer nju nece nitko jer je slijepa, te tog muškarca nece niko jer je malo ruzniji. Te tako se oni zaljube i taj muškarac ode kod travarice i dadne mu nesto i ta djevojka progleda ali muškarac pobijegne od nje jer je mislio da joj se neće svidjet ali kad su se ponovno susreli i kad je ona njega vidjela rekla mu je da ona ne gleda vanjsku ljepotu nego unutarnju.

 

Evo to je to što znam o filmu. Film je dosta stariji tako da ako neko zna nešto neka mi odgovori

Hvala unaprijed i Lijep pozdrav

Father_Dougal čet 12.9.2019 20:45
Yugeks kaže...

Pozdrav,
Ne mogu pronaci nikako jedan film, a znam da sam ga gledao ali ne znam ni ime glumaca, ime filma, godinu znam samo radnju. Pa evo ako neko mozda zna :

Bila je jedna djevojka lijepa ali slijepa i muškarac koji je bio runiji zbog izbačenih prednjih zubiju (kao sto ima zec) i tada se njihovi roditelji dogovre da bi oni mozda mogli nesto bit jer nju nece nitko jer je slijepa, te tog muškarca nece niko jer je malo ruzniji. Te tako se oni zaljube i taj muškarac ode kod travarice i dadne mu nesto i ta djevojka progleda ali muškarac pobijegne od nje jer je mislio da joj se neće svidjet ali kad su se ponovno susreli i kad je ona njega vidjela rekla mu je da ona ne gleda vanjsku ljepotu nego unutarnju.

 

Evo to je to što znam o filmu. Film je dosta stariji tako da ako neko zna nešto neka mi odgovori

Hvala unaprijed i Lijep pozdrav

Ovo bi mogla biti neka češka ili ruska bajka.
EDIT: Kaže supruga da je vjerojatno indijski film, i da je bio na TVZ :)

Yugeks sub 19.10.2019 17:18

Evo mene opet sa jos jednim filmom

Znaci radnja ide ovako : Propali pisac koji se razveo se upoznao s jednom tajnicom koja ima psa koji mrzi muskarce ali manje bitno. Bivsa supruga dovodi kćer na čuvanje kod njega jer mora ići u Kanadu (onda je odvjetnica). Prođe nekoliko dana i zove ga i veli da mora podignut putovnicu za nju. I onda on shvati da je ona njemu kćer. Svake noći prije spavanja joj čita priće i onda sve to snima na diktafon i odnosi svojoj prijateljici koja sve to piše. Pošalje ona tih par prića i vele da su kvalitetne. Također ta njegova kćer ima plišanu igraćku nekve ptice (kao ptice Dodo) i uglavnom na kraju onda je sa majkom u Kanadi u jednoj trgovini vidi prepuno tih knjiga od svog oca. Kasnije reće mami da želi živjet s ocem i da ju mrzi pri čemu je majka ošamari. I na samom kraju ju pusti i majka kaže  da je loša majka neka bolje živi s ocem

waldemoniy pon 28.10.2019 23:35

Crtani film... neki japanski anime vjerovatno :P

Neke ženske kao u svemirskom brodu (nešta kao fazon robotek), pa nadju neko malo muško dijete koje veoma brzo poraste/izraste u muškarca i pomogne in u borbi protiv nekakvih neprijatelja !