Filmovi, TV serije, glazba...

Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Wack sub 21.3.2020 19:51

Pain and Glory oke film ali imao je potencijal da bude i puno bolji ali nekako prebrzo i nedoreceno se dosta toga odradilo i preletilo kroz film,opet solidna 7/10 ali overall ova 2019 mi je bas mlaka bila sto se tice filmova osim Parazita koji me odusevio ostalo je sve bilo cisto oke ali nista nezaboravno.

Gogy7 ned 22.3.2020 12:22

Invisible man. Vjerojatno jedan od najboljih horora koje sam gledao. Ima onu neku napetost kao Get out.
Svidaju mi se takvi horori. Nekima nije sjela glumica ali meni je, zenska savršeno ocrtava strah, patnju i bespomoć na licu i tijelu. Cijeli film sam bio na rubu napetosti.
Kraj savršen 😄
Trebamo jos takvih horora a ne onih u kojima su ljudi totalno glupi pa se razdvoje pa crnac mrga dobije batina a na kraju se sazna da ih ubija neka zenska od 50kg. Ovo je horor. Od mene cista 10ka i preporuka. 😄

geronimo4661 pon 23.3.2020 10:55

The Platform (2019)

Jos jedan film o klasnim razlikama i solidarnosti,  smjesten  u distopijski svijet. Zanimljiv setting sa par dobrih ideja. Meni se ovo svidjelo, preporuka. A  i dostupan je na Netflixu sto je uvijek bonus.

 

 

Emma. (2020)

Kostimirana romanticna humorna drama, ekranizacija poznatog djela Jane Austen. Ovakvi filmovi bas i nisu moj tip, ali nekad se i tako nesto mora pogledati za mir u kuci. Sto je najbolje, film je prilicno solidan, ima pomalo Wes Anderson stih sto je meni uvijek plus. Ako vas zena gnjavi da pogledate nesto romanticno i opustajuce u ovo stresno doba, ovo je skroz ok izbor.

KIKI3ooo pon 23.3.2020 13:32

Altered Carbon: Resleeved - ovo nema smisla preporučivati u temi. Tko to ne voli neće ni pomislit na gledanje a drugi će prekinit svako gledanje i svaku drugu aktivnost dok ovo ne pogleda. Možda jedino kao notifikacija za one koji nemaju Netflix a ludi su za ovim pa da znaju da je došlo.

DarthMarkus sri 25.3.2020 12:45
Gogy7 kaže...
Invisible man. Vjerojatno jedan od najboljih horora koje sam gledao. Ima onu neku napetost kao Get out.
Svidaju mi se takvi horori. Nekima nije sjela glumica ali meni je, zenska savršeno ocrtava strah, patnju i bespomoć na licu i tijelu. Cijeli film sam bio na rubu napetosti.
Kraj savršen 😄
Trebamo jos takvih horora a ne onih u kojima su ljudi totalno glupi pa se razdvoje pa crnac mrga dobije batina a na kraju se sazna da ih ubija neka zenska od 50kg. Ovo je horor. Od mene cista 10ka i preporuka. 😄

 Peggy je zakon .

Uran 11 sri 25.3.2020 13:32
Gogy7 kaže...
Invisible man. Vjerojatno jedan od najboljih horora koje sam gledao.

Invisible Man je horror?, za koga , za djecu?

Bezvezni film, pogledao sam ga nažalost do kraja. 3/10.

Milka30 sri 25.3.2020 15:36

Bloodshot

 

Huh,ovo je kao trebao biti film koji ce obiljeziti 2020 godinu?

Niti blizu!

 

  Vec viđeno u Robocopu,prica predvidiva i meni osobno nezanimljiva!Redatelj,tko god da je,je zaista lose napravio posao,jer ovako ispada kao da su se djeca igrala sa velikom budzetom i poznatim glumcima.

Vjerujem da ce se mnogima svidjeti ovaj film,no meni je on prepun kliseja,loše rezije i vec videnoga.

 

4/10

mar123 sri 25.3.2020 15:50
Milka30 kaže...

Bloodshot

 

Huh,ovo je kao trebao biti film koji ce obiljeziti 2020 godinu?

Niti blizu!

 

  Vec viđeno u Robocopu,prica predvidiva i meni osobno nezanimljiva!Redatelj,tko god da je,je zaista lose napravio posao,jer ovako ispada kao da su se djeca igrala sa velikom budzetom i poznatim glumcima.

Vjerujem da ce se mnogima svidjeti ovaj film,no meni je on prepun kliseja,loše rezije i vec videnoga.

 

4/10

 otkud ti ovo?

pa cim sam vidio trailer i ovog vin diesela u filmu izurlo sam se od smjeha. njegovi filmovi spadaju u trash kategoriju nabijeni cgi-em, spesl efektima, klisejima, pretjerivanju u svemu itd. 

evo skinuo ga jucer, pa cu vjerojatno u ovoj izolaciji i pogledat to, al ocekujem doslovno nista.

 

the gentleman- moram priznat poceo mi je malo cudno, cak mi se nije svidjelo odma na prvu, al kako je teklo tako mi se sve vise dopadao. glumacka postava sami vrh, bas pogodeni likovi skroz. humor je odlican. moram pohvalit odlicnu glumu hugh granta, inace ne volim tog lika(ili mozda samo ne volim glupaste filmove di je vecinom glumio), al ovdje mi je odlican bio. charlie hunnam isto, nisam ga cesto vidao u filmovima, ponekad samo, al ovo je najbolje sto sam vidio od njega(nisam gledo sinove anarhije). preporucam svima gledanje, odlican film.

 

danas je na redu way back s affleckom.

Milka30 sri 25.3.2020 19:16
mar123 kaže.

 

ansha kaže...

JBG kod mene u firmi svi su se nabrijali na taj film,dogovarali su kolektivni odlazak u kino,a i negdje sam gledao najave onoga nasega debeljuce filmskoga kriticara,di je rekao da je to film koji bi trebao obiljeziti 2020.

 

ansha čet 26.3.2020 13:48
Milka30 kaže...

JBG kod mene u firmi svi su se nabrijali na taj film,dogovarali su kolektivni odlazak u kino,a i negdje sam gledao najave onoga nasega debeljuce filmskoga kriticara,di je rekao da je to film koji bi trebao obiljeziti 2020.

 

Pretpostavljam da se ti ne bave nekim misaonim poslom 

Gogy7 čet 26.3.2020 15:00

BloodShot

Film je počeo dosta dobro no vec nakon 10 minuta postaje predvidljiv i vec znas kraj. Gluma loša, akcija bez veze. Totalno trash film. Nije vrijedno pisanja sve sto nevalja.
Ako mrzite Fast and Furious mrzit cete i ovo jer je ovo jos gore.
5/10

dadotb pet 27.3.2020 10:40

Od danas svi filmovi prikazani na ovogodisnjem BG FESTU idu i online, po 3-4 filma na dan, pa narednih 10 dana, posto necemo u kinu ih pogledati, ajd bar ovako..naravno FREE

 

pogledacu opet OTAC, jako dobar, kao i brazilski Cudesan zivot....mozda jos 1-2 odaberem... 

geronimo4661 pet 27.3.2020 11:49
dadotb kaže...

Od danas svi filmovi prikazani na ovogodisnjem BG FESTU idu i online, po 3-4 filma na dan, pa narednih 10 dana, posto necemo u kinu ih pogledati, ajd bar ovako..naravno FREE

 

pogledacu opet OTAC, jako dobar, kao i brazilski Cudesan zivot....mozda jos 1-2 odaberem... 

 Da i ja cekam da pogledam Otac, cuo sam sa raznih strana da je dosta dobar film, Bacurau sam ranije gledao, i da , takodjer dobar film. 

Jos jedan koji planiram pogledati na  MojOff je novi film Pavela Lungina, Bratstvo. Vidim ima jako nisku ocjenu, sto ne cudi jer je kriticki osvrt na sovjetsku invaziju u Afganistanu pa su sigurno masovno davali 1. Ali s obzirom da je Lungin jedan od najboljih ruskih redatelja u zadnjih 30 godina, bilo bi  steta propustiti priliku. Moderni ruski ratni filmovi su uglavnom najgore propagandno smece bez trunke kvalitete, miljama daleko od  filmova iz sovjetskog razdoblja. tako da ce biti fino pogledati nesto malo drukcije.

dadotb pet 27.3.2020 12:23
geronimo4661 kaže...
dadotb kaže...

Od danas svi filmovi prikazani na ovogodisnjem BG FESTU idu i online, po 3-4 filma na dan, pa narednih 10 dana, posto necemo u kinu ih pogledati, ajd bar ovako..naravno FREE

 

pogledacu opet OTAC, jako dobar, kao i brazilski Cudesan zivot....mozda jos 1-2 odaberem... 

 Da i ja cekam da pogledam Otac, cuo sam sa raznih strana da je dosta dobar film, Bacurau sam ranije gledao, i da , takodjer dobar film. 

Jos jedan koji planiram pogledati na  MojOff je novi film Pavela Lungina, Bratstvo. Vidim ima jako nisku ocjenu, sto ne cudi jer je kriticki osvrt na sovjetsku invaziju u Afganistanu pa su sigurno masovno davali 1. Ali s obzirom da je Lungin jedan od najboljih ruskih redatelja u zadnjih 30 godina, bilo bi  steta propustiti priliku. Moderni ruski ratni filmovi su uglavnom najgore propagandno smece bez trunke kvalitete, miljama daleko od  filmova iz sovjetskog razdoblja. tako da ce biti fino pogledati nesto malo drukcije.

 ooo hvala na preporuci za Bratstvo, gledam obavezno i taj