Filmovi, TV serije, glazba...

Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

prorok ned 13.10.2019 14:09

El Camino: A Breaking Bad Movie - odličan direktan nastavak na seriju. Jedino što je bilo mlako u finalu breaking bada je bila pinkmanova priča koja je bila nedorečena, ali sada je i to popravljeno.

dzelo ned 13.10.2019 21:31

El Camino: A Breaking Bad Movie - Film jednostavno snimljen kao epilog na pricu. Oni koji su ocekivali akcije i napetost i uvod u nesto novu ostali su razocarani. Film na jedan opusten nacin dovrsava pricu nakon serije i daje nam do znanja da necemo dobiti nista novo od nastavaka ili neceg, sto je dobro. Breaking Bad treba da ostane historija. Ostaje jos Better Call Saul, koji je vrhunski do sad bio, pogotovo zadnja sezona i nadam se da ce tako i nastaviti, dugo traje pauza. 

sstrmi pon 14.10.2019 09:44
volegradele kaže...
Hebo me pas,znaci izasa Joker i par ljudi napisalo dojam o filmu,a o jebenom End Game se raspravljalo danima,pa nije ni cudno da je Furry Road najbolji film ikad nekima!

 Odgledao jokera još prije 10 dana. Film do 45-te minute dosadnjikav. Općenito meni ništa previše posebno. Joaquin Phoenix kao Joker mi spašava film,čisto zbog njega 7.5/10 , da nije tako dobro odglumio 6/10

Minneyar pon 14.10.2019 11:25
sstrmi kaže...
volegradele kaže...
Hebo me pas,znaci izasa Joker i par ljudi napisalo dojam o filmu,a o jebenom End Game se raspravljalo danima,pa nije ni cudno da je Furry Road najbolji film ikad nekima!

 Odgledao jokera još prije 10 dana. Film do 45-te minute dosadnjikav. Općenito meni ništa previše posebno. Joaquin Phoenix kao Joker mi spašava film,čisto zbog njega 7.5/10 , da nije tako dobro odglumio 6/10

 Pogledaj opet kad malo narastes. Al bez zajebancije. To nije film za Marvel generaciju.

hrka11 pon 14.10.2019 11:47
Minneyar kaže...
sstrmi kaže...
volegradele kaže...
Hebo me pas,znaci izasa Joker i par ljudi napisalo dojam o filmu,a o jebenom End Game se raspravljalo danima,pa nije ni cudno da je Furry Road najbolji film ikad nekima!

 Odgledao jokera još prije 10 dana. Film do 45-te minute dosadnjikav. Općenito meni ništa previše posebno. Joaquin Phoenix kao Joker mi spašava film,čisto zbog njega 7.5/10 , da nije tako dobro odglumio 6/10

 Pogledaj opet kad malo narastes. Al bez zajebancije. To nije film za Marvel generaciju.

Pogldao jokera neki dan,izasao sam frustriran iz kina...film realno,mozda i premracno prikazuje sta se desi s pojedincom u ovom slucaju psihicki bolesnom osobom kad ga drustvo i suststav odbaci,kad su ljudi smece prema ljudima sto se danas desava svakodnevno itd...meni je film odlican,a kako je odglumio nebi me iznenadilo da oscara dobije.

Isto tako pogledao svam sve marvelove i filmovi su ok,ne kuzim cemu se opet idje u preservanje,marvel,joker ovaj onaj...2 razlicita zanra totalno.

Dodinho pon 14.10.2019 12:01

Svidio mi se Joker jako, možda je mrvicu overratean (8.9 mi se čini malo previše na IMDb-u), ali jako dobar film.

 

Znam da je skoro nemoguće ali volio bi vidjeti Pheonixa opet kao Jokera u nekom okršaju sa Batmanom, ali u nešto prizemljenijoj maniri od Dark Knighta.

ansha pon 14.10.2019 13:11
Minneyar kaže...
sstrmi kaže...
volegradele kaže...
Hebo me pas,znaci izasa Joker i par ljudi napisalo dojam o filmu,a o jebenom End Game se raspravljalo danima,pa nije ni cudno da je Furry Road najbolji film ikad nekima!

 Odgledao jokera još prije 10 dana. Film do 45-te minute dosadnjikav. Općenito meni ništa previše posebno. Joaquin Phoenix kao Joker mi spašava film,čisto zbog njega 7.5/10 , da nije tako dobro odglumio 6/10

 Pogledaj opet kad malo narastes. Al bez zajebancije. To nije film za Marvel generaciju.

Lol, film upravo i je psiholoska drama prilagodjena Marvel generaciji...

Cordas pon 14.10.2019 13:14

S obzirom kakva hrpa sranja izlazi u kinima zadnjih godina mislim da možemo i moramo svi biti zadovoljni s Jokerom. Nema smisla sitničariti sad do zadnjeg detalja jer budimo realni kvalitetni filmovi zadnjih godina se mogu na prste jedne ruke nabrojati. 

Mr. Fugitive pon 14.10.2019 18:20

Joker je genijalan. Super setting, genijalan razvoj (da ne kažem oscilacije u razvoju) lika i fantastična gluma. Stvarno ako Joaquin ne dobije oscara za ovo, onda mogu komotno staviti ključ u bravu nagrade kao takve. Nakon puno vremena film koji jedva čekam pogledati više puta.

BTW, mislim da će scena sa midgetom stajati bok uz bok sa najvećim momentima filmske umjetnosti.

ansha pon 14.10.2019 19:40
Cordas kaže...

S obzirom kakva hrpa sranja izlazi u kinima zadnjih godina mislim da možemo i moramo svi biti zadovoljni s Jokerom. Nema smisla sitničariti sad do zadnjeg detalja jer budimo realni kvalitetni filmovi zadnjih godina se mogu na prste jedne ruke nabrojati. 

Svake godine izafje hrpa dobrih filmova, naravno da su u kinima 98% sranja, nemoj gledat sranja...

Tallahassee pon 14.10.2019 21:59

.... nevjerojatno je da se sve svelo na to kakvi su Marvel/DC filmovi.... da se van tog sora ne moze naci dobar film.... a to naravno nije istina.... Sicario, Hatefull Eight, Lady Bird, Blade Runner 2, Shape of Water, Baby Driver, Rogue One, Get Out, Three Bilboards, Hell and High Water, Wind River, Bohemian Rhapsody, A Star is Born, Mission Impossible 6, Roma, Ready Player One, Vice, Hacksaw Ridge....

sstrmi pon 14.10.2019 22:28
Minneyar kaže...
sstrmi kaže...
volegradele kaže...
Hebo me pas,znaci izasa Joker i par ljudi napisalo dojam o filmu,a o jebenom End Game se raspravljalo danima,pa nije ni cudno da je Furry Road najbolji film ikad nekima!

 Odgledao jokera još prije 10 dana. Film do 45-te minute dosadnjikav. Općenito meni ništa previše posebno. Joaquin Phoenix kao Joker mi spašava film,čisto zbog njega 7.5/10 , da nije tako dobro odglumio 6/10

 Pogledaj opet kad malo narastes. Al bez zajebancije. To nije film za Marvel generaciju.

 Joj molim te nemoj srati. 

07.06.13 do današnjeg dana sam odgledao 2885 filmova (uz ponovno gledanje to je i veća brojka,a da ne pričam kroz cijeli život) i 70 serija / animea (isto od toga datuma,prije tko to zna)

Tako da molim bez preseravanja. Čuj ovo marvel generacija? Kao prvo DC mi je draži,ukupno kao superherojska franšiža tj strip franšiza odmah iza DB-a koji mi je N1. I volim njihov mračniji pristup,ali opet  to ne mijenja činjenicu da meni OSOBNO je film dosadnjikav prvih 45 minuta.
Ali nema ništa gore nego kad se tako neko preserava na forumu nazivajuči svakog tko baci kritiku na komentar Marvel generacija. Pa ti tu s takvim komentarom ispadaš kao marvelov klinac

SamoPitam3 uto 15.10.2019 01:47
volegradele kaže...
Jos gore kad si pogleda toliko filmova ne vidis velicinu i kvalitetu Jokera i govoris da ti je prvih 45 min bio dosadnjikav,a ee triba je letit po zgradama i borit se sa Batmanom...

 A sto je lose u tome da skakucu po zgradama ? Inace, ja jos nisam pogledao, ali budem. Heath Ledger, Jack Nicholson... Cisto da vidim gdje je.

Kazu da je taj lik kao stvoren za Jack Nicholson-a, ali meni je kao psihopata nekako bolje sjeo Heath Ledger koji je i pokupio Oscara za Jokera. Samo stvarno mi polako pocinje smetati to jahanje mrvtog konja - bezidejnost u danasnje vrijeme.

 

Minneyar uto 15.10.2019 08:02
sstrmi kaže...
Minneyar kaže...
sstrmi kaže...
volegradele kaže...
Hebo me pas,znaci izasa Joker i par ljudi napisalo dojam o filmu,a o jebenom End Game se raspravljalo danima,pa nije ni cudno da je Furry Road najbolji film ikad nekima!

 Odgledao jokera još prije 10 dana. Film do 45-te minute dosadnjikav. Općenito meni ništa previše posebno. Joaquin Phoenix kao Joker mi spašava film,čisto zbog njega 7.5/10 , da nije tako dobro odglumio 6/10

 Pogledaj opet kad malo narastes. Al bez zajebancije. To nije film za Marvel generaciju.

 Joj molim te nemoj srati. 

07.06.13 do današnjeg dana sam odgledao 2885 filmova (uz ponovno gledanje to je i veća brojka,a da ne pričam kroz cijeli život) i 70 serija / animea (isto od toga datuma,prije tko to zna)

Tako da molim bez preseravanja. Čuj ovo marvel generacija? Kao prvo DC mi je draži,ukupno kao superherojska franšiža tj strip franšiza odmah iza DB-a koji mi je N1. I volim njihov mračniji pristup,ali opet  to ne mijenja činjenicu da meni OSOBNO je film dosadnjikav prvih 45 minuta.
Ali nema ništa gore nego kad se tako neko preserava na forumu nazivajuči svakog tko baci kritiku na komentar Marvel generacija. Pa ti tu s takvim komentarom ispadaš kao marvelov klinac

 Ali vidim iz komentara u zadnjih nekoliko godina kakve filmove preferiras :) a pojam "Marvel generacija" ne znaci da netko preferira Marvel filmove iznad DCjevih, rofl.

goodye uto 15.10.2019 09:53
Minneyar kaže...
sstrmi kaže...

 Joj molim te nemoj srati. 

07.06.13 do današnjeg dana sam odgledao 2885 filmova (uz ponovno gledanje to je i veća brojka,a da ne pričam kroz cijeli život) i 70 serija / animea (isto od toga datuma,prije tko to zna)

Tako da molim bez preseravanja. Čuj ovo marvel generacija? Kao prvo DC mi je draži,ukupno kao superherojska franšiža tj strip franšiza odmah iza DB-a koji mi je N1. I volim njihov mračniji pristup,ali opet  to ne mijenja činjenicu da meni OSOBNO je film dosadnjikav prvih 45 minuta.
Ali nema ništa gore nego kad se tako neko preserava na forumu nazivajuči svakog tko baci kritiku na komentar Marvel generacija. Pa ti tu s takvim komentarom ispadaš kao marvelov klinac

 Ali vidim iz komentara u zadnjih nekoliko godina kakve filmove preferiras :) a pojam "Marvel generacija" ne znaci da netko preferira Marvel filmove iznad DCjevih, rofl.

 rofl

Nisu mi jasni ljudi koji misle da ako voli Marvelove filmove nemas pojma o zivotu i filmovima i nemas pravo misljenja.

Nekome se svida film, nekome ne. Gledao sam sinoc Jokera i film ima predug uvod za mene. Film mi je odlican i spada u vrh, muzika bolesna, ali mi je nakon pola sata postalo dosadno gledati kako njemu ne ide u zivotu, jednostavno ima par secna vise nego je trebalo, opet po mom ukusu. Recimo ja bih volio vise scena njegove price sa psihologinjom, pogotovo kada je poravnao ili da su ubacili jos price sa policajcima pa da pokazu sizofreniju i psihicku iskrivljenos u pravom smislu gdje laze u letu. Imam zamjerki.

 

Zasto je problem imati drugaije misljenje. Volim Jokera, volim Marvelove filmove, volima Bilo jednom u Holywoodu, volim Shawshank Redemption, ali mi nisu sjeli Star Warsi, Han Solo nisam ni pogledao. Pa sta sada...

hrka11 uto 15.10.2019 10:33
goodye kaže...

 rofl

Nisu mi jasni ljudi koji misle da ako voli Marvelove filmove nemas pojma o zivotu i filmovima i nemas pravo misljenja.

Nekome se svida film, nekome ne. Gledao sam sinoc Jokera i film ima predug uvod za mene. Film mi je odlican i spada u vrh, muzika bolesna, ali mi je nakon pola sata postalo dosadno gledati kako njemu ne ide u zivotu, jednostavno ima par secna vise nego je trebalo, opet po mom ukusu. Recimo ja bih volio vise scena njegove price sa psihologinjom, pogotovo kada je poravnao ili da su ubacili jos price sa policajcima pa da pokazu sizofreniju i psihicku iskrivljenos u pravom smislu gdje laze u letu. Imam zamjerki.

 

Zasto je problem imati drugaije misljenje. Volim Jokera, volim Marvelove filmove, volima Bilo jednom u Holywoodu, volim Shawshank Redemption, ali mi nisu sjeli Star Warsi, Han Solo nisam ni pogledao. Pa sta sada...

Ma to sam i ja vec spominja par puta ali isti k..i dalje jednostavno mislim da namjerno se prca nista vise...

Takodjer volim svasta pogledat i mogu svasta pogledat ali sve ovisi kad mi sta pase.

A jbga uvik ima pojedinaca koji misle da bolje znaju ili kako da kazem misle da su "iznad" ostali jer oni kao gledaju "teske,pametne" filmove i takve stalno spominju kad se prica o filmu,a mi nemamo pojma jer volimo sve pogledat,od Jokera,Tarantinovih filmova pa do marvela itd...nemam osobno potrebu niti sam ikad imao nekog ispravljat ako ima kontra misljenje,a i mislim da su idioti oni koji to rade.

Imam takvi u drustvu pogledaju Casablancu ili neki stariji slican film procita 3 komentara na filmove i onda samo se vrti ko ploca i isto ponavlja,ma daj odjebi brate,a ostalo nista ne pogledaju i sve znaju,koji valja,koji ne itd...

Ok je rec,meni pase tebi ne i to je to ali sad ic u krajnost je vec debilizam.

Minneyar uto 15.10.2019 10:34
goodye kaže...

 rofl

Nisu mi jasni ljudi koji misle da ako voli Marvelove filmove nemas pojma o zivotu i filmovima i nemas pravo misljenja.

Nekome se svida film, nekome ne. Gledao sam sinoc Jokera i film ima predug uvod za mene. Film mi je odlican i spada u vrh, muzika bolesna, ali mi je nakon pola sata postalo dosadno gledati kako njemu ne ide u zivotu, jednostavno ima par secna vise nego je trebalo, opet po mom ukusu. Recimo ja bih volio vise scena njegove price sa psihologinjom, pogotovo kada je poravnao ili da su ubacili jos price sa policajcima pa da pokazu sizofreniju i psihicku iskrivljenos u pravom smislu gdje laze u letu. Imam zamjerki.

 

Zasto je problem imati drugaije misljenje. Volim Jokera, volim Marvelove filmove, volima Bilo jednom u Holywoodu, volim Shawshank Redemption, ali mi nisu sjeli Star Warsi, Han Solo nisam ni pogledao. Pa sta sada...

 pa ti si fulao ceo fudbal kolega... ja uopce nemam nista protiv Marvelovih filmova, zapravo su mi vecinom odlicni. volim i sve to sto si naveo, i nemam nikakvog problema s razlicitim ukusima, nisam nikome osporio pravo na misljenje i slicno. ali cinjenica je da ti neki filmovi jednostavno bolje "sjednu" sto si stariji, znam na sebi da je to dosta puta bio slucaj, da kao dijete/ tinejđer nisam shvacao filmove, bili bi mi dosadni, a neki od njih su mi sad vrhunski nakon sto sam im dao novu priliku x godina kasnije. poanta je jednostavno da je joker teze "stivo" nego marvel filmovi koji se svode na efekte, humor i simpaticne likove. 

sstrmi uto 15.10.2019 10:37
volegradele kaže...
Jos gore kad si pogleda toliko filmova ne vidis velicinu i kvalitetu Jokera i govoris da ti je prvih 45 min bio dosadnjikav,a ee triba je letit po zgradama i borit se sa Batmanom...

 Ovaj film se komotno ni ne mora zvati Joker,jer reci šta ovo ima veze s Jokerom iz stripova?

Minneyar kaže...
sstrmi kaže...
Minneyar kaže...
sstrmi kaže...
volegradele kaže...
Hebo me pas,znaci izasa Joker i par ljudi napisalo dojam o filmu,a o jebenom End Game se raspravljalo danima,pa nije ni cudno da je Furry Road najbolji film ikad nekima!

 Odgledao jokera još prije 10 dana. Film do 45-te minute dosadnjikav. Općenito meni ništa previše posebno. Joaquin Phoenix kao Joker mi spašava film,čisto zbog njega 7.5/10 , da nije tako dobro odglumio 6/10

 Pogledaj opet kad malo narastes. Al bez zajebancije. To nije film za Marvel generaciju.

 Joj molim te nemoj srati. 

07.06.13 do današnjeg dana sam odgledao 2885 filmova (uz ponovno gledanje to je i veća brojka,a da ne pričam kroz cijeli život) i 70 serija / animea (isto od toga datuma,prije tko to zna)

Tako da molim bez preseravanja. Čuj ovo marvel generacija? Kao prvo DC mi je draži,ukupno kao superherojska franšiža tj strip franšiza odmah iza DB-a koji mi je N1. I volim njihov mračniji pristup,ali opet  to ne mijenja činjenicu da meni OSOBNO je film dosadnjikav prvih 45 minuta.
Ali nema ništa gore nego kad se tako neko preserava na forumu nazivajuči svakog tko baci kritiku na komentar Marvel generacija. Pa ti tu s takvim komentarom ispadaš kao marvelov klinac

 Ali vidim iz komentara u zadnjih nekoliko godina kakve filmove preferiras :) a pojam "Marvel generacija" ne znaci da netko preferira Marvel filmove iznad DCjevih, rofl.

 Kakve to preferiram? Molim te lijepo da i ja vidim.

Hvala

goodye kaže...
Minneyar kaže...
sstrmi kaže...

 Joj molim te nemoj srati. 

07.06.13 do današnjeg dana sam odgledao 2885 filmova (uz ponovno gledanje to je i veća brojka,a da ne pričam kroz cijeli život) i 70 serija / animea (isto od toga datuma,prije tko to zna)

Tako da molim bez preseravanja. Čuj ovo marvel generacija? Kao prvo DC mi je draži,ukupno kao superherojska franšiža tj strip franšiza odmah iza DB-a koji mi je N1. I volim njihov mračniji pristup,ali opet  to ne mijenja činjenicu da meni OSOBNO je film dosadnjikav prvih 45 minuta.
Ali nema ništa gore nego kad se tako neko preserava na forumu nazivajuči svakog tko baci kritiku na komentar Marvel generacija. Pa ti tu s takvim komentarom ispadaš kao marvelov klinac

 Ali vidim iz komentara u zadnjih nekoliko godina kakve filmove preferiras :) a pojam "Marvel generacija" ne znaci da netko preferira Marvel filmove iznad DCjevih, rofl.

 rofl

Nisu mi jasni ljudi koji misle da ako voli Marvelove filmove nemas pojma o zivotu i filmovima i nemas pravo misljenja.

Nekome se svida film, nekome ne. Gledao sam sinoc Jokera i film ima predug uvod za mene. Film mi je odlican i spada u vrh, muzika bolesna, ali mi je nakon pola sata postalo dosadno gledati kako njemu ne ide u zivotu, jednostavno ima par secna vise nego je trebalo, opet po mom ukusu. Recimo ja bih volio vise scena njegove price sa psihologinjom, pogotovo kada je poravnao ili da su ubacili jos price sa policajcima pa da pokazu sizofreniju i psihicku iskrivljenos u pravom smislu gdje laze u letu. Imam zamjerki.

 

Zasto je problem imati drugaije misljenje. Volim Jokera, volim Marvelove filmove, volima Bilo jednom u Holywoodu, volim Shawshank Redemption, ali mi nisu sjeli Star Warsi, Han Solo nisam ni pogledao. Pa sta sada...

 Ma ovo ti je tipični serator,koji misli da je uzvišen iznad drugih jer njegovo mišljenje je ono pravo

Minneyar uto 15.10.2019 11:40
sstrmi kaže...

 Kakve to preferiram? Molim te lijepo da i ja vidim.

Hvala

 samo cu spomenuti da si vjerni obozavatelj CW DC Universe serija :) za filmove nemrem iskopati postove stare nekoliko godina. I daj malo skrati te citate.

hrka11 uto 15.10.2019 11:43
sstrmi kaže...
volegradele kaže...
Jos gore kad si pogleda toliko filmova ne vidis velicinu i kvalitetu Jokera i govoris da ti je prvih 45 min bio dosadnjikav,a ee triba je letit po zgradama i borit se sa Batmanom...

 Ovaj film se komotno ni ne mora zvati Joker,jer reci šta ovo ima veze s Jokerom iz stripova?

 Kako nema,pa film je o tom kako je osobu jednu dovelo do toga da postane takav kakav je i na kraju da postane Joker.Film je o postanku Jokera,a ne konkretno o njegovom odnosu s Betmenom kasnije itd...a nedavno mi je i prijatelj jedan spomenio da u stripovima pise da je "onaj" Joker s Betmenom sto ratuje,drugi lik kojem je uzor ovaj Joker iz filma koji je i pokrenio tu revoluciju i nerede.Nesto tako mi je spominjao nisam siguran tocno ni ja,mozda netko tko to cita i prati zna bolje.

SamoPitam3 sri 16.10.2019 02:21
tajo1960 kaže...

Još 2-3 ovako velika posta ni o čemu osim o prepucavanju, pa će modovi obrisati sve... na sreću i radost svekolikog pučanstva  

 Kojeg pucanstva ? Vise volim procitati pa i subjektivne stavove, komentare i rasprave nego ono - pogledao sam ovaj film, ocjena x od 10. Pa na imdb-u vidimo prosjecnu ocjenu na daleko vise ljudi.

Ali i ovo je otislo u drugu krajnost sto je, je. Niti ne znam kako i zasto... O ukusima/bojama se ne raspravlja (jos i stari Latini su to zakljucili).

el.šef sri 16.10.2019 07:46

El Camino - Tko je gledao i volio gledati Breaking Bad nema sumnje da ce mu se svidjeti film. Jako dobro, odmah me podsjetilo na BB epizode gdje se ne dogada neki vatromet ali je napeto i drzi te prikovanim za ekran, odradili su sto su i trebali a to je  ispircat neisprican dio price, to je to sada! 

Zabavan, smijesan,napet,zalosan,nostalgican etc.. El Camino ima svega pomalo samo treba znati sta ocekivati od filma prije gledanja!

8/10 od mene.

ParaNO1d čet 17.10.2019 11:30

Pogledao jučer Jokera u kinu. I ponovno potvrdio ono što mislim odavno, da je film kada je pogledan u kinu, mrvicu bolji nego doma...

 

No dakle da se posvjetim Jokeru. Očekivao sam malo više, pošto je ogroman hype bio oko filma. I dalje je Heath Ledger the Joker i po meni tu nema dvojbe. Svaki Joker je specifičan na svoj način ali Heath mi je najbolji, dakako Jared Leto je najgori i vjerujem da tu nema dvojbe.

Pheonix kao Joker je dobar, odlično glumi ali mi fali poveznica s Jokerom, osim šminke i karakterističnog odijela, nema drugih točaka s Jokerom. Priča je dobra, i Phenoix je odradio ulogu kako treba, ali kažem meni fali ono nešto. Mislim da nema dovoljno dubine i da se nije iskoristio potencijal kakav je Phenoix mogao donjeti Jokeru. Je li zaslužio Oscara, film nikako nije, a Pheonix vjerujem da će dobiti. 

Iako je film "distanciran" od Batmana svejedno mi nije sjelo sve kako sam se nadao.

 

8/10.

volegradele čet 17.10.2019 13:46

Ocigledno i trazis Jokera kakvo svi poznaju do sad u svim Batman filmovima!Ali ovdje se radi o Jokeru kojeg nikad nismo upoznali,ovdje se prati proces nastajanja Jokera kakvog svi poznajemo s tog ne vidi razlog zasto trazit nesto sto ne postoji!

roby27 čet 17.10.2019 18:36

Pogledao sam i ja Jokera prije desetak dana i meni se film u globalu jako svidio ali nije bas opravdan taj hype po meni, muzika je bolesna to svakako, gluma Phoenixa je vrlo dobra ali malo mi islo na zivce to smijanje kao da je isforsirano i uvod je onako malkice dosadnjikav da ali kazem kad sagledam cijeli film dosta dobro napravljeno, vjerujem da ce u kinu tko ce pogledati dozivjeti veci efekat Phoenixa i dojam filma nego doma na tv-u bas zbog tih ispada shizofrenije. ocjena 8/10

 

I tako jucer kad je bila cinesrijeda reko idem opet na jokera al sam zakasnio radi žene i tako odem na film pakao pod morem 2, jer sam prvi dio gledao i cak mi se svidio prvi dio i bio jako zanimljiv ali ova dvojka je živa katastrofa!!! Jedva izdržao kraj filma, ocjena 2/10 

bloodborne pet 18.10.2019 21:55

Upravo dosao iz kina gledao Jokera. Svida mi se kako su usli u pricu kako je to sve kao pocelo, joaquin mi se svidio kao joker.

Muzika brutalna, film mračan, tuzan. Meni je bio dobar curi takoder. Preporuka za pogledati tko je fan jokera kao zlikovca.

 

Stvar