Filmovi, TV serije, glazba...

Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

croart pon 9.3.2009 23:00

Mozda korisna ideja da svi budemo u toku.

 

Naravno preporucio bih da ostavite komentar o filmu koji ste gledali tako da i mi ostali steknemo barem neki dojam o filmu i da li se isplati gledati.

 

 

EDIT by mod:

Komentar filma obavezan.

Ako stavljate link na IMDB, napišite i naziv filma. Ako napišete naziv, link nije obavezan.

markbodin pon 9.3.2009 23:16

Staze slave... 1957. Stanley Kubrick

 

http://www.imdb.com/title/tt0050825/

 

(usput možete stavit i IMDB linkove filmova)

 

Moj dojam: izvanredan, jedan od prvih poznatijih uradaka poznatog nam (i nažalost preminulog) redatelja Kubricka. Vrijeme radnje je prvi svjetski rat, u glavnoj ulozi je Kirk Douglas kao pukovnik koji brani svoje vojnike pred vojnim sudom nakon što su optuženi (njih troje, nasumičnim odabirom od cijele postrojbe) za "kukavičluk pred neprijateljem", nakon neuspjelog i besmislenog pokušaja napada na skoro neosvojivo neprijateljsko brdo. Uglavnom anti-ratna poruka...

 

ZC_Someone pon 9.3.2009 23:29

evo zadnja tri:

 

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - prema mnogima najbolji film Jima Carreya u paru s Kate Winslet, a nije ni ona njegova tipična komedija

 

Cidade de Deus (City of God) - jedan od najboljih filmova koji sam ikad pogledao

 

i na moju veliku žalost Babylon A.D., živi užas od filma

croart uto 10.3.2009 20:59

Slumdog Millionaire -  Izvrstan film, sa klincima koji su briljantno odigrali uloge, a i prica je ne svakidasnja i izuzetno zanimljivo izvedena.

 

Svakako bih preporucio.

emerik uto 10.3.2009 21:34
vice kaže...
Ivan M. kaže...

Sinoc sam pogledao:

The Bank Job

Sumrak

 

Danas:

Perfect Stranger

Defiance

Far Cry

Miracle at St. Anna

 

Pogledajte sve, dobri su Smijeh

 Nisam znao da ima far cry film,idem ga skinuti sa neta pa cu ga pogledat(čin i mi se predobar)


Zadnji koji sam gleda bio je kemijski orgazam,,film je ludilo ima smišnih scena.
 Iso , ne mogu vjerovati da postoji film Far Cry , nigde nikada nije pisalo nigde . Ovo mi je prvi glas , ali dobar .Osmijeh
markoal uto 10.3.2009 21:38

emerik kaže...
vice kaže...
Ivan M. kaže...
 Nisam znao da ima far cry film,idem ga skinuti sa neta pa cu ga pogledat(čin i mi se predobar)


Zadnji koji sam gleda bio je kemijski orgazam,,film je ludilo ima smišnih scena.
 Iso , ne mogu vjerovati da postoji film Far Cry , nigde nikada nije pisalo nigde . Ovo mi je prvi glas , ali dobar .Osmijeh
 Samo nemoj ocekivat previse, nisam ga gledao ali vidio sam sta ljudi govore, nije upola dostojan igri Far Cry, a meni i trailer je dosta los.

nixass uto 10.3.2009 22:01
igy kaže...

ja sam gledao  The Day the Earth Stood Still... nisam ga bas takvim ocekivao taj film,  ali je radnja zanimljiva i solidna...

preporučam ti da si pogledaš original original iz 1951.
bolji od ovog remakea i stvar ti bude puno jasnija. i GORT ima neku svrhu u filmu, a ne ko ovdje. praktički stoji za ukras.
ZC_Someone uto 10.3.2009 22:05

emerik kaže...
vice kaže...
 Nisam znao da ima far cry film,idem ga skinuti sa neta pa cu ga pogledat(čin i mi se predobar)


Zadnji koji sam gleda bio je kemijski orgazam,,film je ludilo ima smišnih scena.
 Iso , ne mogu vjerovati da postoji film Far Cry , nigde nikada nije pisalo nigde . Ovo mi je prvi glas , ali dobar .Osmijeh
 lol kad neki film ima veze s igrom i napravi ga Uwe Boll koji radi tako loše filmove da ih mora sam financirati, onda znam da sigurno to ne ću pogledati, osim da se odjednom pretvorim u petogodišnjaka s velikom dozom šečera u sebi

igy uto 10.3.2009 22:11
nixass kaže...
igy kaže...

ja sam gledao  The Day the Earth Stood Still... nisam ga bas takvim ocekivao taj film,  ali je radnja zanimljiva i solidna...

preporučam ti da si pogledaš original original iz 1951.
bolji od ovog remakea i stvar ti bude puno jasnija. i GORT ima neku svrhu u filmu, a ne ko ovdje. praktički stoji za ukras.
 hmmm hocu, eto na tvoju preporuku