Daniman123 sri 31.3.2010 22:48

Oj ljudi nadam se da neću dobiti karton zbog teme hehehhe! Al ova je zadnja! Ovako npr jel neznate pjesmu iz neke reklame,videa,filma upišite ovdje ime pjesme Smijeh i eto ako neko zna neka odgovori (nije ovo nikakav kviz) Evo mojih ja ih nemogu nikako pronaći

1 Dacia reklama ono kada frajer kupuje sok i ispadne mu 200 sokova jel ima Daciu znate onda dođe neki šonjo koji nema daciu pa dobije 1 sok morate znat

2 Generali osiguranje sa onim lavom sada se ona prikazuje

3 Neke tablete mislim da su septolete ona ženska što se kugla i puca iz luka i strijele pa probode jabuke i složi neke boje znate!

4 budem javio hvala fkt mi trebaju ove pjesme ali stavite i vi svoje pa da pokušamo naći

dr. zlo čet 1.4.2010 12:11

jel iko zna kako se zove jedna pisma iz Wining Eleven 6, ako je to iko ikad igra

imaju dvi pisme ili tri

prva je without me od eminema i sad se nemogu sitit imena još jedne a preluda je pisma, nešto ka rock, al ne baš čisti

EDIT: ima još jedna od metalice al nije ta

Daniman123 sub 3.4.2010 22:27

Btw meni još treba pjesma iz reklame AirWakes kada crnaac udiđe i onaj u autu govori uspjet ću uspjet ću nije nova prije se prikazivala i sada je ima ali navećer je samo vidim (nea teksta samo tam-tam-buf-tam! Smijeh)

Looka uto 6.4.2010 09:26

Iz filma Maskin sin (Son of the mask) gdje su otac i sin zajedno i svira pjesma What a wonderfull world, znam da je ta pjesma ali nemogu nać na youtubeu točno tu obradu. Nešto kao ovo ali nije točno ta verzija.

 

 

I da...ako ovo drugo neko zna svaka mu čast... - U Simpsonima kad Bart glumi Mozarta i baš onda kada umre i kamera odlazi na ulicu i snima njegovu dušu kako odlazi... kako se zove ta pjesma (neka klasika, mješoviti zbor) koja svira tijekom tih par sekundi kad mu duša odlazi?

Fiksy uto 6.4.2010 15:52

cuo sam jednu pismu nedavno i nemogu se siti imena..al refren je išao ovak onekako: ako koga bol iglava nije ni triba dolazit na more.... tako nešto u tom smislu. dal netk ozna koja je to pisma?

Daniman123 uto 6.4.2010 18:43
Looka kaže...

Iz filma Maskin sin (Son of the mask) gdje su otac i sin zajedno i svira pjesma What a wonderfull world, znam da je ta pjesma ali nemogu nać na youtubeu točno tu obradu. Nešto kao ovo ali nije točno ta verzija.

 

 

I da...ako ovo drugo neko zna svaka mu čast... - U Simpsonima kad Bart glumi Mozarta i baš onda kada umre i kamera odlazi na ulicu i snima njegovu dušu kako odlazi... kako se zove ta pjesma (neka klasika, mješoviti zbor) koja svira tijekom tih par sekundi kad mu duša odlazi?

Za simsona Mozzart-Little nightmusic,a za film pa jućer je bio baš sam ga gledo i siguran sam da je bila ta pjesma!

Looka uto 6.4.2010 19:05
Daniman123 kaže...
Looka kaže...

Iz filma Maskin sin (Son of the mask) gdje su otac i sin zajedno i svira pjesma What a wonderfull world, znam da je ta pjesma ali nemogu nać na youtubeu točno tu obradu. Nešto kao ovo ali nije točno ta verzija.

 

 

I da...ako ovo drugo neko zna svaka mu čast... - U Simpsonima kad Bart glumi Mozarta i baš onda kada umre i kamera odlazi na ulicu i snima njegovu dušu kako odlazi... kako se zove ta pjesma (neka klasika, mješoviti zbor) koja svira tijekom tih par sekundi kad mu duša odlazi?

Za simsona Mozzart-Little nightmusic,a za film pa jućer je bio baš sam ga gledo i siguran sam da je bila ta pjesma!

Onda ok Smijeh Hvala!

 

 

EDIT : mislim da nije mala noćna muzika...

P4k1 pet 23.4.2010 13:58
Daniman123 kaže...
P4k1 kaže...

jedna skladba klasična

pjesnika tvrdi da mu ju je vrag odsvira na rubu kreveta

Može još neke informacije Belji se

zove se  davolja nešto

ili 3 nešto

stvarno neznam više